Bizi takip edin...

Rüyada Kedi Eti Yemek

Rüyada kedi eti yemek, her ne kadar kötü bir rüya gibi görünse de manası aslında kötü değildir size karşı düşmanlığı olan kişileri ifade eder. Çevrenizdeki insanlara dikkat etmemiz gerektiği konusunda uyarma amaçlıdır. Kişinin çevresinde sevildiği sayıldığı ve kıskanıldığını manasındadır. Bundan dolayı daha göze nazara geldiği anlamına gelir. Bazen de kişinin durumuna göre sadakatsiz bir eşe işaret eder. Bazı tabircilere göre de haram mal ve çalıntı olan eşyalara delalettir. Uğursuzluk anlamına gelir ve rüya sahibinin hayatındaki kişinin ona karşı güvensizlik duygusu yapacağına yorum yapılır. Rüyada kedi eti yemek, kişinin durumuna göre farklı şekillerde yorum aldığına da tabir edilir.

Rüyada Kedi Eti Yemek

Rüyada kedi eti yemek, hayırsızlık demektir ki bu kişinin durumuna göre evladından hayırsızlık görmeye ya da veya eşin görmesidir. Eğer kedi eti yerken mideniz bulanıyorsa hoş olmayan bir ifade ile kalkıyorsanız her yönden zarara uğramak manasındadır. Aynı zamanda büyük mala mülke sahip olan biri için malının hayrını göremeyeceği yönündedir. Bazen de kediyi öldürüp etini yiyorsa tüm sorunların ortadan kaldırarak feraha ermesi anlamında da yorumlanır. Rüyada kedi eti yemek, rüya sahibinin konumuna göre bulunduğu ortama göre yorumu yapılır.

Rüyada Kedi Eti Yediğini Görmek

Rüyada kedi eti yediğini görmek, kişinin işlerini yoluna koymak için çaba sarf ettiği neye yorulur. Kişinin emeklerini boşa çıkmayacağına ve mutluluğa ereceğine delalettir.

Rüyada Vahşi Kedinin Isırması

Rüyada vahşi kedinin ısırması, bu tarz rüyalar işlerinizin ters gideceği yönündedir. Aynı zamanda aksiliklerin arda arda geleceği ve bundan dolayı problemlerin büyüyeceğine işarettir.

Rüyada Kedi Tırmalaması

Rüyada kedi tırmalaması, size karşı düşmanlığını saklanmayacak bir insanla yan yana gelmek ve bundan rahatsızlık duymak demektir. O kişinin de bundan keyif aldığını ve sizi sıkıntıya sokmak için uğraştığını gösterir.

Rüyada Kedinin göz çıkarması

Rüyada kedinin göz çıkarması, size karşı haset eden bir göz eve kişinin size karşı olan düşmanlığını saklamaması manasındadır. Ona göre sizin de önlem almanız yönünde ifade edilir.

Rüyada Kedi Eti Yemek İslami

Rüyada kedi eti yemek islami, haram yiyen bir hırsıza ve bu tarz kişiyle yan yana gelmenize yorulur. Kişinin size getirdiklerini almanıza ve bundan haberiniz olmamasına delalettir.

Rüyada Kedi Eti Yemek Diyanet

Rüyada kedi eti yemek diyanet, iş hayatındaki hileleri ve kişinin kazanması için yaptığı numaralara işarettir. Rüya sahibinin de bu tarz işlere bulaşmasına ve bunlardan uzak durması gerektiğine alamettir.

Etiketler: , , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz