Bizi takip edin...

Yıldızname Falı

Yıldızname Falı

Yıldızname falı nedir, İnsan oğlunun her zaman hayatında merak ettiği tek bir gerçek vardır buda geleceğimizde bizleri neler bekliyor düşüncesidir. Dinimizde herkes bilir ki gelecek ile ilgili bir yorumu kimse yapamaz bu özellik sadece peygamber efendimizi belirli durumlarda ihsan edilmiştir. peygamber efendimiz bile peygamberlik süresince belkide ilk defa hendek savaşında hendeklerin kazıldığı vakit peygamber efendimize vahi edilen bilgileri sahabelerine zikrederek gelecek ile ilgili ilk yorumu yapmıştır. Diyeceğimiz şudur ki burada yapılacak olan bakım kaderi nispeti olan bir yıldızname falı çeşididir. Yıldızname falı ebced hesabı ile bakılır kesinlikle gelecek ile alakalı bir yorum olarak değilde kişisel bir analiz olarak yorumlar. Burada alacağınız bilgilere sizlerin hayat boyunca kişilik halleriniz ve çevrenizdeki kişilerin sizleri nasıl gördüğüne dair bir yorum olacaktır.

Hemen şimdi Yıldızname Falı baktırmak isteyen ziyaretçilerimiz.. Fal hocası uygulamasını indirsinler, Görüntülü, Sohbetli fal deneyimini yaşayın! Gerçek falcıların baktığı Yıldızname falı burada!

Not: Online yıldızname baktırmak isteyen ziyaretçilerimiz makalemizin alt kısmında bulunan yorum bölümüne ( Adı-Anne Adı ve Doğum Tarihi ) ni yazarak kişiye özel gerçek yıldızname falı baktırabilir.

Yıldızname Falı Nasıl Bakılır

Yıldızname falı nasıl bakılır, Yıldızname falı aslında kişinin doğum yılına ve doğum saatine göre bakılır fakat günümüzde bir çok kişi eminim ki doğum saatini bilememektedir. Bu makalemizde ise ebced hesabı ile yıldızname nasıl bakılır onu anlatacağız. Doğum tarihinize göre takip ettiğiniz burcunuz sizi yansıtmıyor ise muhtemelen doğum tarihinizde bir yanlışlık olabilir. Peki bunu nasıl öğrenebiliriz. Yıldızlar aynı zamanda bir burcu temsil ettiği gibi bu yıldızlarda kişilerin kişilik hallerini ortaya çıkartır. Buda burca göre kişinin genel manada hayat çizgisini ortaya çıkartır.Sizler için hazırladığımız bir tabloya göre artık sizlerde gerçek burcunuzu öğrenerek yıldızname analizinde bulunabileceksiniz. Anne adı ve kendi adınıza göre ebced yöntemi yıldızname hesaplama yöntemi aşağıdaki gibi olur.

Fal baktırmak için bir çok yöntem vardır fal hocası yorumcuları ücretsiz fal bakarlar. En iyi fal bakma yöntemlerinden biri yıldızname’dir. Kişinin ana ismi ile kendi ismi aşağıdaki tabloya bakarak toplanır ve 12 ye bölünür. Kalan rakam kaç ise erkek ve kadın için kalan sayının hangi burca tekabül ettiğine bakılarak gerçek yıldızname falınıza bakabilirsiniz.

A = 1 E = 5 I = 10 M = 4 R = 8 Ü = 7

B = 2 F = 8 İ = 10 N = 2 S = 0 V = 6

C=3 G=8 J=3 O=7 Ş=0 Y=10

Ç = 3 Ğ = 4 K = 4 Ö = 7 T = 4 Z = 7

D = 4 H = 8 L = 6 P = 2 U = 7

Yaptığınız Hesaplamalarımızda Kaç Kalırsa o Numaralı Burca Bakılır.

1 Kalırsa KOÇ

2 Kalırsa BOĞA

3 Kalırsa İKİZLER

4 Kalırsa YENGEÇ

5 Kalırsa ASLAN

6 Kalırsa BAŞAK

7 Kalırsa TERAZİ

8 Kalırsa AKREP

9 Kalırsa YAY

10 Kalırsa OĞLAK

11 Kalırsa KOVA

12 Kalırsa BALIK

Yıldızname Falı Nedir?

Yıldızname falı nedir, burç uyumları ile alakalı olup kişinin hayat çizgisine göre nasibi kaderi kısmeti olan kişiye özgü bir bakım türüdür. Yıldızname bakımı sağlık,huzur,maddi ve manevi sıkıntılara yönelik kişisel bakım analizleri ile ortaya çıkan bakım türüdür.

Ebced Hesabı İle Yıldızname Falı Baktır

Ebced hesabı ile yıldızname Falına baktır, arapça terim olan ebced aslında bir hesaplama yöntemidir. 3 farklı ebced hesabı vardır yukarıda sizler için yıldızname hesaplama yöntemi aslında ebced sadır olarak bilinen hesaplama yöntemlerindendir. Buna göre bir kişi doğum yılını bilmiyor ise yada hangi burçtan olduğunu bilmiyor ise kişinin anne adı ve kendi adı ile yapacağı hesaplama ile hangi burçtan olduğunu kolaylıkla öğrenebilir.

Gerçek Yıldızname Falı Baktır

Gerçek yıldızname falı baktır, gerçek yıldızname falına kişinin adı anne adı ve doğum tarihi gün ay ve yıl şeklinde hesaplanarak yıldız haritası ortaya çıkartılır. Kişinin yıldız haritası ise hayatı boyunca sağlık, iş, huzur gibi nasibi kaderi kısmeti olayların habercisi olarak bilinir. En iyi fal deneyimini fal hocası uygulamasında yaşarsınız. Hemen şimdi fal hocasında Fal bak!

Etiketler: , , ,

Yorumlar

 1. Neslihan dedi ki:

  Adım: Neslihan Anne Adım: Fatma Doğum Tarihim: 17/08/1988

  1. Sahip dedi ki:

   Merhaba Neslihan Hanım Yıldızname Falı Sonucunuz;vlilikte bahtları yaverdir. Çocukları kız veya erkek olur. Mizaçları icabı kıskançtırlar. Çabuk kızarlar. El işlerinde maharetlidirler. Aynı zamanda zeki ve anlayışlıdırlar. Halk tarafından çok sevilen kişiler olurlar. Hayırlı günleri Pazar ve Pazartesidir.Hayat Çizelgesi; Hayatı güzel geçer, iyi yaşarlar. Kalpleri saf olup , kin , garaz ve husumeti sevmezler. Hile ve hıyanetten hoşlanmazlar. Fevkalade emindirler ve cömerttirler. Eğlenceyi de severler. İyilik ettiklerinden bahtları olmadığı cihetle, halkla sıkı münasebette bulunmaktan kaçınmalarında hayır vardır. Bilhassa, esmer ve kırmızı tenli kadınlardan sakınmalıdırlar. Yaşlandıkça malları artar.

   1. Merve dedi ki:

    Merhaba adım Merve anne adı Meryem 20.10.1997 doğumluyum 🤗

  2. Sevdiye dedi ki:

   Adım sevdiye anne adi şaziye 14.06.1993 doğumluyum

   1. Eslemce dedi ki:

    Sevdiye hanım Yıldızname falı sonucunuz; Cömerttir. Halk tan uzak yaşamayı severler. Ayrıca tuzlu ve soğuk şeylerden de hoşlanırlar. Sirke kullanmaları, bolca sebze ve marul yemeleri çok faydalıdır. Aklı ve tedbiri yerinde ve sohbetleri de mükemmeldir. Kendilerini beğenirler. Erkeklerin malını yemekten zevk alırlar. İleri yaşlarında ziraata merak ederler fakat zarara uğrarlar.

    1. Seda dedi ki:

     Mrb ismim seda anne adım ayten 15.02.1986 dogumluyum

     1. Eslemce dedi ki:

      Merhaba Seda hanım yıldızname falı sonucunuz; Çalışkan, sanatkar ve muhtelif işlerde bilgilidirler. İtibarları çoktur. Zevk, safa , sohbet ve içkiye meyillidirler. Aynı zamanda iyilik etmeyi de severler. Sadık ve fedakardırlar. Dünya işlerine çok önem verirler. Bunun için de bazen sevdiklerini ihmal ederler. Başladıkları işi sonuna kadar götürürler. Başarılarını yavaş yavaş elde ederler. Sıhhatleri umumiyetle iyidir. Fakat, mide hastalıkları ve romatizmaya istidatlıdırlar. Bu vasıfta doğan kadınlar mavi veya siyah renkli elbiseler giyip, akik yahut yakut taşlı yüzük takarlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar. Öğretmen, memure, yazar, muhasebeci, kitapçı, müneccim veya ilim sahasında çalışan birer kişi olurlar. Ancak başladıkları işte sebat etmeleri gerekir.

    2. Münibe Melike dedi ki:

     Merhaba ismim Münibe Melike Doğum tarihim 06.12.2000

     1. Eslemce dedi ki:

      Münibe Melike hanım yıldızname falı sonucunuz; Konuşkan zeki ve lebibdirler. Yer değiştirmeyi severler. İzzeti nefislerine düşkündürler. İşlerine sebatkar olup, haklarını talepte ve almakta gayretlidirler. Arkadaş canlısıdırlar. Ancak kolayca darılabilirler. Umumiyetle sıhhatlidirler. Fakat, sinir hastalıklarına istidatlıdırlar. Mavi, mor, beyaz, açık yeşil veya ak sarı renkli elbiseler giyip, elmas zafir ve ya topaz taşlı yüzük takarlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar. Avukat, bankacı, katibe ve memure olabilirler.

  3. Murat dedi ki:

   Merhaba ismim murat annemin adi yıldız doğum tarihim 11.03.1986

   1. Eslemce dedi ki:

    Merhaba Murat bey yıldızname falı sonucunuz; Tatlı sözlü ve öfkelidirler. Sıcak, cana yakın ve hoş mizaçlıdırlar. Yüksek mevki sahipleriyle münasebet kurarlar. Entrikalardan hoşlanmazlar. Sıhhatleri umumiyetle iyidir. Fakat, soğuk algınlığı, göğüs ve karın hastalıklarına istidatlıdırlar. Ayrıca içki içmeye de meyillidirler. Mavi veya yeşil renkli elbiseler giyip, yakut veya zafir taşlı yüzük takarlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar. Din adamı, hukukçu, öğretmen, gemici, artist, memur ve işçi olurlar.

  4. emine nur dedi ki:

   ADI EMİNENUR ANNEADI: SEYHAN DOĞUM TARİHİM :10\01.1998)

 2. Neslihan dedi ki:

  Yorumunuz için çok teşekkür ederim

  1. Kübra dedi ki:

   Merhabalar benimde yıldızname falıma bakarmısınız
   Adım Kübra anne adı Emine doğum tarihim 13.07.1992

 3. Serap dedi ki:

  Adım serap anne adı Hasibe 25/10/1980 yorumunuzu bekliyorum.

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Serap hanım Yıldızname Falı Sonucunuz; Ne zengin, ne de fakirdirler. Kimseye muhtaç olmazlar. Çünkü, kanaatkardırlar. Mizaçlarında cömertlik, kalplerinde temizlik vardır. Kadınlar tarafından çok hile ve felakete uğrarlar. İyilik ettiklerinin çoğundan kötülük görürler. Bahtı açık, akılları hafif, mizaçları değişkendir. Kimsenin sözünü dinlemezler. Kendi bildiklerinden şaşmazlar. Yaşlandıkça kadri artar ve halleri rahata erer.

   1. Havvabur dedi ki:

    Adım Havva nur anne adı nergiz 25.02.1997 doğumluyum yorumunuzu bekliyorum

    1. Eslemce dedi ki:

     Merhaba Havvanur hanım yıldızname falı sonucunuz; Çalışkan, sanatkar ve muhtelif işlerde bilgilidirler. İtibarları çoktur. Zevk, safa , sohbet ve içkiye meyillidirler. Aynı zamanda iyilik etmeyi de severler. Sadık ve fedakardırlar. Dünya işlerine çok önem verirler. Bunun için de bazen sevdiklerini ihmal ederler. Başladıkları işi sonuna kadar götürürler. Başarılarını yavaş yavaş elde ederler. Sıhhatleri umumiyetle iyidir. Fakat, mide hastalıkları ve romatizmaya istidatlıdırlar. Bu vasıfta doğan kadınlar mavi veya siyah renkli elbiseler giyip, akik yahut yakut taşlı yüzük takarlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar. Öğretmen, memure, yazar, muhasebeci, kitapçı, müneccim veya ilim sahasında çalışan birer kişi olurlar. Ancak başladıkları işte sebat etmeleri gerekir.

     1. Sevilay dedi ki:

      Merhaba adım sevilay Doğum tarihim 08.09.1989 anne aldı : Ayfer şimdiden teşekkür ederim

     2. Eslemce dedi ki:

      Merhaba Sevilay hanım yıldızname falı sonucunuz; Düzgün sözlü izzeti nefis sahibi olup , biraz da kibirlidirler. Bir halde ve bir işte sebat etmezler. Hiddet ve gazapları kuvvetlidir. Erkekleri güzellikleriyle tesirleri altına alırlar ve kocalarının da muhabbetini kazanırlar.
      Para ve şöhrete düşkündürler. Arkadaş ve dost seçmekte müşkül pesenttirler. Davranışları soğuktur. Yeni şeyler keşfetmeye kabiliyetlidirler. Ama belli bir iş üzerinde uzun zaman çalışmayı sevmezler.Sıhhatleri umumiyetle iyidir. Fakat, dalak, karaciğer, pankreas ve safra kesesi hastalıklarına istidatlıdırlar. Hasılı hastalık hastası olmaya meyillidirler. Beyaz, sarı, yeşil ve açık mavi renkli elbiseler giyip, hanımeli kokusu sürünüp, parmaklarında da akik yahut zümrüt taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla ahenk içinde olurlar.

 4. Serap dedi ki:

  Çok teşekkür ederim iyi geceler.

 5. Mustafa dedi ki:

  Adim Mustafa Şahin annem Aysel 22 Mart 1983 doğumluyum

  1. Eslemce dedi ki:

   merhaba Mustafa Bey Yıldızname Analiziniz; Hayatı iyi maişeti güzel, işleri yolunda, akıbeti selamet ve hali doğrulukla geçer. Küçük yaşlarda geçim sıkıntısı yoktur. Orta yaşından sonra tekrar rahat ve huzura kavuşur. Umumiyetle bütün işleri yolunda gider.

 6. Aziz dedi ki:

  Adım aziz anne adım ayse 3 Mart 1986 doğumluyum

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Aziz Bey Yıldızname Analiziniz;Orta hali yaşarlar. Dini inançları kuvvetli olup, halkla münasebetleri saftır. Herkese iyilik yaparlar ve sırlarını da herkese söylerler. Yaşlandıkça halleri iyileşir şan ve şerefleri artar. Nimet ve refah içinde vefat ederler.

 7. burcu dedi ki:

  Adım : Burcu anne adım : Zeynep 24/04/1993

  1. Eslemce dedi ki:

   Yıldızname falı sonucunuz; Boğa burcunun yıldızname falı toprak elementi taşıdığı için ağır başlı oturaklı ve her konuda düşünerek karar veren özelliğe sahiptirler. Nasibi kaderi kısmeti açık olan boğa burcu çevresindeki kişilerin ağır başlılığı ile ve doğru kararlar verebildiği için her zaman sevgi saygı ve hürmet ile karşılanmaktadır. geçmişte yaşadıkları olaylardan dolayı korkuları olan boğa burcunun yıldızname falı da bu yaşantılarının etkisi altında kalarak korkular içinde bir hayat sürdürürler.

 8. Zeynep dedi ki:

  Adım Zeynep Anne Adı Fatma Doğum Tarihim 18.07.1986

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Zeynep Hanım yıldızname falı sonucunuz; Seyahat etmeyi ve sık sık yer değiştirmeyi severler. Başlarından iki nikah geçer. Ziyneti ve güzel kokuları severler. Ekserisi muhafazakar olurlar. Böyle olanlar da çok iyi aile kadını olurlar. Arkadaşlarına da çok bağlı olurlar. Eski hatıralara ve geçmişlerine bağlıdırlar. Ve bu huylarından kurtulmakta da zorluk çekerler.Hayatı iyi geçer . Niyetleri saf olduğu cihetle, kimseye karşı kin ve garazları yoktur. Çok emindirler. Kimsenin malına hıyanet etmezler her zaman gülümserler. Oyun ve eğlenceyi severler, iyilik etmeyi de severler, fakat iyilik ettiklerinin çoğundan kötülük görürler. Karanlıkta yatmaktan ve karanlık yerlerde dolaşmaktan sakınmalıdırlar. İyi hal üzere, yataklarında bütün günahlarından tövbe etmiş olarak vefat ederler.

   1. Zeynep dedi ki:

    Teşekkürler

 9. Ekrem dedi ki:

  Merhaba adım ekrem anne adı dursel 25.11.1984 doğumluyum

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Ekrem Bey Yıldıznam falı sonucunuz (23 Kasım – 2 Aralık) bu tarihler arasında doğan devlet kapısında bir meslek sahibi olur. Çevresinde sözü dinlen ve alim kişi olarak da bilinir. Elinden alınan bir şey olursa onu geri almasını da bilirler. Aşk hususunda hisli değildirler, konuşmayı severler ama dinlemekten hoşlanmazlar ben egosu vardır.Yay burcu erkeği yıldıznamesi, Endişe ve korkuya hayatlarında yer vermezler. Güler yüzlü ve konuşkandırlar, hakimlik, avukatlık, esnaflık gibi meslekleri tercih ederler. Pek fazla dinlemeyi sevmediklerinden kendilerine göre birini bulmak çok zordur.

 10. Sena dedi ki:

  merhaba adım sena anne adı Dilek 09.07.1998 dogumluyum

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Sena Hanım Yıldızname Falı Sonucunuz; Çok konuşurlar, çalışkan, zarif, hazırcevap daima hareketli ve güler yüzlüdürler. Erkekler tarafından çok sevilirler fakat kadınlar tarafından pek sevilmezler. Genç yaşlarında kötü ahlaklı olmaya meyillidirler. Çabuk nazara gelirler, kendilerini çok beğenirler. Yürürken salına salına yürürler ve ahu gibi arkalarına bakarlar. Bu yüzden başlarına çok bela gelir. Fakat Allah cc ın izniyle bütün belalardan kurtulurlar. Küçük yaşlarında suya düşme ve boğulma tehlikesi vardır. Karanlık odalarda yalnız yatmaları iyi değildir. Çünkü cinlerin tasallutundan korkulur.

 11. Zeliha dedi ki:

  Zeliha Akpolat 22.01.1993 Anne adı kadife

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Zeliha Hanım Yıldızname Falı Sonucunuz; Çekingen, ferasetli ve akıllıdırlar. Ağır ve ciddi davranışladırlar. Sabırlı ve ketum olup, efkar ve hissiyatlarını saklarlar. İyilik yapmayı da severler. Azimli ve sebatkardırlar. Tedbir ve kiyaset sahibidirler. Ekabir indinde muhteremdirler.Hakka niyeti de severler, mütevazı, alçakgönüllü ve iddiasızdırlar. Uzun vadeli planlar yaparlar ve fakat imkansızlığı tanımazlar. Her giriştikleri işte para kazanabilirler.

 12. Nazlı dedi ki:

  Merhaba adım nazlı anne adı ise rasime doğum tarihim10/02/1994

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Nazlı Hanım Yıldızname Falı Sonucunuz; Hayatları iyi geçer. Refah ve saadet içinde yaşarlar. Niyetleri saf ve kalpleri paktır. Ahir ömürlerinde bolluk ve saadete erişirler. İtibarlı ve şöhretli olurlar. Gülmeyi ve eğlenmeyi severler. Elleri açıktır. Misafire ikramı severler, kimsenin hakkını yemezler ve emanete de hıyanet etmezler. Yaşlandıkça halleri daha da iyi olur.

 13. hacer dedi ki:

  merhaba adım hacer 23 07 1980 şimdiden teşekkürler

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Yıldızname Falı Sonucunuz; Zevcelikleri çok hoştur. Çoğu erkek olmak üzere çocukları az olur. Gözlerinde bir ayıp veya zaaf vardır. Yüzlerinde de aşikar bir eser bulunur. Onlar için halkın şerrinden ve dedikodudan korku vardır. Orta yaşlarında beş parasız kalıp, fakir ve zarurete düşerler. Fakat, sonradan ellerine bol para geçer. Bir hayli genç erkeğin parasını yerler. İlk kocaları onların kahırlarından telef olur. Çok nazara uğrarlar. İşlemedikleri ve yapmadıkları işlerden ötürü itham olunurlar. Bunun için esmer tenli erkeklerden sakınmaları iyi olur. Çünkü böyle bir erkeğin mallarını yiyip, onlara fenalık yapması ihtimali vardır. Hasılı, erkekler yüzünden çok zarar görür ve felakete uğrarlar.

 14. Elif dedi ki:

  Adım elif melek kılıç Anne adı zayde doğum tarihi 02/09/1993

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Elif hanım Yıldızname sonucunuz;Zarif, lebib ve büyüklerle büyük küçüklerle küçük olurlar. Düşünerek karar verir ve öyle hareket ederler. Hayal kurmayı severler. Her şeyin yerli yerinde olmasını isterler. Etraflarındakilere yardım etmekten hoşlandıkları gibi tenkit etmeyi de severler. Fakat, dostlarını incitmeye de meyillidirler. Çabuk kızmazlar. Çok iyi bir anne olurlar. Evlilik hayatları umumiyetle başarılı olur. Sıhhatleri de umumiyetle iyidir.

 15. Rana dedi ki:

  Benim adım Rana anne adı Hülya 30.01.1996 dogumlugum

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Rana hanım Yıldızname sonucunuz; Çekingen, ferasetli ve akıllıdırlar. Ağır ve ciddi davranışladırlar. Sabırlı ve ketum olup, efkar ve hissiyatlarını saklarlar. İyilik yapmayı da severler. Azimli ve sebatkardırlar. Tedbir ve kiyaset sahibidirler. Ekabir indinde muhteremdirler. Hakka niyeti de severler, mütevazı, alçakgönüllü ve iddiasızdırlar. Uzun vadeli planlar yaparlar ve fakat imkansızlığı tanımazlar. Her giriştikleri işte para kazanabilirler.

 16. Soner dedi ki:

  Adım soner anne adı selma 30.01.1997

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Soner bey Yıldızname sonucunuz; Sanki, dünyaya yorgun ve meyus gelmişlerdir. Nadiren gülerler. Ferasetli ve akıllıdırlar. Zekaları nafiz olup, ağır ve ciddi davranışlıdırlar. İlim meraklısıdırlar. Aynı zamanda sabırlı ve ketum olup efkar ve hissiyatlarını gizlerler. İyilik yapmayı severler, azim ve sebatları dağ gibi metindir. Akıllı ve edip, tedbir ve kiyaset sahibidirler. Her hususta başarılıdırlar. Acele iş yapmayı sevmezler. Ekabir indinde muhteremdirler. Mütevazi, alçak gönüllü ve iddiasızdırlar. Hakkaniyeti severler. Çok uzun vadeli planlar yaparlar.

 17. Elif dedi ki:

  Ad: Elif, Anne adı: Hatice, doğum tarihim: 20.07.1987

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Elif Hanım Yıldızname fal sonucunuz;Çok konuşurlar, çalışkan, zarif, hazırcevap daima hareketli ve güler yüzlüdürler. Erkekler tarafından çok sevilirler fakat kadınlar tarafından pek sevilmezler. Genç yaşlarında kötü ahlaklı olmaya meyillidirler. Çabuk nazara gelirler, kendilerini çok beğenirler. Yürürken salına salına yürürler ve ahu gibi arkalarına bakarlar. Bu yüzden başlarına çok bela gelir. Fakat Allah cc ın izniyle bütün belalardan kurtulurlar. Küçük yaşlarında suya düşme ve boğulma tehlikesi vardır. Karanlık odalarda yalnız yatmaları iyi değildir. Çünkü cinlerin tasallutundan korkulur.

 18. Elif dedi ki:

  adım:Elif anne adı :emine 28.06.1980

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Elif Hanım Yıldızname falı sonucunuz,Çok konuşurlar, çalışkan, zarif, hazırcevap daima hareketli ve güler yüzlüdürler. Erkekler tarafından çok sevilirler fakat kadınlar tarafından pek sevilmezler. Genç yaşlarında kötü ahlaklı olmaya meyillidirler. Çabuk nazara gelirler, kendilerini çok beğenirler. Yürürken salına salına yürürler ve ahu gibi arkalarına bakarlar. Bu yüzden başlarına çok bela gelir. Fakat Allah cc ın izniyle bütün belalardan kurtulurlar. Küçük yaşlarında suya düşme ve boğulma tehlikesi vardır. Karanlık odalarda yalnız yatmaları iyi değildir. Çünkü cinlerin tasallutundan korkulur.

 19. Eda dedi ki:

  Adım eda anne adı Gül doğum Tarihin 09.05.1995

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Eda Hanım Yıldızname falı sonucunuz, Az konuşurlar, sevimlidirler, gezmeyi severler, yüzlerinde bir ben veya bir alamet vardır. Çok çabuk kızarlar fakat çok çabuk da barışırlar. Uyumayı severler, unutkandırlar. Ayrıca sır saklamayı da bilmezler.

   Trafik kazası geçirmeleri veya yüksekçe bir yerden düşmelerinden korkulur. Hasılı, bu kadınlar herkes yanında sevgili ve muhterem olurlar. Severler sevilirler. Zevk ve sefaya da düşkün olduklarından, adlarının kötüye çıkmasından korkulur. İnsanlar arasında tenkit edilecek hareketlerden kaçınması kendileri için çok hayırlı olur.
   Sıvı şeylerle ilgili her işte muvaffak olabilirler. Ayrıca, terzi artist , tezgahtar, şarkıcı, sanatkar, çiçekçi ve konfeksiyoncu da olabilirler.
   Beyaz, açık sarı ve açık yeşil renkli elbiseler giyip, parmaklarında da opal taşlı bir yüzük taşırlarsa, yıldızlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.

 20. ibrahim dedi ki:

  adim ibrahim anne adi elmas dogum tarihim 22.11.1988

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba ibrahim bey yıldıznam falı sonucunuz; tabiatları hırçındır. Mazarratı severler. İrade ve tahammülleri fazladır. Kendilerini her zaman hayata hazırlarlar. Er geç muvaffak olurlar. Ancak işe başlamak için geç karar verirler. Fakat, işe başladıkları zamanda o işte başarıya ulaşacaklarına inanırlarsa o işi bitirmeden bırakmazlar. Hasılı azim ve sebatları sayesinde başaramayacakları iş yoktur.

 21. Mukaddes denizer dedi ki:

  Adım Mukaddes anne adı cennet dogum tarihim 28.02.1996

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Mukaddes hanım yıldızname falı sonucunuz; Çekingen, ferasetli ve akıllıdırlar. Ağır ve ciddi davranışladırlar. Sabırlı ve ketum olup, efkar ve hissiyatlarını saklarlar. İyilik yapmayı da severler. Azimli ve sebatkardırlar. Tedbir ve kiyaset sahibidirler. Ekabir indinde muhteremdirler. Hakka niyeti de severler, mütevazı, alçakgönüllü ve iddiasızdırlar. Uzun vadeli planlar yaparlar ve fakat imkansızlığı tanımazlar. Her giriştikleri işte para kazanabilirler.

 22. Mahir dedi ki:

  Adım Mahir anne adım Havva 01.10.1992

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Mahir bey yıldızname falı sonucunuz; Akıllı, zarif, izzeti nefis sahibi ve çalışkandırlar. Fakat, hiçbir işte sebat etmezler.Kendilerini her gören sever. Genç yaşlarında sık sık hasta olurlar. Ziyneti, bağ ve bahçeyi, zevk ve sefayı ararlar. Demir bir aletle yaralanmak, yanmak, yahut bir hayvan tarafından ısırılmak tehlikesi vardır.
   Güzel olan her şeyi severler. Sahtekarlara karşıdırlar. Onları tam manasıyla anlamak çok zordur. Her türlü eziyet ve meşakkate katlana bilirler. Sıhhatlerinden sık sık endişelenirler. Böbrek ve bel hastalıklarına istidatlıdırlar.İş ve ticaret hayatında zekidirler. İyi karar verirlerse hem şan ve şöhret ve hem de zengin olabilirler. Kendilerine uygun bir meslek seçerlerse, hayatta çok başarılı olurlar.

 23. Mehmet Cemal kart dedi ki:

  Adım Mehmet Cemal ana adı Habibe 11.06.1975

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar Mehmet bey Yıldızname falı sonucunuz; Çok beğenilirler. Dostları çok olur. Çocukları da çok severler. Mizaçlarında hilekarlığa istidat olduğu için belli bir hal üzere sebat etmezler. Ancak devlet işlerinde, sanatta veya ticaret hayatında bahtları açık olur. Böylelikle hayra nail olurlar. Makbul bir sanat sahibi, yahut edip, muhasip veya mütehassis bir salim olabilirler. Ayrıca mevki sahibi kimselerle dostluk kurarlar.Hafif ve değişebilir mizaçta dırlar. Yıldızları olan Utarit in tesiri ile her şeye yatkın olurlar. Anlayışlıdırlar ve hayal güçleri kuvvetlidir. Aynı zamanda pratik zekalı dırlar. Fakat hiçbir zaman kendilerini işlerine veremezler. Uçarı mizaçları hakim olduğu için, azim, sebat ve mes’uliyet sahibi değildirler.

 24. Şennur dedi ki:

  Adım: Şennur anne aldı: ümmüş doğum tarihim09.07.1991 teşekkürler

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar Şennur Hanım Yıldızname falı sonucunuz; Çok konuşurlar, çalışkan, zarif, hazırcevap daima hareketli ve güler yüzlüdürler. Erkekler tarafından çok sevilirler fakat kadınlar tarafından pek sevilmezler. Genç yaşlarında kötü ahlaklı olmaya meyillidirler. Çabuk nazara gelirler, kendilerini çok beğenirler. Yürürken salına salına yürürler ve ahu gibi arkalarına bakarlar. Bu yüzden başlarına çok bela gelir. Fakat Allah cc ın izniyle bütün belalardan kurtulurlar. Küçük yaşlarında suya düşme ve boğulma tehlikesi vardır. Karanlık odalarda yalnız yatmaları iyi değildir. Çünkü cinlerin tasallutundan korkulur.

 25. Seda dedi ki:

  Seda şerife 11.09.1979

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar Seda Hanım Yıldızname sonucunuz; Zarif, lebib ve büyüklerle büyük küçüklerle küçük olurlar. Düşünerek karar verir ve öyle hareket ederler. Hayal kurmayı severler. Her şeyin yerli yerinde olmasını isterler. Etraflarındakilere yardım etmekten hoşlandıkları gibi tenkit etmeyi de severler. Fakat, dostlarını incitmeye de meyillidirler. Çabuk kızmazlar. Çok iyi bir anne olurlar. Evlilik hayatları umumiyetle başarılı olur. Sıhhatleri de umumiyetle iyidir.

 26. Metin dedi ki:

  Adım metin anne emine 04.07.1972

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar Metin Bey Yıldızname falı sonucunuz; Azimlidirler. Macerayı ve seyahat etmeyi severler. Ruh durumları dalgalıdır. Ya kendi kabuklarına çekilip öylece yaşamak, ya da çevrelerine uyarak yaşamak isterler. Sabırlı ve utangaç olurlar. Hayal kurmayı severler, çoğu kere hayal dünyasında yaşarlar.Küçük yaşlarında suda boğulmalarından korkulur. Geceleyin yolda giderlerken sık sık arkalarına bakarlar. Salı günü başlayan bir hastalık ölümlerine sebep olabilir. Bunun için sabah akşam bir bardak suya Tevbe Suresinin son iki ayetini okuyup, üfledikten sonra bu suyu içerlerse çok faydasını görürler. Tabiatına balgam galiptir. Bir defa bir işe el attılar mı o işi başarmadan bırakmazlar. Okumuş kişilerse kendilerini iyiye doğru sevk ederler. Okumamış kişilerse ruh hallerinin esiri olurlar. Fakat, ekserisinde bir durgunluk vardır. Çok duyguludurlar. Her muhite uyarlar. Hem kendileri rahatlar ve hem de etraflarındakileri rahatlatırlar. Tabiat itibariyle utangaç olduklarından her giriştikleri işte reddedilmekten de korkarlar. Ama sabır ve imanları onları her işlerinde başarıya götürür.Yemeye ve içmeye düşkündürler. Mide ve sinir hastalıklarına karşı istidatlıdırlar. Çoğu zaman huzursuzdurlar. Hasılı bu burcun erkekleri hayatta çok çekerler, çok tahammül ederler ve sonunda istedikleri başarıya ulaşırlar.

 27. Soner Başbuğ dedi ki:

  Adım Soner anne adı Hatice 08.01.1987 doğumluyum

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar Soner Bey Yıldızname falı sonucunuz; Ferasetli ve akıllıdırlar. Nafiz bir zekaya sahiptirler. Davranışları ağır, soğuk ve mağrurdur. Az konuşurlar. Hafızaları kuvvetlidir. izdivaçta naziren mesut olurlar. Cömert sabırlı, işlerinde güler yüzlü, herkes indinde makbul, halk arasında sevilen kişiler olup azim ve sebat sahibidirler. İdare ve müdarayı severler. Seyahat etmekten de hoşlanırlar. Kendilerini disiplin altına alamazlarsa alkolik olurlar.

 28. Esin dedi ki:

  Adım:Esin ..anne adım :emine…dogum tarihim 25.02.1988

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar Esin Hanım Yıldızname falı sonucunuz, Çekingen, ferasetli ve akıllıdırlar. Ağır ve ciddi davranışladırlar. Sabırlı ve ketum olup, efkar ve hissiyatlarını saklarlar. İyilik yapmayı da severler. Azimli ve sebatkardırlar. Tedbir ve kiyaset sahibidirler. Ekabir indinde muhteremdirler. Hakka niyeti de severler, mütevazı, alçakgönüllü ve iddiasızdırlar. Uzun vadeli planlar yaparlar ve fakat imkansızlığı tanımazlar. Her giriştikleri işte para kazanabilirler.

 29. Yunus emre dedi ki:

  İsmim Yunus emre anne adım Aysel doğum tarihim 08.09.1992 şimdiden teşekkür ederim.

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar Yunus Emre Bey Yıldızname falı sonucunuz; Kadınları çok severler. Yürürken sallanırlar. Yüzlerinde bir eser veya ben vardır. Dizlerinde ağrı olduğundan, hareket etmeyi pek sevmezler. Çocuklarının çoğu kız olur. Nazik olduklarından çocukla çocuk ve büyüklerle büyük olurlar. Ziraatla uğraşmaları çok karlı olur. Maharetlidirler. Gözleriyle gördüklerini hemencecik elleriyle yapabilecek kabiliyettedirler. Fakat, başkalarıyla çalışmaları çok iyi olur.Hissi olduklarından, kendilerini ve münasebette bulunduklarını tahlil ederler. Bir çok şeyler hayal ederler. Hemen hemen her şeyi tenkit ederler. Herkese doğru yolu göstermek istedikleri için çoğu zaman dostlarını incitirler.Çok çalışırlar ve en sonunda muvaffak olurlar. Etrafında bulunanlara da yardım etmeyi severler. Çok iyi bir baba olurlar. Sıhhatleri umumiyetle iyidir.

 30. Mutlu dedi ki:

  Ismim Mutlu doğum tarihim 26 kasım 1974 bayanim

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar Mutlu Hanım Yıldızname falı sonucunuz; Tabiatları hırçındır. Bakışları cür’etkârdır. Yürüyüşleri cesaretlidir. İrade ve tahammülleri fazladır. İşe başlamak için geç karar verirler ama başladıkları işi de tamamlamadan bırakmazlar. Azim ve sebahatları sayesinde başaramayacakları iş yoktur. Hep kendi fikirlerini kabul ettirmek isterler. Haksızlığa tahammülleri yoktur. Kızdıkları zamanda onları teskin etmek çok zordur. Kurnaz, saldırgan ve kavgacıdırlar. Aşk hayatları ihtiraslı ve devamlı olur. İhanete uğramaktan hoşlanmazlar ve egoist tirler. İhtiraslarına esir olmazlarsa; giriştikleri her işte başarılı olurlar.

 31. Tuğçe dedi ki:

  Adım tuğçe. 25 aralık 1993 . Anne adı reyhan

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar Tuğçe Hanım Yıldızname falı sonucunuz;Çabuk kızar ve çabuk barışırlar. Elleri açık olup yardım etmeyi severler. Nefisleri azizdir. Dostlarına karşı çok merhametlidirler. Omuzlarında, dizlerinde ve ayaklarında ağrı ve sızı vardır. Vefatlarına sebep ise kalp ağrısıdır.Başlarının arkasında ve ayaklarında bir alamet ve göbeklerinin altında bir ben vardır. Büyüklerinin ve mevki sahiplerinin yanında bahtları açıktır. Eğlenceyi, içkiyi ve ziyneti severler. Düşmanları çoktur. Tabiatlarında laubalilik vardır. Çoğu evlatları erkek olur. Orta yaşlarında son derce fakirleşir ler ve sonra ümit etmedikleri yerden ellerine mal geçer ve hiç kimseye muhtaç olmadan yaşarlar.

 32. Pozitif dedi ki:

  Merhaba Adim emrah ana adi fatma 1992 ocak 26 dogumluyum banada bakarmisiniz ozellikle merak ettim aklimda kalbimde ki kiz benden sogumustu tekrar bana donecekmi sevecekmi merak ediyorum beklemelimiyim

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar Emrah bey sizin isteğiniz geleceğe dair bir yorumdur ve bunun sualini veremeyiz. Ama bu bayanla yıldızlarınız uygun ve birbirinize karşı inşallah soğukluk kalkar. Selametle kalın.

 33. Hasine dedi ki:

  Adım ; hasine
  Anne adı: nurcan
  Dogum tarihi: 16.02.1992

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar Hasine hanım Yıldızname sonucunuz; Çekingen, ferasetli ve akıllıdırlar. Ağır ve ciddi davranışladırlar. Sabırlı ve ketum olup, efkar ve hissiyatlarını saklarlar. İyilik yapmayı da severler. Azimli ve sebatkardırlar. Tedbir ve kiyaset sahibidirler. Ekabir indinde muhteremdirler. Hakka niyeti de severler, mütevazı, alçakgönüllü ve iddiasızdırlar. Uzun vadeli planlar yaparlar ve fakat imkansızlığı tanımazlar. Her giriştikleri işte para kazanabilirler.

 34. Esra dedi ki:

  Adım esra anne adı Ayşe Doğum 11.11.1991

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar Esra Hanım Yıldızname falı sonucunuz; Tabiatları hırçındır. Bakışları cür’etkârdır. Yürüyüşleri cesaretlidir. İrade ve tahammülleri fazladır. İşe başlamak için geç karar verirler ama başladıkları işi de tamamlamadan bırakmazlar. Azim ve sebatları sayesinde başaramayacakları iş yoktur. Hep kendi fikirlerini kabul ettirmek isterler. Haksızlığa tahammülleri yoktur. Kızdıkları zamanda onları teskin etmek çok zordur. Kurnaz, saldırgan ve kavgacıdırlar. Aşk hayatları ihtiraslı ve devamlı olur. İhanete uğramaktan hoşlanmazlar. Egoist tirler. İhtiraslarına esir olmazlarsa; giriştikleri her işte başarılı olurlar.

 35. zeliha toprak dedi ki:

  Adım Zeliha Toprak, anne adı Naime, doğum tarihi.10.10.1979

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar Zeliha hanım Yıldızname falı sonucunuz;Haleti ruhaniyetleri sık sık değişir. Tedbir ve zekaları ortadır. Zevk ve sefayı severler. Müsrif tirler,aynı zamanda hile ve hurdaya da meyillidirler. Bazıları cimri ve merhametsizdirler. Tatlı ve ekşi şeyleri çok severler. Bunun için de çok zaman rahatsız olurlar. Rahatsızlıkları bel kemiği, yan ağrıları, böbreklerinden. Hemen karar vermekten kaçınırlar. Ve yaşlandıkları zaman isteklerinin çoğuna kavuşurlar.
   Yeşil, çivit mavisi , limon sarısı veya beyaz renkli elbiseler giyip, akik veya opal taşlı yüzük takarlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.
   Şarkıcı, ressam terzi, çiçekçi veya bunlara benzer mesleklerde başarılı olabilirler.

 36. Kadir dedi ki:

  Kadir anne adı Nurcan 03/02/1997

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Kadir bey Yıldızname falı sonucunuz; Akıl ve tedbir sahibidirler. Kararlarında sebatkar ve azimlidirler. Aynı zamanda güler yüzlü ve hoş sohbet tirler. Fikir ve hareketleriyle herkesi teshir ederler. Hile ve hurdaya da müstehiddirler. İnsanları severler. İyilik etmekten de zevk alırlar. Sadık ve vefakar dırlar. Başladıkları işi sonuna kadar takip ederler. Her gittikleri yerde itibarlı olurlar. Sıhhatleri umumiyetle iyidir. Fakat uzuvlarının hepsi hastalıklara istidatlıdır. Bilhassa mide ve bağırsak hastalıklarından korunmaları gerekir.Siyah veya mavi renkli elbiseler giyip, akik veya topaz taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar. Öğretmen, memur, elektrikçi, yazar, mütercim, kitapçı, muhasebeci, matbaacı, postacı, doktor veya müneccim olabilirler. Ayrıca bunlara benzeyen işlerde de muvaffak olabilirler.

 37. Zeynep güneş dedi ki:

  Merhaba adım Zeynep güneş anne adı kadriye 21.12:1995 doğumluyum

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Zeynep hanım Yıldızname falı sonucunuz; Hile ve mekre heybet ve vakara, rey ve tedbire sahiptirler. İnsanlar arasında muteber ve muhterem dirler. Hakkı sever batıldan nefret ederler. Çok düşmanları vardır. Çocuklarının çoğu erkek olur. Bazıları cömert ve müsrif tirler. Bunun için bazen zahmet çekerler. 30 yaşından sonra kazançları artar. Hareketlerine hakim ve disiplinlidirler. Kocalarına sadıktırlar. Umumiyetle sıhhatlidirler. Fakat bacak ve kalça hastalıklarına istidatlıdırlar. Ayrıca yemeklerine çok dikkat etmeleri gerekir. At ve böcekleri severler.Kırmızı, eflatun, mor yeşil veya koyu kahverengi elbiseler giyip, elmas veya topaz taşlı yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.Yazar, idareci ve memur olabilecekleri gibi felsefe sahasında da muvaffak olabilirler.

 38. Esra dedi ki:

  Adım esra anne adı kiraz doğum tarihim 28 mayıs 1996

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar Esra hanım yıldızname falı sonucunuz; Eğer doğum tarihini bildiğinizden eminseniz mesele yok. Ama bilmiyorsanız yada takip ettiğiniz burç sizi tarif etmiyorsa ne yapacaksınız? Meraklanmayın beni takip edin yeter. Kişinin yıldızını bulmak için Ebced hesabı da denilen bir yöntem uygulanır. Her yıldız aynı zamanda bir burca tekabül eder. Bu şekilde kişinin talihi ve hastalıkları vs. hakkında bilgi sahibi olunur. Ebced hesabı 3 çeşit olmakla beraber ben sizlere Ebced i Sagir dediğimiz küçük Ebced hesabını açıklayacağım. Aslında malumunuz Ebced hesabı Arapça dır. Türkçe ye uyarlayabildiğim kadarıyla buraya yazıyorum umarım sizlere faydalı olur. Nasıl bakılacağına gelince kişinin ana ismi ile kendi ismi aşağıdaki tabloya bakarak toplanır ve 12 ye bölünür. Kalan rakam kaç ise erkek ve kadın için kalan sayının hangi burca tekabül ettiğine bakılarak yıldızname falınıza bakabilirsiniz.

 39. beyhan dedi ki:

  adım beyhan anne adı azime d tarıh 11.11.1993

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Beyhan hanım yıldızname falı sonucunuz; Tabiatları hırçındır. Bakışları cüretkardır. Yürüyüşleri cesaretlidir. İrade ve tahammülleri fazladır. İşe başlamak için geç karar verirler ama başladıkları işi de tamamlamadan bırakmazlar. Azim ve sebatları sayesinde başaramayacakları iş yoktur. Hep kendi fikirlerini kabul ettirmek isterler. Haksızlığa tahammülleri yoktur. Kızdıkları zamanda onları teskin etmek çok zordur. Kurnaz, saldırgan ve kavgacıdırlar. Aşk hayatları ihtiraslı ve devamlı olur. İhanete uğramaktan hoşlanmazlar. Egoisttirler. İhtiraslarına esir olmazlarsa; giriştikleri her işte başarılı olurlar.

 40. Zehra dedi ki:

  27.04.1989 zehra annemin adıda selma dir

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar Zehra hanım Yıldızname falı sonucunuz; Zevk ve sefaya çalgı ve eğlenceye çok düşkün olurlar. Kendilerini de herkesten çok beğenirler. Esmer benizli bir kadının düşmanlık yapmasından korkulur. Bu kadın onun ev hayatını darmadağın etmeye çalışır. Yine, bu kadınlar için kesici bir aletle yaralanmak, denizde veya suda boğulmak veya ateşte yanmak tehlikesi vardır. Ekserisi annelerinden başka bir kadının da sütünü emerler. Ekseri çocuğu kız olur. Erkeklerden çok zarar görmeler ihtimali vardır. Çünkü arkalarında dolaşan erkekler çok olur.Çocukları yüzünden hiç kimseye muhtaç olmaz. Onlardan zahmet ve meşakkat görse bile sonunda hayır görür.Gök mavisi elbiseler giymesi hayırlı olur. Kırmızı renkli elbiseler içinde de çok cazibeli ve güzel görüneceklerinden nazara uğramaları veya kıskanılmaları muhtemeldir. İri vücutlu esmer bir erkekten çekinmelidirler. Çünkü, böyle bir adamın onu kandırıp malını ve parasını yemesi muhtemeldir. Bu kadınlar zeki ve akıllı olurlar, herkese iyilik ederler. Fakat kefil ve ortak olmaktan hayır görmezler.

 41. Ecehan dedi ki:

  Adım Ecehan, annemin adı Kevser, dogum tarihim: 05.12.1985

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar Ecehan hanım Yıldızname falı sonucunuz; Zevk ve sefaya, cinsi münasebete düşkündürler. Azimli ve kuvvetlidirler. Akrabaları tarafından sözleri dinlenir, mevki sahibi bir erkekle evlenme ihtimalleri vardır. Ellerine çok mal geçer ama bunu faydası olmayan şeylere ve kişilere harcarlar. Çocuklarının çoğu erkek olur. Yarım baş ağrısı, safra ve hararetten şikayetçidirler. Bunun için limonata, demirhindi ve nilüfer şerbeti içmelerinde fayda vardır. Ayrıca kasık, karın boşluğu, kalp, gırtlak ve kan hastalıkları ile tenasül organı hastalıklarına istidatları vardır. Kahverengi, sarı ve turuncu renkli elbiseler giyip, topaz veya kristal taşlı yüzük kullanırlarsa; mizaçları ile tam bir ahenk içinde olurlar.Hikaye yazarı, hemşire, dişçi, kadın berberi ve terzi olabilir. Elleri her işe yatkındır.

   1. Ecehan dedi ki:

    Tesekkur ederim.

 42. Mehmet dedi ki:

  Adım Mehmet Anne adı Emine doğum 19 02 1993

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar Mehmet Bey Yıldızname falı sonucunuz; Akıl ve tedbir sahibidirler. Kararlarında sebatkar ve azimlidirler. Aynı zamanda güler yüzlü ve hoş sohbettirler. Fikir ve hareketleriyle herkesi teshir ederler. Hile ve hurdaya da müstehiddirler. İnsanları severler. İyilik etmekten de zevk alırlar. Sadık ve vefakardırlar. Başladıkları işi sonuna kadar takip ederler. Her gittikleri yerde itibarlı olurlar. Sıhhatleri umumiyetle iyidir. Fakat uzuvlarının hepsi hastalıklara istidatlıdır. Bilhassa mide ve bağırsak hastalıklarından korunmaları gerekir. Siyah veya mavi renkli elbiseler giyip, akik veya topaz taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.
   Öğretmen, memur, elektrikçi, yazar, mütercim, kitapçı, muhasebeci, matbaacı, postacı, doktor veya müneccim olabilirler. Ayrıca bunlara benzeyen işlerde de muvaffak olabilirler.

   1. Mehmet dedi ki:

    Teşekürler

 43. ufuk dedi ki:

  merhabalar…adım ufuk anne adım leyla 23 -07-1979

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Ufuk bey yıldızname falı sonucunuz; Cemiyet hayatında veya ticarette başarılı olabilirler. Her giriştikleri işte mutlaka muvaffak olurlar. Kendilerini beğenir ve çevrelerindekilere tahakküm ederler. Kızdıkları zaman intikam almak isterler.Adeta mıknatıs gibidirler. Herkesi tesir altına alabilirler. İstekli, azimli ve çalışkandırlar. Kolay kolay yorulmazlar. Her işte baş olmak isterler. Fakat başkalarının işlerinde de çalışmaktan bıkmazlar. Orta yaşlarında fakir olurlar. Daha sonra içine düştükleri sıkıntılı durumdan kurtulurlar. Nimet ve refah içinde vefat ederler.Kadınlar tarafından kolayca aldatılabilirler. Mallarının bir kısmını kadınlar yer. Hükümetten de çok zorluk görmeleri ihtimali vardır. Bazıları kazandıkları malın hayrını görmezler. Ateşe atarlar. Bir keresinde ölüm derecesine varan bir hastalık geçirirler. Bunu atlatırlarsa uzun ömürlü olurlar.

 44. Dilek dedi ki:

  Adım dilek 01.02 1995 tarihinde dogdum

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar Dilek hanım yıldızname falı sonucunuz; Çalışkan, sanatkar ve muhtelif işlerde bilgilidirler. İtibarları çoktur. Zevk, safa , sohbet ve içkiye meyillidirler. Aynı zamanda iyilik etmeyi de severler. Sadık ve fedakardırlar. Dünya işlerine çok önem verirler. Bunun için de bazen sevdiklerini ihmal ederler. Başladıkları işi sonuna kadar götürürler. Başarılarını yavaş yavaş elde ederler.Sıhhatleri umumiyetle iyidir. Fakat, mide hastalıkları ve romatizmaya istidatlıdırlar. Bu vasıfta doğan kadınlar mavi veya siyah renkli elbiseler giyip, akik yahut yakut taşlı yüzük takarlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar. Öğretmen, memure, yazar, muhasebeci, kitapçı, müneccim veya ilim sahasında çalışan birer kişi olurlar. Ancak başladıkları işte sebat etmeleri gerekir.

 45. salih dedi ki:

  merhaba adım Salih anne adı Figen doğum tarihim 04-02-1983

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Salih bey yıldızname falı sonucunuz; Çok konuşurlar ve sözlerini de dinletirler. Ama bir işte sebat etmezler. Durdukları yerde duramazlar. Hep yer değiştirmek isterler. Fesada mütemayildirler. Ahir ömürlerinde tövbe eder ve ıslahı hale nail olduktan sonra vefat ederler. Yardım etmeyi de severler. Fakat takdir edilmedikleri zaman çok üzülürler. Seyahat etmeyi severler. Sinir, melankoli ve ruh hastalıklarına istidatlıdırlar. Beyaz, mavi veya açık yeşil elbiseler giyip parmaklarına da kristal veya zefir taşlı bir yüzük takacak olurlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.İnsanlara faydalı olabilecek her türlü işte muvaffak olabilecekleri gibi, doktor, psikolog, denizci, tüccar, ithalat ve ihracatçı olabilirler.

 46. Havva Deryahan dedi ki:

  adım havva deryahan anne adı münevver doğum tarihi 26.12.1980 yıldızname söyler misiniz

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar Havva hanım Yıldızname falı sonucunuz; İzdivaçlarında nadiren mesut olurlar hisleri çabuk değişir ve aynı zamanda kıskançtırlar. Azim ve sebatları sayesinde her giriştikleri işte muvaffak olurlar. İlim öğrenmeye meraklıdırlar. Seyahat etmeyi de severler. Cömert ve sabırlıdırlar. Güler yüzlü oldukları için halk arasında makbul ve sevilen kişidirler. İdare ve müdarayı da severler.

   1. Sema dedi ki:

    Adım sema anne adi dilber dogum tarihim 20.10.1990 yildiz namens bakarmisiniz

 47. Merve dedi ki:

  Adım Merve, anne adı Nezihe Öznur, doğum tarihim 09.08.1992

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Merve hanım yıldızname falı sonucunuz; Akıllıdırlar, irfan sahibidirler ve her gördüklerini aynen yapabilecek kabiliyettedirler. Erkekler arasında talihleri yaverdir. Fakat erkekler tarafından zarar görmelerinden korkulur. Sarı tenli bir kadından sakınmaları iyi olur. Çünkü, böyle bir kadın onların kötülüğüne çalışır. Çocuklarının çoğu kız olur. Mevki sahibi kimselerden yardım görülürler. Erkekler tarafından da çok sayılır ve sevilirler. Ateşte yanmasından, trafik kazası geçirmelerinden, hayvan tarafından ısırılmalarından veya bir hayvandan düşmelerinden korkulur. Çok uyurlar ve boş oturmayı da severler. Kış aylarında balgamları artar. Ara sıra müshil alırlarsa çok faydasını görürler. Astım hastalığına karşı da istidatları vardır. Alkol ve boğazı tahriş edici diğer şeyleri kullanmaktan da kaçınmaları gerekir.Bütün sıkıntılara katlanmasını bilirler. Çünkü çok sabırlıdırlar. Hayatlarının sonuna kadar sadece bir tek erkeği severler. Hemen hemen her meslekte başarılı olurlar. Edebiyat ve sanat sahalarında da başarılı olabilirler. Onlar için ticarette hayırlıdır.Beyaz, açık sarı, mor, mavi ve siyah renkli elbiseler giyip, kristal veya yakut taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.

 48. Seda dedi ki:

  Adım seda anne Sabiha dogum t:26/10/94

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar Seda Hanım Yıldızname falı sonucunuz; Çok uyurlar, cinsi münasebete, zevk ve eğlenceye düşkündürler. Tembel ve unutkandırlar. Çok yalan söylerler. Gıybetle uğraşırlar. Bazılarının ahlakı çok bozuktur.İşlerinde acelecidirler. Sabırsızlıkları, hiddetleri ve huysuzlukları yüzünden çok felaket geçirir ve zarara uğrarlar. Kadınlardan düşmanları çoktur. Bir kadının zehir içermesinden korkulur. Bu yüzden kadın arkadaşlarına karşı dikkatli olmaları gerekir. Baş ağrılarından şikayet ederler. Sık sık mide hastalıklarına tutulurlar. Erkeklerle olan münasebetlerinde dikkatli olmaları gerekir zira adlarının kötüye çıkmasından korkulur. Bir erkeğe bağlı kalmak isterler. Deniz mavisi ve kırmızı renkli elbiseler giyip, parmaklarında topaz taşlı bir yüzük taşıyacak olurlarsa; mizaçları ile tam bir ahenk içinde olurlar. Berber, doktor, idareci ve çok iyi bir işçi olabilirler.

 49. Fedime dedi ki:

  Adım fedime anne adım Ayşe 20.06.1977

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Fedime hanım Yıldızname falı sonucunuz; Baş ve kalp ağrılarından şikayet ederler. Dimağlarına kan hücum ettiği zaman göz ağrılarına ve sinir hastalıklarına tutulurlar. Bunun için sık sık müshil kullanmalarında fayda vardır. Yüksek bir mevki sahibi olabilirler. Ayrıca meslek olarak yazarlık, öğretmenlik ve sekreterliği seçebilirler. Ancak bunların dışında da seçecekleri mesleklerde de muvaffak olacak kabiliyetleri vardır.Kırmızı, turuncu, kahverengi veya sarı renkli elbiseler giyip, zümrüt veya yakut taşlı yüzük takarlarsa mizaçları ile tam bir ahenk içinde olular.

 50. Muserref dedi ki:

  Merhaba yıldızname falına baktırmak istiyorum Müserref anne adi: bedriye 09.06.1978 Aro🙏

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Müşerref hanım Yıldızname falı sonucunuz;Bu tarihler arasında doğan kadınlar için denize düşmek ve boğulmak tehlikesi vardır. Çocuklarının çoğunu düşürürler. Bunun için pek az çocuk sahibi olurlar. Çok mal ve mülke sahip olmalarına rağmen bunları faydası olmayan şeylere sarf ederler. Çalgı ve eğlence çok severler. Alış verişte bahtları açıktır. Başlarından 2 veya 4 nikah geçer. Bu tarihler arasında doğan kadınlar, hukukçu, bankacı, yazar,berber, dişçi, eczacı ve iyi bir işçi olabilirler. Kırmızı, mavi veya sarı renkli elbiseler giyip, topaz veya zümrüt taşlı yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla ahenk içinde olurlar.

 51. Hatice dedi ki:

  Merhaba yıldızname falı ma bakarmısınız Adım hatice anne adım Meryem dogum tarihim 04 /07/1993

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Hatice hanım Yıldızname falı sonucunuz; Akıllıdırlar, irfan sahibidirler ve her gördüklerini aynen yapabilecek kabiliyettedirler. Erkekler arasında talihleri yaverdir. Fakat erkekler tarafından zarar görmelerinden korkulur. Sarı tenli bir kadından sakınmaları iyi olur. Çünkü, böyle bir kadın onların kötülüğüne çalışır. Çocuklarının çoğu kız olur. Mevki sahibi kimselerden yardım görülürler. Erkekler tarafından da çok sayılır ve sevilirler. Ateşte yanmasından, trafik kazası geçirmelerinden, hayvan tarafından ısırılmalarından veya bir hayvandan düşmelerinden korkulur. Çok uyurlar ve boş oturmayı da severler. Kış aylarında balgamları artar. Ara sıra müshil alırlarsa çok faydasını görürler. Astım hastalığına karşı da istidatları vardır. Alkol ve boğazı tahriş edici diğer şeyleri kullanmaktan da kaçınmaları gerekir.
   Bütün sıkıntılara katlanmasını bilirler. Çünkü çok sabırlıdırlar. Hayatlarının sonuna kadar sadece bir tek erkeği severler. Hemen hemen her meslekte başarılı olurlar. Edebiyat ve sanat sahalarında da başarılı olabilirler. Onlar için ticarette hayırlıdır. Beyaz, açık sarı, mor, mavi ve siyah renkli elbiseler giyip, kristal veya yakut taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.

 52. Havva Deryahan dedi ki:

  Yıldızname falı ma bakarmısınız. Adı TEVFİK ZİYA ANNE ADI HAVVA DERYAHAN DOĞUM TARİHİ 31.05.2010

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Yıldızname falı sonucunuz; Bu tarihler arasında doğan erkekler hazır cevaptırlar. Kötülüklerden ve kötülerden çekinirler. Fakir ve miskinlere yardım etmeyi severler. Çocuklarından bahtları azdır. 50 yaşından sonra hacca gitme ihtimalleri vardır. Bu tarihte doğanların mükemmel hafızaları vardır. Kendilerini işlerine verirlerse muhakkak muvaffak olurlar. Bilhassa yazar, öğretmen, kitapçı, muhasebeci ve mütercimlik işlerinde muvaffak olurlar. Sarı renkli elbiseler giyip, zümrüt veya akik taşlı yüzük taşırlarsa mizaçları ile ahenk içinde olurlar.

 53. Havva Deryahan dedi ki:

  Merhaba Yıldızname falı ma bakarmısınız. ADI : MÜNEVVER ANNE ADI : HAVVA DOĞUM 1957 YILDIZNAME FALI BAKTIRMAK İSTİYORUM

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Yıldızname falı na bakmamız için bilgilerinizi tam yazmalısınız.

 54. Kübra dedi ki:

  Merhabalar benimde yıldızname falıma bakarmısınız
  Adım Kübra anne adı Emine doğum tarihim 13.07.1992 şimdiden teşekkür ederim…

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar Kübra hanım Yıldızname falı sonucunuz; Seyahat etmeyi ve sık sık yer değiştirmeyi severler. Başlarından iki nikah geçer. Ziyneti ve güzel kokuları severler. Ekserisi muhafazakar olurlar. Böyle olanlar da çok iyi aile kadını olurlar. Arkadaşlarına da çok bağlı olurlar. Eski hatıralara ve geçmişlerine bağlıdırlar. Ve bu huylarından kurtulmakta da zorluk çekerler. Beyaz, mor, açık sarı ve açık yeşil elbiseler giyip, kristal veya topaz taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.
   Öğretmen, otelci, turizmci olabilecekleri gibi sıvı şeylerle alakalı her türlü meslekte de muvaffak olabilirler.

 55. Havva Deryahan dedi ki:

  Adı :Mehmet Can Anne Adı : Münevver d. TARİHİ 10.10.1988 YILDIZNAME FALINA BAKABİLİR MİSİNİZ

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar Yıldızname falı sonucunuz; Akıllı, zarif, izzeti nefis sahibi ve çalışkandırlar. Fakat, hiçbir işte sebat etmezler.Kendilerini her gören sever. Genç yaşlarında sık sık hasta olurlar. Ziyneti, bağ ve bahçeyi, zevk ve sefayı ararlar. Demir bir aletle yaralanmak, yanmak, yahut bir hayvan tarafından ısırılmak tehlikesi vardır.Güzel olan her şeyi severler. Sahtekarlara karşıdırlar. Onları tam manasıyla anlamak çok zordur. Her türlü eziyet ve meşakkate katlanabilirler. Sıhhatlerinden sık sık endişelenirler. Böbrek ve bel hastalıklarına istidatlıdırlar.İş ve ticaret hayatında zekidirler. İyi karar verirlerse hem şan ve şöhret ve hem de zengin olabilirler. Kendilerine uygun bir meslek seçerlerse, hayatta çok başarılı olurlar

 56. Havva Deryahan dedi ki:

  adı büşra anne adı mutluhan 16.06.1996

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar Yıldızname falı sonucunuz; Baş ve kalp ağrılarından şikayet ederler. Dimağlarına kan hücum ettiği zaman göz ağrılarına ve sinir hastalıklarına tutulurlar. Bunun için sık sık müshil kullanmalarında fayda vardır. Yüksek bir mevki sahibi olabilirler. Ayrıca meslek olarak yazarlık, öğretmenlik ve sekreterliği seçebilirler. Ancak bunların dışında da seçecekleri mesleklerde de muvaffak olacak kabiliyetleri vardır. Kırmızı, turuncu, kahverengi veya sarı renkli elbiseler giyip, zümrüt veya yakut taşlı yüzük takarlarsa mizaçları ile tam bir ahenk içinde olurlar.

 57. seda dedi ki:

  ADIM SEDA ANNE ADI EMRİYE DOĞUM TARİHİM 07.06.1993

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar Seda hanım Yıldızname falı sonucunuz; Bu tarihler arasında doğan kadınlar için denize düşmek ve boğulmak tehlikesi vardır. Çocuklarının çoğunu düşürürler. Bunun için pek az çocuk sahibi olurlar. Çok mal ve mülke sahip olmalarına rağmen bunları faydası olmayan şeylere sarf ederler. Çalgı ve eğlence çok severler. Alış verişte bahtları açıktır. Başlarından 2 veya 4 nikah geçer. Bu tarihler arasında doğan kadınlar, hukukçu, bankacı, yazar,berber, dişçi, eczacı ve iyi bir işçi olabilirler. Kırmızı, mavi veya sarı renkli elbiseler giyip, topaz veya zümrüt taşlı yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla ahenk içinde olurlar.

  2. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Seda hanım Yıldızname falı sonucunuz; Bu tarihler arasında doğan kadınlar için denize düşmek ve boğulmak tehlikesi vardır. Çocuklarının çoğunu düşürürler. Bunun için pek az çocuk sahibi olurlar. Çok mal ve mülke sahip olmalarına rağmen bunları faydası olmayan şeylere sarf ederler. Çalgı ve eğlence çok severler. Alış verişte bahtları açıktır. Başlarından 2 veya 4 nikah geçer. Bu tarihler arasında doğan kadınlar, hukukçu, bankacı, yazar,berber, dişçi, eczacı ve iyi bir işçi olabilirler. Kırmızı, mavi veya sarı renkli elbiseler giyip, topaz veya zümrüt taşlı yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla ahenk içinde olurlar.

 58. Büşra dedi ki:

  Adım büşra anne adım meral doğum tarihim 03/06/1999 yıldızname falıma bakarmısınız.

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Büşra hanım Yıldızname falı sonucunuz;Bu tarihler arasında doğan kadınlar için denize düşmek ve boğulmak tehlikesi vardır. Çocuklarının çoğunu düşürürler. Bunun için pek az çocuk sahibi olurlar. Çok mal ve mülke sahip olmalarına rağmen bunları faydası olmayan şeylere sarf ederler. Çalgı ve eğlence çok severler. Alış verişte bahtları açıktır. Başlarından 2 veya 4 nikah geçer. Bu tarihler arasında doğan kadınlar, hukukçu, bankacı, yazar,berber, dişçi, eczacı ve iyi bir işçi olabilirler. Kırmızı, mavi veya sarı renkli elbiseler giyip, topaz veya zümrüt taşlı yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla ahenk içinde olurlar.

 59. Erkan dedi ki:

  Merhaba, iyi çalışmalar dilerim..

  Adım : Erkan
  anne adı: ayşe
  doğum tarihi : 05.11.1985

  allah kolaylıklar versin

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar Erkan Bey Yıldızname falı sonucunuz; Zevk ve sefayı, içki ve işreti severler. Gözlerinden şikayet ederler ve yüzlerinde de bir alamet vardır. Bu vasıfta doğanların düşmanları çoktur. Hatta düşmanlarından birisi canlarına kast edecek kadar azimlidir. Bu vasıfta olanların bazıları çok şüpheci ve maddeye düşkün olurlar. Kasık, karın boşluğu, kalp, gırtlak, kan ve tenasül uzvu hastalıklarına istidatlıdırlar. Bu vasıfta olanlar kırmızı, sarı ve kahverengi elbiseler giyip, parmaklarında da kristal veya topaz taşlı bir yüzük taşırlarsa; mizaçları ile ahenk içinde olurlar.Bu vasıfta doğanlar idareci, subay, cerrah, dişçi, kimyager, berber, polis, yazar ve kesici aletlerle yapılan bütün işlerde başarılı olabilirler.

 60. Esra dedi ki:

  Adim esra doğum tarihim 02.10.1993 Yıldızname falı ma bakarmısınız.

 61. Hülya Akbaş dedi ki:

  Adım Hülya Anne adı Hanife Doğum tarihim. 17.09.1996 Yıldızname falı ma bakarmısınız.

 62. Ercan dedi ki:

  Anne adi sadiye 07.03.1986 Yıldızname falı ma bakarmısınız.

 63. Gamze dedi ki:

  Merhaba ismim Gamze anne adı Nuray dogum tarihim 12.04 1989 Yıldızname falı ma bakarmısınız.

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Gamze Hanım Yıldızname falı sonucunuz; Cesur ve enerjik olurlar. Devamlı hareket etmeyi severler. Hiçbir şeyden korkmazlar. Hürriyeti severler, idare edilmektense idare etmeyi isterler. Çok çabuk kızarlar. Kavga ve münakaşa etmeye meyillidirler. Çocukları az olur. Kadınlar tarafından çok sevilirler. Ancak, onlarla iyi geçinmek için, çok yumuşak davranmak gerekir. Erkekler tarafından da çok sevilirler. Başlarından iki veya dört nikah geçmesi ihtimali vardır. Ancak, bu nikah kelimesine nişanlanmak ve söz kesmek de dahildir. Rızkı boldur Hayatları boyunca pek geçim sıkıntısı çekmezler. Sağlıklarına çok dikkat etmeleri gerekir, çünkü mide ve böbrek hastalıklarına karşı istidatları vardır. Ayrıca yaşlandıkları zaman kalp hastası veya felç olma ihtimali de vardır. Sarı veya kahverengi elbiseler giymek, elmas veya yakut taşlı yüzük takmak yıldızlarıyla ahenk içinde olmalarını sağlar. İdareci, politikacı, iş yeri sahibi veya iyi bir işçi veya iyi bir devlet memuru olabilirler. Ancak işlerinde başarılı olmak istiyorlarsa, aceleciliği ve plansız çalışma huylarını terk etmeleri gerekir.

 64. DERYA dedi ki:

  ADI MÜNEVVER ANNE ADI HAVVA 17.05.1957 YILDIZNAME BAKABİLİR MİSİNİZ?

 65. DERYA dedi ki:

  ADI HAVVA DERYAHAN ANNE ADI MÜNEVVER 26.12.1980 YILDIZNAME FALIM ÖĞRENEBİLİR MİYİM?

 66. Inci dedi ki:

  Adım inci anne adım makbule dogum tarihim 30.11.2002 yıldızname falı ma bakarmısınız.

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba İnci hanım Yıldızname falı sonucunuz; Zevk ve sefaya, cinsi münasebete düşkündürler. Azimli ve kuvvetlidirler.Akrabaları tarafından sözleri dinlenir, mevki sahibi bir erkekle evlenme ihtimalleri vardır. Ellerine çok mal geçer ama bunu faydası olmayan şeylere ve kişilere harcarlar. Çocuklarının çoğu erkek olur.Yarım baş ağrısı, safra ve hararetten şikayetçidirler. Bunun için limonata, demirhindi ve nilüfer şerbeti içmelerinde fayda vardır. Ayrıca kasık, karın boşluğu, kalp, gırtlak ve kan hastalıkları ile tenasül organı hastalıklarına istidatları vardır. Kahverengi, sarı ve turuncu renkli elbiseler giyip, topaz veya kristal taşlı yüzük kullanırlarsa; mizaçları ile tam bir ahenk içinde olurlar.Hikaye yazarı, hemşire, dişçi, kadın berberi ve terzi olabilir. Elleri her işe yatkındır.

 67. ufuk tokmak dedi ki:

  anne: pembe kendi adım: ufuk 19.06.1985 doğum tarihim yıldızname falı ma bakabilirmisiniz

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar Ufuk bey Yıldızname falı sonucunuz; Mevki sahipleri arasında muhterem ve bol kazançlı olurlar. Ama haset edenleri de çok olur. Dostlarının ve akrabalarının hilelerine maruzdurlar. Fakat Allah cc ın izni ile bütün düşman ve hasetçilerine galip gelirler. Romatizma ve sinir hastalıkları ve sancılara istidatlıdırlar. Yaşları ilerledikçe kazançları artar ve mertebeleri yükselir. Seyahatlerini güneye yahut kuzeye doğru yaparlarsa hayır ve menfaat sağlarlar. Çocuklarından fayda görürler. Romatizmanın her türlüsüne yakalanma ihtimalleri vardır. Ayrıca sinir hastalıklarına karşı da istidatlıdırlar. İyi bir hatip, diplomat, memur ve ilim adamı olabilirler. Ayrıca kuyumculuk ve ticaretin diğer dallarında da muvaffak olurlar. Kahverengi veya sarı elbiseler giyip, parmaklarında da zümrüt veya topaz taşlı bir yüzük taşırlarsa, mizaçları ile tam bir ahenk içinde bulunurlar.

 68. HAVVA DERYAHAN dedi ki:

  ADI MÜNEVVER ANNE ADI HAVVA 17.05.1957 YILDIZNAME FALIMA BAKAR MISINIZ?

 69. Merve dedi ki:

  Adim merve anne adim aynur dogum tarihim 04.01.1997
  Banada bakarmisiniz :))

  1. nalan kahraman dedi ki:

   Merhabalar Merve hanım yıldızname falı sonucunuz;İzdivaçlarında nadiren mesut olurlar hisleri çabuk değişir ve aynı zamanda kıskançtırlar. Azim ve sebatları sayesinde her giriştikleri işte muvaffak olurlar. İlim öğrenmeye meraklıdırlar. Seyahat etmeyi de severler. Cömert ve sabırlıdırlar. Güler yüzlü oldukları için halk arasında makbul ve sevilen kişidirler. İdare ve müdarayı da severler.

 70. Meral dedi ki:

  Merhaba adım Meral anne adı Gülay doğum tarihim 09/02/1994

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Meral Hanım Yıldızname falı sonucunuz; Çalışkan, sanatkar ve muhtelif işlerde bilgilidirler. İtibarları çoktur. Zevk, safa , sohbet ve içkiye meyillidirler. Aynı zamanda iyilik etmeyi de severler. Sadık ve fedakardırlar. Dünya işlerine çok önem verirler. Bunun için de bazen sevdiklerini ihmal ederler. Başladıkları işi sonuna kadar götürürler. Başarılarını yavaş yavaş elde ederler. Sıhhatleri umumiyetle iyidir. Fakat, mide hastalıkları ve romatizmaya istidatlıdırlar. Bu vasıfta doğan kadınlar mavi veya siyah renkli elbiseler giyip, akik yahut yakut taşlı yüzük takarlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar. Öğretmen, memure, yazar, muhasebeci, kitapçı, müneccim veya ilim sahasında çalışan birer kişi olurlar. Ancak başladıkları işte sebat etmeleri gerekir.

 71. Şule dedi ki:

  Adım Şule anne adım Sevim 21.07.1992 doğumluyum

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Şule hanım Yıldızname falı sonucunuz; Bu vasıfta doğanların çocuklarının çoğu erkek olur. Esmer tenli ve yüzünde bir alamet olan bir adamdan sakınmaları gerekir. Ana baba evinden ayrılırlar. Memleketlerini de terk etmeleri ihtimali vardır. Fakat en sonunda yine memleketlerine dönerler. Miras yerler veya hazine bulurlar. Rahat ve bolluk içinde yaşarlar. Torunlarını da gördükten sonra vefat ederler. Kadın erkek herkesle iyi geçinirler. Bütün sıkıntılara katlanmayı bilirler.Fazla yemekten ve alkol almaktan sakınmaları hayırlı olur. Ayrıca astım hastalığına karşı istidatlı oldukları için kendilerini korumaları gerekir. Gemici balıkçı, nakliyeci tüccar ve yazar olabilirler. Beyaz, açık , sarı açık yeşil veya siyah elbiseler giyip, parmaklarında da kristal taşlı bir yüzük taşıyacak olurlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.

 72. burak dedi ki:

  Burak anne adim şükran 13 07 1991 dogumluyum

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Burak Bey Yıldızname Falı sonucunuz;Erkek ve kız çocuk sahibi olurlar fakat az çocukları olur. Trafik kazası geçirmek, yüksekçe bir yerden düşmek veya hayvan tarafından ısırılmak tehlikesine maruzdurlar. Annelerinin sütünden başka bir kadının da sütünü emme ihtimalleri vardır. Herkes tarafından kıskanılırlar. Bu vasıfta doğanların talihi her Arabi ayın son on gününde aksidir. O zamanlarda tedbirli olmaları hayırlı olur. Tembelliği severler, çok uyurlar ve kış aylarında sık sık nezle olurlar. Seyahat etmeyi severler. Şöhret sahibi ve zengin olabilirler. Ama, bazıları muhafazakar olurlar. Bu huylarını değiştirecek olurlarsa her giriştikleri işte muvaffak olurlar. Çocukları çok sever, iyi bir baba olur. Astım, gastrit, müzmin hazımsızlık ve boğaz hastalıklarına karşı istidatlıdırlar. Ayrıca alkol kullanmaktan da çekinmelidirler.
   Bu vasıfta doğanlar öğretmen , gemici, tüccar, armatör, balıkçı olabilecekleri gibi sıvı maddelerle ilgili her işte de muvaffak olabilirler.
   Beyaz, açık mavi ve açık yeşil elbiseler giyip, parmaklarında da opal taşı bulunan bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde bulunurlar.

 73. Harun dedi ki:

  Adım:Harun Anne adı: Remziye Doğum tarihim: 27.07.1992

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Harun bey Yıldızname falı sonucunuz; Hiddetli ve hilekardırlar. Başlarında veya yüzlerinde bir alamet yahut gözerinde bir kusur vardır. Alış verişte talihlidirler. Fakat kah zengin kah fakir olurlar. Şehvetlerine düşkündürler ve kadınlar tarafından da çok sevilirler. Evlendikleri zaman erkek çocukları daha çok olur.Mevki sahibi kişilerin yanında makbul ve muhteremdirler. Tedbirli ve kabiliyetlidirler. Çok severler, sadık ve sebatkardırlar. Akıllarıyla hareket ederler. Bazen çok mağrur ve ihtiraslı olurlar.Kalp ve sırt ağrılarından şikayet ederler. Sinir hastalıklarına da istidatları vardır. Siyah veya kurşuni renkli elbiseler giyer ve parmaklarında da elmas veya yakut taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.Madenci , kuyumcu, marangoz , emlakçı , müfettiş, odun ve kömür tüccarı olabilecekleri gibi tezgahtarlıkta da muvaffak olabilirler.

   1. Şehriban dedi ki:

    Adım Şehriban anne adi Mühide 05.01.1995 doğum tarihim

    1. Eslemce dedi ki:

     Merhaba Şehriban Hanım Yıldızname falı sonucunuz; izdivaçlarında nadiren mesut olurlar hisleri çabuk değişir ve aynı zamanda kıskançtırlar. Azim ve sebatları sayesinde her giriştikleri işte muvaffak olurlar. İlim öğrenmeye meraklıdırlar. Seyahat etmeyi de severler. Cömert ve sabırlıdırlar. Güler yüzlü oldukları için halk arasında makbul ve sevilen kişidirler. İdare ve müdarayı da severler.

 74. Nurgül dedi ki:

  Adım: Nurgül Anne adı:Songül 29.03.1995

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar Nurgül hanım Yıldızname falı sonucunuz; Güzel yüzlüdürler. Akıllı, anlayışlı ve sevimli olup çok çabuk kızar ve yine çok çabuk barışan bir mizaca sahiptirler. Maharetlidirler, İzzeti nefis sahibidirler. Herkese iyi davranırlar. Şaka yapmayı severler bunun için de hiç kimseyle uzun zaman dost olamazlar. İnatçıdırlar. Laflarını sakınmazlar. Yalan söylemezler ve yalan söyleyenleri de sevmezler. Endamları güzeldir. Erkeklerle münasebet kurmayı ve sevişmeyi severler. Çocuğu az olur. Mizacı itibariyle hile ve oyun yapmaya müsaittirler.

   1. Nurgül dedi ki:

    Teşekkürler 🙂

 75. EGE dedi ki:

  MERHABALAR
  ANNE ADI : ÖZDEM
  BENİM ADIM : EGE
  DOĞUM TARİHİM : 12,02,2009

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Ege bey Yıldızname falı sonucunuz; kıl ve tedbir sahibidirler. Kararlarında sebatkar ve azimlidirler. Aynı zamanda güler yüzlü ve hoş sohbettirler. Fikir ve hareketleriyle herkesi teshir ederler. Hile ve hurdaya da müstehiddirler. İnsanları severler. İyilik etmekten de zevk alırlar. Sadık ve vefakardırlar. Başladıkları işi sonuna kadar takip ederler. Her gittikleri yerde itibarlı olurlar. Sıhhatleri umumiyetle iyidir. Fakat uzuvlarının hepsi hastalıklara istidatlıdır. Bilhassa mide ve bağırsak hastalıklarından korunmaları gerekir. Siyah veya mavi renkli elbiseler giyip, akik veya topaz taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar. Öğretmen, memur, elektrikçi, yazar, mütercim, kitapçı, muhasebeci, matbaacı, postacı, doktor veya müneccim olabilirler. Ayrıca bunlara benzeyen işlerde de muvaffak olabilirler.

 76. Filiz dedi ki:

  Merhaba benim adım Filiz anne adı Fatma doğum tarihim 01/01/1997

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Filiz hanım Yıldızname falı sonucunuz; İzdivaçlarında nadiren mesut olurlar hisleri çabuk değişir ve aynı zamanda kıskançtırlar. Azim ve sebatları sayesinde her giriştikleri işte muvaffak olurlar. İlim öğrenmeye meraklıdırlar. Seyahat etmeyi de severler. Cömert ve sabırlıdırlar. Güler yüzlü oldukları için halk arasında makbul ve sevilen kişidirler. İdare ve müdarayı da severler.

 77. sümeyye dedi ki:

  Adim sümeyye anne adı nurgül doğum tarihim 13/11/1993

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Sümeyye hanım yıldızname falı sonucunuz;Zevk ve sefaya, cinsi münasebete düşkündürler. Azimli ve kuvvetlidirler. Akrabaları tarafından sözleri dinlenir, mevki sahibi bir erkekle evlenme ihtimalleri vardır. Ellerine çok mal geçer ama bunu faydası olmayan şeylere ve kişilere harcarlar. Çocuklarının çoğu erkek olur. Yarım baş ağrısı, safra ve hararetten şikayetçidirler. Bunun için limonata, demirhindi ve nilüfer şerbeti içmelerinde fayda vardır. Ayrıca kasık, karın boşluğu, kalp, gırtlak ve kan hastalıkları ile tenasül organı hastalıklarına istidatları vardır. Kahverengi, sarı ve turuncu renkli elbiseler giyip, topaz veya kristal taşlı yüzük kullanırlarsa; mizaçları ile tam bir ahenk içinde olurlar.Hikaye yazarı, hemşire, dişçi, kadın berberi ve terzi olabilir. Elleri her işe yatkındır.

 78. Cihan dedi ki:

  Adı cihan
  Anne adı dilek
  D tarihi 27.10.1987

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Cihan bey Yıldızname falı sonucunuz; Hilekar ve lisanları akrep gibi sokucu olup, ortalığı karıştırırlar. Hayatta hem yükselebilir ve hem de çok alçalabilirler. Cinsi münasebete düşkündürler. Kadınlarla olan münasebetlerine dikkat etmezlerse; başlarına bir çok bela gelebilir. Hiddetlerini kontrol etmezler. Herkesi tenkit ederler fakat kendi hata ve kabahatlerini hiç görmezler. Musibet ve belalara karşı dayanıklıdırlar. Kan kırmızısı ve deniz mavisi elbiseler giyip, parmaklarında topaz taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçları ile tam bir ahenk içinde olurlar. Bu vasıfta doğanlar, kasık ve tenasül organı hastalılarına istidatlı olduklarından, kendilerini korumalıdırlar.
   Bu vasıfta olan erkekler; asker, doktor, berber, çiftçi ve çok iyi bir işçi olurlar.

 79. Merve dedi ki:

  Adım merve anne adı selma doğum tarihi 10.09.1988

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Merve hanım yıldızname falı sonucunuz; Düzgün sözlü izzeti nefis sahibi olup , biraz da kibirlidirler. Bir halde ve bir işte sebat etmezler. Hiddet ve gazapları kuvvetlidir. Erkekleri güzellikleriyle tesirleri altına alırlar ve kocalarının da muhabbetini kazanırlar. Para ve şöhrete düşkündürler. Arkadaş ve dost seçmekte müşkül pesenttirler. Davranışları soğuktur. Yeni şeyler keşfetmeye kabiliyetlidirler. Ama belli bir iş üzerinde uzun zaman çalışmayı sevmezler. Sıhhatleri umumiyetle iyidir. Fakat, dalak, karaciğer, pankreas ve safra kesesi hastalıklarına istidatlıdırlar. Hasılı hastalık hastası olmaya meyillidirler. Beyaz, sarı, yeşil ve açık mavi renkli elbiseler giyip, hanımeli kokusu sürünüp, parmaklarında da akik yahut zümrüt taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla ahenk içinde olurlar.

 80. HAVVA DERYAHAN dedi ki:

  ADI MÜNEVVER ANNE ADI HAVVA DOĞUM TARİHİ 17.05.1957

 81. Merve dedi ki:

  Doğum tarihim 16.07.1998
  Annemin adı hülya

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Merve hanım Yıldızname falı sonucunuz; Seyahat etmeyi ve sık sık yer değiştirmeyi severler. Başlarından iki nikah geçer. Ziyneti ve güzel kokuları severler. Ekserisi muhafazakar olurlar. Böyle olanlar da çok iyi aile kadını olurlar. Arkadaşlarına da çok bağlı olurlar. Eski hatıralara ve geçmişlerine bağlıdırlar. Ve bu huylarından kurtulmakta da zorluk çekerler. Beyaz, mor, açık sarı ve açık yeşil elbiseler giyip, kristal veya topaz taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.
   Öğretmen, otelci, turizmci olabilecekleri gibi sıvı şeylerle alakalı her türlü meslekte de muvaffak olabilirler.

 82. İMDAT dedi ki:

  SELAM.BEN İMDAT.ANNE ADI AYŞE 10,09,1979

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar İmdat bey yıldızname falı sonucunuz; Sözü dinlenir. Çocukken erkekler, büyüdükleri zaman da kadınlar arasında muhterem olurlar. Güzel koku ve ziyneti eğlenceyi refah ve süruru, bağ ve bahçeyi, güzel sesi ve çalgıyı severler. Kazançları iyidir. Biraz mağrurdurlar. Kendilerini beğenirler. Zariftirler. İhtiyarlıklarında çok zahmet çekmeleri ihtimali vardır. Çünkü, kazançlarına haset edilir. Tek izdivaç ederler. Para ve şöhret sahibi olmak için çalışırlar. Zeki oldukları cihetle yeni şeyler keşfetmeye istidatlıdırlar. Hareketleri soğuktur. Sevgilerini belli etmezler.Kendilerini bir tek işe vermezler. Çeşitli işlerle uğraşmak isterler. O zaman da hiçbir şeyi tam manasıyla bilmez kişi olurlar. Methedilmek isterler.Hastalık hastası olmaya istidatlıdırlar. Bilhassa, dalak, karaciğer, safra kesesi ve pankreas hastalıklarına istidatları vardır. Ayrıca içkiden de sakınmaları gerekir. Artist, sanatkar, ressam tercüman, kitapçı, yazar ve matbaacı olabilirler

 83. sevinç dedi ki:

  selamun aleykum.ben sevinç.
  ana adı Zeynep
  doğum tarihim:07,07,1976

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar Zeynep hanım Yıldızname falı sonucunuz; Akıllıdırlar, irfan sahibidirler ve her gördüklerini aynen yapabilecek kabiliyettedirler. Erkekler arasında talihleri yaverdir. Fakat erkekler tarafından zarar görmelerinden korkulur. Sarı tenli bir kadından sakınmaları iyi olur. Çünkü, böyle bir kadın onların kötülüğüne çalışır. Çocuklarının çoğu kız olur. Mevki sahibi kimselerden yardım görülürler. Erkekler tarafından da çok sayılır ve sevilirler. Ateşte yanmasından, trafik kazası geçirmelerinden, hayvan tarafından ısırılmalarından veya bir hayvandan düşmelerinden korkulur. Çok uyurlar ve boş oturmayı da severler. Kış aylarında balgamları artar. Ara sıra müshil alırlarsa çok faydasını görürler. Astım hastalığına karşı da istidatları vardır. Alkol ve boğazı tahriş edici diğer şeyleri kullanmaktan da kaçınmaları gerekir. Bütün sıkıntılara katlanmasını bilirler. Çünkü çok sabırlıdırlar. Hayatlarının sonuna kadar sadece bir tek erkeği severler. Hemen hemen her meslekte başarılı olurlar. Edebiyat ve sanat sahalarında da başarılı olabilirler. Onlar için ticarette hayırlıdır. Beyaz, açık sarı, mor, mavi ve siyah renkli elbiseler giyip, kristal veya yakut taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.

 84. Melek dedi ki:

  Adım,melek annem adı sevim. Doğum tarihi 10.11.1984

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Melek hanım yıldızname falı sonucunuz; Zevk ve sefaya, cinsi münasebete düşkündürler. Azimli ve kuvvetlidirler. Akrabaları tarafından sözleri dinlenir, mevki sahibi bir erkekle evlenme ihtimalleri vardır. Ellerine çok mal geçer ama bunu faydası olmayan şeylere ve kişilere harcarlar. Çocuklarının çoğu erkek olur. Yarım baş ağrısı, safra ve hararetten şikayetçidirler. Bunun için limonata, demirhindi ve nilüfer şerbeti içmelerinde fayda vardır. Ayrıca kasık, karın boşluğu, kalp, gırtlak ve kan hastalıkları ile tenasül organı hastalıklarına istidatları vardır. Kahverengi, sarı ve turuncu renkli elbiseler giyip, topaz veya kristal taşlı yüzük kullanırlarsa; mizaçları ile tam bir ahenk içinde olurlar.Hikaye yazarı, hemşire, dişçi, kadın berberi ve terzi olabilir. Elleri her işe yatkındır.

 85. zühal dedi ki:

  adim zühal anne adi sultan doğum,30/04/1991

 86. Volkan dedi ki:

  Ad:Volkan ana adı: fevziye 08/04/1982

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Volkan bey Yıldızname falı sonucunuz; Çabuk kızarlar ve kızgınlıkları çok şiddetli olur.Fakat bu haletli çok çabuk geçer . Başlarında veya gözlerinde bir eser bulunur. Kolayca arkadaş olurlar, arkadaşları uğruna mücadele etmekten de kaçınmazlar. Bedenleri yaşlanır fakat, ruhları hiç yaşlanmaz. Geçliklerinde mal sahibi olurlar. Suç işlemeleri ihtimali de vardır. Erkek ve kız çocukları olur fakat , onlar yüzünden çok sıkıntı çekerler. Çiftçilikte şansları yoktur lakin sanatta ve kuyumculukta çok şanslıdırlar. Kırmızı tenli bir kadından zarar görmeleri ihtimali vardır. Bunun için böyle kadınlardan sakınmaları çok iyi olur. Mavi, yeşil veya kırmızı renkli elbiseler giyer ve elmas veya yakut taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar. İyi bir işçi , tezgahtar, müdür , katip , avukat, hakim , bankacı ve doktor olabilirler.

 87. Turgut dedi ki:

  Adım Turgut anne adım zahide doğ.tar. 08.01.1976

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Turgut bey yıldızname falı sonucunuz; Öfkeleri şiddetlidir. Sık sık bağırıp çağırırlar. İzzeti nefis sahibidirler. Fikirleri de keskin olup, akıllıdırlar. Mevki sahibi birinin kızıyla evlenmeleri muhtemeldir. Ekseri evlatları erkek olur. Göz hastalıklarına istidatlı olup, sık sık da baş ağrılarından şikayet ederler. Kinleri süreklidir. Hükümetten zahmet görmeleri ihtimali vardır. Ayrıca, nazara uğramaları ve suda boğulma tehlikesi vardır. Fakat akıbetleri hayırlıdır. İlim ve zenginliğe önem verirler. Yüksek mertebeli dostlar edinirler. Yemeklerine son derece dikkat etmeleri gerekir. Ağır yiyeceklerden sakınmaları ve çok su içmeleri faydalıdır.Yeşil, siyah, kırmızı ve koyu kahve rengi elbiseler giyip, yakut taşlı yüzük takarlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde bulunurlar. Çiftçi, madenci, inşaatçı, asker, cerrah, dişçi, berber ve kimyager olabilirler.

 88. asiye dedi ki:

  adım: asiye anne adı cemile 10.02.1982

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Asiye hanım Yıldızname falı sonucunuz; Çalışkan, sanatkar ve muhtelif işlerde bilgilidirler. İtibarları çoktur. Zevk, safa , sohbet ve içkiye meyillidirler. Aynı zamanda iyilik etmeyi de severler. Sadık ve fedakardırlar. Dünya işlerine çok önem verirler. Bunun için de bazen sevdiklerini ihmal ederler. Başladıkları işi sonuna kadar götürürler. Başarılarını yavaş yavaş elde ederler. Sıhhatleri umumiyetle iyidir. Fakat, mide hastalıkları ve romatizmaya istidatlıdırlar. Bu vasıfta doğan kadınlar mavi veya siyah renkli elbiseler giyip, akik yahut yakut taşlı yüzük takarlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar. Öğretmen, memure, yazar, muhasebeci, kitapçı, müneccim veya ilim sahasında çalışan birer kişi olurlar. Ancak başladıkları işte sebat etmeleri gerekir.

 89. Selfinaz Nurhan dedi ki:

  Adım Selfinaz Nurhan anne adı Gülhadiye. Doğum tarihim 22 mart 1965 yıldıznameye bakabilirmisiniz rica etsem.

 90. Betul dedi ki:

  Adim betul Annemin adi suzan dogum tarihi 08.10.1995

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Betül hanım Yıldızname falı sonucunuz; Haleti ruhaniyeleri sık sık değişir. Tedbir ve zekaları ortadır. Zevk ve sefayı severler. Müsriftirler. Aynı zamanda hile ve hurdaya da meyillidirler. Bazıları cimri ve merhametsizidirler. Tatlı ve ekşi şeyleri çok severler. Bunun için de çok zaman rahatsız olurlar. Rahatsızlıkları bel kemiği, yan ağrıları, böbreklerinden.Hemen karar vermekten kaçınırlar. Ve yaşlandıkları zaman isteklerinin çoğuna kavuşurlar. Yeşil, çivit mavisi , limon sarısı veya beyaz renkli elbiseler giyip, akik veya opal taşlı yüzük takarlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar. Şarkıcı, ressam terzi, çiçekçi veya bunlara benzer mesleklerde başarılı olabilirler.

 91. Gülay dedi ki:

  Adim: gülay anne adi: selver 09/061988

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar Gülay hanım yıldızname falı sonucunuz; Bu tarihler arasında doğan kadınlar için denize düşmek ve boğulmak tehlikesi vardır. Çocuklarının çoğunu düşürürler. Bunun için pek az çocuk sahibi olurlar. Çok mal ve mülke sahip olmalarına rağmen bunları faydası olmayan şeylere sarf ederler. Çalgı ve eğlence çok severler. Alış verişte bahtları açıktır. Başlarından 2 veya 4 nikah geçer. Bu tarihler arasında doğan kadınlar, hukukçu, bankacı, yazar,berber, dişçi, eczacı ve iyi bir işçi olabilirler. Kırmızı, mavi veya sarı renkli elbiseler giyip, topaz veya zümrüt taşlı yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla ahenk içinde olurlar.

 92. Ayşe dedi ki:

  merhaba adım Ayşe anne adı Hanım doğum taribi 12.05.1993

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar Ayşe Hanım Yıldızname falı sonucunuz; İnatçıdırlar. Yaşlandıkça uysal olurlar. Ayaklarında veya başlarında bir yara eseri bulunur.
   Çocuklarının ekserisi erkek olur. Sıhhatlerini muhafaza etmeleri için sık sık yıkanmaları çok iyi olur. Sığır eti yemek mizaçlarının değişmesine sebep olacağından, sığır eti yemekten kaçınmaları kendileri için hayırlı olur. Ayrıca kuru bakla, mercimek ve nohut gibi şeyleri de yememelerinde çok fayda vardır. Genç yaşlarında zengin, orta yaşlarında fakir ve ahir ömürlerinde yine zengin olurlar. Bu kadınların sıhhatleri iyi olmakla beraber, iştahlarını engellemelerinde fayda vardır. Ayrıca, boğaz hastalıklarına da istidatları vardır.Bu kadınlar açık mavi, limon sarısı veya siyah renkli elbiseler giyip, parmaklarında da zafir veya opal taşlı yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla ahenk içinde olurlar.Bu kadınlar, şair, artist ressam, şarkıcı ve sanatkar olabilirler. Ayrıca konfeksiyonculukta da başarı sağlayabilirler. Eğer başka bir iş seçtilerse, üzülmelerine mahal yoktur. Çünkü azimleri sayesinde her işi başarabilirler. Unutulmamalıdır ki, azmin elinden hiçbir şey kurtulmaz. Ancak , inanmak , iman etmek, Allah cc a sığınmak gerekir.

 93. Ilknyr dedi ki:

  Merhaba adim İlknur anne adı Hüsniye doğum tarihi 08.01.1988 şimdiden teşekkür ederim

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba İlknur hanım Yıldızname falı sonucunuz; Mevki, sahibi bir aileye mensup erkeklerle evlenmeleri muhtemeldir. Erkekler indinde bahtları açıktır. Haklarını istemekte ve almakta hem inatçı ve hem de sebatkardılar. Sinir hastalığına ve melankoliye istidatları vardır. Ayrıca hazımsızlıktan ve romatizmadan da müştekidirler. Çok tatlı ve ağır yiyeceklerden sakınmalarında, çok su içmelerinde fayda vardır.
   Sarı, siyah , yeşil, turuncu ve koyu kahverengi elbiseler giyip parmaklarına yakut veya zümrüt taşlı bir yüzük takarlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar . Çok maharetli oldukları için daha ziyade el işlerinde başarılı olabilecekleri gibi, memur, kuyumcu ve satıcı olabilirler.

 94. Nurgül dedi ki:

  Adim Nurgül. Anne adi Ayfer .dogum tarihi 17. 01.1986

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar Nurgül hanım yıldızname falı sonucunuz; Erkek ve kız çocukları olur, bazılarının ise hiç çocuğu olmaz. Yapmadıkları bir şey için itham edilmeleri ihtimali vardır. Mallarını lüzumsuz yere ve kadrini bilmeyenlere yedirirler. Hazımsızlık, romatizma ve melankoliye istidatlıdırlar. Çok tatlı ve ağır yemeklerden sakınmaları iyi olur. Çok su içmeyi adet edinmelerinde fayda vardır.Sarı, yeşil, turuncu veya siyah renkli elbiseler giyip, parmaklarına da kristal yahut yakut taşlı bir yüzük takacak olurlarsa mizaçlarıyla ahenk içinde olurlar. Ev ve el işlerinde başarılı olabilecekleri gibi ticarette de başarılı olabilirler. Ayrıca memur ve politikacı da olabilirler.

   1. Nurgül dedi ki:

    Merhaba.cok teşekkür ederim

 95. Selfinaz Nurhan dedi ki:

  Selfinaz Nurhan 21 Nisan 2018, 03:01
  Adım Selfinaz Nurhan anne adı Gülhadiye. Doğum tarihim 22 mart 1965 yıldıznameye bakabilirmisiniz rica etsem.

 96. Tugce dedi ki:

  Ben eşim icin baktırmak istiyorum. İsim Gökhan, Doğum tarihi 18.11.1988, anne adı Bedia.

  1. Tugce dedi ki:

   Doğum tarihi 17.11.1988 olacaktı

   1. Eslemce dedi ki:

    Tuğçe hanım yıldızname falı sonucunuz; Kadınlara meyyal olup, eğlence, zevk ve sefaya da düşkündürler. Herkesle dost olurlar. İyi kötü ayırmadan herkese yardım ederler. Kah zengin, kah fakir olurlar. Sonları hayırlıdır. İleri yaşlarında isteklerine kavuşur ve bolluk içinde vefat ederler.Bu vasıfta doğanlar hislerini ve hiddetlerini kontrol etmeyi öğrenmelidirler. Ayrıca kadınların gizli düşmanlıklarına karşı da tedbirli olmalıdırlar. Karın, kasık ve tenasül uzvu hastalıklarına istidatlıdırlar. İçki ve gece hayatından da sakınmalıdırlar. Mavi ve beyaz renkli elbiseler giyip, parmaklarında da zafir, yakut veya zümrüt taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçları ile ahenk içinde olurlar. Şarkıcı, cerrah, kimyager, artist, terzi ve tamirci olabilirler.

  2. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Tuğçe hanım yıldızname bakımı için tam bilgiler gerekmektedir.

 97. Cemile dedi ki:

  Adı :Cemile Anne adı :Feride Dogumtarihi :04/08/1977

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar Cemile hanım yıldızname falı sonucunuz; Evlilikte bahtları yaverdir. Çocukları kız veya erkek olur. Mizaçları icabı kıskançtırlar. Çabuk kızarlar. El işlerinde maharetlidirler. Aynı zamanda zeki ve anlayışlıdırlar. Halk tarafından çok sevilen kişiler olurlar. Hayırlı günleri Pazar ve Pazartesidir. Bazıları erkeklere düşkün olurlar.Yüksekçe bir yerden düşmelerinden veya bir trafik kazası geçirmelerinden korkulur. Kadınlardan tehlike vardır. Kumral veya sarı tenli kadınlardan uzak durmaları çok iyi olur. Çünkü, böyle kadınlar onların kötülüğü için çalışırlar. Herkesle kolayca dost olabilirler. Arkadaş ve dostları için her türlü fedakarlığı yaparlar. Sıcak kanlıdırlar. Bedenleri yaşlandığı zaman bile ruhları yaşlanmaz. Gençlerle birlikte olmaktan ve onlarla şakalaşmaktan hoşlanırlar. Aynı zamanda çok cömerttirler.Yeşil, mavi, mor veya kırmızı renkli elbiseler giyip, zümrüt veya safir taşlı bir yüzük takarlarsa mizaçlarıyla ahenk içinde olurlar.Tezgahtar, sekreter , bankacı , imalatçı , avukat ve hukukçu olabilirler.

 98. Leyla k. dedi ki:

  Adım : Leyla Anne adi :Suna 14.07.1999

 99. eda burcu dedi ki:

  Adı : Eda Burcu Anne adı: Hatice Doğum Tarihi: 17/09/1985 doğum saatim: 00:30

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Eda hanım yıldızname falı sonucunuz; Zeki, akıllı, maharetli, gözle gördüklerini elle yapabilen, akıl ve muhakeme sahibi ve tedbirli kişilerdir. Erkekler tarafından çok sevilirler. Yüzlerinde veya karınlarında bir alamet bulunur. Dostlarının çoğu mevki sahiplerinden olur. Tertipli ve düzenlidirler. Fakat zaman zaman sinirlerine hakim olamazlar. Siyah, mavi veya yeşil renkli elbiseler giyip, lavanta kokusu sürünüp, yakut veya akik taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla ahenk içinde olurlar.Sekreter, yazar sanatkar, öğretmen ve memur olabilirler.

 100. Mehtap dedi ki:

  Anne adı.gülvadi baba adı.recep ismim.mehtap koç burcuyum 13.04.1978 doğumluyum

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar Mehtap hanım Yıldızname falı sonucunuz; çeşitli maceralara kapılırlar. Zevk ve eğlenceleri uğruna paralarını sarf etme tehlikesi de vardır. Münasebette bulunduklarıyla alay etmekten de hoşlanırlar. İşlerinde başarılı ve yıldızlarıyla ahenk içinde olmak istiyorlarsa, kırmızı, mavi veya beyaz renkli elbiseler giymeli ve yakut veya akik taşlı yüzük takmalıdırlar. Mide ve böbrek hastalıklarına istidatları vardır. Bunun için sıhhatlerine çok dikkat etmeleri gerekir. Bunun için de çok sıkı bir perhiz yapmaları ve tatlı şeyler yememeleri gerekir.Bu kadınlar bilhassa, çiçekçilik, lavantacılık, şarkıcılık, artistlik, kadın berberliği, doktorluk ve her türlü işçilikte muvaffak olurlar. Ancak, yumuşak davranışlı olmaları ve planlı çalışmaları gerektiğini de unutmamaları gerekir.

 101. Beyza nur dedi ki:

  Adım Beyza nur anne adı menduha d.t 7.14.1999

 102. Zeynep dedi ki:

  Adım:Zeynep Anne adım:Nedamet 03.08.1999

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Zeynep hanım yıldızname falı sonucunuz; Evlilikte bahtları yaverdir. Çocukları kız veya erkek olur. Mizaçları icabı kıskançtırlar. Çabuk kızarlar. El işlerinde maharetlidirler. Aynı zamanda zeki ve anlayışlıdırlar. Halk tarafından çok sevilen kişiler olurlar. Hayırlı günleri Pazar ve Pazartesidir. Bazıları erkeklere düşkün olurlar.Yüksekçe bir yerden düşmelerinden veya bir trafik kazası geçirmelerinden korkulur. Kadınlardan tehlike vardır. Kumral veya sarı tenli kadınlardan uzak durmaları çok iyi olur. Çünkü, böyle kadınlar onların kötülüğü için çalışırlar. Herkesle kolayca dost olabilirler. Arkadaş ve dostları için her türlü fedakarlığı yaparlar. Sıcak kanlıdırlar. Bedenleri yaşlandığı zaman bile ruhları yaşlanmaz. Gençlerle birlikte olmaktan ve onlarla şakalaşmaktan hoşlanırlar. Aynı zamanda çok cömerttirler.Yeşil, mavi, mor veya kırmızı renkli elbiseler giyip, zümrüt veya safir taşlı bir yüzük takarlarsa mizaçlarıyla ahenk içinde olurlar.Tezgahtar, sekreter , bankacı , imalatçı , avukat ve hukukçu olabilirler.

 103. EBRU dedi ki:

  İSMİ EBRU
  ANNE ADI FATMA
  DOĞUM TARİHİ 13.01.1988

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar Ebru hanım yıldızname falı sonucunuz; Mevki, sahibi bir aileye mensup erkeklerle evlenmeleri muhtemeldir. Erkekler indinde bahtları açıktır. Haklarını istemekte ve almakta hem inatçı ve hem de sebatkardılar. Sinir hastalığına ve melankoliye istidatları vardır. Ayrıca hazımsızlıktan ve romatizmadan da müştekidirler. Çok tatlı ve ağır yiyeceklerden sakınmalarında, çok su içmelerinde fayda vardır.
   Sarı, siyah , yeşil, turuncu ve koyu kahverengi elbiseler giyip parmaklarına yakut veya zümrüt taşlı bir yüzük takarlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar . Çok maharetli oldukları için daha ziyade el işlerinde başarılı olabilecekleri gibi, memur, kuyumcu ve satıcı olabilirler.

 104. Pinar dedi ki:

  Adi murat anne adı perihan d.tarihi 07.11.1975

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar Yıldızname falı sonucunuz; Zevk ve sefayı, içki ve işreti severler. Gözlerinden şikayet ederler ve yüzlerinde de bir alamet vardır. Bu vasıfta doğanların düşmanları çoktur. Hatta düşmanlarından birisi canlarına kast edecek kadar azimlidir. Bu vasıfta olanların bazıları çok şüpheci ve maddeye düşkün olurlar. Kasık, karın boşluğu, kalp, gırtlak, kan ve tenasül uzvu hastalıklarına istidatlıdırlar. Bu vasıfta olanlar kırmızı, sarı ve kahverengi elbiseler giyip, parmaklarında da kristal veya topaz taşlı bir yüzük taşırlarsa; mizaçları ile ahenk içinde olurlar. Bu vasıfta doğanlar idareci, subay, cerrah, dişçi, kimyager, berber, polis, yazar ve kesici aletlerle yapılan bütün işlerde başarılı olabilirler.

 105. Kadir dedi ki:

  İsim Kadir. Anne Adı:Bağdagül. Doğum Tarihi : 26.08.1987

 106. Muhammed dedi ki:

  İsim Muhammed anam adı Hatice doğum tarihim 10.11.1988

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar Muhammed bey yıldızname falı sonucunuz; Zevk ve sefaya, cinsi münasebete düşkündürler. Azimli ve kuvvetlidirler. Akrabaları tarafından sözleri dinlenir, mevki sahibi bir erkekle evlenme ihtimalleri vardır. Ellerine çok mal geçer ama bunu faydası olmayan şeylere ve kişilere harcarlar. Çocuklarının çoğu erkek olur. Yarım baş ağrısı, safra ve hararetten şikayetçidirler. Bunun için limonata, demirhindi ve nilüfer şerbeti içmelerinde fayda vardır. Ayrıca kasık, karın boşluğu, kalp, gırtlak ve kan hastalıkları ile tenasül organı hastalıklarına istidatları vardır. Kahverengi, sarı ve turuncu renkli elbiseler giyip, topaz veya kristal taşlı yüzük kullanırlarsa; mizaçları ile tam bir ahenk içinde olurlar.
   Hikaye yazarı, hemşire, dişçi, kadın berberi ve terzi olabilir. Elleri her işe yatkındır.

 107. Merve dedi ki:

  Adı: Merve anne adı :Hatice d.tarihi :02.02.1996

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar Merve hanım yıldızname falı sonucunuz; Çalışkan, sanatkar ve muhtelif işlerde bilgilidirler. İtibarları çoktur. Zevk, safa , sohbet ve içkiye meyillidirler. Aynı zamanda iyilik etmeyi de severler. Sadık ve fedakardırlar. Dünya işlerine çok önem verirler. Bunun için de bazen sevdiklerini ihmal ederler. Başladıkları işi sonuna kadar götürürler. Başarılarını yavaş yavaş elde ederler. Sıhhatleri umumiyetle iyidir. Fakat, mide hastalıkları ve romatizmaya istidatlıdırlar. Bu vasıfta doğan kadınlar mavi veya siyah renkli elbiseler giyip, akik yahut yakut taşlı yüzük takarlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar. Öğretmen, memure, yazar, muhasebeci, kitapçı, müneccim veya ilim sahasında çalışan birer kişi olurlar. Ancak başladıkları işte sebat etmeleri gerekir.

 108. Kadir dedi ki:

  İsim Kadir. Anne Adı:Bağdagül. Doğum Tarihi : 26.08.1987 yıldıznameye bakabilirmisiniz.

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar yıldızname falı sonucunuz; Çabuk kızarlar ve kızgınlıkları çok şiddetli olur.Fakat bu haletli çok çabuk geçer . Başlarında veya gözlerinde bir eser bulunur. Kolayca arkadaş olurlar, arkadaşları uğruna mücadele etmekten de kaçınmazlar. Bedenleri yaşlanır fakat, ruhları hiç yaşlanmaz. Geçliklerinde mal sahibi olurlar. Suç işlemeleri ihtimali de vardır. Erkek ve kız çocukları olur fakat , onlar yüzünden çok sıkıntı çekerler. Çiftçilikte şansları yoktur lakin sanatta ve kuyumculukta çok şanslıdırlar. Kırmızı tenli bir kadından zarar görmeleri ihtimali vardır. Bunun için böyle kadınlardan sakınmaları çok iyi olur. Mavi, yeşil veya kırmızı renkli elbiseler giyer ve elmas veya yakut taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar. İyi bir işçi , tezgahtar, müdür , katip , avukat, hakim , bankacı ve doktor olabilirler.

 109. Seher dedi ki:

  İsmim seher anne adı Pakize eser Doğum tarihi 08.07.1986 Doğum saati 01.30 Doğum yeri istanbul

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Seher hanım yıldızname falı sonucunuz; Akıllıdırlar, irfan sahibidirler ve her gördüklerini aynen yapabilecek kabiliyettedirler. Erkekler arasında talihleri yaverdir. Fakat erkekler tarafından zarar görmelerinden korkulur. Sarı tenli bir kadından sakınmaları iyi olur. Çünkü, böyle bir kadın onların kötülüğüne çalışır. Çocuklarının çoğu kız olur. Mevki sahibi kimselerden yardım görülürler. Erkekler tarafından da çok sayılır ve sevilirler. Ateşte yanmasından, trafik kazası geçirmelerinden, hayvan tarafından ısırılmalarından veya bir hayvandan düşmelerinden korkulur. Çok uyurlar ve boş oturmayı da severler. Kış aylarında balgamları artar. Ara sıra müshil alırlarsa çok faydasını görürler. Astım hastalığına karşı da istidatları vardır. Alkol ve boğazı tahriş edici diğer şeyleri kullanmaktan da kaçınmaları gerekir. Bütün sıkıntılara katlanmasını bilirler. Çünkü çok sabırlıdırlar. Hayatlarının sonuna kadar sadece bir tek erkeği severler. Hemen hemen her meslekte başarılı olurlar. Edebiyat ve sanat sahalarında da başarılı olabilirler. Onlar için ticarette hayırlıdır. Beyaz, açık sarı, mor, mavi ve siyah renkli elbiseler giyip, kristal veya yakut taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.

 110. Feride Hande dedi ki:

  adım Feride Hande
  anne adı Deniz
  doğum tarihi 22.08.1996

 111. Cagla dedi ki:

  Adim çağla anne adim dilek 15.08.1993 dogumluyum

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Çağla hanım yıldızname falı sonucunuz; Evlilikte bahtları yaverdir. Çocukları kız veya erkek olur. Mizaçları icabı kıskançtırlar. Çabuk kızarlar. El işlerinde maharetlidirler. Aynı zamanda zeki ve anlayışlıdırlar. Halk tarafından çok sevilen kişiler olurlar. Hayırlı günleri Pazar ve Pazartesidir. Bazıları erkeklere düşkün olurlar.Yüksekçe bir yerden düşmelerinden veya bir trafik kazası geçirmelerinden korkulur. Kadınlardan tehlike vardır. Kumral veya sarı tenli kadınlardan uzak durmaları çok iyi olur. Çünkü, böyle kadınlar onların kötülüğü için çalışırlar. Herkesle kolayca dost olabilirler. Arkadaş ve dostları için her türlü fedakarlığı yaparlar. Sıcak kanlıdırlar. Bedenleri yaşlandığı zaman bile ruhları yaşlanmaz. Gençlerle birlikte olmaktan ve onlarla şakalaşmaktan hoşlanırlar. Aynı zamanda çok cömerttirler.Yeşil, mavi, mor veya kırmızı renkli elbiseler giyip, zümrüt veya safir taşlı bir yüzük takarlarsa mizaçlarıyla ahenk içinde olurlar. Tezgahtar, sekreter , bankacı , imalatçı , avukat ve hukukçu olabilirler.

 112. zeynep dedi ki:

  adım zeynep anne adım melek doğum tarihim 19/02/1993

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Zeynep hanım yıldızname falı sonucunuz; Çalışkan, sanatkar ve muhtelif işlerde bilgilidirler. İtibarları çoktur. Zevk, safa , sohbet ve içkiye meyillidirler. Aynı zamanda iyilik etmeyi de severler. Sadık ve fedakardırlar. Dünya işlerine çok önem verirler. Bunun için de bazen sevdiklerini ihmal ederler. Başladıkları işi sonuna kadar götürürler. Başarılarını yavaş yavaş elde ederler.Sıhhatleri umumiyetle iyidir. Fakat, mide hastalıkları ve romatizmaya istidatlıdırlar. Bu vasıfta doğan kadınlar mavi veya siyah renkli elbiseler giyip, akik yahut yakut taşlı yüzük takarlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar. Öğretmen, memure, yazar, muhasebeci, kitapçı, müneccim veya ilim sahasında çalışan birer kişi olurlar. Ancak başladıkları işte sebat etmeleri gerekir.

 113. Tolga dedi ki:

  Adim tolga anne adı nevin 10 02 1983

 114. Müjgan dedi ki:

  Adım Müjgan. Anne adı Zeynep 17.10.1980

 115. Aynur Ateş dedi ki:

  Adım aynur, anne adı döndü. 03.05.1977 doğum tarihim

 116. filiz dedi ki:

  Adım filiz anne adı sakine doğum tarihim 26 05 1982

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Filiz hanım yıldızname falı sonucunuz; Az konuşurlar, sevimlidirler, gezmeyi severler, yüzlerinde bir ben veya bir alamet vardır. Çok çabuk kızarlar fakat çok çabuk da barışırlar. Uyumayı severler, unutkandırlar. Ayrıca sır saklamayı da bilmezler. Trafik kazası geçirmeleri veya yüksekçe bir yerden düşmelerinden korkulur. Hasılı, bu kadınlar herkes yanında sevgili ve muhterem olurlar. Severler sevilirler. Zevk ve sefaya da düşkün olduklarından, adlarının kötüye çıkmasından korkulur. İnsanlar arasında tenkit edilecek hareketlerden kaçınması kendileri için çok hayırlı olur. Sıvı şeylerle ilgili her işte muvaffak olabilirler. Ayrıca, terzi artist , tezgahtar, şarkıcı, sanatkar, çiçekçi ve konfeksiyoncu da olabilirler. Beyaz, açık sarı ve açık yeşil renkli elbiseler giyip, parmaklarında da opal taşlı bir yüzük taşırlarsa, yıldızlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.

 117. Ali hikmet dedi ki:

  Merhabalar adım ali anne Adı gülten doğum tarihım 01.11.1992

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar Ali bey yıldızname falı sonucunuz; Hilekar ve lisanları akrep gibi sokucu olup, ortalığı karıştırırlar. Hayatta hem yükselebilir ve hem de çok alçalabilirler. Cinsi münasebete düşkündürler. Kadınlarla olan münasebetlerine dikkat etmezlerse; başlarına bir çok bela gelebilir. Hiddetlerini kontrol etmezler. Herkesi tenkit ederler fakat kendi hata ve kabahatlerini hiç görmezler. Musibet ve belalara karşı dayanıklıdırlar. Kan kırmızısı ve deniz mavisi elbiseler giyip, parmaklarında topaz taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçları ile tam bir ahenk içinde olurlar. Bu vasıfta doğanlar, kasık ve tenasül organı hastalılarına istidatlı olduklarından, kendilerini korumalıdırlar. Bu vasıfta olan erkekler; asker, doktor, berber, çiftçi ve çok iyi bir işçi olurlar.

 118. Bahar dedi ki:

  İki ayrı ismim var Bahar veya Gülnaz anne adı bagiye d.t. 07.02.1991

  _

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Bahar hanım yıldızname falı sonucunuz; Çalışkan, sanatkar ve muhtelif işlerde bilgilidirler. İtibarları çoktur. Zevk, safa , sohbet ve içkiye meyillidirler. Aynı zamanda iyilik etmeyi de severler. Sadık ve fedakardırlar. Dünya işlerine çok önem verirler. Bunun için de bazen sevdiklerini ihmal ederler. Başladıkları işi sonuna kadar götürürler. Başarılarını yavaş yavaş elde ederler.Sıhhatleri umumiyetle iyidir. Fakat, mide hastalıkları ve romatizmaya istidatlıdırlar. Bu vasıfta doğan kadınlar mavi veya siyah renkli elbiseler giyip, akik yahut yakut taşlı yüzük takarlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.Öğretmen, memure, yazar, muhasebeci, kitapçı, müneccim veya ilim sahasında çalışan birer kişi olurlar. Ancak başladıkları işte sebat etmeleri gerekir.

 119. Melek duman dedi ki:

  Melek duman anne adı azize 21.04.1987 boğa bucuyum… Eşimin adı tufan anne adı sebahat yengeç burcu

 120. yagmur dedi ki:

  yagmur anne adi bediha 26.03.1988

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Yağmur hanım yıldızname falı sonucunuz; Alış verişte bahtları açıktır. Erkekler tarafından çok sevilirler ama kadınlar tarafından sevilmezler. Gezmeyi severler. Daima huysuzdurlar. Münakaşa etmekten kaçınmaları iyi olur. Ciğer ve bağırsak hastalıklarına istidatlıdırlar. Ayrıca, safra kesesi ve baş dönmesinden de şikayet ederler . Soğuktan korunmaları iyi olur. Kırmızı, leylak rengi veya menekşe rengi elbiseler giyip kristal veya inci taşlı yüzük tararlarsa mizaçları ile tam bir ahenk içinde olurlar.

 121. Hanım dedi ki:

  Adım Hanım anne adı Zeynep doğum tarihi 05.03.1972

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Hanım Yıldızname falı sonucunuz; Hakkı severler batıldan ikrah ederler. Şiir, mizah ve latife etmeyi severler, zevk ve sefaya meyillidirler. 45 yaşından sonra kesbi salah edip takva sahibi olurlar. Bir veya iki kere hacca gitmeleri mümkündür. Sıcak kanlı , sempatik ve hoşturlar. Sıhhatleri umumiyetle iyi olmakla beraber karın ve göğüs hastalıklarına istidatlıdırlar. Deniz yeşili, mor, mavi veya menekşe rengi elbiseler giyip, inci, yakut veya zefir taşlı yüzük takarlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar. Din işlerinde başarılı olabilecekleri gibi, memur, avukat, hakim, doktor, öğretmen, ressam, artist ve işçi de olabilirler.

 122. Hande dedi ki:

  Merhaba ad :Hande anne adi :Suzan digum tarihi :12.08.1989

 123. SELEN FİDAN dedi ki:

  ADIM SELEN ANNE ADI YÜKSEL DOĞUM TARİHİM 22.09.1987

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Selen hanım yıldızname falı sonucunuz ; Düzgün sözlü izzeti nefis sahibi olup , biraz da kibirlidirler. Bir halde ve bir işte sebat etmezler. Hiddet ve gazapları kuvvetlidir. Erkekleri güzellikleriyle tesirleri altına alırlar ve kocalarının da muhabbetini kazanırlar. Para ve şöhrete düşkündürler. Arkadaş ve dost seçmekte müşkül pesenttirler. Davranışları soğuktur. Yeni şeyler keşfetmeye kabiliyetlidirler. Ama belli bir iş üzerinde uzun zaman çalışmayı sevmezler.Sıhhatleri umumiyetle iyidir. Fakat, dalak, karaciğer, pankreas ve safra kesesi hastalıklarına istidatlıdırlar. Hasılı hastalık hastası olmaya meyillidirler.Beyaz, sarı, yeşil ve açık mavi renkli elbiseler giyip, hanımeli kokusu sürünüp, parmaklarında da akik yahut zümrüt taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla ahenk içinde olurlar.

 124. Mevlüde dedi ki:

  Merhabalar adim mevlüde anne adim sedef dogum tarihim 19.01.994

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Mevlüde hanım yıldızname falı sonucunuz; Beyaz veya mavi renkli elbiseler giymeleri iyidir. Hayırlı günleri Cumartesi, hayırsız günleri ise pazardır. Pazar günü başlayan bir hastalıktan vefat etmeleri ihtimali vardır. Ayrıca Salı günü kocalarıyla cinsi münasebette bulunmaktan da kaçınmalıdır. Uğurlu madenleri kurşun ve gümüş, taşları ise yeşil veya mavi renkli olanlardır.Yeni ay gördükleri zaman bir kadın yüzüne bakarlarsa, o ay kendilerine mübarek olur. Dilekleri için Cumartesi günü müracaat ederlerse muvaffak olurlar. Başlarını batıya doğru koyup yatarlarsa rahat uyurlar. İnsan ve cin şerrinden emin, herkes tarafından sevilmek isterlerse, mesud saatlerde misk, safran ve gül suyuyla ilgili duayı üzerlerinde taşımaları fayda verir.Bu duayı yazıp üzerinde taşıyan kimse Biiznillahi Teala bütün musibetlerden, insan ve cin şerrinden emin ve mahfuz olur. Bütün düşman ve hasetçilerine de galip ve muzaffer olur. Herkes tarafından sevilir. Her giriştiği işte de başarılı olur.

 125. Ugur dedi ki:

  Ad Uğur anne adı Havva 17.11.1983

 126. leyla dedi ki:

  Adım leyla anne adimda leyla 03.05.1986 dogumluyum

 127. Onur dedi ki:

  Merhabalar isim onur anne adı Selma 18.08.1991

 128. Emel dedi ki:

  Adım emel anne adı fatma 04.08.1980

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar Emel hanım yıldızname falı sonucunuz; Akıllıdırlar, irfan sahibidirler ve her gördüklerini aynen yapabilecek kabiliyettedirler. Erkekler arasında talihleri yaverdir. Fakat erkekler tarafından zarar görmelerinden korkulur. Sarı tenli bir kadından sakınmaları iyi olur. Çünkü, böyle bir kadın onların kötülüğüne çalışır. Çocuklarının çoğu kız olur. Mevki sahibi kimselerden yardım görülürler. Erkekler tarafından da çok sayılır ve sevilirler. Ateşte yanmasından, trafik kazası geçirmelerinden, hayvan tarafından ısırılmalarından veya bir hayvandan düşmelerinden korkulur. Çok uyurlar ve boş oturmayı da severler. Kış aylarında balgamları artar. Ara sıra müshil alırlarsa çok faydasını görürler. Astım hastalığına karşı da istidatları vardır. Alkol ve boğazı tahriş edici diğer şeyleri kullanmaktan da kaçınmaları gerekir. Bütün sıkıntılara katlanmasını bilirler. Çünkü çok sabırlıdırlar. Hayatlarının sonuna kadar sadece bir tek erkeği severler. Hemen hemen her meslekte başarılı olurlar. Edebiyat ve sanat sahalarında da başarılı olabilirler. Onlar için ticarette hayırlıdır.Beyaz, açık sarı, mor, mavi ve siyah renkli elbiseler giyip, kristal veya yakut taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.

 129. Onur dedi ki:

  Merhabalar isim onur anne adı Selma 18.08.1991 doğumluyum

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar Onur Bey yıldızname falı sonucunuz; İzzeti nefis sahibi olurlar. Ateşli bir mizaçları vardır. Müteşebbistirler . Cömert ve cana yakın olup güçlü ve kuvvetlidirler. Hiddetlendikleri zaman gözleri döner ve o zaman kan dökmekten bile sakınmazlar. Bu vasıfta doğan erkekler bir defasında ölüm derecesinde hasta olurlar. Bazıları da zenginlerden ve hükümetten çok eziyet çekerler.Kalp ve sırt ağrılarından şikayet ederler. Bunun için sıhhatlerine çok dikkat etmeleri gerekir.Kahverengi elbiseler giyip, parmaklarında da elmas veya yakut taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.Subay, memur, müdür, müfettiş, kaptan, berber, dişçi , kimyager ve çok iyi bir işçi olabilirler.

 130. Selma dedi ki:

  Merhabalar isim Selma anne adı münevver 19.09.1967 doğumluyum

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Selma hanım yıldızname falı sonucunuz; Zeki, akıllı, maharetli, gözle gördüklerini elle yapabilen, akıl ve muhakeme sahibi ve tedbirli kişilerdir. Erkekler tarafından çok sevilirler. Yüzlerinde veya karınlarında bir alamet bulunur. Dostlarının çoğu mevki sahiplerinden olur. Tertipli ve düzenlidirler. Fakat zaman zaman sinirlerine hakim olamazlar. Siyah, mavi veya yeşil renkli elbiseler giyip, lavanta kokusu sürünüp, yakut veya akik taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla ahenk içinde olurlar.
   Sekreter, yazar sanatkar, öğretmen ve memur olabilirler.

 131. Faru dedi ki:

  Adim faruk anne adim saime 4 kasim 1991 dogumluyum

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Faruk bey yıldızname falı sonucunuz; Zevk ve sefayı, içki ve işreti severler. Gözlerinden şikayet ederler ve yüzlerinde de bir alamet vardır. Bu vasıfta doğanların düşmanları çoktur. Hatta düşmanlarından birisi canlarına kast edecek kadar azimlidir. Bu vasıfta olanların bazıları çok şüpheci ve maddeye düşkün olurlar. Kasık, karın boşluğu, kalp, gırtlak, kan ve tenasül uzvu hastalıklarına istidatlıdırlar. Bu vasıfta olanlar kırmızı, sarı ve kahverengi elbiseler giyip, parmaklarında da kristal veya topaz taşlı bir yüzük taşırlarsa; mizaçları ile ahenk içinde olurlar. Bu vasıfta doğanlar idareci, subay, cerrah, dişçi, kimyager, berber, polis, yazar ve kesici aletlerle yapılan bütün işlerde başarılı olabilirler.

 132. Meltem dedi ki:

  Adım meltem anne adı Asiye doğum tarihi 21.02.1991

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Meltem hanım yıldızname falı sonucunuz; Müsrif olup ellerine geçen mal ve parayı olur olmaz yerlere harcarlar. Bunun için de bazen fakir bazen de zengin olurlar. Sıhhatleri umumiyetle iyidir. Fakat, göğüs ve karın hastalıklarına istidatlıdırlar. Soğuktan korunmaları iyi olur. Keyif verici ilaç ve içkilerden de çekinmeleri iyidir. Mavi, mor veya gri renkli elbiseler giyip, zebercet veya ay taşı bulunan bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar. Öğretmen, artist, yazar, ressam, işçi ve satıcı olabilirler. Ayrıca bunlara benzer işlerde de muvaffak olabilirler.

 133. Dilanur dedi ki:

  Merhaba. Adım dilanur anne adı nurcan doğum tarihi 30/06/1992

 134. Barış dedi ki:

  Adim Barış anne adı Nebahat doğum tarihi 24-04-1983 saglik mutluluk huzur maddiyat durumumuz hakkındaki görüşlerinizi rica edebilir miyim? Evliyim 2 çocuğum var. Tesekkurler

 135. afra dedi ki:

  Adım kübra anne adım fatma doğum tarihi 26.09.2000 lütfen cevaplarmïsiniz🙏🙏🙏🙏🙏🙏

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Kübra hanım yıldızname falı sonucunuz; zzeti nefis sahibi olup, zeki ve mahirdirler. Herkes tarafından sevilirler. Güzel koku, ziynet ve ihtişamı zevk ve sefayı severler. Dürüst ve cömerttirler. Ümit doludurlar. Bazıları fettan olup, mal ve servete düşkündürler. Mizaçları zarif, lisanları latif, akıllı ve lebibdirler. Erkeklerin malalarını yiyici olurlar. Bir çok hastalıklara karşı istidatlıdırlar. Kanları galeyana geldiğinde ya safraları galip geldiğinde baş ağrısı ve baş dönmesinden şikayet ederler. Ciğerlerinden, böbreklerinden ve yan ağrılarından da şikayetleri vardır. Bu durumlarda kan aldırmalarında, müshil kullanmalarında ve nilüfer şerbeti içmelerinde çok fayda vardır. Açık mavi, yeşil, açık sarı veya beyaz renkli elbiseler giyip, parmaklarında da zafir veya kristal taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar. Şarkıcı, artist, tezgahtar, ticaret erbabı veya hukukçu olabilirler.

 136. Barış dedi ki:

  Adim Barış anne adı Nebahat. 24-04-1983 dogum. Saglik mutluluk huzur maddiyat durumumuz hakkındaki görüşlerinizi rica edebilir miyim? Evliyim 2 çocuğum var. Tesekkurler

 137. gökçe dedi ki:

  yıldıznameme baktırmak istiyorum şaziye 27.04.1991

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Gökçe hanım yıldızname falı sonucunuz; Çok bilirler, hemen hemen her mesele hakkında bilgileri vardır. Fakat, bu kadınların bazıları şehla gözlüdür ve böylelerinin hasetçileri çoktur. Haklarında çok dedikodu yapılır. Hiçbir günahları olmadığı halde, esmer bir kimse tarafından iftiraya uğramalarından ve bu yüzden de çok zarar görmelerinden korkulur. Böyle bir iftiraya uğramaları evlerinin yıkılmasına sebep olabileceğinden, esmer kimselerden sakınmaları çok iyi olur. Çok güzel konuşurlar. Bu sebeple de insanlar arasında sözü sohbeti dinlenir olurlar. Ayrıca, ellerinde her zaman için geçerli bir sanatları olduğundan, vefat edinceye kadar hiç kimseye muhtaç olmadan yaşarlar. Çivit mavisi, portakal rengi veya limon sarısı renginde elbiseler giymeleri yıldızlarıyla ahenk içinde olmalarını sağlar. Ayrıca akik veya topaz taşlı yüzük taşımaktan da çok fayda görürler. Öğretmen, muhasebeci, kitap yazan, mütercim, şarkıcı, artist, terzi ve memur olabilirler. Ayrıca süs eşyaları imal edip , bunları satma işinde de muvaffak olabilirler. Ancak, bunlara benzer işlerde de başarılı olabilecekleri şüphesizdir.

 138. Sehriban dedi ki:

  Adim sehriban 19.08.1996 Anne Adi meral Simdi den Tesekürler.

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Şehriban hanım yıldızname falı sonucunuz;Mizaçları itibariyle sık sık baş ağrısından şikayet ederler. Göz hastalıklarına da istidatları vardır. Ayrıca kalp ve sırt hastalıkların karşı da korunmalıdırlar. Limonata ve demirhindi şerbeti içmelerinde çok fayda vardır. Başlarından iki nikah geçmesi ihtimali vardır. İlk kocalarından vefat veya boşanmayla ayrılırlar. Zevk, safa ve eğlenceyi çok severler. İhtiyarlıklarında salah ı hal kesb ederler ve niyet de ederlerse Hacca da giderler. Kırmızı, kahverengi veya sarı renkli elbiseler giyip, yakut veya elmas taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.Memur, dişçi, kimyager veya tezgahtar olabilirler.

 139. Ayşe dedi ki:

  Adım ayşe anne adı gülsüm doğum tarihi 20.10.1990

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar Ayşe hanım yıldızname falı sonucunuz; erbest tavır ve mizaçları itibariyle haklarında çok dedikodu olur. Yaşlandıkça malları artar, ihtiyarlıklarında salaha ererler. Sır saklamayı bilmezler. Düşmanlarını dost, dostlarını düşman bilirler. Ancak mevki sahibi bir adamın muhabbetini kazanmaları mümkündür. Ticarette talihlidirler. Çok iyi arkadaş olurlar. Fakat münakaşa ve tenkidi de severler. Yeşil, mavi, mor eflatun veya limon sarısı renkli elbiseler giyip, parmaklarında yakut veya zümrüt taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçları ile ahenk içinde olurlar. Meslek olarak, memur, politikacı veya bankacılığı seçebilirler.

 140. Zübeyir dedi ki:

  Adım Zübeyir anne adı Kevser doğum tarihim 03.01.1982

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar Zübeyir bey yıldızname falı sonucunuz; Öfkeleri şiddetlidir. Sık sık bağırıp çağırırlar. İzzeti nefis sahibidirler. Fikirleri de keskin olup, akıllıdırlar. Mevki sahibi birinin kızıyla evlenmeleri muhtemeldir. Ekseri evlatları erkek olur. Göz hastalıklarına istidatlı olup, sık sık da baş ağrılarından şikayet ederler. Kinleri süreklidir. Hükümetten zahmet görmeleri ihtimali vardır. Ayrıca, nazara uğramaları ve suda boğulma tehlikesi vardır. Fakat akıbetleri hayırlıdır. İlim ve zenginliğe önem verirler. Yüksek mertebeli dostlar edinirler. Yemeklerine son derece dikkat etmeleri gerekir. Ağır yiyeceklerden sakınmaları ve çok su içmeleri faydalıdır. Yeşil, siyah, kırmızı ve koyu kahve rengi elbiseler giyip, yakut taşlı yüzük takarlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde bulunurlar. Çiftçi, madenci, inşaatçı, asker, cerrah, dişçi, berber ve kimyager olabilirler.

 141. Sevgi dedi ki:

  Adım sevgi Anne adı hanife doğum tarihim 1.08.1995

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Sevgi hanım yıldızname falı sonucunuz; Soğuk sudan korku vardır. Sinir , kalp ve sırt hastalıklarına istidatlıdırlar. Mal ve mülk sahibi olurlar. Çocukları erkek olur, başlarından bir veya üç nikah geçer. Bir zaman için vatanlarından ayrılırlar. Halkla fazla münasebette bulunmaktan sakınmaları çok iyi olur. Sevince çok severler. Sadık ve sebatkardırlar. İhtiraslı oldukları için disipline çok ihtiyaçları vardır.Sarı, turuncu veya siyah elbise giyip ,elmas , yakut veya topaz taşlı bir yüzük takarlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.
   Terzi , tezgahtar, mücevherat işleyicisi gibi işlerde başarı kazanabilirler.

 142. Pelin dedi ki:

  Adım pelin,anne adı nezehat,dogum tarihim 30.07.1983

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Pelin hanım yıldızname falı sonucunuz; Zevcelikleri çok hoştur. Çoğu erkek olmak üzere çocukları az olur. Gözlerinde bir ayıp veya zaaf vardır. Yüzlerinde de aşikar bir eser bulunur. Onlar için halkın şerrinden ve dedikodudan korku vardır. Orta yaşlarında beş parsız kalıp, fakir ve zarurete düşerler. Fakat, sonradan ellerine bol para geçer. Bir hayli genç erkeğin parasını yerler. İlk kocaları onların kahırlarından telef olur. Çok nazara uğrarlar. İşlemedikleri ve yapmadıkları işlerden ötürü itham olunurlar. Bunun için esmer tenli erkeklerden sakınmaları iyi olur. Çünkü böyle bir erkeğin mallarını yiyip, onlara fenalık yapması ihtimali vardır. Hasılı, erkekler yüzünden çok zarar görür ve felakete uğrarlar.Denizde boğulmak tehlikesi vardır fakat Allah (c.c.)’ın izniyle kurtulurlar.

 143. Melek dedi ki:

  Melek boy 05.03.1997 inci boy

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Melek hanım yıldızname falı sonucunuz; Hakkı severler batıldan ikrah ederler. Şiir, mizah ve latife etmeyi severler, zevk ve sefaya meyillidirler. 45 yaşından sonra kesbi salah edip takva sahibi olurlar. Bir veya iki kere hacca gitmeleri mümkündür. Sıcak kanlı , sempatik ve hoşturlar. Sıhhatleri umumiyetle iyi olmakla beraber karın ve göğüs hastalıklarına istidatlıdırlar. Deniz yeşili, mor, mavi veya menekşe rengi elbiseler giyip, inci, yakut veya zefir taşlı yüzük takarlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar. Din işlerinde başarılı olabilecekleri gibi, memur, avukat, hakim, doktor, öğretmen, ressam, artist ve işçi de olabilirler.

 144. Dilara dedi ki:

  Dilara öz 05.01.1997 Lale öz

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Dilara hanım yıldızname falı sonucunuz; İzdivaçlarında nadiren mesut olurlar hisleri çabuk değişir ve aynı zamanda kıskançtırlar. Azim ve sebatları sayesinde her giriştikleri işte muvaffak olurlar. İlim öğrenmeye meraklıdırlar. Seyahat etmeyi de severler. Cömert ve sabırlıdırlar. Güler yüzlü oldukları için halk arasında makbul ve sevilen kişidirler. İdare ve müdarayı da severler. zzeti nefislerine mağlupturlar. Ekseri çocukları kız olur. Öfkeleri şiddetli olup, hileye de meyyaldirler. Yaşları ilerledikçe fevkalade iyi ahlak ve takva sahibi olurlar. Sindirim sistemi hastalıklarına istidatlı oldukları için ağır yiyeceklerden sakınmaları gerekir. Bunun için çok su içmelerinde fayda vardır. Yeşil, mor, eflatun, kırmızı veya siyah renkli elbiseler giyip, parmaklarında da yakut, zümrüt veya zafir taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar. Hukukçu, bankacı, devlet memuru veya terzi olabilirler.

 145. Uygar Demir dedi ki:

  Adım Uygar Anne Adı Yadigar Doğum Yıl:19.08.1995

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar Uygar bey yıldızname falı sonucunuz; İzzeti nefis sahibi olurlar. Ateşli bir mizaçları vardır. Müteşebbistirler . Cömert ve cana yakın olup güçlü ve kuvvetlidirler. Hiddetlendikleri zaman gözleri döner ve o zaman kan dökmekten bile sakınmazlar.
   Bu vasıfta doğan erkekler bir defasında ölüm derecesinde hasta olurlar. Bazıları da zenginlerden ve hükümetten çok eziyet çekerler.
   Kalp ve sırt ağrılarından şikayet ederler. Bunun için sıhhatlerine çok dikkat etmeleri gerekir.Kahverengi elbiseler giyip, parmaklarında da elmas veya yakut taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar. Subay, memur, müdür, müfettiş, kaptan, berber, dişçi , kimyager ve çok iyi bir işçi olabilirler.

 146. Emine dedi ki:

  Emine anne adı Beyhan 01/03/1978 22:30

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar Emine hanım yıldızname falı sonucunuz; Hakkı severler batıldan ikrah ederler. Şiir, mizah ve latife etmeyi severler, zevk ve sefaya meyillidirler. 45 yaşından sonra kesbi salah edip takva sahibi olurlar. Bir veya iki kere hacca gitmeleri mümkündür. Sıcak kanlı , sempatik ve hoşturlar. Sıhhatleri umumiyetle iyi olmakla beraber karın ve göğüs hastalıklarına istidatlıdırlar. Deniz yeşili, mor, mavi veya menekşe rengi elbiseler giyip, inci, yakut veya zefir taşlı yüzük takarlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar. Din işlerinde başarılı olabilecekleri gibi, memur, avukat, hakim, doktor, öğretmen, ressam, artist ve işçi de olabilirler.

   1. Nurettin dedi ki:

    Merhaba adım nurettin anne adı meryem doğom tarihi 24.09.1982

    1. Eslemce dedi ki:

     Merhaba Nurettin bey yıldızname falı sonucunuz; Mevki sahibi ve okur yazarlar arasında talihleri açıktır. Fakat, zulme uğrayıp ceza görmeleri ihtimali de vardır. Dizlerinde veya ayaklarında ağrı vardır. Sık sık alerji olurlar. Kaşındıkları zaman uygun bir müshil alıp, onu nöbet şekeri ile karıştırıp, sabahları aç karnına bir kahve kaşığı yerlerse, Biiznillahi Teala faydasını görürler. Ayrıca akciğer ve bağırsak hastalıklarına da istidatları vardır. Sinir sistemleri çabuk bozulur. Hazımsızlık çekerler, apandisit tehlikesi de vardır. Sık sık dinlenmeleri çok iyi olur.Siyah, mavi veya yeşil renkli elbiseler giyip, lavanta kokusu sürünüp, yakut veya zümrüt taşlı yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam manasıyla ahenk içinde olurlar.

 147. Seda dedi ki:

  İsim seda anne adı asiye d tarihi 20.05.1994

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Seda hanım yıldızname falı sonucunuz;Az konuşurlar, sevimlidirler, gezmeyi severler, yüzlerinde bir ben veya bir alamet vardır. Çok çabuk kızarlar fakat çok çabuk da barışırlar. Uyumayı severler, unutkandırlar. Ayrıca sır saklamayı da bilmezler.

   Trafik kazası geçirmeleri veya yüksekçe bir yerden düşmelerinden korkulur. Hasılı, bu kadınlar herkes yanında sevgili ve muhterem olurlar. Severler sevilirler. Zevk ve sefaya da düşkün olduklarından, adlarının kötüye çıkmasından korkulur. İnsanlar arasında tenkit edilecek hareketlerden kaçınması kendileri için çok hayırlı olur.
   Sıvı şeylerle ilgili her işte muvaffak olabilirler. Ayrıca, terzi artist , tezgahtar, şarkıcı, sanatkar, çiçekçi ve konfeksiyoncu da olabilirler.
   Beyaz, açık sarı ve açık yeşil renkli elbiseler giyip, parmaklarında da opal taşlı bir yüzük taşırlarsa, yıldızlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.

   1. Zekiye dedi ki:

    İsmim Zekiye anne adı Iraziye doğ.tar.20.08.1984

    1. Eslemce dedi ki:

     Merhaba Zekiye Hanım Yıldızname falı sonucunuz; Mizaçları itibariyle sık sık baş ağrısından şikayet ederler. Göz hastalıklarına da istidatları vardır. Ayrıca kalp ve sırt hastalıkların karşı da korunmalıdırlar. Limonata ve demirhindi şerbeti içmelerinde çok fayda vardır.Başlarından iki nikah geçmesi ihtimali vardır. İlk kocalarından vefat veya boşanmayla ayrılırlar. Zevk, safa ve eğlenceyi çok severler. İhtiyarlıklarında salah ı hal kesb ederler ve niyet de ederlerse Hacca da giderler.Kırmızı, kahverengi veya sarı renkli elbiseler giyip, yakut veya elmas taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar. Memur, dişçi, kimyager veya tezgahtar olabilirler.

 148. Hilal dedi ki:

  Adım Hilal anne adı Hanife doğum tarihi 27.081997

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar Hilal Hanım Yıldızname falı sonucunuz; Kızarlarsa, çabuk barışırlar. Dost ve ahbapları çoktur. Tabiatları itibariyle hileye meyyal ve mevki sahiplerinden bahtları yaverdir.

   Malları çoktur. Halk arasında da sevilen ve sayılan kişi olup muhteremdirler. Gösterişe meraklı değillerdir. Kendi mizaçlarını ve etraflarında bulunanları tenkit ederler. Çok müşfik bir anne ve iyi bir ev kadınıdırlar. Karaciğer, pankreas, dalak, safra kesesi ve göz hastalıklarına karşı istidatlıdırlar. Baş ağrılarından da şikayet ederler. Ayrıca alkol kullanmaktan da sakınmaları gerekir. Sarı, yeşil, mavi, turuncu veya siyah renkli elbiseler giyip, akik veya topaz taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla bir ahenk içinde olurlar. Öğretmen , muhasebeci, yazar, imalatçı, sekreter ve tercüman olabilirler. Ayrıca bu saydıklarıma benzeyen işlerde de muvaffak olma şansları vardır.

 149. Ferhat dedi ki:

  Adım Ferhat ana adı Nilgün doğum tarihim 05.05.1995

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Ferhat Bey Yıldızname falı sonucunuz; Gözlerinde ekseriya sükûnet vardır. Konuşmaları çok düzgündür. Kadın ve erkek herkes tarafından çok sevilirler. Aşk hayatlarında da pek az güçlükle karşılaşırlar. Hangi mesleği seçerlerse seçsinler, o seçtikleri işte mutlaka muvaffak olurlar. Fakat pratik işleri daha çok severler. Ama onlar için en kazançlı işler nakliyecilik, ithalat, ihracat ve sıvı şeylerle ilgili her türlü işlerdir.
   Gırtlak ve bademcik hastalıklarına karşı istidatları vardır. Ayrıca kuşpalazı hastalığına yakalanmaları tehlikesi de vardır. Hayatta muvaffak olmaları için bir çok imkânları vardır. Fakat her şeyden önce bu imkânları nasıl değerlendireceklerini öğrenmeleri gerekir. Mavi, beyaz, açık sarı veya açık yeşil elbiseler giyecek olurlarsa, mizaçları tam bir ahenk içinde olurlar. Ayrıca mercan taşlı yüzük takmalarında da fayda vardır.

 150. Arzu dedi ki:

  Arzu DEREBAŞI.05.01.1979 anne sebahat

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Arzu hanım yıldızname falı sonucunuz; İzdivaçlarında nadiren mesut olurlar hisleri çabuk değişir ve aynı zamanda kıskançtırlar. Azim ve sebatları sayesinde her giriştikleri işte muvaffak olurlar. İlim öğrenmeye meraklıdırlar. Seyahat etmeyi de severler. Cömert ve sabırlıdırlar. Güler yüzlü oldukları için halk arasında makbul ve sevilen kişidirler. İdare ve müdarayı da severler.

 151. Mehtap dedi ki:

  Mehtap anne adı aliye 20.03.1989

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Mehtap hanım yıldızname falı sonucunuz; Alış verişte bahtları açıktır. Erkekler tarafından çok sevilirler ama kadınlar tarafından sevilmezler. Gezmeyi severler. Daima huysuzdurlar. Münakaşa etmekten kaçınmaları iyi olur. Ciğer ve bağırsak hastalıklarına istidatlıdırlar. Ayrıca, safra kesesi ve baş dönmesinden de şikayet ederler . Soğuktan korunmaları iyi olur. Kırmızı, leylak rengi veya menekşe rengi elbiseler giyip kristal veya inci taşlı yüzük tararlarsa mizaçları ile tam bir ahenk içinde olurlar. Şair, ressam, dişçi, kadın berberi, yazar olabilecekleri gibi sıvı madde ticaretinde de başarılı olabilirler.

 152. Derya dilan dedi ki:

  Adım:Derya dilan Anne adı:şükran
  doğum tarihi:30.08.2001

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Derya hanım yıldızname falı sonucunuz;Kızarlarsa, çabuk barışırlar. Dost ve ahbapları çoktur. Tabiatları itibariyle hileye meyyal ve mevki sahiplerinden bahtları yaverdir. Malları çoktur. Halk arasında da sevilen ve sayılan kişi olup muhteremdirler. Gösterişe meraklı değillerdir. Kendi mizaçlarını ve etraflarında bulunanları tenkit ederler. Çok müşfik bir anne ve iyi bir ev kadınıdırlar. Karaciğer, pankreas, dalak, safra kesesi ve göz hastalıklarına karşı istidatlıdırlar. Baş ağrılarından da şikayet ederler. Ayrıca alkol kullanmaktan da sakınmaları gerekir. Sarı, yeşil, mavi, turuncu veya siyah renkli elbiseler giyip, akik veya topaz taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla bir ahenk içinde olurlar. Öğretmen , muhasebeci, yazar, imalatçı, sekreter ve tercüman olabilirler. Ayrıca bu saydıklarıma benzeyen işlerde de muvaffak olma şansları vardır.

 153. nihal dedi ki:

  adım: nihal yurdakul anne adı :gülizar doğum tarihi: 02.06.1975

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Nihal hanım yıldızname falı sonucunuz ; Bu tarihler arasında doğan kadınlar için denize düşmek ve boğulmak tehlikesi vardır. Çocuklarının çoğunu düşürürler. Bunun için pek az çocuk sahibi olurlar. Çok mal ve mülke sahip olmalarına rağmen bunları faydası olmayan şeylere sarf ederler. Çalgı ve eğlence çok severler. Alış verişte bahtları açıktır. Başlarından 2 veya 4 nikah geçer. Bu tarihler arasında doğan kadınlar, hukukçu, bankacı, yazar,berber, dişçi, eczacı ve iyi bir işçi olabilirler. Kırmızı, mavi veya sarı renkli elbiseler giyip, topaz veya zümrüt taşlı yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla ahenk içinde olurlar.

 154. Sevil ural dedi ki:

  İsim sevil ,anne ismi emine 25.12.1983

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Sevil hanım yıldızname falı sonucunuz; Hile ve mekre heybet ve vakara, rey ve tedbire sahiptirler. İnsanlar arasında muteber ve muhteremdirler. Hakkı sever batıldan nefret ederler. Çok düşmanları vardır. Çocuklarının çoğu erkek olur. Bazıları cömert ve müsriftirler. Bunun için bazen zahmet çekerler. 30 yaşından sonra kazançları artar. Hareketlerine hakim ve disiplinlidirler. Kocalarına sadıktırlar. Umumiyetle sıhhatlidirler. Fakat bacak ve kalça hastalıklarına istidatlıdırlar. Ayrıca yemeklerine çok dikkat etmeleri gerekir. At ve böcekleri severler. Kırmızı, eflatun, mor yeşil veya koyu kahverengi elbiseler giyip, elmas veya topaz taşlı yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar. Yazar, idareci ve memur olabilecekleri gibi felsefe sahasında da muvaffak olabilirler.

 155. Zuhal dedi ki:

  Adım zuhal,annemin adı Mercan. Doğum tarihim 03.01.1973

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Zuhal hanım yıldızname falı sonucunuz; İzdivaçlarında nadiren mesut olurlar hisleri çabuk değişir ve aynı zamanda kıskançtırlar. Azim ve sebatları sayesinde her giriştikleri işte muvaffak olurlar. İlim öğrenmeye meraklıdırlar. Seyahat etmeyi de severler. Cömert ve sabırlıdırlar. Güler yüzlü oldukları için halk arasında makbul ve sevilen kişidirler. İdare ve müdarayı da severler.

 156. Ömer dedi ki:

  Adım Ömer Solak Anne adı Nebahat doğum tarihi 10.03.1982 yıldıznameme bakarmısınız.

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Ömer bey yıldızname falı sonucunuz; Ahbapları çoktur. Geçerli bir meslek sahibi olurlar. Onlar için Salı ve Perşembe günleri hayırlıdır. 25 Yaşına kadar zahmet ve meşakkat çekerler ama bu yaştan sonra zengin olurlar. Gezmekten hoşlanırlar. Daima huzursuzdurlar ve kavga etmeye meyillidirler.
   Bu vasıfta doğanlar ciğer ve bağırsak hastalıklarına istidatlıdırlar. Ayrıca soğuk almamaya da dikkat etmeleri gerekir. Bu vasıfta doğanlar kırmızı renkli elbiseler giyip, kristal taşlı yüzük takarlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar. Asker, cerrah, dişçi, kimyager, berber, yazar ve ağır işçi olabilirler. Ayrıca bunlara benzer işlerde de başarılı olabilirler.

 157. Ramsey dedi ki:

  Adım :Remzi 06mart 1977 Anne adı : Hanım

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Remzi bey yıldızname falı sonucunuz;Tatlı sözlü ve öfkelidirler. Sıcak, cana yakın ve hoş mizaçlıdırlar. Yüksek mevki sahipleriyle münasebet kurarlar. Entrikalardan hoşlanmazlar. Sıhhatleri umumiyetle iyidir. Fakat, soğuk algınlığı, göğüs ve karın hastalıklarına istidatlıdırlar. Ayrıca içki içmeye de meyillidirler. Mavi veya yeşil renkli elbiseler giyip, yakut veya zafir taşlı yüzük takarlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar. Din adamı, hukukçu, öğretmen, gemici, artist, memur ve işçi olurlar.

 158. Ç.Gamze Öztürk dedi ki:

  Merhaba ismim çiğdem gamze,anne adım hatice 15 ocak 1967 de sabah 05.07 de doğmuşum

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Çiğdem hanım yıldızname falı sonucunuz; İzzeti nefislerine mağlupturlar. Ekseri çocukları kız olur. Öfkeleri şiddetli olup, hileye de meyyaldirler. Yaşları ilerledikçe fevkalade iyi ahlak ve takva sahibi olurlar. Sindirim sistemi hastalıklarına istidatlı oldukları için ağır yiyeceklerden sakınmaları gerekir. Bunun için çok su içmelerinde fayda vardır. Yeşil, mor, eflatun, kırmızı veya siyah renkli elbiseler giyip, parmaklarında da yakut, zümrüt veya zafir taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar. Hukukçu, bankacı, devlet memuru veya terzi olabilirler.

 159. Buse dedi ki:

  Adım buse anne adım suna doğum tarihim 8 temmuz 1998

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Buse hanım yıldızname falı sonucunuz; Akıllıdırlar, irfan sahibidirler ve her gördüklerini aynen yapabilecek kabiliyettedirler. Erkekler arasında talihleri yaverdir. Fakat erkekler tarafından zarar görmelerinden korkulur. Sarı tenli bir kadından sakınmaları iyi olur. Çünkü, böyle bir kadın onların kötülüğüne çalışır. Çocuklarının çoğu kız olur. Mevki sahibi kimselerden yardım görülürler. Erkekler tarafından da çok sayılır ve sevilirler. Ateşte yanmasından, trafik kazası geçirmelerinden, hayvan tarafından ısırılmalarından veya bir hayvandan düşmelerinden korkulur. Çok uyurlar ve boş oturmayı da severler. Kış aylarında balgamları artar. Ara sıra müshil alırlarsa çok faydasını görürler. Astım hastalığına karşı da istidatları vardır. Alkol ve boğazı tahriş edici diğer şeyleri kullanmaktan da kaçınmaları gerekir. Bütün sıkıntılara katlanmasını bilirler. Çünkü çok sabırlıdırlar. Hayatlarının sonuna kadar sadece bir tek erkeği severler. Hemen hemen her meslekte başarılı olurlar. Edebiyat ve sanat sahalarında da başarılı olabilirler. Onlar için ticarette hayırlıdır. Beyaz, açık sarı, mor, mavi ve siyah renkli elbiseler giyip, kristal veya yakut taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.

 160. YETER dedi ki:

  Adım: YETER Anne Adı: KADİFE Doğum Tarihim: 14.01.1993

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar Yeter hanım yıldızname falı sonucunuz; İzdivaçlarında nadiren mesut olurlar hisleri çabuk değişir ve aynı zamanda kıskançtırlar. Azim ve sebatları sayesinde her giriştikleri işte muvaffak olurlar. İlim öğrenmeye meraklıdırlar. Seyahat etmeyi de severler. Cömert ve sabırlıdırlar. Güler yüzlü oldukları için halk arasında makbul ve sevilen kişidirler. İdare ve müdarayı da severler.

 161. Sibel dedi ki:

  Adım.sibel Doğum tarihim 28.08.1984 Anne adı Nezaket

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Sibel hanım yıldızname falı sonucunuz; Kızarlarsa, çabuk barışırlar. Dost ve ahbapları çoktur. Tabiatları itibariyle hileye meyyal ve mevki sahiplerinden bahtları yaverdir. Malları çoktur. Halk arasında da sevilen ve sayılan kişi olup muhteremdirler. Gösterişe meraklı değillerdir. Kendi mizaçlarını ve etraflarında bulunanları tenkit ederler. Çok müşfik bir anne ve iyi bir ev kadınıdırlar. Karaciğer, pankreas, dalak, safra kesesi ve göz hastalıklarına karşı istidatlıdırlar. Baş ağrılarından da şikayet ederler. Ayrıca alkol kullanmaktan da sakınmaları gerekir. Sarı, yeşil, mavi, turuncu veya siyah renkli elbiseler giyip, akik veya topaz taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla bir ahenk içinde olurlar. Öğretmen , muhasebeci, yazar, imalatçı, sekreter ve tercüman olabilirler. Ayrıca bu saydıklarıma benzeyen işlerde de muvaffak olma şansları vardır.

 162. Bahar dedi ki:

  Merhabalar adım bahar anne adı fatma
  Doğum tarihi 06.01.1987

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Fatma hanım yıldızname falı sonucunuz; Akıllıdırlar, irfan sahibidirler ve her gördüklerini aynen yapabilecek kabiliyettedirler. Erkekler arasında talihleri yaverdir. Fakat erkekler tarafından zarar görmelerinden korkulur. Sarı tenli bir kadından sakınmaları iyi olur. Çünkü, böyle bir kadın onların kötülüğüne çalışır. Çocuklarının çoğu kız olur. Mevki sahibi kimselerden yardım görülürler. Erkekler tarafından da çok sayılır ve sevilirler. Ateşte yanmasından, trafik kazası geçirmelerinden, hayvan tarafından ısırılmalarından veya bir hayvandan düşmelerinden korkulur. Çok uyurlar ve boş oturmayı da severler. Kış aylarında balgamları artar. Ara sıra müshil alırlarsa çok faydasını görürler. Astım hastalığına karşı da istidatları vardır. Alkol ve boğazı tahriş edici diğer şeyleri kullanmaktan da kaçınmaları gerekir. Bütün sıkıntılara katlanmasını bilirler. Çünkü çok sabırlıdırlar. Hayatlarının sonuna kadar sadece bir tek erkeği severler. Hemen hemen her meslekte başarılı olurlar. Edebiyat ve sanat sahalarında da başarılı olabilirler. Onlar için ticarette hayırlıdır. Beyaz, açık sarı, mor, mavi ve siyah renkli elbiseler giyip, kristal veya yakut taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.

 163. Selma dedi ki:

  Selma anne adı Remziye doğum tarihi 11.11.1985

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Selma hanım yıldızname falı sonucunuz; Zevk ve sefaya, cinsi münasebete düşkündürler. Azimli ve kuvvetlidirler. Akrabaları tarafından sözleri dinlenir, mevki sahibi bir erkekle evlenme ihtimalleri vardır. Ellerine çok mal geçer ama bunu faydası olmayan şeylere ve kişilere harcarlar. Çocuklarının çoğu erkek olur. Yarım baş ağrısı, safra ve hararetten şikayetçidirler. Bunun için limonata, demirhindi ve nilüfer şerbeti içmelerinde fayda vardır. Ayrıca kasık, karın boşluğu, kalp, gırtlak ve kan hastalıkları ile tenasül organı hastalıklarına istidatları vardır. Kahverengi, sarı ve turuncu renkli elbiseler giyip, topaz veya kristal taşlı yüzük kullanırlarsa; mizaçları ile tam bir ahenk içinde olurlar.Hikaye yazarı, hemşire, dişçi, kadın berberi ve terzi olabilir. Elleri her işe yatkındır.

 164. Merve dedi ki:

  Selamun aleykum.. Adım merve anne adım gülver 1.1.2000 doğumluyum

 165. Betül dedi ki:

  Adım Betül, anne adı: Zeynep, doğum tarihim: 08.05.1996

 166. Hidayet dedi ki:

  Adım: hidayet
  Anne adı: Fatma
  Doğum yılı: 03.11.1993

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Hidayet bey yıldızname falı sonucunuz; ilekar ve lisanları akrep gibi sokucu olup, ortalığı karıştırırlar. Hayatta hem yükselebilir ve hem de çok alçalabilirler. Cinsi münasebete düşkündürler. Kadınlarla olan münasebetlerine dikkat etmezlerse; başlarına bir çok bela gelebilir. Hiddetlerini kontrol etmezler. Herkesi tenkit ederler fakat kendi hata ve kabahatlerini hiç görmezler. Musibet ve belalara karşı dayanıklıdırlar. Kan kırmızısı ve deniz mavisi elbiseler giyip, parmaklarında topaz taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçları ile tam bir ahenk içinde olurlar. Bu vasıfta doğanlar, kasık ve tenasül organı hastalılarına istidatlı olduklarından, kendilerini korumalıdırlar. Bu vasıfta olan erkekler; asker, doktor, berber, çiftçi ve çok iyi bir işçi olurlar.

 167. Yonca sema dedi ki:

  Merhaba ismim yonca sema anne adı nursel 11.04.1992. Sabah 04.30 da izmirde doğdum

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Yonca hanım yıldızname falı sonucunuz; Cesur ve enerjik olurlar. Devamlı hareket etmeyi severler. Hiçbir şeyden korkmazlar. Hürriyeti severler, idare edilmektense idare etmeyi isterler. Çok çabuk kızarlar. Kavga ve münakaşa etmeye meyillidirler. Çocukları az olur. Kadınlar tarafından çok sevilirler. Ancak, onlarla iyi geçinmek için, çok yumuşak davranmak gerekir. Erkekler tarafından da çok sevilirler. Başlarından iki veya dört nikah geçmesi ihtimali vardır. Ancak, bu nikah kelimesine nişanlanmak ve söz kesmek de dahildir. Rızkı boldur Hayatları boyunca pek geçim sıkıntısı çekmezler. Sağlıklarına çok dikkat etmeleri gerekir, çünkü mide ve böbrek hastalıklarına karşı istidatları vardır. Ayrıca yaşlandıkları zaman kalp hastası veya felç olma ihtimali de vardır. Sarı veya kahverengi elbiseler giymek, elmas veya yakut taşlı yüzük takmak yıldızlarıyla ahenk içinde olmalarını sağlar. İdareci, politikacı, işyeri sahibi veya iyi bir işçi veya iyi bir devlet memuru olabilirler. Ancak işlerinde başarılı olmak istiyorlarsa, aceleciği ve plansız çalışma huylarını terk etmeleri gerekir.

 168. Ece serin dedi ki:

  Adım Ece Serin soyadım Uzungül anne adım Esin doğum günüm 20 08 1993 doğum yerim ıstanbul kadıköy

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Ece hanım yıldızname falı sonucunuz; Mizaçları itibariyle sık sık baş ağrısından şikayet ederler. Göz hastalıklarına da istidatları vardır. Ayrıca kalp ve sırt hastalıkların karşı da korunmalıdırlar. Limonata ve demirhindi şerbeti içmelerinde çok fayda vardır. Başlarından iki nikah geçmesi ihtimali vardır. İlk kocalarından vefat veya boşanmayla ayrılırlar. Zevk, safa ve eğlenceyi çok severler. İhtiyarlıklarında salah ı hal kesb ederler ve niyet de ederlerse Hacca da giderler.Kırmızı, kahverengi veya sarı renkli elbiseler giyip, yakut veya elmas taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.Memur, dişçi, kimyager veya tezgahtar olabilirler.

 169. Burçin dedi ki:

  Merhaba adim Burçin anne adı: ilknur ,doğum tarihim :21.08.1993

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Burçin hanım yıldızname falı sonucunuz;Kızarlarsa, çabuk barışırlar. Dost ve ahbapları çoktur. Tabiatları itibariyle hileye meyyal ve mevki sahiplerinden bahtları yaverdir. Malları çoktur. Halk arasında da sevilen ve sayılan kişi olup muhteremdirler. Gösterişe meraklı değillerdir. Kendi mizaçlarını ve etraflarında bulunanları tenkit ederler. Çok müşfik bir anne ve iyi bir ev kadınıdırlar. Karaciğer, pankreas, dalak, safra kesesi ve göz hastalıklarına karşı istidatlıdırlar. Baş ağrılarından da şikayet ederler. Ayrıca alkol kullanmaktan da sakınmaları gerekir. Sarı, yeşil, mavi, turuncu veya siyah renkli elbiseler giyip, akik veya topaz taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla bir ahenk içinde olurlar. Öğretmen , muhasebeci, yazar, imalatçı, sekreter ve tercüman olabilirler. Ayrıca bu saydıklarıma benzeyen işlerde de muvaffak olma şansları vardır.

 170. Büşra dedi ki:

  Adım Büşra anne adı Fatma Doğum tarihim 23.04.1995

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar Büşra hanım yıldızname falı sonucunuz; Çeşitli maceralara kapılırlar. Zevk ve eğlenceleri uğruna paralarını sarf etme tehlikesi de vardır. Münasebette bulunduklarıyla alay etmekten de hoşlanırlar. İşlerinde başarılı ve yıldızlarıyla ahenk içinde olmak istiyorlarsa, kırmızı, mavi veya beyaz renkli elbiseler giymeli ve yakut veya akik taşlı yüzük takmalıdırlar.Mide ve böbrek hastalıklarına istidatları vardır. Bunun için sıhhatlerine çok dikkat etmeleri gerekir. Bunun için de çok sıkı bir perhiz yapmaları ve tatlı şeyler yememeleri gerekir. Bu kadınlar bilhassa, çiçekçilik, lavantacılık, şarkıcılık, artistlik, kadın berberliği, doktorluk ve her türlü işçilikte muvaffak olurlar. Ancak, yumuşak davranışlı olmaları ve planlı çalışmaları gerektiğini de unutmamaları gerekir.

 171. Elif dedi ki:

  Adim elif anne adım makbule doğum tarihim 15.08.1978

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Elif hanım yıldızname falı sonucunuz; Mizaçları itibariyle sık sık baş ağrısından şikayet ederler. Göz hastalıklarına da istidatları vardır. Ayrıca kalp ve sırt hastalıkların karşı da korunmalıdırlar. Limonata ve demirhindi şerbeti içmelerinde çok fayda vardır. Başlarından iki nikah geçmesi ihtimali vardır. İlk kocalarından vefat veya boşanmayla ayrılırlar. Zevk, safa ve eğlenceyi çok severler. İhtiyarlıklarında salah ı hal kesb ederler ve niyet de ederlerse Hacca da giderler.Kırmızı, kahverengi veya sarı renkli elbiseler giyip, yakut veya elmas taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.

 172. Sena dedi ki:

  Merhaba adim sena anne adi emine 25/12/1993 dogumluyum cevabinizi bekliyotum tesekkurler

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Sena hanım yıldızname falı sonucunuz; Hile ve mekre heybet ve vakara, rey ve tedbire sahiptirler. İnsanlar arasında muteber ve muhteremdirler. Hakkı sever batıldan nefret ederler. Çok düşmanları vardır. Çocuklarının çoğu erkek olur. Bazıları cömert ve müsriftirler. Bunun için bazen zahmet çekerler. 30 yaşından sonra kazançları artar. Hareketlerine hakim ve disiplinlidirler. Kocalarına sadıktırlar. Umumiyetle sıhhatlidirler. Fakat bacak ve kalça hastalıklarına istidatlıdırlar. Ayrıca yemeklerine çok dikkat etmeleri gerekir. At ve böcekleri severler. Kırmızı, eflatun, mor yeşil veya koyu kahverengi elbiseler giyip, elmas veya topaz taşlı yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.

 173. mustafa dedi ki:

  merhaba ismim Mustafa Annemin adı Seher Doğum tarihi 25.09.1982

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar Mustafa Bey yıldızname falı sonucunuz; Akıllı, zarif, izzeti nefis sahibi ve çalışkandırlar. Fakat, hiçbir işte sebat etmezler.Kendilerini her gören sever. Genç yaşlarında sık sık hasta olurlar. Ziyneti, bağ ve bahçeyi, zevk ve sefayı ararlar. Demir bir aletle yaralanmak, yanmak, yahut bir hayvan tarafından ısırılmak tehlikesi vardır.
   Güzel olan her şeyi severler. Sahtekarlara karşıdırlar. Onları tam manasıyla anlamak çok zordur. Her türlü eziyet ve meşakkate katlanabilirler. Sıhhatlerinden sık sık endişelenirler. Böbrek ve bel hastalıklarına istidatlıdırlar.İş ve ticaret hayatında zekidirler. İyi karar verirlerse hem şan ve şöhret ve hem de zengin olabilirler. Kendilerine uygun bir meslek seçerlerse, hayatta çok başarılı olurlar.

   1. Eda dedi ki:

    Eslem hanm size yazdiklarim neden reddediliyor iki kez yazdim. Bende istyrm lütfen.
    Adım eda anne adim ülkü 16.9.1991

    1. Eslemce dedi ki:

     Merhaba Eda hanım internetinizde bir sorun olabilir. Yıldızname falı sonucunuz; Zeki, akıllı, maharetli, gözle gördüklerini elle yapabilen, akıl ve muhakeme sahibi ve tedbirli kişilerdir. Erkekler tarafından çok sevilirler. Yüzlerinde veya karınlarında bir alamet bulunur. Dostlarının çoğu mevki sahiplerinden olur. Tertipli ve düzenlidirler. Fakat zaman zaman sinirlerine hakim olamazlar. Siyah, mavi veya yeşil renkli elbiseler giyip, lavanta kokusu sürünüp, yakut veya akik taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla ahenk içinde olurlar. Sekreter, yazar sanatkar, öğretmen ve memur olabilirler.

 174. Eslemce dedi ki:

  Merhaba Eda hanım yıldızname falı sonucunuz;Zeki, akıllı, maharetli, gözle gördüklerini elle yapabilen, akıl ve muhakeme sahibi ve tedbirli kişilerdir. Erkekler tarafından çok sevilirler. Yüzlerinde veya karınlarında bir alamet bulunur. Dostlarının çoğu mevki sahiplerinden olur. Tertipli ve düzenlidirler. Fakat zaman zaman sinirlerine hakim olamazlar. Siyah, mavi veya yeşil renkli elbiseler giyip, lavanta kokusu sürünüp, yakut veya akik taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla ahenk içinde olurlar. Sekreter, yazar sanatkar, öğretmen ve memur olabilirler.

 175. Eda dedi ki:

  Adim eda anne adı ülkü 16.9.1991

 176. özge dedi ki:

  Merhaba adım: Özge , Annemin adı:Seniye, doğum tarihim: 17/10/1994

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Özge hanım Yıldızname falı sonucunuz; Haleti ruhaniyeleri sık sık değişir. Tedbir ve zekaları ortadır. Zevk ve sefayı severler. Müsriftirler. Aynı zamanda hile ve hurdaya da meyillidirler. Bazıları cimri ve merhametsizidirler. Tatlı ve ekşi şeyleri çok severler. Bunun için de çok zaman rahatsız olurlar. Rahatsızlıkları bel kemiği, yan ağrıları, böbreklerinden. Hemen karar vermekten kaçınırlar. Ve yaşlandıkları zaman isteklerinin çoğuna kavuşurlar. Yeşil, çivit mavisi , limon sarısı veya beyaz renkli elbiseler giyip, akik veya opal taşlı yüzük takarlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar. Şarkıcı, ressam terzi, çiçekçi veya bunlara benzer mesleklerde başarılı olabilirler.

 177. Pinar dedi ki:

  Adim pinar annem adi beyhan 03.05.1995 saat 7 7.30 arasi dogmusm

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Pınar hanım yıldızname falı sonucunuz; Cesur ve enerjik olurlar. Devamlı hareket etmeyi severler. Hiçbir şeyden korkmazlar. Hürriyeti severler, idare edilmektense idare etmeyi isterler. Çok çabuk kızarlar. Kavga ve münakaşa etmeye meyillidirler. Çocukları az olur. Kadınlar tarafından çok sevilirler. Ancak, onlarla iyi geçinmek için, çok yumuşak davranmak gerekir. Erkekler tarafından da çok sevilirler. Başlarından iki veya dört nikah geçmesi ihtimali vardır. Ancak, bu nikah kelimesine nişanlanmak ve söz kesmek de dahildir. Rızkı boldur Hayatları boyunca pek geçim sıkıntısı çekmezler. Sağlıklarına çok dikkat etmeleri gerekir, çünkü mide ve böbrek hastalıklarına karşı istidatları vardır. Ayrıca yaşlandıkları zaman kalp hastası veya felç olma ihtimali de vardır. Sarı veya kahverengi elbiseler giymek, elmas veya yakut taşlı yüzük takmak yıldızlarıyla ahenk içinde olmalarını sağlar. İdareci, politikacı, işyeri sahibi veya iyi bir işçi veya iyi bir devlet memuru olabilirler. Ancak işlerinde başarılı olmak istiyorlarsa, aceleciği ve plansız çalışma huylarını terk etmeleri gerekir.

 178. dilek dedi ki:

  merhaba adım Dilek, anne adı Rahime doğum tarihi 07.03.1982 cevabınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler…

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Dilek hanım yıldızname falı sonucunuz; Çeşitli maceralara kapılırlar. Zevk ve eğlenceleri uğruna paralarını sarf etme tehlikesi de vardır. Münasebette bulunduklarıyla alay etmekten de hoşlanırlar. İşlerinde başarılı ve yıldızlarıyla ahenk içinde olmak istiyorlarsa, kırmızı, mavi veya beyaz renkli elbiseler giymeli ve yakut veya akik taşlı yüzük takmalıdırlar.Mide ve böbrek hastalıklarına istidatları vardır. Bunun için sıhhatlerine çok dikkat etmeleri gerekir. Bunun için de çok sıkı bir perhiz yapmaları ve tatlı şeyler yememeleri gerekir. Bu kadınlar bilhassa, çiçekçilik, lavantacılık, şarkıcılık, artistlik, kadın berberliği, doktorluk ve her türlü işçilikte muvaffak olurlar. Ancak, yumuşak davranışlı olmaları ve planlı çalışmaları gerektiğini de unutmamaları gerekir.

 179. Zühal Koç dedi ki:

  Adım: MEMNUNE ZÜHAL Anne adı: Gülseren Doğum yılı:16.04.1981

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Memnune hanım yıldızname falı sonucunuz; Zevk ve sefaya çalgı ve eğlenceye çok düşkün olurlar. Kendilerini de herkesten çok beğenirler. Esmer benizli bir kadının düşmanlık yapmasından korkulur. Bu kadın onun ev hayatını darmadağın etmeye çalışır. Yine, bu kadınlar için kesici bir aletle yaralanmak, denizde veya suda boğulmak veya ateşte yanmak tehlikesi vardır. Ekserisi annelerinden başka bir kadının da sütünü emerler.
   Ekseri çocuğu kız olur. Erkeklerden çok zarar görmeler ihtimali vardır. Çünkü arkalarında dolaşan erkekler çok olur. Çocukları yüzünden hiç kimseye muhtaç olmaz. Onlardan zahmet ve meşakkat görse bile sonunda hayır görür. Gök mavisi elbiseler giymesi hayırlı olur. Kırmızı renkli elbiseler içinde de çok cazibeli ve güzel görüneceklerinden nazara uğramaları veya kıskanılmaları muhtemeldir. İri vücutlu esmer bir erkekten çekinmelidirler. Çünkü, böyle bir adamın onu kandırıp malını ve parasını yemesi muhtemeldir. Bu kadınlar zeki ve akıllı olurlar, herkese iyilik ederler. Fakat kefil ve ortak olmaktan hayır görmezler.

 180. Hava ezgi kocabey dedi ki:

  Adım hava ezgi kocabey anne adı ayşe dogum tarıhım 24.05 .1986

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Havva hanım yıldızname falı sonucunuz; Ev işlerinde maharetlidirler. Alışverişte talihlidirler.Aynı zamanda hazır cevaptırlar. Karınlarında bir alamet veya sezaryen izi gibi bir işaret bulunur. Balgamları çoktur sırt, omuz ve göğüs ağrılarından şikayet ederler. Ara sıra müshil kullanmaktan çok fayda görürler. Mevki sahibi biriyle evlenirler. Yaşlandıkça mal ve kazançları artar. Erkekler çok kıskanır, fakat kadınlar çok severler. Ama, gayet sarışın bir kadından korku vardır. Böylesinden çekinmesi hayırlı olur. Hafızası çok kuvvetlidir. her şeye karşı merakları vardır. Sinirlerine çok dikkat etmeleri gerekir. Çünkü, sinir hastalarına karşı çok istidatlıdırlar.Öğretmen, yazar, muhasebeci, mütercim ve memur olabilirler. Kavuniçi, mor, eflatun ve sarı renkli elbiseler giyip, parmaklarında akik veya zümrüt taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde bulunurlar.

 181. Yasemin dedi ki:

  Adı: Yasemin, Anne Adı: Cemile, D.T: 18-11-1991

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Yasemin hanım yıldızname falı sonucunuz; Süs ve zinete meyyaldirler. İzzeti nefis sahibidirler. Bir halde sebat etmezler. Daldan dala konarlar. Haklarında çokça dedikodu yapılır. Kasık, karın boşluğu ve tenasül uzvu rahatsızlıklarına istidatlıdırlar. İçki ve gece hayatından uzak durmaları hayırlarına olur. Kırmızı, mavi, yeşil ve beyaz renkli elbiseler giyer, parmaklarında da zafir veya zümrüt taşlı yüzük taşırlarsa mizaçları ile ahenk içinde olurlar. Şarkıcı, artist, sanatkar, çiçekçi ve kadın eşyası imalatçısı olabilirler. Hayat ve maişeti:Hayat ve maişeti orta halli olur. Ne zengin, ne de fakirdirler. Kimseye muhtaç olmazlar. Çünkü, kanaatkardırlar. Mizaçlarında cömertlik, kalplerinde temizlik vardır. Kadınlar tarafından çok hile ve felakete uğrarlar. İyilik ettiklerinin çoğundan kötülük görürler. Bahtı açık, akılları hafif, mizaçları değişkendir. Kimsenin sözünü dinlemezler. Kendi bildiklerinden şaşmazlar. Yaşlandıkça kadri artar ve halleri rahata erer.

 182. Emine dedi ki:

  Merhaba adım emine. D. T. 21.07.1989 Anne adım döndü

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Emine hanım yıldızname falı sonucunuz; Seyahat etmeyi ve sık sık yer değiştirmeyi severler. Başlarından iki nikah geçer. Ziyneti ve güzel kokuları severler. Ekserisi muhafazakar olurlar. Böyle olanlar da çok iyi aile kadını olurlar. Arkadaşlarına da çok bağlı olurlar. Eski hatıralara ve geçmişlerine bağlıdırlar. Ve bu huylarından kurtulmakta da zorluk çekerler. Beyaz, mor, açık sarı ve açık yeşil elbiseler giyip, kristal veya topaz taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar. Öğretmen, otelci, turizmci olabilecekleri gibi sıvı şeylerle alakalı her türlü meslekte de muvaffak olabilirler.

 183. Sibel dedi ki:

  Adım sibel ana adım meryem 29 10 1981 dogumluyum

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Sibel hanım yıldızname falı sonucunuz; Çok uyurlar, cinsi münasebete, zevk ve eğlenceye düşkündürler. Tembel ve unutkandırlar. Çok yalan söylerler. Gıybetle uğraşırlar. Bazılarının ahlakı çok bozuktur. İşlerinde acelecidirler. Sabırsızlıkları, hiddetleri ve huysuzlukları yüzünden çok felaket geçirir ve zarara uğrarlar. Kadınlardan düşmanları çoktur. Bir kadının zehir içirmesinden korkulur. Bu yüzden kadın arkadaşlarına karşı dikkatli olmaları gerekir. Baş ağrılarından şikayet ederler. Sık sık mide hastalıklarına tutulurlar. Erkeklerle olan münasebetlerinde dikkatli olmaları gerekir zira adlarının kötüye çıkmasından korkulur. Bir erkeğe bağlı kalmak isterler. Deniz mavisi ve kırmızı renkli elbiseler giyip, parmaklarında topaz taşlı bir yüzük taşıyacak olurlarsa; mizaçları ile tam bir ahenk içinde olurlar. Berber, doktor, idareci ve çok iyi bir işçi olabilirler.

 184. Onur dedi ki:

  Adim onur. Anne adi emine d.t. 23.06.1984

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Onur bey yıldızname falı sonucunuz; Her gittikleri yerde sevilirler. Bu tarihler arasında doğanlar arkadaşlarını da çok severler. Yüzlerinde veya saçlarının altında ufak alamet bulunur. Daima mütebessimdirler. Bir kadının zehir içirmesinden korkulur. Büyük bir makama nail olurlar nimet ve refah içinde vefat erler. Beyaz, açık mavi ve limon sarı renkli elbiseler giyip kristal ve ay taşı bulunan bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde bulunurlar.Şair, artist olur, ressam , şarkıcı, fırıncı, postacı, terzi gemici, nakliyeci tüccar ve kimyager olabilirler. Ayrıca sıvı maddelerle ilgili diğer işlerde de başarılı olabilirler. Bu tarihler arasında doğan erkekler hasımsızlık ve gastrite istidatlıdırlar.

 185. Sedat dedi ki:

  Merhaba adim Sedat
  Anne adi Satu
  Dogum tarihim 06/11/1993

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Sedat bey yıldızname falı sonucunuz; Zevk ve sefayı, içki ve işreti severler. Gözlerinden şikayet ederler ve yüzlerinde de bir alamet vardır. Bu vasıfta doğanların düşmanları çoktur. Hatta düşmanlarından birisi canlarına kast edecek kadar azimlidir. Bu vasıfta olanların bazıları çok şüpheci ve maddeye düşkün olurlar. Kasık, karın boşluğu, kalp, gırtlak, kan ve tenasül uzvu hastalıklarına istidatlıdırlar. Bu vasıfta olanlar kırmızı, sarı ve kahverengi elbiseler giyip, parmaklarında da kristal veya topaz taşlı bir yüzük taşırlarsa; mizaçları ile ahenk içinde olurlar. Bu vasıfta doğanlar idareci, subay, cerrah, dişçi, kimyager, berber, polis, yazar ve kesici aletlerle yapılan bütün işlerde başarılı olabilirler.

 186. Sibel dedi ki:

  Merhaba adım Sibel anne adım Melehat Doğum tarihim 12.08.1993

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Sibel hanım yıldızname falı sonucunuz;Evlilikte bahtları yaverdir. Çocukları kız veya erkek olur. Mizaçları icabı kıskançtırlar. Çabuk kızarlar. El işlerinde maharetlidirler. Aynı zamanda zeki ve anlayışlıdırlar. Halk tarafından çok sevilen kişiler olurlar. Hayırlı günleri Pazar ve Pazartesidir. Bazıları erkeklere düşkün olurlar.Yüksekçe bir yerden düşmelerinden veya bir trafik kazası geçirmelerinden korkulur. Kadınlardan tehlike vardır. Kumral veya sarı tenli kadınlardan uzak durmaları çok iyi olur. Çünkü, böyle kadınlar onların kötülüğü için çalışırlar. Herkesle kolayca dost olabilirler. Arkadaş ve dostları için her türlü fedakarlığı yaparlar. Sıcak kanlıdırlar. Bedenleri yaşlandığı zaman bile ruhları yaşlanmaz. Gençlerle birlikte olmaktan ve onlarla şakalaşmaktan hoşlanırlar. Aynı zamanda çok cömerttirler.Yeşil, mavi, mor veya kırmızı renkli elbiseler giyip, zümrüt veya safir taşlı bir yüzük takarlarsa mizaçlarıyla ahenk içinde olurlar.Tezgahtar, sekreter , bankacı , imalatçı , avukat ve hukukçu olabilirler.

 187. Hüseyin dedi ki:

  Adım Hüseyin anne adım Fatma Doğum tarihim 26.09.1988

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Hüseyin bey yıldızname falı sonucunuz; Akıllı, zarif, izzeti nefis sahibi ve çalışkandırlar. Fakat, hiçbir işte sebat etmezler.Kendilerini her gören sever. Genç yaşlarında sık sık hasta olurlar. Ziyneti, bağ ve bahçeyi, zevk ve sefayı ararlar. Demir bir aletle yaralanmak, yanmak, yahut bir hayvan tarafından ısırılmak tehlikesi vardır.Güzel olan her şeyi severler. Sahtekarlara karşıdırlar. Onları tam manasıyla anlamak çok zordur. Her türlü eziyet ve meşakkate katlanabilirler. Sıhhatlerinden sık sık endişelenirler. Böbrek ve bel hastalıklarına istidatlıdırlar.

 188. Yezdan dedi ki:

  Adim yezdan anne adi emir
  Dogum tarihim 29.05.1997

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar yıldızname falı sonucunuz; Çok bilirler, hemen hemen her mesele hakkında bilgileri vardır. Fakat, bu kadınların bazıları şehla gözlüdür ve böylelerinin hasetçileri çoktur. Haklarında çok dedikodu yapılır. Hiçbir günahları olmadığı halde, esmer bir kimse tarafından iftiraya uğramalarından ve bu yüzden de çok zarar görmelerinden korkulur. Böyle bir iftiraya uğramaları evlerinin yıkılmasına sebep olabileceğinden, esmer kimselerden sakınmaları çok iyi olur. Çok güzel konuşurlar. Bu sebeple de insanlar arasında sözü sohbeti dinlenir olurlar. Ayrıca, ellerinde her zaman için geçerli bir sanatları olduğundan, vefat edinceye kadar hiç kimseye muhtaç olmadan yaşarlar. Çivit mavisi, portakal rengi veya limon sarısı renginde elbiseler giymeleri yıldızlarıyla ahenk içinde olmalarını sağlar. Ayrıca akik veya topaz taşlı yüzük taşımaktan da çok fayda görürler. Öğretmen, muhasebeci, kitap yazan, mütercim, şarkıcı, artist, terzi ve memur olabilirler. Ayrıca süs eşyaları imal edip , bunları satma işinde de muvaffak olabilirler. Ancak, bunlara benzer işlerde de başarılı olabilecekleri şüphesizdir.

 189. Gülüfer dedi ki:

  Adim gülüfer anne adi emine dogum tarigi 03.12.1995

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Gülüfer hanım yıldızname falı sonucunuz; Çocuklarının çoğu erkektir. Mevki sahipleriyle münasebetleri olur. Çalışkan, sanatkar ve naziktirler. Ancak, hile ve mekre meyyaldirler.Bu vasıfta doğanlar Utaridin uğurlu bir saatinde doğmuşlarsa çok zengin, eğer Utaridin kötü bir saatinde doğmuşlarsa fakir olur, çok zahmet ve meşakkat çekerler, büyük felaketlere uğrarlar. Bir keresinde ölüm derecesinde hastalanırlar. Fakat kurtulurlar. Kalça ve bacak hastalıklarına istidadıdırlar. Yiyeceklerine de dikkat etmeleri gerekir. Basit şeyler yemeleri çok iyi olur. Turuncu, eflatun, yeşil, siyah veya mavi renkli elbiseler giyip, akik, yakut veya elmas taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla ahenk inde olurlar. İyi memure veya alim olabilirler.

 190. Hatice hale dedi ki:

  Merhaba adım:hatice hale ama haleyi kullanıyorum
  Anne adı:melek
  Doğum tarihi:24.07.1992
  Doğum saati : sabah 8:30

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar Hale hanım yıldızname falı sonucunuz;Soğuk sudan korku vardır. Sinir , kalp ve sırt hastalıklarına istidatlıdırlar. Mal ve mülk sahibi olurlar. Çocukları erkek olur, başlarından bir veya üç nikah geçer. Bir zaman için vatanlarından ayrılırlar. Halkla fazla münasebette bulunmaktan sakınmaları çok iyi olur. Sevince çok severler. Sadık ve sebatkardırlar. İhtiraslı oldukları için disipline çok ihtiyaçları vardır. Sarı, turuncu veya siyah elbise giyip ,elmas , yakut veya topaz taşlı bir yüzük takarlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.Terzi , tezgahtar, mücevherat işleyicisi gibi işlerde başarı kazanabilirler.

 191. Hatice hale dedi ki:

  Adım hale
  Anne adı melek
  Doğum tarihi 24.07.1992
  Teşekkürler

 192. Elif dedi ki:

  Merhaba adım Elif anne adım Halime doğum tarihim 28.06.1994

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Elif hanım yıldızname falı sonucunuz; Ziyneti , bağ ve bahçeyi, zevk ve sefayı severler. Çocuklarının çoğu kız olur. Bir halde sebat etmezler, hep değişiklik isterler. Fakat sabırlıdırlar. Ailesiyle iyi geçinir. Küçük yaşlarında boğulma tehlikesi vardır. Fakat bu tehlikeden kurtulurlar. Hayırlı günleri pazartesidir. Salı günü hastalanacak olursa, o hastalıktan vefat etmesinden korkulur. Tabiatlarına balgam hakimdir. Hazımsızlık ve gastritten şikayet ederler. Mor, mavi, açık yeşil, limon sarısı veya beyaz elbiseler giyecek olurlar ve parmaklarında açık yeşil taşlı yüzük taşıyacak olurlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.Terzi, konfeksiyoncu, artist, şair, şarkıcı ve tuvalet malzemeleri imalatçısı olabilirler.

 193. meltem dedi ki:

  Adım tuğba anne adı müjgan doğum tarihim 20.08.1990

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Meltem hanım yıldızname falı sonucunuz;Mizaçları itibariyle sık sık baş ağrısından şikayet ederler. Göz hastalıklarına da istidatları vardır. Ayrıca kalp ve sırt hastalıkların karşı da korunmalıdırlar. Limonata ve demirhindi şerbeti içmelerinde çok fayda vardır.Başlarından iki nikah geçmesi ihtimali vardır. İlk kocalarından vefat veya boşanmayla ayrılırlar. Zevk, safa ve eğlenceyi çok severler. İhtiyarlıklarında salah ı hal kesb ederler ve niyet de ederlerse Hacca da giderler.Kırmızı, kahverengi veya sarı renkli elbiseler giyip, yakut veya elmas taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.Memur, dişçi, kimyager veya tezgahtar olabilirler.

 194. Neslihan dedi ki:

  Adım Neslihan Bilir 05.08.199 Anne adı Sebahat

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Nesalihan Yıldızname falı sonucunuz; Evlilikte bahtları yaverdir. Çocukları kız veya erkek olur. Mizaçları icabı kıskançtırlar. Çabuk kızarlar. El işlerinde maharetlidirler. Aynı zamanda zeki ve anlayışlıdırlar. Halk tarafından çok sevilen kişiler olurlar. Hayırlı günleri Pazar ve Pazartesidir. Bazıları erkeklere düşkün olurlar.Yüksekçe bir yerden düşmelerinden veya bir trafik kazası geçirmelerinden korkulur. Kadınlardan tehlike vardır. Kumral veya sarı tenli kadınlardan uzak durmaları çok iyi olur. Çünkü, böyle kadınlar onların kötülüğü için çalışırlar. Herkesle kolayca dost olabilirler. Arkadaş ve dostları için her türlü fedakarlığı yaparlar. Sıcak kanlıdırlar. Bedenleri yaşlandığı zaman bile ruhları yaşlanmaz. Gençlerle birlikte olmaktan ve onlarla şakalaşmaktan hoşlanırlar. Aynı zamanda çok cömerttirler. Yeşil, mavi, mor veya kırmızı renkli elbiseler giyip, zümrüt veya safir taşlı bir yüzük takarlarsa mizaçlarıyla ahenk içinde olurlar.Tezgahtar, sekreter , bankacı , imalatçı , avukat ve hukukçu olabilirler.

 195. Pınar karaca dedi ki:

  Merhaba adım : pınar karaca
  Anne adı : Nurşen
  D.t : 15.07.1985

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Pınar hanım yıldızname falı sonucunuz; Seyahat etmeyi ve sık sık yer değiştirmeyi severler. Başlarından iki nikah geçer. Ziyneti ve güzel kokuları severler. Ekserisi muhafazakar olurlar. Böyle olanlar da çok iyi aile kadını olurlar. Arkadaşlarına da çok bağlı olurlar. Eski hatıralara ve geçmişlerine bağlıdırlar. Ve bu huylarından kurtulmakta da zorluk çekerler. Beyaz, mor, açık sarı ve açık yeşil elbiseler giyip, kristal veya topaz taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar. Öğretmen, otelci, turizmci olabilecekleri gibi sıvı şeylerle alakalı her türlü meslekte de muvaffak olabilirler.

 196. Tuelin51@yahoo.de dedi ki:

  Mrb adim Tülin Mehri Özdemir 25.8.79
  Anne adi Tülay

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Tülin hanım yıldızname falı sonucunuz; Mizaçları itibariyle sık sık baş ağrısından şikayet ederler. Göz hastalıklarına da istidatları vardır. Ayrıca kalp ve sırt hastalıkların karşı da korunmalıdırlar. Limonata ve demirhindi şerbeti içmelerinde çok fayda vardır.Başlarından iki nikah geçmesi ihtimali vardır. İlk kocalarından vefat veya boşanmayla ayrılırlar. Zevk, safa ve eğlenceyi çok severler. İhtiyarlıklarında salah ı hal kesb ederler ve niyet de ederlerse Hacca da giderler.Kırmızı, kahverengi veya sarı renkli elbiseler giyip, yakut veya elmas taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.Memur, dişçi, kimyager veya tezgahtar olabilirler.

 197. DİLEK dedi ki:

  Adım dilek anne adı sevgi doğum tarihim 24.06.1995

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Dilek hanım yıldızname falı sonucunuz; Ziyneti , bağ ve bahçeyi, zevk ve sefayı severler. Çocuklarının çoğu kız olur. Bir halde sebat etmezler, hep değişiklik isterler. Fakat sabırlıdırlar. Ailesiyle iyi geçinir. Küçük yaşlarında boğulma tehlikesi vardır. Fakat bu tehlikeden kurtulurlar. Hayırlı günleri pazartesidir. Salı günü hastalanacak olursa, o hastalıktan vefat etmesinden korkulur. Tabiatlarına balgam hakimdir. Hazımsızlık ve gastritten şikayet ederler. Mor, mavi, açık yeşil, limon sarısı veya beyaz elbiseler giyecek olurlar ve parmaklarında açık yeşil taşlı yüzük taşıyacak olurlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.Terzi, konfeksiyoncu, artist, şair, şarkıcı ve tuvalet malzemeleri imalatçısı olabilirler.

   1. hakan dedi ki:

    adım hakan doğum tarihi 20.04.1990 anne adı : saime

    1. Eslemce dedi ki:

     Merhaba Hakan bey yıldızname falı; Hayatları boyunca mal ve para kaybına uğramalarına rağmen bu gibi durumlar pek üzülmemeleri gerekir. Çünkü insanlar gidene yerinmez ve gelene de sevinmezlerse hayatta daha mesut olabilirler. Münasebeti bulunduğu ve çok sevdiği birinin bir başka şehre veya yabancı bir memlekete gitme ihtimali vardır. Ayrıca çok sevdiği bir şeyi kaybedip, bundan çok üzülmesi de mümkündür. Ancak üzülmesinin sonu refah ve selamettir.
     Her kes tarafından sevilir. Bir fitne veya fesat sebebiyle dostlarıyla düşman olma tehlikesi vardır. Ayrıca sırrını herkese söylemekten de sakınmalıdır. Peygamber efendimiz S.A.V. şöyle buyurmuştur. “Biri ile olan dostluğunuzun bir gün düşmanlığa dönebileceğini göz önüne alarak, mahcup olacağınız söz ve davranışlardan sakınınız. Dostlarınızla olan münasebetlerinizde de, o düşmanlığın bir gün dostluğa dönüşebileceğini düşünerek sözlerinizi ve davranışlarınızı ona göre ayarlayınız. Mide ve böbrek hastalıklarına istidatlıdırlar. İleri yaşlarda da felç olmaları ihtimali vardır. Bunun için sıhhatlerine çok dikkat etmeleri gerekir. Beyaz veya mavi renkli elbiseler giymek ve elmas veya yakut taşlı yüzük taşımak yıldızınızla ahenk içinde olmanızı sağlar. Her meslekte muvaffak olurlar. Bilhassa askerlik, cerrah, dişçi, kimyager, berber, şarkıcı, aktör ve tüccar olurlarsa iyi olur.

 198. Birçe dedi ki:

  Ad:Birçe
  Anne adı:Fahriye
  Dogum tarihim: 24.01.1993

 199. Tuğba dedi ki:

  Adım : Behire Tuğba
  Anne adim: İrfan
  Doğum tarihim: 09.04.1991

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Tuğba hanım yıldızname falı sonucunuz; Sert ve cüretli bakışları vardır. Kadınlarla pek iyi geçinemezler haklarında çok dedikodu yapılır. Akrabalarından olan bir kadınla münakaşa ve kavga etme tehlikesi vardır. Düşmanlarının çoğu kadınlardır. Kadınlar yüzünden çok zahmet çekerler.
   Kadınların yaptıkları büyü ve sihirlerden veya çevresindekilerin hakkında çevirdikleri dolaplardan ve üzücü dedikodulardan çok tesir altında kalabilirler, fakat sonunda Allah C.C. izni ile rahat ve refaha kavuşurlar. Her türlü bela ve musibetlerden korunmak için safran, gül suyu ve miskle temiz bir kağıda, kendilerine ait yıldız saatinin mesud bir diliminde, yıldızlarının özel duasını yazdırıp, üzerinde taşımasında çok büyük fayda fardır. Biiznillahi Teala her türlü bela ve kötülüklerden korunur ve dileğine kavuşur. Bu tarihler arasında doğan erkekler mide ve böbrek hastalıklarına istidatlıdırlar. Yaşlandıkları zaman felç olma ihtimalleri de vardır. Bunun için sıhhatlerine çok dikkat etmeleri gerekir. Sarı ve kahverengi elbiseler giymek, elmas yahut yakut taşlı yüzük taşımak yıldızınızla ahenk içerisinde olmanızı sağlar. İyi bir idareci, tüccar, kuyumcu ve bunlara benzeyen mesleklerde muvaffak olurlar.

 200. Tuğba dedi ki:

  Merhaba Adım Behire Tuğba anne adim İrfan

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Tuğba hanım yıldızname için doğum tarihiniz gereklidir.

 201. Öncü dedi ki:

  İsmim öncü anne adım sırma 12 02 1984 doğumluyum baayanim

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Öncü hanım yıldızname falı sonucunuz; Konuşkan zeki ve lebibdirler. Yer değiştirmeyi severler. İzzeti nefislerine düşkündürler. İşlerine sebatkar olup, haklarını talepte ve almakta gayretlidirler. Arkadaş canlısıdırlar. Ancak kolayca darılabilirler. Umumiyetle sıhhatlidirler. Fakat, sinir hastalıklarına istidatlıdırlar. Mavi, mor, beyaz, açık yeşil veya ak sarı renkli elbiseler giyip, elmas zafir ve ya topaz taşlı yüzük takarlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar. Avukat, bankacı, katibe ve memure olabilirler.

 202. Samet dedi ki:

  İsmim Samet 19.07.1988 doğumluyum anne adı Şevike.

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Samet bey yıldızname falı sonucunuz; Bu vasıfta doğanların çocuklarının çoğu erkek olur. Esmer tenli ve yüzünde bir alamet olan bir adamdan sakınmaları gerekir. Ana baba evinden ayrılırlar. Memleketlerini de terk etmeleri ihtimali vardır. Fakat en sonunda yine memleketlerine dönerler. Miras yerler veya hazine bulurlar. Rahat ve bolluk içinde yaşarlar. Torunlarını da gördükten sonra vefat ederler. Kadın erkek herkesle iyi geçinirler. Bütün sıkıntılara katlanmayı bilirler. Fazla yemekten ve alkol almaktan sakınmaları hayırlı olur. Ayrıca astım hastalığına karşı istidatlı oldukları için kendilerini korumaları gerekir. Gemici balıkçı, nakliyeci tüccar ve yazar olabilirler.Beyaz, açık , sarı açık yeşil veya siyah elbiseler giyip, parmaklarında da kristal taşlı bir yüzük taşıyacak olurlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.

 203. Gülsevim dedi ki:

  Eşimin adı Gülsevim. 02.01.1988 doğumlu anne adı Seniye

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Gülsevim hanım yıldızname falı sonucunuz; İzdivaçlarında nadiren mesut olurlar hisleri çabuk değişir ve aynı zamanda kıskançtırlar. Azim ve sebatları sayesinde her giriştikleri işte muvaffak olurlar. İlim öğrenmeye meraklıdırlar. Seyahat etmeyi de severler. Cömert ve sabırlıdırlar. Güler yüzlü oldukları için halk arasında makbul ve sevilen kişidirler. İdare ve müdarayı da severler.

 204. Rana dedi ki:

  Ad:RANA
  Anne adı:AYŞE
  Doğum tarihi:18.12.2001
  Doğum saati:07.30

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Rana Hanım yıldızname falı sonucunuz; Hile ve mekre heybet ve vakara, rey ve tedbire sahiptirler. İnsanlar arasında muteber ve muhteremdirler. Hakkı sever batıldan nefret ederler. Çok düşmanları vardır. Çocuklarının çoğu erkek olur. Bazıları cömert ve müsriftirler. Bunun için bazen zahmet çekerler. 30 yaşından sonra kazançları artar. Hareketlerine hakim ve disiplinlidirler. Kocalarına sadıktırlar. Umumiyetle sıhhatlidirler. Fakat bacak ve kalça hastalıklarına istidatlıdırlar. Ayrıca yemeklerine çok dikkat etmeleri gerekir. At ve böcekleri severler.Kırmızı, eflatun, mor yeşil veya koyu kahverengi elbiseler giyip, elmas veya topaz taşlı yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar. Yazar, idareci ve memur olabilecekleri gibi felsefe sahasında da muvaffak olabilirler.

 205. Merve dedi ki:

  Merhaba;
  Ad:Merve
  Anne adı:Melek
  Doğum tarihim: 16.08.1992
  Teşekkürler.

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Merve hanım yıldızname falı sonucunuz; Evlilikte bahtları yaverdir. Çocukları kız veya erkek olur. Mizaçları icabı kıskançtırlar. Çabuk kızarlar. El işlerinde maharetlidirler. Aynı zamanda zeki ve anlayışlıdırlar. Halk tarafından çok sevilen kişiler olurlar. Hayırlı günleri Pazar ve Pazartesidir. Bazıları erkeklere düşkün olurlar.Yüksekçe bir yerden düşmelerinden veya bir trafik kazası geçirmelerinden korkulur. Kadınlardan tehlike vardır. Kumral veya sarı tenli kadınlardan uzak durmaları çok iyi olur. Çünkü, böyle kadınlar onların kötülüğü için çalışırlar. Herkesle kolayca dost olabilirler. Arkadaş ve dostları için her türlü fedakarlığı yaparlar. Sıcak kanlıdırlar. Bedenleri yaşlandığı zaman bile ruhları yaşlanmaz. Gençlerle birlikte olmaktan ve onlarla şakalaşmaktan hoşlanırlar. Aynı zamanda çok cömerttirler.Yeşil, mavi, mor veya kırmızı renkli elbiseler giyip, zümrüt veya safir taşlı bir yüzük takarlarsa mizaçlarıyla ahenk içinde olurlar.Tezgahtar, sekreter , bankacı , imalatçı , avukat ve hukukçu olabilirler.

 206. Mehmet dedi ki:

  Adım mehmet anne adım emine 10kasım 1977dogumlu

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Mehmet bey yıldızname falı sonucunuz; Zevk ve sefayı, içki ve işreti severler. Gözlerinden şikayet ederler ve yüzlerinde de bir alamet vardır. Bu vasıfta doğanların düşmanları çoktur. Hatta düşmanlarından birisi canlarına kast edecek kadar azimlidir.Bu vasıfta olanların bazıları çok şüpheci ve maddeye düşkün olurlar. Kasık, karın boşluğu, kalp, gırtlak, kan ve tenasül uzvu hastalıklarına istidatlıdırlar. Bu vasıfta olanlar kırmızı, sarı ve kahverengi elbiseler giyip, parmaklarında da kristal veya topaz taşlı bir yüzük taşırlarsa; mizaçları ile ahenk içinde olurlar.Bu vasıfta doğanlar idareci, subay, cerrah, dişçi, kimyager, berber, polis, yazar ve kesici aletlerle yapılan bütün işlerde başarılı olabilirler.

 207. Semra demirbaga dedi ki:

  Merhaba adım Semra anne adı: miyase Doğum tarihi : 22/01/1993

 208. Semra dedi ki:

  Merhaba adım : Semra anne adı : miyase Doğum tarihi:22/01/1993

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Semra hanım yıldızname falı sonucunuz; Bu kadınların erkekler indinde talihleri yaverdir. Bir halde sebat etmezler. Dostluk ve düşmanlıkları da uzun sürmez. İzzeti nefis sahibidirler. Çok mal sahibi olurlar erkeklerle de eşit olmak isterler. Diş, bacak, romatizma, kramp, damla kan dolaşımı hastalıklarına istidatlıdırlar. Menekşe ve çam göbeği, mavi renkli elbiseler giyip zümrüt veya yeşil taşlı yüzük takarlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar. Memure, şarkıcı, şair, artist, ressam, sanatkar, doktor, ruh doktoru, yazar ve güzel koku imalatçısı olabilirler. Ayrıca bunlara benzer mesleklerde de muvaffak olurlar. Ancak, bu vasıfta doğanların seçtikleri işte sebat etmeyi öğrenmeleri gerekir.

 209. Hazel dedi ki:

  İsmim, Hazel Türker Anne adi,Saniye Doğum tarihim,19.08.1992 sevdiğim erkek ismi,Ceyhun Anne adı,Nurhan doğum tarihi,25.09.1992

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Hazel hanım yıldızname falı sonucunuz;Seyahat etmeyi ve sık sık yer değiştirmeyi severler. Başlarından iki nikah geçer. Ziyneti ve güzel kokuları severler. Ekserisi muhafazakar olurlar. Böyle olanlar da çok iyi aile kadını olurlar. Arkadaşlarına da çok bağlı olurlar. Eski hatıralara ve geçmişlerine bağlıdırlar. Ve bu huylarından kurtulmakta da zorluk çekerler. Beyaz, mor, açık sarı ve açık yeşil elbiseler giyip, kristal veya topaz taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar. Öğretmen, otelci, turizmci olabilecekleri gibi sıvı şeylerle alakalı her türlü meslekte de muvaffak olabilirler.

 210. recaİ dedi ki:

  ADIM RECAİ 23.011981 ANNE ADI MAKFİRE

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Recai bey yıldızname falı sonucunuz; Öfkeleri çok şiddetli olup, tahammül edilmez birer kişidirler. Çocuklarının çoğu erkek olur. Ekseri hastalıkları safradan ve baş dönmesindendir. Ayrıca hazımsızlık, romatizma ve sinir hastalıklarına istidatlıdırlar. Melankolik olabilirler. Sarı, kahverengi veya siyah renkli elbiseler giyip, yakut taşlı yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar. Esnaf, madenci, kuyumcu, mahrukatçı veya devlet memuru olabilirler.

 211. dedi ki:

  Adim : Tülay Anne adi : Fedime Dogum tarihim : 03.05.1991

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Tülay hanım yıldızname falı sonucunuz; Az konuşurlar, sevimlidirler, gezmeyi severler, yüzlerinde bir ben veya bir alamet vardır. Çok çabuk kızarlar fakat çok çabuk da barışırlar. Uyumayı severler, unutkandırlar. Ayrıca sır saklamayı da bilmezler. Trafik kazası geçirmeleri veya yüksekçe bir yerden düşmelerinden korkulur. Hasılı, bu kadınlar herkes yanında sevgili ve muhterem olurlar. Severler sevilirler. Zevk ve sefaya da düşkün olduklarından, adlarının kötüye çıkmasından korkulur. İnsanlar arasında tenkit edilecek hareketlerden kaçınması kendileri için çok hayırlı olur. Sıvı şeylerle ilgili her işte muvaffak olabilirler. Ayrıca, terzi artist , tezgahtar, şarkıcı, sanatkar, çiçekçi ve konfeksiyoncu da olabilirler. Beyaz, açık sarı ve açık yeşil renkli elbiseler giyip, parmaklarında da opal taşlı bir yüzük taşırlarsa, yıldızlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.

 212. Betül dedi ki:

  Merhaba, Adım Betül Anne adı emine 10.09.1990 doğumluyum

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Betül hanım yıldızname falı sonucunuz; Düzgün sözlü izzeti nefis sahibi olup , biraz da kibirlidirler. Bir halde ve bir işte sebat etmezler. Hiddet ve gazapları kuvvetlidir. Erkekleri güzellikleriyle tesirleri altına alırlar ve kocalarının da muhabbetini kazanırlar. Para ve şöhrete düşkündürler. Arkadaş ve dost seçmekte müşkül pesenttirler. Davranışları soğuktur. Yeni şeyler keşfetmeye kabiliyetlidirler. Ama belli bir iş üzerinde uzun zaman çalışmayı sevmezler. .Sıhhatleri umumiyetle iyidir. Fakat, dalak, karaciğer, pankreas ve safra kesesi hastalıklarına istidatlıdırlar. Hasılı hastalık hastası olmaya meyillidirler. Beyaz, sarı, yeşil ve açık mavi renkli elbiseler giyip, hanımeli kokusu sürünüp, parmaklarında da akik yahut zümrüt taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla ahenk içinde olurlar.

 213. İlyas dedi ki:

  Merhaba hayırlı geceler isim ilyas anne adı naciye 01.07.1991 doğumlu şimdiden teşekkürler

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba İlyas bey yıldızname falı sonucunuz; Her gittikleri yerde sevilirler. Bu tarihler arasında doğanlar arkadaşlarını da çok severler. Yüzlerinde veya saçlarının altında ufak alamet bulunur. Daima mütebessimdirler. Bir kadının zehir içirmesinden korkulur. Büyük bir makama nail olurlar nimet ve refah içinde vefat erler.Beyaz, açık mavi ve limon sarı renkli elbiseler giyip kristal ve ay taşı bulunan bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde bulunurlar.Şair, artist olur, ressam , şarkıcı, fırıncı, postacı, terzi gemici, nakliyeci tüccar ve kimyager olabilirler. Ayrıca sıvı maddelerle ilgili diğer işlerde de başarılı olabilirler. Bu tarihler arasında doğan erkekler hasımsızlık ve gastrite istidatlıdırlar.

 214. ali murtaza dedi ki:

  ali murtaza 03/08/1978 anne adı hatıra

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Ali bey yıldızname falı sonucunuz; Bu tarihler arasında doğan erkekler hazır cevaptırlar. Kötülüklerden ve kötülerden çekinirler. Fakir ve miskinlere yardım etmeyi severler. Çocuklarından bahtları azdır. 50 yaşından sonra hacca gitme ihtimalleri vardır. Bu tarihte doğanların mükemmel hafızaları vardır. Kendilerini işlerine verirlerse muhakkak muvaffak olurlar. Bilhassa yazar, öğretmen, kitapçı, muhasebeci ve mütercimlik işlerinde muvaffak olurlar. Sarı renkli elbiseler giyip, zümrüt veya akik taşlı yüzük taşırlarsa mizaçları ile ahenk içinde olurlar.

 215. Ali Murtaza öge dedi ki:

  Ali Murtaza anne adı hatıra 03/08/1978 doğum tarihim

 216. Zübeyde dedi ki:

  Adım zübeyde anne adım ayla 14.01.1988

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Zübeyde hanım yıldızname falı sonucunuz; Çekingen, ferasetli ve akıllıdırlar. Ağır ve ciddi davranışladırlar. Sabırlı ve ketum olup, efkar ve hissiyatlarını saklarlar. İyilik yapmayı da severler. Azimli ve sebatkardırlar. Tedbir ve kiyaset sahibidirler. Ekabir indinde muhteremdirler. Hakka niyeti de severler, mütevazı, alçakgönüllü ve iddiasızdırlar. Uzun vadeli planlar yaparlar ve fakat imkansızlığı tanımazlar. Her giriştikleri işte para kazanabilirler.

 217. Emrah dedi ki:

  Slm merhaba adim emrah anne adi naziret 01.04.1987
  Baka bilirseniz sevinirim simdoden tesekur ederim allah razi olsun

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Emrah bey yıldızname falı sonucunuz; Sert ve cüretli bakışları vardır. Kadınlarla pek iyi geçinemezler haklarında çok dedikodu yapılır. Akrabalarından olan bir kadınla münakaşa ve kavga etme tehlikesi vardır. Düşmanlarının çoğu kadınlardır. Kadınlar yüzünden çok zahmet çekerler.
   Kadınların yaptıkları büyü ve sihirlerden veya çevresindekilerin hakkında çevirdikleri dolaplardan ve üzücü dedikodulardan çok tesir altında kalabilirler, fakat sonunda Allah C.C. izni ile rahat ve refaha kavuşurlar. Her türlü bela ve musibetlerden korunmak için safran, gül suyu ve miskle temiz bir kağıda, kendilerine ait yıldız saatinin mesud bir diliminde, yıldızlarının özel duasını yazdırıp, üzerinde taşımasında çok büyük fayda fardır. Biiznillahi Teala her türlü bela ve kötülüklerden korunur ve dileğine kavuşur. Bu tarihler arasında doğan erkekler mide ve böbrek hastalıklarına istidatlıdırlar. Yaşlandıkları zaman felç olma ihtimalleri de vardır. Bunun için sıhhatlerine çok dikkat etmeleri gerekir. Sarı ve kahverengi elbiseler giymek, elmas yahut yakut taşlı yüzük taşımak yıldızınızla ahenk içerisinde olmanızı sağlar. İyi bir idareci, tüccar, kuyumcu ve bunlara benzeyen mesleklerde muvaffak olurlar.

 218. EMİNE dedi ki:

  Adim emine anne adim fatma 07.09.1996 dogumluyum yıldızname falı bakarmısınız

 219. Mehtap dedi ki:

  Adim mehtap anne adı Hüsniye doğum tarihi 03.09.1980
  Bakabilirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Mehtap hanım yıldızname falı sonucunuz; Düzgün sözlü izzeti nefis sahibi olup , biraz da kibirlidirler. Bir halde ve bir işte sebat etmezler. Hiddet ve gazapları kuvvetlidir. Erkekleri güzellikleriyle tesirleri altına alırlar ve kocalarının da muhabbetini kazanırlar.
   Para ve şöhrete düşkündürler. Arkadaş ve dost seçmekte müşkül pesenttirler. Davranışları soğuktur. Yeni şeyler keşfetmeye kabiliyetlidirler. Ama belli bir iş üzerinde uzun zaman çalışmayı sevmezler. Sıhhatleri umumiyetle iyidir. Fakat, dalak, karaciğer, pankreas ve safra kesesi hastalıklarına istidatlıdırlar. Hasılı hastalık hastası olmaya meyillidirler. Beyaz, sarı, yeşil ve açık mavi renkli elbiseler giyip, hanımeli kokusu sürünüp, parmaklarında da akik yahut zümrüt taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla ahenk içinde olurlar.

 220. ufuk dedi ki:

  UFUK KARACA- anne adı LEYLA doğum tarihi 20-09-1979 saygılarımla

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Ufuk bey yıldızname falı sonucunuz; Mevki sahibi ve okur yazarlar arasında talihleri açıktır. Fakat, zulme uğrayıp ceza görmeleri ihtimali de vardır. Dizlerinde veya ayaklarında ağrı vardır. Sık sık alerji olurlar. Kaşındıkları zaman uygun bir müshil alıp, onu nöbet şekeri ile karıştırıp, sabahları aç karnına bir kahve kaşığı yerlerse, Biiznillahi Teala faydasını görürler. Ayrıca akciğer ve bağırsak hastalıklarına da istidatları vardır. Sinir sistemleri çabuk bozulur. Hazımsızlık çekerler, apandisit tehlikesi de vardır. Sık sık dinlenmeleri çok iyi olur.Siyah, mavi veya yeşil renkli elbiseler giyip, lavanta kokusu sürünüp, yakut veya zümrüt taşlı yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam manasıyla ahenk içinde olurlar.

   1. ufuk dedi ki:

    merhabalar. 20-07-1979 doğum tarihini yanlış yazmışım düzelttim şimdi
    anne adı leyla

    1. Eslemce dedi ki:

     Merhaba Ufuk bey yıldızname falı sonucunuz;Akıllıdırlar, irfan sahibidirler ve her gördüklerini aynen yapabilecek kabiliyettedirler. Erkekler arasında talihleri yaverdir. Fakat erkekler tarafından zarar görmelerinden korkulur. Sarı tenli bir kadından sakınmaları iyi olur. Çünkü, böyle bir kadın onların kötülüğüne çalışır. Çocuklarının çoğu kız olur. Mevki sahibi kimselerden yardım görülürler. Erkekler tarafından da çok sayılır ve sevilirler. Ateşte yanmasından, trafik kazası geçirmelerinden, hayvan tarafından ısırılmalarından veya bir hayvandan düşmelerinden korkulur. Çok uyurlar ve boş oturmayı da severler. Kış aylarında balgamları artar. Ara sıra müshil alırlarsa çok faydasını görürler. Astım hastalığına karşı da istidatları vardır. Alkol ve boğazı tahriş edici diğer şeyleri kullanmaktan da kaçınmaları gerekir. Bütün sıkıntılara katlanmasını bilirler. Çünkü çok sabırlıdırlar. Hayatlarının sonuna kadar sadece bir tek erkeği severler. Hemen hemen her meslekte başarılı olurlar. Edebiyat ve sanat sahalarında da başarılı olabilirler. Onlar için ticarette hayırlıdır. Beyaz, açık sarı, mor, mavi ve siyah renkli elbiseler giyip, kristal veya yakut taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.

 221. dilek dedi ki:

  DİLEK AKER anne adı remziye doğum tarihi 25.11.1981 yıldızname bakarsanız sevinirim

 222. Pınar dedi ki:

  Merhaba Adım: Pınar Akkaş
  Anne Adı:Mefaret
  Doğum Tarihi:28.05.1993

 223. Pınar dedi ki:

  Adım: Pınar Akkaş
  Anne Adı:Mefaret
  Doğum Tarihi:28.05.1993

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Pınar hanım yıldızname falı sonucunuz; Ev işlerinde maharetlidirler. Alışverişte talihlidirler.Aynı zamanda hazır cevaptırlar. Karınlarında bir alamet veya sezaryen izi gibi bir işaret bulunur. Balgamları çoktur sırt, omuz ve göğüs ağrılarından şikayet ederler. Ara sıra müshil kullanmaktan çok fayda görürler. Mevki sahibi biriyle evlenirler. Yaşlandıkça mal ve kazançları artar. Erkekler çok kıskanır, fakat kadınlar çok severler. Ama, gayet sarışın bir kadından korku vardır. Böylesinden çekinmesi hayırlı olur. Hafızası çok kuvvetlidir. her şeye karşı merakları vardır. Sinirlerine çok dikkat etmeleri gerekir. Çünkü, sinir hastalarına karşı çok istidatlıdırlar. Öğretmen, yazar, muhasebeci, mütercim ve memur olabilirler.Kavuniçi, mor, eflatun ve sarı renkli elbiseler giyip, parmaklarında akik veya zümrüt taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde bulunurlar.

 224. Sevda dedi ki:

  Adım sevda anne adım gülseren doğum tarihim 28.01.1998

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Sevda hanım yıldızname falı sonucunuz;Bu kadınların erkekler indinde talihleri yaverdir. Bir halde sebat etmezler. Dostluk ve düşmanlıkları da uzun sürmez. İzzeti nefis sahibidirler. Çok mal sahibi olurlar erkeklerle de eşit olmak isterler. Diş, bacak, romatizma, kramp, damla kan dolaşımı hastalıklarına istidatlıdırlar. Menekşe ve çam göbeği, mavi renkli elbiseler giyip zümrüt veya yeşil taşlı yüzük takarlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar. Memure, şarkıcı, şair, artist, ressam, sanatkar, doktor, ruh doktoru, yazar ve güzel koku imalatçısı olabilirler. Ayrıca bunlara benzer mesleklerde de muvaffak olurlar. Ancak, bu vasıfta doğanların seçtikleri işte sebat etmeyi öğrenmeleri gerekir.

 225. Merve dedi ki:

  Merhaba adım Merve anne adı Meryem 20.10.1997 doğumluyum 🤗

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar Merve hanım yıldızname falı sonucunuz; Serbest tavır ve mizaçları itibariyle haklarında çok dedikodu olur. Yaşlandıkça malları artar, ihtiyarlıklarında salaha ererler. Sır saklamayı bilmezler. Düşmanlarını dost, dostlarını düşman bilirler. Ancak mevki sahibi bir adamın muhabbetini kazanmaları mümkündür.Ticarette talihlidirler. Çok iyi arkadaş olurlar. Fakat münakaşa ve tenkidi de severler. Yeşil, mavi, mor eflatun veya limon sarısı renkli elbiseler giyip, parmaklarında yakut veya zümrüt taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçları ile ahenk içinde olurlar. Meslek olarak, memur, politikacı veya bankacılığı seçebilirler.

 226. Selin dedi ki:

  Merhaba adım selin anne adım kadriye doğum tarihim 05.12.1989 yıldızname konusunda yardimci olur musunuz?

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Selin hanım yıldızname falı sonucunuz; Konuşkan zeki ve lebibdirler. Yer değiştirmeyi severler. İzzeti nefislerine düşkündürler. İşlerine sebatkar olup, haklarını talepte ve almakta gayretlidirler. Arkadaş canlısıdırlar. Ancak kolayca darılabilirler. Umumiyetle sıhhatlidirler. Fakat, sinir hastalıklarına istidatlıdırlar.Mavi, mor, beyaz, açık yeşil veya ak sarı renkli elbiseler giyip, elmas zafir ve ya topaz taşlı yüzük takarlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar. Avukat, bankacı, katibe ve memure olabilirler.

 227. dilek dedi ki:

  Adım:Dilek
  Anne Adı :Remziye
  Doğum tarihi:25.11.1981 teşekkür ederim

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Dilek hanım yıldızname falı sonucunuz; Süs ve zinete meyyaldirler. İzzeti nefis sahibidirler. Bir halde sebat etmezler. Daldan dala konarlar. Haklarında çokça dedikodu yapılır. Kasık, karın boşluğu ve tenasül uzvu rahatsızlıklarına istidatlıdırlar. İçki ve gece hayatından uzak durmaları hayırlarına olur. Kırmızı, mavi, yeşil ve beyaz renkli elbiseler giyer, parmaklarında da zafir veya zümrüt taşlı yüzük taşırlarsa mizaçları ile ahenk içinde olurlar. Şarkıcı, artist, sanatkar, çiçekçi ve kadın eşyası imalatçısı olabilirler. Hayat ve maişeti:Hayat ve maişeti orta halli olur. Ne zengin, ne de fakirdirler. Kimseye muhtaç olmazlar. Çünkü, kanaatkardırlar. Mizaçlarında cömertlik, kalplerinde temizlik vardır. Kadınlar tarafından çok hile ve felakete uğrarlar. İyilik ettiklerinin çoğundan kötülük görürler. Bahtı açık, akılları hafif, mizaçları değişkendir. Kimsenin sözünü dinlemezler. Kendi bildiklerinden şaşmazlar. Yaşlandıkça kadri artar ve halleri rahata erer.

 228. Rabia dedi ki:

  Adım Rabia anne adım seher burcum akrep 29/10/1999 luyum benim konum eşim soğukluk

 229. Muhammed dedi ki:

  Adım: Muhammed
  Anne adı: Yasemin
  Doğum Tarihi: 25.04.1999

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Muhammed bey yıldızname falı sonucunuz; yi huylu, güzel yüzlü, tatlı sözlüdürler. Şefkatlidirler ve izzeti nefislerine çok düşkündürler. Lüksten hoşlanırlar. Evlerinin lüksü için ellerinden geleni yaparlar. Hassas ve serinkanlı olurlar inşaatçılık ve madencilik çok başarılı olacakları işler arasındadır. Ayrıca çiftçilikte çok karlı olurlar. Fakat yapacakları her işte daima pratik bir yol ararlar. Diğer taraftan müzisyen, film artisti, öğretmen, muhasebeci, kitapçı ve terzi de olabilirler. Mavi, limon sarısı ve portakal rengi elbise giyerlerse mizaçları ile ahenk içinde olurlar. Parmaklarında zümrüt veya akik taşı yüzük taşımaları da uygun olur.

 230. Sebahat dedi ki:

  Adım Sebahat .Anne adı Aynur.D.T 13.02.1989

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Sebahat hanım yıldızname falı sonucunuz; Pek saf, aynı zamanda hilekarlığa meyyal olup, müteharriktirler. Yüzleri güleç olduğu için herkes tarafından sevilirler. Başkalarına yardım ederler fakat karşılığında da takdir edilmek isterler. Seyahat etmeyi de severler. Bu vasıfta doğan kadınların sıhhatleri umumiyetle iyidir. Fakat sinir hastalıkları ile melankoliye istidatlıdırlar. Mavi,beyaz açık yeşil ve açık sarı renkli elbiseler giyip kristal, opal veya zefir taşlı yüzük takarlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar. İnsanların faydalanabileceği her türlü mesleği seçebilirler. Doktor, tüccar, imalatçı ve müneccim olabilirler. Seçtikleri işte muvaffak olmak isterlerse kendilerini melankoliye kaptırmamaları gerekir. İşlerine kendilerini verdikleri takdirde Biiznillahi Teala her işte muvaffak olurlar.

 231. EMİNE dedi ki:

  Merhaba adım EMİNE anne adı NİLÜFER doğum tarihi 06/12/1993

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Emine hanım yıldızname falı sonucunuz; Konuşkan zeki ve lebibdirler. Yer değiştirmeyi severler. İzzeti nefislerine düşkündürler. İşlerine sebatkar olup, haklarını talepte ve almakta gayretlidirler. Arkadaş canlısıdırlar. Ancak kolayca darılabilirler. Umumiyetle sıhhatlidirler. Fakat, sinir hastalıklarına istidatlıdırlar. Mavi, mor, beyaz, açık yeşil veya ak sarı renkli elbiseler giyip, elmas zafir ve ya topaz taşlı yüzük takarlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar. Avukat, bankacı, katibe ve memure olabilirler.

 232. Cansel dedi ki:

  Adım cansel eroğlu
  Anne adı zübeyde
  Dt: 19.05.1999

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Cansel hanım yıldızname falı sonucunuz;Az konuşurlar, sevimlidirler, gezmeyi severler, yüzlerinde bir ben veya bir alamet vardır. Çok çabuk kızarlar fakat çok çabuk da barışırlar. Uyumayı severler, unutkandırlar. Ayrıca sır saklamayı da bilmezler. Trafik kazası geçirmeleri veya yüksekçe bir yerden düşmelerinden korkulur. Hasılı, bu kadınlar herkes yanında sevgili ve muhterem olurlar. Severler sevilirler. Zevk ve sefaya da düşkün olduklarından, adlarının kötüye çıkmasından korkulur. İnsanlar arasında tenkit edilecek hareketlerden kaçınması kendileri için çok hayırlı olur. Sıvı şeylerle ilgili her işte muvaffak olabilirler. Ayrıca, terzi artist , tezgahtar, şarkıcı, sanatkar, çiçekçi ve konfeksiyoncu da olabilirler. Beyaz, açık sarı ve açık yeşil renkli elbiseler giyip, parmaklarında da opal taşlı bir yüzük taşırlarsa, yıldızlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.

 233. Duygu dedi ki:

  Duygu Gedik 22.05.1993 anne adı adalet

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Duygu hanım yıldızname falı sonucunuz; İnatçıdırlar. Yaşlandıkça uysal olurlar. Ayaklarında veya başlarında bir yara eseri bulunur.
   Çocuklarının ekserisi erkek olur. Sıhhatlerini muhafaza etmeleri için sık sık yıkanmaları çok iyi olur. Sığır eti yemek mizaçlarının değişmesine sebep olacağından, sığır eti yemekten kaçınmaları kendileri için hayırlı olur. Ayrıca kuru bakla, mercimek ve nohut gibi şeyleri de yememelerinde çok fayda vardır. Genç yaşlarında zengin, orta yaşlarında fakir ve ahir ömürlerinde yine zengin olurlar. Bu kadınların sıhhatleri iyi olmakla beraber, iştahlarını engellemelerinde fayda vardır. Ayrıca, boğaz hastalıklarına da istidatları vardır.Bu kadınlar açık mavi, limon sarısı veya siyah renkli elbiseler giyip, parmaklarında da zafir veya opal taşlı yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla ahenk içinde olurlar. Bu kadınlar, şair, artist ressam, şarkıcı ve sanatkar olabilirler. Ayrıca konfeksiyonculukta da başarı sağlayabilirler. Eğer başka bir iş seçtilerse, üzülmelerine mahal yoktur. Çünkü azimleri sayesinde her işi başarabilirler. Unutulmamalıdır ki, azmin elinden hiçbir şey kurtulmaz. Ancak , inanmak , iman etmek, Allah cc a sığınmak gerekir.

 234. Zehra Ataman dedi ki:

  Adım zehra soyadım ataman anne adı remziye dogum tarihi 08 10 2002

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Zehra hanım yıldızname falı sonucunuz; Haleti ruhaniyeleri sık sık değişir. Tedbir ve zekaları ortadır. Zevk ve sefayı severler. Müsriftirler. Aynı zamanda hile ve hurdaya da meyillidirler. Bazıları cimri ve merhametsizidirler. Tatlı ve ekşi şeyleri çok severler. Bunun için de çok zaman rahatsız olurlar. Rahatsızlıkları bel kemiği, yan ağrıları, böbreklerinden. Hemen karar vermekten kaçınırlar. Ve yaşlandıkları zaman isteklerinin çoğuna kavuşurlar. Yeşil, çivit mavisi , limon sarısı veya beyaz renkli elbiseler giyip, akik veya opal taşlı yüzük takarlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar. Şarkıcı, ressam terzi, çiçekçi veya bunlara benzer mesleklerde başarılı olabilirler.

 235. oğuzkan dedi ki:

  adım : oğuzkan anne adı: leyla d.t : 04.04.1992

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Oğuzkan bey yıldızname falı sonucunuz; Sert ve cüretli bakışları vardır. Kadınlarla pek iyi geçinemezler haklarında çok dedikodu yapılır. Akrabalarından olan bir kadınla münakaşa ve kavga etme tehlikesi vardır. Düşmanlarının çoğu kadınlardır. Kadınlar yüzünden çok zahmet çekerler.
   Kadınların yaptıkları büyü ve sihirlerden veya çevresindekilerin hakkında çevirdikleri dolaplardan ve üzücü dedikodulardan çok tesir altında kalabilirler, fakat sonunda Allah C.C. izni ile rahat ve refaha kavuşurlar. Her türlü bela ve musibetlerden korunmak için safran, gül suyu ve miskle temiz bir kağıda, kendilerine ait yıldız saatinin mesud bir diliminde, yıldızlarının özel duasını yazdırıp, üzerinde taşımasında çok büyük fayda fardır. Biiznillahi Teala her türlü bela ve kötülüklerden korunur ve dileğine kavuşur. Bu tarihler arasında doğan erkekler mide ve böbrek hastalıklarına istidatlıdırlar. Yaşlandıkları zaman felç olma ihtimalleri de vardır. Bunun için sıhhatlerine çok dikkat etmeleri gerekir. Sarı ve kahverengi elbiseler giymek, elmas yahut yakut taşlı yüzük taşımak yıldızınızla ahenk içerisinde olmanızı sağlar. İyi bir idareci, tüccar, kuyumcu ve bunlara benzeyen mesleklerde muvaffak olurlar.

 236. CANAN dedi ki:

  ADIM CANAN ANNE ADI SENEM DOĞUM TARİHİ 28/08/1990

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Canan hanım yıldızname falı sonucunuz; Kızarlarsa, çabuk barışırlar. Dost ve ahbapları çoktur. Tabiatları itibariyle hileye meyyal ve mevki sahiplerinden bahtları yaverdir.Malları çoktur. Halk arasında da sevilen ve sayılan kişi olup muhteremdirler. Gösterişe meraklı değillerdir. Kendi mizaçlarını ve etraflarında bulunanları tenkit ederler. Çok müşfik bir anne ve iyi bir ev kadınıdırlar. Karaciğer, pankreas, dalak, safra kesesi ve göz hastalıklarına karşı istidatlıdırlar. Baş ağrılarından da şikayet ederler. Ayrıca alkol kullanmaktan da sakınmaları gerekir.Sarı, yeşil, mavi, turuncu veya siyah renkli elbiseler giyip, akik veya topaz taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla bir ahenk içinde olurlar. Öğretmen , muhasebeci, yazar, imalatçı, sekreter ve tercüman olabilirler. Ayrıca bu saydıklarıma benzeyen işlerde de muvaffak olma şansları vardır.

 237. sibel dedi ki:

  adım sibel Anne adı Nilüfer doğum tarihi : 07/08/1997

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Sibel hanım yıldızname falı sonucunuz; Evlilikte bahtları yaverdir. Çocukları kız veya erkek olur. Mizaçları icabı kıskançtırlar. Çabuk kızarlar. El işlerinde maharetlidirler. Aynı zamanda zeki ve anlayışlıdırlar. Halk tarafından çok sevilen kişiler olurlar. Hayırlı günleri Pazar ve Pazartesidir. Bazıları erkeklere düşkün olurlar.Yüksekçe bir yerden düşmelerinden veya bir trafik kazası geçirmelerinden korkulur. Kadınlardan tehlike vardır. Kumral veya sarı tenli kadınlardan uzak durmaları çok iyi olur. Çünkü, böyle kadınlar onların kötülüğü için çalışırlar. Herkesle kolayca dost olabilirler. Arkadaş ve dostları için her türlü fedakarlığı yaparlar. Sıcak kanlıdırlar. Bedenleri yaşlandığı zaman bile ruhları yaşlanmaz. Gençlerle birlikte olmaktan ve onlarla şakalaşmaktan hoşlanırlar. Aynı zamanda çok cömerttirler.Yeşil, mavi, mor veya kırmızı renkli elbiseler giyip, zümrüt veya safir taşlı bir yüzük takarlarsa mizaçlarıyla ahenk içinde olurlar.Tezgahtar, sekreter , bankacı , imalatçı , avukat ve hukukçu olabilirler.

   1. Aysun Ölmez dedi ki:

    Anne adı selver doğum tarihim 01,03,1978

 238. Deniz dedi ki:

  Adım deniz anne adı sakine dogum tarihi 29/04/1993 yorumunuzu bekliyorum kolay gelsin

 239. Berrn dedi ki:

  Adım berrin anne adı rabia doğum tarihi 14.09.1996

 240. melike dedi ki:

  Adım: melikenur Anne Adı: bildan
  Doğum tarihi: 07.09.1999

 241. Canan dedi ki:

  Adım CANAN anne adı NAİLE D.tarihi 13/01/1985

 242. Hatice dedi ki:

  Adim hatice anne adim zuleyha 1.6.1997 dogumluyum

 243. Muhammed dedi ki:

  Muhammed TİFTİKÇİ anne adi:şükran baba Adı:Abdi
  Doğum Tarihi: 30.08.1995

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Muhammed bey yıldızname falı sonucunuz;Kızarlarsa, çabuk barışırlar. Dost ve ahbapları çoktur. Tabiatları itibariyle hileye meyyal ve mevki sahiplerinden bahtları yaverdir. Malları çoktur. Halk arasında da sevilen ve sayılan kişi olup muhteremdirler. Gösterişe meraklı değillerdir. Kendi mizaçlarını ve etraflarında bulunanları tenkit ederler. Çok müşfik bir anne ve iyi bir ev kadınıdırlar. Karaciğer, pankreas, dalak, safra kesesi ve göz hastalıklarına karşı istidatlıdırlar. Baş ağrılarından da şikayet ederler. Ayrıca alkol kullanmaktan da sakınmaları gerekir. Sarı, yeşil, mavi, turuncu veya siyah renkli elbiseler giyip, akik veya topaz taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla bir ahenk içinde olurlar. Öğretmen , muhasebeci, yazar, imalatçı, sekreter ve tercüman olabilirler. Ayrıca bu saydıklarıma benzeyen işlerde de muvaffak olma şansları vardır.

 244. Ebru dedi ki:

  Ismim: sultan ebru, anne ismi: songul mukadder. Dt: 31.08.95

 245. Ebru dedi ki:

  Ismim: sultan ebru, anne ismi: songul mukadder. Dt: 31.08.95

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Ebru hanım yıldızname falı sonucunuz; Kızarlarsa, çabuk barışırlar. Dost ve ahbapları çoktur. Tabiatları itibariyle hileye meyyal ve mevki sahiplerinden bahtları yaverdir. Malları çoktur. Halk arasında da sevilen ve sayılan kişi olup muhteremdirler. Gösterişe meraklı değillerdir. Kendi mizaçlarını ve etraflarında bulunanları tenkit ederler. Çok müşfik bir anne ve iyi bir ev kadınıdırlar. Karaciğer, pankreas, dalak, safra kesesi ve göz hastalıklarına karşı istidatlıdırlar. Baş ağrılarından da şikayet ederler. Ayrıca alkol kullanmaktan da sakınmaları gerekir. Sarı, yeşil, mavi, turuncu veya siyah renkli elbiseler giyip, akik veya topaz taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla bir ahenk içinde olurlar. Öğretmen , muhasebeci, yazar, imalatçı, sekreter ve tercüman olabilirler. Ayrıca bu saydıklarıma benzeyen işlerde de muvaffak olma şansları vardır.

 246. kübra dedi ki:

  merhaba adım: kübra anne adı: saliha dogum tarihim:15.05.1995

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Kübra hanım yıldızname falı sonucunuz; İnatçıdırlar. Yaşlandıkça uysal olurlar. Ayaklarında veya başlarında bir yara eseri bulunur.
   Çocuklarının ekserisi erkek olur. Sıhhatlerini muhafaza etmeleri için sık sık yıkanmaları çok iyi olur. Sığır eti yemek mizaçlarının değişmesine sebep olacağından, sığır eti yemekten kaçınmaları kendileri için hayırlı olur. Ayrıca kuru bakla, mercimek ve nohut gibi şeyleri de yememelerinde çok fayda vardır. Genç yaşlarında zengin, orta yaşlarında fakir ve ahir ömürlerinde yine zengin olurlar. Bu kadınların sıhhatleri iyi olmakla beraber, iştahlarını engellemelerinde fayda vardır. Ayrıca, boğaz hastalıklarına da istidatları vardır.Bu kadınlar açık mavi, limon sarısı veya siyah renkli elbiseler giyip, parmaklarında da zafir veya opal taşlı yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla ahenk içinde olurlar. Bu kadınlar, şair, artist ressam, şarkıcı ve sanatkar olabilirler. Ayrıca konfeksiyonculukta da başarı sağlayabilirler. Eğer başka bir iş seçtilerse, üzülmelerine mahal yoktur. Çünkü azimleri sayesinde her işi başarabilirler. Unutulmamalıdır ki, azmin elinden hiçbir şey kurtulmaz. Ancak , inanmak , iman etmek, Allah cc a sığınmak gerekir.

 247. Yalçın dedi ki:

  Merhaba adım yalçın anne adı refiye 28.12.1979

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Yalçın bey yıldızname falı sonucunuz; Alim, idareci veya yazar olabilirler. Her girdikleri işte muvaffak olurlar. Sözleri ve hükümleri tesirlidir. Mal ve mülkü, kız ve erkek çocukları çok olur. Bu vasıfta doğanların büyüklerden ve hükümetten korkmaları gerekir. Çünkü, mallarından zarara uğrama korkusu vardır. Bir keresinde ölüm derecesinde hastalanırlar. Fakat, Allah cc ın izniyle kurtulurlar. Akıbetleri selamettir. İnat ve azimleri sayesinde bütün zorlukları yenerler. Mide ve bağırsak hastalıklarına istidatlıdırlar. Ağır yiyeceklerden sakınmaları ve çok su içmeleri faydalıdır. Siyah, yeşil veya kahverengi elbiseler giyip, zümrüt veya ametist taşlı yüzük takarlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.Hakim, avukat, bankacı, dokumacı, terzi, memur veya esnaf olabilirler. Ayrıca bunlara benzer mesleklerde de başarılı olabilirler.

 248. Aysun dedi ki:

  Anne adım selver doğum tarihim 01,03,1978

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Aysun hanım yıldızname falı sonucunuz; Beyaz veya mavi renkli elbiseler giymeleri iyidir. Hayırlı günleri Cumartesi, hayırsız günleri ise pazardır. Pazar günü başlayan bir hastalıktan vefat etmeleri ihtimali vardır. Ayrıca Salı günü kocalarıyla cinsi münasebette bulunmaktan da kaçınmalıdır. Uğurlu madenleri kurşun ve gümüş, taşları ise yeşil veya mavi renkli olanlardır.Yeni ay gördükleri zaman bir kadın yüzüne bakarlarsa, o ay kendilerine mübarek olur. Dilekleri için Cumartesi günü müracaat ederlerse muvaffak olurlar. Başlarını batıya doğru koyup yatarlarsa rahat uyurlar. İnsan ve cin şerrinden emin, herkes tarafından sevilmek isterlerse, mesud saatlerde misk, safran ve gül suyuyla ilgili duayı üzerlerinde taşımaları fayda verir.

 249. ayşe gül dedi ki:

  Adım Ayşe Gül Anne adım Yaşar doğum tarihim: 10.02.1979

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Ayşegül hanım yıldızname falı sonucunuz; Çalışkan, sanatkar ve muhtelif işlerde bilgilidirler. İtibarları çoktur. Zevk, safa , sohbet ve içkiye meyillidirler. Aynı zamanda iyilik etmeyi de severler. Sadık ve fedakardırlar. Dünya işlerine çok önem verirler. Bunun için de bazen sevdiklerini ihmal ederler. Başladıkları işi sonuna kadar götürürler. Başarılarını yavaş yavaş elde ederler. Sıhhatleri umumiyetle iyidir. Fakat, mide hastalıkları ve romatizmaya istidatlıdırlar. Bu vasıfta doğan kadınlar mavi veya siyah renkli elbiseler giyip, akik yahut yakut taşlı yüzük takarlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar. Öğretmen, memure, yazar, muhasebeci, kitapçı, müneccim veya ilim sahasında çalışan birer kişi olurlar. Ancak başladıkları işte sebat etmeleri gerekir.

 250. Nazife dedi ki:

  İyi akşamlar.. Adım Nazife, anne adım Güler.. Doğum 24.03.1961

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Nazife hanım yıldızname falı sonucunuz; Çocuklarının çoğu erkek olur. İzzeti nefis sahibidirler. Ancak erkeklerin malını ve parasını yemekten zevk alırlar. Belirli bir yerde veya belirli bir işte devamlı kalmayı sevmezler. Yüzlerinde bir işaret vardır. Zeki ve akıllıdırlar. Çok da sabırsız olurlar. Kanun ve kurallara pek aldırış etmezler. Layık olmayanlara bile yardım etmeyi severler sağlık durumları ve mali durumları pek istikrarlı değildir. Mide ve böbrek hastalıklarına istidatları vardır. Ayrıca baş ağrılarından da şikayet ederler. Ayrıca ileri yaşlarda kalp hastası veya felç olmalarından da korkulur. Çok obur olurlar. Gıdalarına dikkat etmeleri çok iyi olur. Kabız olmamaya ve hazımsızlık çekmemeye dikkat etmeleri lazımdır.Sihir, büyü, cin veya insanların kötülerinden korunmak için şifa ayetlerini okumayı adet edinmeleri çok iyi olur. Ayrıca bu şifa ayetlerini temiz bir kağıda yazıp, sonra su içine koyup, bu suyu içmelerinde de çok fayda vardır. Şifa ayetlerini okurken ödağacı ve cavi asilbent yakıp, tütsülemek faydalıdır.Yıldızları ile ahenk içinde olmak ve dolayısıyla işlerinde başarılı olmak isterlerse, kırmızı renkli elbiseler giymelerinde elmas veya yakut taşlı yüzük takmalarında çok büyük fayda vardır.Hırçın oldukları için, kolayca herkesin kalbini kırabilirler. Onun için iş hayatlarında dikkatli olmaları gerekir. İdareci, cerrah, berber, kimyager ve devlet memuru olabilirler. Fakat, bu işlerde başarılı olabilmeleri için aceleciliklerini ve kalp kırma huylarını terk etmeleri gerekir. Kavga, münakaşa ve her türlü düşmanlardan uzak durmaları kendileri için hayırlı olur.

 251. Sibel dedi ki:

  Merhaba adım Sibel anne adı Fatma 11ayin 7,si 1984 dogumluyum

 252. Sami dedi ki:

  Sami ayşe 14 08 1976

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Sami bey yıldızname falı sonucunuz; İzzeti nefis sahibi olurlar. Ateşli bir mizaçları vardır. Müteşebbistirler . Cömert ve cana yakın olup güçlü ve kuvvetlidirler. Hiddetlendikleri zaman gözleri döner ve o zaman kan dökmekten bile sakınmazlar. Bu vasıfta doğan erkekler bir defasında ölüm derecesinde hasta olurlar. Bazıları da zenginlerden ve hükümetten çok eziyet çekerler.Kalp ve sırt ağrılarından şikayet ederler. Bunun için sıhhatlerine çok dikkat etmeleri gerekir.Kahverengi elbiseler giyip, parmaklarında da elmas veya yakut taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar. Subay, memur, müdür, müfettiş, kaptan, berber, dişçi , kimyager ve çok iyi bir işçi olabilirler.

 253. Yavuz dedi ki:

  Yavuz anne afı Necla Doğum tarihi 11.91.1989

 254. Firdevs dedi ki:

  Adim firdevs anne adim ülkü 10.12.1999

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Firdevs hanım yıldızname falı sonucunuz; Konuşkan zeki ve lebibdirler. Yer değiştirmeyi severler. İzzeti nefislerine düşkündürler. İşlerine sebatkar olup, haklarını talepte ve almakta gayretlidirler. Arkadaş canlısıdırlar. Ancak kolayca darılabilirler. Umumiyetle sıhhatlidirler. Fakat, sinir hastalıklarına istidatlıdırlar. Mavi, mor, beyaz, açık yeşil veya ak sarı renkli elbiseler giyip, elmas zafir ve ya topaz taşlı yüzük takarlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar. Avukat, bankacı, katibe ve memure olabilirler.

 255. Kubra dedi ki:

  Kübra babacan anne adim hayriye 13.10.1992 eşimin cemal çinpolat anne adi Naile 04.02.1985 uyumumuza bakar misiniz teşekkürler

 256. irem dilara dedi ki:

  irem dilara adım bircan annem doğum tarihim 11.04.1995

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba İrem hanım yıldızname falı sonucunuz; Çeşitli maceralara kapılırlar. Zevk ve eğlenceleri uğruna paralarını sarf etme tehlikesi de vardır. Münasebette bulunduklarıyla alay etmekten de hoşlanırlar. İşlerinde başarılı ve yıldızlarıyla ahenk içinde olmak istiyorlarsa, kırmızı, mavi veya beyaz renkli elbiseler giymeli ve yakut veya akik taşlı yüzük takmalıdırlar.Mide ve böbrek hastalıklarına istidatları vardır. Bunun için sıhhatlerine çok dikkat etmeleri gerekir. Bunun için de çok sıkı bir perhiz yapmaları ve tatlı şeyler yememeleri gerekir. Bu kadınlar bilhassa, çiçekçilik, lavantacılık, şarkıcılık, artistlik, kadın berberliği, doktorluk ve her türlü işçilikte muvaffak olurlar. Ancak, yumuşak davranışlı olmaları ve planlı çalışmaları gerektiğini de unutmamaları gerekir.

 257. Kubra dedi ki:

  Anne adim hayriye adim kübra babacan doğum tarihim 13.10.1992

 258. Kubra dedi ki:

  Adi cemal çinpolat anne adi Naile doğum tarihi 4 şubat 1985

  1. Pinar dedi ki:

   Isim zehra pinar anne ismi süreyya dogum tarihi 08.05.1982

   1. Eslemce dedi ki:

    Merhaba Pınar hanım yıldızname falı sonucunuz; Az konuşurlar, sevimlidirler, gezmeyi severler, yüzlerinde bir ben veya bir alamet vardır. Çok çabuk kızarlar fakat çok çabuk da barışırlar. Uyumayı severler, unutkandırlar. Ayrıca sır saklamayı da bilmezler. Trafik kazası geçirmeleri veya yüksekçe bir yerden düşmelerinden korkulur. Hasılı, bu kadınlar herkes yanında sevgili ve muhterem olurlar. Severler sevilirler. Zevk ve sefaya da düşkün olduklarından, adlarının kötüye çıkmasından korkulur. İnsanlar arasında tenkit edilecek hareketlerden kaçınması kendileri için çok hayırlı olur. Sıvı şeylerle ilgili her işte muvaffak olabilirler. Ayrıca, terzi artist , tezgahtar, şarkıcı, sanatkar, çiçekçi ve konfeksiyoncu da olabilirler. Beyaz, açık sarı ve açık yeşil renkli elbiseler giyip, parmaklarında da opal taşlı bir yüzük taşırlarsa, yıldızlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.

 259. Gülseren dedi ki:

  Merhba adim Gulseren Abdulkareem anne adi keziban dogum tarihim 14.08.1980 tsk ederim simdiden

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Gülsere hanım yıldızname falı sonucunuz; Mizaçları itibariyle sık sık baş ağrısından şikayet ederler. Göz hastalıklarına da istidatları vardır. Ayrıca kalp ve sırt hastalıkların karşı da korunmalıdırlar. Limonata ve demirhindi şerbeti içmelerinde çok fayda vardır. Başlarından iki nikah geçmesi ihtimali vardır. İlk kocalarından vefat veya boşanmayla ayrılırlar. Zevk, safa ve eğlenceyi çok severler. İhtiyarlıklarında salah ı hal kesb ederler ve niyet de ederlerse Hacca da giderler.Kırmızı, kahverengi veya sarı renkli elbiseler giyip, yakut veya elmas taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.Memur, dişçi, kimyager veya tezgahtar olabilirler.

 260. irem canözü YAKAR dedi ki:

  Merhaba adım irem anne adım selma doğum tarihim 15.03.1996

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar İrem hanım yıldızname falı sonucunuz; Hakkı severler batıldan ikrah ederler. Şiir, mizah ve latife etmeyi severler, zevk ve sefaya meyillidirler. 45 yaşından sonra kesbi salah edip takva sahibi olurlar. Bir veya iki kere hacca gitmeleri mümkündür.Sıcak kanlı , sempatik ve hoşturlar. Sıhhatleri umumiyetle iyi olmakla beraber karın ve göğüs hastalıklarına istidatlıdırlar. Deniz yeşili, mor, mavi veya menekşe rengi elbiseler giyip, inci, yakut veya zefir taşlı yüzük takarlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar. Din işlerinde başarılı olabilecekleri gibi, memur, avukat, hakim, doktor, öğretmen, ressam, artist ve işçi de olabilirler.

 261. Doğukan hasan dedi ki:

  Merhaba adım doğukan hasan annemin adı filiz doğum tarihim 17.04.2000

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Doğukan bey yıldızname falı sonucunuz; Sert ve cüretli bakışları vardır. Kadınlarla pek iyi geçinemezler haklarında çok dedikodu yapılır. Akrabalarından olan bir kadınla münakaşa ve kavga etme tehlikesi vardır. Düşmanlarının çoğu kadınlardır. Kadınlar yüzünden çok zahmet çekerler.
   Kadınların yaptıkları büyü ve sihirlerden veya çevresindekilerin hakkında çevirdikleri dolaplardan ve üzücü dedikodulardan çok tesir altında kalabilirler, fakat sonunda Allah C.C. izni ile rahat ve refaha kavuşurlar. Her türlü bela ve musibetlerden korunmak için safran, gül suyu ve miskle temiz bir kağıda, kendilerine ait yıldız saatinin mesud bir diliminde, yıldızlarının özel duasını yazdırıp, üzerinde taşımasında çok büyük fayda fardır. Biiznillahi Teala her türlü bela ve kötülüklerden korunur ve dileğine kavuşur. Bu tarihler arasında doğan erkekler mide ve böbrek hastalıklarına istidatlıdırlar. Yaşlandıkları zaman felç olma ihtimalleri de vardır. Bunun için sıhhatlerine çok dikkat etmeleri gerekir. Sarı ve kahverengi elbiseler giymek, elmas yahut yakut taşlı yüzük taşımak yıldızınızla ahenk içerisinde olmanızı sağlar. İyi bir idareci, tüccar, kuyumcu ve bunlara benzeyen mesleklerde muvaffak olurlar.

 262. Muhammed dedi ki:

  Adım Muhammed. Anne adı perihan. Dogum tarihi. 03.09.1979

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Muhammed bey yıldızname falı sonucunuz; Tatlı sözlü ve öfkelidirler. Sıcak, cana yakın ve hoş mizaçlıdırlar. Yüksek mevki sahipleriyle münasebet kurarlar. Entrikalardan hoşlanmazlar. Sıhhatleri umumiyetle iyidir. Fakat, soğuk algınlığı, göğüs ve karın hastalıklarına istidatlıdırlar. Ayrıca içki içmeye de meyillidirler. Mavi veya yeşil renkli elbiseler giyip, yakut veya zafir taşlı yüzük takarlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar. Din adamı, hukukçu, öğretmen, gemici, artist, memur ve işçi olurlar.

   1. Muhammed dedi ki:

    Merhabalar. Oncelikle cok tesekkur ederim cevabiniz icin.Ticaret ile ilgili bilgi mevcutmudur? Iyi gunler.

 263. Gulay dedi ki:

  Adim:Gulay anne adi: Gulkiz dogum tarihi: 06.09.1981

 264. Derya bayraktar dedi ki:

  Anne adım Hatice ismim derya Doğum tarihim 04.09.1984 lütfen banada yıldızname bakabilirmisiniz

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Derya hanım yıldızname falı sonucunuz; Cesur ve enerjik olurlar. Devamlı hareket etmeyi severler. Hiçbir şeyden korkmazlar. Hürriyeti severler, idare edilmektense idare etmeyi isterler. Çok çabuk kızarlar. Kavga ve münakaşa etmeye meyillidirler. Çocukları az olur. Kadınlar tarafından çok sevilirler. Ancak, onlarla iyi geçinmek için, çok yumuşak davranmak gerekir. Erkekler tarafından da çok sevilirler. Başlarından iki veya dört nikah geçmesi ihtimali vardır. Ancak, bu nikah kelimesine nişanlanmak ve söz kesmek de dahildir.Rızkı boldur Hayatları boyunca pek geçim sıkıntısı çekmezler. Sağlıklarına çok dikkat etmeleri gerekir, çünkü mide ve böbrek hastalıklarına karşı istidatları vardır. Ayrıca yaşlandıkları zaman kalp hastası veya felç olma ihtimali de vardır. Sarı veya kahverengi elbiseler giymek, elmas veya yakut taşlı yüzük takmak yıldızlarıyla ahenk içinde olmalarını sağlar. İdareci, politikacı, işyeri sahibi veya iyi bir işçi veya iyi bir devlet memuru olabilirler. Ancak işlerinde başarılı olmak istiyorlarsa, aceleciği ve plansız çalışma huylarını terk etmeleri gerekir.

 265. Sema dedi ki:

  Evlilik kiminle ne zaman ne yapabilirimm

 266. Eda dedi ki:

  Ad :eda nur anne adi:leyla yıl:27/06/1999

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Eda hanım yıldızname falı sonucunuz; Bu tarihler arasında doğan kadınlar için denize düşmek ve boğulmak tehlikesi vardır. Çocuklarının çoğunu düşürürler. Bunun için pek az çocuk sahibi olurlar. Çok mal ve mülke sahip olmalarına rağmen bunları faydası olmayan şeylere sarf ederler. Çalgı ve eğlence çok severler. Alış verişte bahtları açıktır. Başlarından 2 veya 4 nikah geçer. Bu tarihler arasında doğan kadınlar, hukukçu, bankacı, yazar,berber, dişçi, eczacı ve iyi bir işçi olabilirler. Kırmızı, mavi veya sarı renkli elbiseler giyip, topaz veya zümrüt taşlı yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla ahenk içinde olurlar.

 267. Gülnaz dedi ki:

  Adım Gülnaz Anne adı Azize 15.05.1973

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Gülnaz Hanım yıldızname falı sonucunuz; İnatçıdırlar. Yaşlandıkça uysal olurlar. Ayaklarında veya başlarında bir yara eseri bulunur.
   Çocuklarının ekserisi erkek olur. Sıhhatlerini muhafaza etmeleri için sık sık yıkanmaları çok iyi olur. Sığır eti yemek mizaçlarının değişmesine sebep olacağından, sığır eti yemekten kaçınmaları kendileri için hayırlı olur. Ayrıca kuru bakla, mercimek ve nohut gibi şeyleri de yememelerinde çok fayda vardır. Genç yaşlarında zengin, orta yaşlarında fakir ve ahir ömürlerinde yine zengin olurlar. Bu kadınların sıhhatleri iyi olmakla beraber, iştahlarını engellemelerinde fayda vardır. Ayrıca, boğaz hastalıklarına da istidatları vardır.Bu kadınlar açık mavi, limon sarısı veya siyah renkli elbiseler giyip, parmaklarında da zafir veya opal taşlı yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla ahenk içinde olurlar. Bu kadınlar, şair, artist ressam, şarkıcı ve sanatkar olabilirler. Ayrıca konfeksiyonculukta da başarı sağlayabilirler. Eğer başka bir iş seçtilerse, üzülmelerine mahal yoktur. Çünkü azimleri sayesinde her işi başarabilirler. Unutulmamalıdır ki, azmin elinden hiçbir şey kurtulmaz. Ancak , inanmak , iman etmek, Allah cc a sığınmak gerekir.

 268. Mira dedi ki:

  Ad miriam anne adi nataşa dogum yili 29.04.2005

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Miriam yıldızname falı sonucunuz; Çok bilirler, hemen hemen her mesele hakkında bilgileri vardır. Fakat, bu kadınların bazıları şehla gözlüdür ve böylelerinin hasetçileri çoktur. Haklarında çok dedikodu yapılır. Hiçbir günahları olmadığı halde, esmer bir kimse tarafından iftiraya uğramalarından ve bu yüzden de çok zarar görmelerinden korkulur. Böyle bir iftiraya uğramaları evlerinin yıkılmasına sebep olabileceğinden, esmer kimselerden sakınmaları çok iyi olur. Çok güzel konuşurlar. Bu sebeple de insanlar arasında sözü sohbeti dinlenir olurlar. Ayrıca, ellerinde her zaman için geçerli bir sanatları olduğundan, vefat edinceye kadar hiç kimseye muhtaç olmadan yaşarlar.Çivit mavisi, portakal rengi veya limon sarısı renginde elbiseler giymeleri yıldızlarıyla ahenk içinde olmalarını sağlar. Ayrıca akik veya topaz taşlı yüzük taşımaktan da çok fayda görürler.Öğretmen, muhasebeci, kitap yazan, mütercim, şarkıcı, artist, terzi ve memur olabilirler. Ayrıca süs eşyaları imal edip , bunları satma işinde de muvaffak olabilirler. Ancak, bunlara benzer işlerde de başarılı olabilecekleri şüphesizdir.

 269. Merve dedi ki:

  Adım Merve anne adı Firdevs Doğum yılı 19.12.1998

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Merve hanım yıldızname falı sonucunuz; Hile ve mekre heybet ve vakara, rey ve tedbire sahiptirler. İnsanlar arasında muteber ve muhteremdirler. Hakkı sever batıldan nefret ederler. Çok düşmanları vardır. Çocuklarının çoğu erkek olur. Bazıları cömert ve müsriftirler. Bunun için bazen zahmet çekerler. 30 yaşından sonra kazançları artar. Hareketlerine hakim ve disiplinlidirler. Kocalarına sadıktırlar. Umumiyetle sıhhatlidirler. Fakat bacak ve kalça hastalıklarına istidatlıdırlar. Ayrıca yemeklerine çok dikkat etmeleri gerekir. At ve böcekleri severler. Kırmızı, eflatun, mor yeşil veya koyu kahverengi elbiseler giyip, elmas veya topaz taşlı yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar. Yazar, idareci ve memur olabilecekleri gibi felsefe sahasında da muvaffak olabilirler.

 270. Seren dedi ki:

  Merhaba adım Seren anne adı:Ayten doğum tarihi:05.02.1995

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Seren hanım yıldızname falı sonucunuz; Çalışkan, sanatkar ve muhtelif işlerde bilgilidirler. İtibarları çoktur. Zevk, safa , sohbet ve içkiye meyillidirler. Aynı zamanda iyilik etmeyi de severler. Sadık ve fedakardırlar.Dünya işlerine çok önem verirler. Bunun için de bazen sevdiklerini ihmal ederler. Başladıkları işi sonuna kadar götürürler. Başarılarını yavaş yavaş elde ederler.Sıhhatleri umumiyetle iyidir. Fakat, mide hastalıkları ve romatizmaya istidatlıdırlar. Bu vasıfta doğan kadınlar mavi veya siyah renkli elbiseler giyip, akik yahut yakut taşlı yüzük takarlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar. Öğretmen, memure, yazar, muhasebeci, kitapçı, müneccim veya ilim sahasında çalışan birer kişi olurlar. Ancak başladıkları işte sebat etmeleri gerekir.

 271. İlayda dedi ki:

  Adım ilayda anne adı Arife doğum yılı 22.08.2001

 272. Ebru yıldırım dedi ki:

  Merhaba adım Ebru anne adı remziye 02.12.1993 dogum tarihim banada bakarmısıın İzmirden teşekkürler

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Ebru hanım Çocuklarının çoğu erkektir. Mevki sahipleriyle münasebetleri olur. Çalışkan, sanatkar ve naziktirler. Ancak, hile ve mekre meyyaldirler. Bu vasıfta doğanlar Utaridin uğurlu bir saatinde doğmuşlarsa çok zengin, eğer Utaridin kötü bir saatinde doğmuşlarsa fakir olur, çok zahmet ve meşakkat çekerler, büyük felaketlere uğrarlar. Bir keresinde ölüm derecesinde hastalanırlar. Fakat kurtulurlar. Kalça ve bacak hastalıklarına istidadıdırlar. Yiyeceklerine de dikkat etmeleri gerekir. Basit şeyler yemeleri çok iyi olur. Turuncu, eflatun, yeşil, siyah veya mavi renkli elbiseler giyip, akik, yakut veya elmas taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla ahenk inde olurlar. İyi memure veya alim olabilirler.

 273. hülya dedi ki:

  Merhaba Adım Hülya, Anne Adım Cumaziye. 26/12/1977 Doğumluyum. Rica etsem bana da bir yorum yaparmısınız ? İstanbul dan Teşekkür ederim.

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Hülya hanım yıldızname falı sonucunuz;İzdivaçlarında nadiren mesut olurlar hisleri çabuk değişir ve aynı zamanda kıskançtırlar. Azim ve sebatları sayesinde her giriştikleri işte muvaffak olurlar. İlim öğrenmeye meraklıdırlar. Seyahat etmeyi de severler. Cömert ve sabırlıdırlar. Güler yüzlü oldukları için halk arasında makbul ve sevilen kişidirler. İdare ve müdarayı da severler.

 274. neryem hamza dedi ki:

  İsmim meryem Aydemir Anne adı Tüte doğum tarihi 03.11.1968

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Meryem hanım yıldızname falı sonucunuz;Zevk ve sefaya, cinsi münasebete düşkündürler. Azimli ve kuvvetlidirler. Akrabaları tarafından sözleri dinlenir, mevki sahibi bir erkekle evlenme ihtimalleri vardır. Ellerine çok mal geçer ama bunu faydası olmayan şeylere ve kişilere harcarlar.Çocuklarının çoğu erkek olur. Yarım baş ağrısı, safra ve hararetten şikayetçidirler. Bunun için limonata, demirhindi ve nilüfer şerbeti içmelerinde fayda vardır. Ayrıca kasık, karın boşluğu, kalp, gırtlak ve kan hastalıkları ile tenasül organı hastalıklarına istidatları vardır. Kahverengi, sarı ve turuncu renkli elbiseler giyip, topaz veya kristal taşlı yüzük kullanırlarsa; mizaçları ile tam bir ahenk içinde olurlar. Hikaye yazarı, hemşire, dişçi, kadın berberi ve terzi olabilir. Elleri her işe yatkındır.

 275. Hümeyra dedi ki:

  Hümayra
  Ayşe 19.06.1994

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Hümeyra hanım yıldızname falı sonucunuz; Bu tarihler arasında doğan kadınlar için denize düşmek ve boğulmak tehlikesi vardır. Çocuklarının çoğunu düşürürler. Bunun için pek az çocuk sahibi olurlar. Çok mal ve mülke sahip olmalarına rağmen bunları faydası olmayan şeylere sarf ederler. Çalgı ve eğlence çok severler. Alış verişte bahtları açıktır. Başlarından 2 veya 4 nikah geçer. Bu tarihler arasında doğan kadınlar, hukukçu, bankacı, yazar,berber, dişçi, eczacı ve iyi bir işçi olabilirler. Kırmızı, mavi veya sarı renkli elbiseler giyip, topaz veya zümrüt taşlı yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla ahenk içinde olurlar.

   1. Yağmur dedi ki:

    Merhaba adım yağmur anne Döndü. 12/10/1990

 276. Ayşin Koca dedi ki:

  Adim AYŞİN, anne adı FERİHAN. Doğum tarihim 29 ekim 1979 yıldıznameme bakabilir misiniz?

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Ayşin hanım yıldızname falı sonucunuz;Tabiatları hırçındır. Bakışları cüretkardır. Yürüyüşleri cesaretlidir. İrade ve tahammülleri fazladır. İşe başlamak için geç karar verirler ama başladıkları işi de tamamlamadan bırakmazlar. Azim ve sebatları sayesinde başaramayacakları iş yoktur. Hep kendi fikirlerini kabul ettirmek isterler. Haksızlığa tahammülleri yoktur. Kızdıkları zamanda onları teskin etmek çok zordur. Kurnaz, saldırgan ve kavgacıdırlar. Aşk hayatları ihtiraslı ve devamlı olur. İhanete uğramaktan hoşlanmazlar. Egoisttirler. İhtiraslarına esir olmazlarsa; giriştikleri her işte başarılı olurlar. Doğum günlerinde yıldızlarının açılarına göre üç vasıfa ayrılırlar.

 277. Yağmur dedi ki:

  Merhaba adım yağmur. Anne döndü tarih 12/10/1990

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Yağmur hanım yıldızname falı sonucunuz; Haleti ruhaniyeleri sık sık değişir. Tedbir ve zekaları ortadır. Zevk ve sefayı severler. Müsriftirler. Aynı zamanda hile ve hurdaya da meyillidirler. Bazıları cimri ve merhametsizidirler. Tatlı ve ekşi şeyleri çok severler. Bunun için de çok zaman rahatsız olurlar. Rahatsızlıkları bel kemiği, yan ağrıları, böbreklerinden.Hemen karar vermekten kaçınırlar. Ve yaşlandıkları zaman isteklerinin çoğuna kavuşurlar. Yeşil, çivit mavisi , limon sarısı veya beyaz renkli elbiseler giyip, akik veya opal taşlı yüzük takarlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar. Şarkıcı, ressam terzi, çiçekçi veya bunlara benzer mesleklerde başarılı olabilirler.

 278. Yağmur dedi ki:

  Yağmur anne döndü 12/10/1990

 279. Çetin dedi ki:

  Adım: Çetin , Anne Adım: Şebnem , Doğum Tarihi: 28/08/1995

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Çetin bey yıldızname falı sonucunuz;Evlilikte bahtları yaverdir. Çocukları kız veya erkek olur. Mizaçları icabı kıskançtırlar. Çabuk kızarlar. El işlerinde maharetlidirler. Aynı zamanda zeki ve anlayışlıdırlar. Halk tarafından çok sevilen kişiler olurlar. Hayırlı günleri Pazar ve Pazartesidir. Bazıları erkeklere düşkün olurlar.Yüksekçe bir yerden düşmelerinden veya bir trafik kazası geçirmelerinden korkulur. Kadınlardan tehlike vardır. Kumral veya sarı tenli kadınlardan uzak durmaları çok iyi olur. Çünkü, böyle kadınlar onların kötülüğü için çalışırlar. Herkesle kolayca dost olabilirler. Arkadaş ve dostları için her türlü fedakarlığı yaparlar. Sıcak kanlıdırlar. Bedenleri yaşlandığı zaman bile ruhları yaşlanmaz. Gençlerle birlikte olmaktan ve onlarla şakalaşmaktan hoşlanırlar. Aynı zamanda çok cömerttirler.Yeşil, mavi, mor veya kırmızı renkli elbiseler giyip, zümrüt veya safir taşlı bir yüzük takarlarsa mizaçlarıyla ahenk içinde olurlar.Tezgahtar, sekreter , bankacı , imalatçı , avukat ve hukukçu olabilirler.

 280. cansu dedi ki:

  Meraba ben 03.15.1999 dogumluyum banada bakar misiniz

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba yıldızname falı bakımız genel bakımdır, Alış verişte bahtları açıktır. Erkekler tarafından çok sevilirler ama kadınlar tarafından sevilmezler. Gezmeyi severler. Daima huysuzdurlar. Münakaşa etmekten kaçınmaları iyi olur. Ciğer ve bağırsak hastalıklarına istidatlıdırlar. Ayrıca, safra kesesi ve baş dönmesinden de şikayet ederler . Soğuktan korunmaları iyi olur. Kırmızı, leylak rengi veya menekşe rengi elbiseler giyip kristal veya inci taşlı yüzük tararlarsa mizaçları ile tam bir ahenk içinde olurlar. Şair, ressam, dişçi, kadın berberi, yazar olabilecekleri gibi sıvı madde ticaretinde de başarılı olabilirler.

 281. beste dedi ki:

  Adım:Beste Anne adı:Ayşe Tarih:15.08.1995

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba yıldızname falı sonucunuz genel bakımdır, Mizaçları itibariyle sık sık baş ağrısından şikayet ederler. Göz hastalıklarına da istidatları vardır. Ayrıca kalp ve sırt hastalıkların karşı da korunmalıdırlar. Limonata ve demirhindi şerbeti içmelerinde çok fayda vardır. Başlarından iki nikah geçmesi ihtimali vardır. İlk kocalarından vefat veya boşanmayla ayrılırlar. Zevk, safa ve eğlenceyi çok severler. İhtiyarlıklarında salah ı hal kesb ederler ve niyet de ederlerse Hacca da giderler.Kırmızı, kahverengi veya sarı renkli elbiseler giyip, yakut veya elmas taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.Memur, dişçi, kimyager veya tezgahtar olabilirler.

 282. Büşra dedi ki:

  Adım Büşra Anne Adı Salise Doğum Tarihim 18.09.2001

  1. Eslemce dedi ki:

   Merabalar Büşra hanım yıldızname falı sonucunuz; Düzgün sözlü izzeti nefis sahibi olup , biraz da kibirlidirler. Bir halde ve bir işte sebat etmezler. Hiddet ve gazapları kuvvetlidir. Erkekleri güzellikleriyle tesirleri altına alırlar ve kocalarının da muhabbetini kazanırlar.Para ve şöhrete düşkündürler. Arkadaş ve dost seçmekte müşkül pesenttirler. Davranışları soğuktur. Yeni şeyler keşfetmeye kabiliyetlidirler. Ama belli bir iş üzerinde uzun zaman çalışmayı sevmezler.Sıhhatleri umumiyetle iyidir. Fakat, dalak, karaciğer, pankreas ve safra kesesi hastalıklarına istidatlıdırlar. Hasılı hastalık hastası olmaya meyillidirler.Beyaz, sarı, yeşil ve açık mavi renkli elbiseler giyip, hanımeli kokusu sürünüp, parmaklarında da akik yahut zümrüt taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla ahenk içinde olurlar.

 283. Merve dedi ki:

  Adım Merve anne adım ikbal 19.05.1990 doğumluyum

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Merve hanım yıldızname falı sonucunuz;Az konuşurlar, sevimlidirler, gezmeyi severler, yüzlerinde bir ben veya bir alamet vardır. Çok çabuk kızarlar fakat çok çabuk da barışırlar. Uyumayı severler, unutkandırlar. Ayrıca sır saklamayı da bilmezler.Trafik kazası geçirmeleri veya yüksekçe bir yerden düşmelerinden korkulur. Hasılı, bu kadınlar herkes yanında sevgili ve muhterem olurlar. Severler sevilirler. Zevk ve sefaya da düşkün olduklarından, adlarının kötüye çıkmasından korkulur. İnsanlar arasında tenkit edilecek hareketlerden kaçınması kendileri için çok hayırlı olur. Sıvı şeylerle ilgili her işte muvaffak olabilirler. Ayrıca, terzi artist , tezgahtar, şarkıcı, sanatkar, çiçekçi ve konfeksiyoncu da olabilirler. Beyaz, açık sarı ve açık yeşil renkli elbiseler giyip, parmaklarında da opal taşlı bir yüzük taşırlarsa, yıldızlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.

 284. Gülşah Y dedi ki:

  Merhaba Adım : GÜLŞAH 03.05.1984 anne adım:Nurcan en kısa zamanda yorumlarsanız çok sevinirim teşekkürler 🙂

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Gülşah hanım yıldızname falı sonucunuz; Az konuşurlar, sevimlidirler, gezmeyi severler, yüzlerinde bir ben veya bir alamet vardır. Çok çabuk kızarlar fakat çok çabuk da barışırlar. Uyumayı severler, unutkandırlar. Ayrıca sır saklamayı da bilmezler.Trafik kazası geçirmeleri veya yüksekçe bir yerden düşmelerinden korkulur. Hasılı, bu kadınlar herkes yanında sevgili ve muhterem olurlar. Severler sevilirler. Zevk ve sefaya da düşkün olduklarından, adlarının kötüye çıkmasından korkulur. İnsanlar arasında tenkit edilecek hareketlerden kaçınması kendileri için çok hayırlı olur. Sıvı şeylerle ilgili her işte muvaffak olabilirler. Ayrıca, terzi artist , tezgahtar, şarkıcı, sanatkar, çiçekçi ve konfeksiyoncu da olabilirler.Beyaz, açık sarı ve açık yeşil renkli elbiseler giyip, parmaklarında da opal taşlı bir yüzük taşırlarsa, yıldızlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.

 285. Esra dedi ki:

  adim Esra Anne Adi Sükriye dogum tarihim 21/07/1997

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Esra hanım yıldızname falı sonucunuz;Seyahat etmeyi ve sık sık yer değiştirmeyi severler. Başlarından iki nikah geçer. Ziyneti ve güzel kokuları severler. Ekserisi muhafazakar olurlar. Böyle olanlar da çok iyi aile kadını olurlar. Arkadaşlarına da çok bağlı olurlar. Eski hatıralara ve geçmişlerine bağlıdırlar. Ve bu huylarından kurtulmakta da zorluk çekerler. Beyaz, mor, açık sarı ve açık yeşil elbiseler giyip, kristal veya topaz taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar. Öğretmen, otelci, turizmci olabilecekleri gibi sıvı şeylerle alakalı her türlü meslekte de muvaffak olabilirler.

 286. Nursel dedi ki:

  Mrb ben Nursel anne adı seher 10.08.1984. Teşekkür ederim şimdiden

 287. Nursel dedi ki:

  Mrb adım Nursel anne adı seher 10.08.1985 teskkur ederim

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Nursel hanım yıldızname falı sonucunuz; Evlilikte bahtları yaverdir. Çocukları kız veya erkek olur. Mizaçları icabı kıskançtırlar. Çabuk kızarlar. El işlerinde maharetlidirler. Aynı zamanda zeki ve anlayışlıdırlar. Halk tarafından çok sevilen kişiler olurlar. Hayırlı günleri Pazar ve Pazartesidir. Bazıları erkeklere düşkün olurlar.Yüksekçe bir yerden düşmelerinden veya bir trafik kazası geçirmelerinden korkulur. Kadınlardan tehlike vardır. Kumral veya sarı tenli kadınlardan uzak durmaları çok iyi olur. Çünkü, böyle kadınlar onların kötülüğü için çalışırlar. Herkesle kolayca dost olabilirler. Arkadaş ve dostları için her türlü fedakarlığı yaparlar. Sıcak kanlıdırlar. Bedenleri yaşlandığı zaman bile ruhları yaşlanmaz. Gençlerle birlikte olmaktan ve onlarla şakalaşmaktan hoşlanırlar. Aynı zamanda çok cömerttirler.Yeşil, mavi, mor veya kırmızı renkli elbiseler giyip, zümrüt veya safir taşlı bir yüzük takarlarsa mizaçlarıyla ahenk içinde olurlar.Tezgahtar, sekreter , bankacı , imalatçı , avukat ve hukukçu olabilirler.

 288. ULKU dedi ki:

  MRB ADIM ÜLKÜ ANNE ADI HAYRİYE DOGUM TARİHİM 01,05,1985

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Ülkü hanım yıldızname falı sonucunuz; Az konuşurlar, sevimlidirler, gezmeyi severler, yüzlerinde bir ben veya bir alamet vardır. Çok çabuk kızarlar fakat çok çabuk da barışırlar. Uyumayı severler, unutkandırlar. Ayrıca sır saklamayı da bilmezler. Çivit mavisi, portakal rengi veya limon sarısı renginde elbiseler giymeleri yıldızlarıyla ahenk içinde olmalarını sağlar. Ayrıca akik veya topaz taşlı yüzük taşımaktan da çok fayda görürler.
   Öğretmen, muhasebeci, kitap yazan, mütercim, şarkıcı, artist, terzi ve memur olabilirler. Ayrıca süs eşyaları imal edip , bunları satma işinde de muvaffak olabilirler. Ancak, bunlara benzer işlerde de başarılı olabilecekleri şüphesizdir.

 289. Birol dedi ki:

  Adım Birol
  Anne adı Fadime
  Doğum 26.22.1973

 290. Sevil dedi ki:

  Adım: Sevil Anne adı: Aynur doğum tarihi:09.08.1995

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Sevil hanım yıldızname falı sonucunuz; Çabuk kızarlar ve kızgınlıkları çok şiddetli olur.Fakat bu haletli çok çabuk geçer . Başlarında veya gözlerinde bir eser bulunur. Kolayca arkadaş olurlar, arkadaşları uğruna mücadele etmekten de kaçınmazlar. Bedenleri yaşlanır fakat, ruhları hiç yaşlanmaz. Geçliklerinde mal sahibi olurlar. Suç işlemeleri ihtimali de vardır. Erkek ve kız çocukları olur fakat , onlar yüzünden çok sıkıntı çekerler. Çiftçilikte şansları yoktur lakin sanatta ve kuyumculukta çok şanslıdırlar. Kırmızı tenli bir kadından zarar görmeleri ihtimali vardır. Bunun için böyle kadınlardan sakınmaları çok iyi olur. Mavi, yeşil veya kırmızı renkli elbiseler giyer ve elmas veya yakut taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.İyi bir işçi , tezgahtar, müdür , katip , avukat, hakim , bankacı ve doktor olabilirler.

 291. Sevil dedi ki:

  ismim: Sevil
  anne adı: Aynur
  doğum tarihi: 09.08.1995

 292. Gönül dedi ki:

  Anne adı dilfiraz 30.4.44
  Benim adım gönül
  1.7.71

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Gönül hanım yıldızname falı sonucunuz;Akıllıdırlar, irfan sahibidirler ve her gördüklerini aynen yapabilecek kabiliyettedirler. Erkekler arasında talihleri yaverdir. Fakat erkekler tarafından zarar görmelerinden korkulur. Sarı tenli bir kadından sakınmaları iyi olur. Çünkü, böyle bir kadın onların kötülüğüne çalışır. Çocuklarının çoğu kız olur. Mevki sahibi kimselerden yardım görülürler. Erkekler tarafından da çok sayılır ve sevilirler. Ateşte yanmasından, trafik kazası geçirmelerinden, hayvan tarafından ısırılmalarından veya bir hayvandan düşmelerinden korkulur. Çok uyurlar ve boş oturmayı da severler. Kış aylarında balgamları artar. Ara sıra müshil alırlarsa çok faydasını görürler. Astım hastalığına karşı da istidatları vardır. Alkol ve boğazı tahriş edici diğer şeyleri kullanmaktan da kaçınmaları gerekir. Bütün sıkıntılara katlanmasını bilirler. Çünkü çok sabırlıdırlar. Hayatlarının sonuna kadar sadece bir tek erkeği severler. Hemen hemen her meslekte başarılı olurlar. Edebiyat ve sanat sahalarında da başarılı olabilirler. Onlar için ticarette hayırlıdır. Beyaz, açık sarı, mor, mavi ve siyah renkli elbiseler giyip, kristal veya yakut taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.

 293. Arzum dedi ki:

  Arzu anne adı fatma 25.05.1986 doğumlu teşekküler

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Arzu hanım yıldızname falı sonucunuz; Düzgün sözlü ve orta zekâlı olurlar. Mal ve para biriktirmeye düşkün olurlar ve fakat bunların muhafazasında pek umursamazdırlar. Ev ve aile hayatlarının huzurlu olmasını isterler. Fakat sevdiklerine kalplerindeki duyguları açıklamayı bilmezler. Bu hususta çok çekingendirler. Sevdikleri kadar, nefret etmesini de bilirler. Sıhhatleri umumiyetle iyidir. Ancak sıhhatlerini bozacak şeylerden kaçınmaları çok hayırlı olur. Çok değişik mesleklere merakları vardır. Fakat imalatçılık ve çiftçilik en uygun meslektir. Ayrıca bu erkeklerin cenaze levazımatçısı veya ölü yıkayıcısı oldukları bittecrübe görülmüştür. Ayrıca inşaatçılıkta da muvaffak olacakları şüphesizdir. Bu erkekler siyah, mavi veya kahverengi elbiseler giyecek olurlarsa, mizaçları ile ahenk içinde olurlar. Ayrıca, zümrüt veya aytaşı bulunan bir yüzük takmalarında da büyük fayda vardır.

 294. Ali dedi ki:

  Anne Adı semiha Doğum Tarihi :03.01.1983
  Adım:ali

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Ali bey yıldızname falı sonucunuz; Az konuşurlar, sevimlidirler, gezmeyi severler, yüzlerinde bir ben veya bir alamet vardır. Çok çabuk kızarlar fakat çok çabuk da barışırlar. Uyumayı severler, unutkandırlar. Ayrıca sır saklamayı da bilmezler.Trafik kazası geçirmeleri veya yüksekçe bir yerden düşmelerinden korkulur. Hasılı, bu kadınlar herkes yanında sevgili ve muhterem olurlar. Severler sevilirler. Zevk ve sefaya da düşkün olduklarından, adlarının kötüye çıkmasından korkulur. İnsanlar arasında tenkit edilecek hareketlerden kaçınması kendileri için çok hayırlı olur. Sıvı şeylerle ilgili her işte muvaffak olabilirler. Ayrıca, terzi artist , tezgahtar, şarkıcı, sanatkar, çiçekçi ve konfeksiyoncu da olabilirler. Beyaz, açık sarı ve açık yeşil renkli elbiseler giyip, parmaklarında da opal taşlı bir yüzük taşırlarsa, yıldızlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.

 295. Ali dedi ki:

  Anne Adı semiha Doğum Tarihi :03.01.1983
  Adım:ali

 296. Naher dedi ki:

  merhaba benim adım : naher ve doğum günüm 4 kasım 1991’de, anne adı : sawsan

 297. Naher dedi ki:

  merhaba benim adım naher ve doğum günüm 4 kasım 1991’de, annelerimin adı sawsan

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Naher yıldızname falı sonucunuz; Zevk ve sefaya, cinsi münasebete düşkündürler. Azimli ve kuvvetlidirler. Akrabaları tarafından sözleri dinlenir, mevki sahibi bir erkekle evlenme ihtimalleri vardır. Ellerine çok mal geçer ama bunu faydası olmayan şeylere ve kişilere harcarlar. Çocuklarının çoğu erkek olur. Yarım baş ağrısı, safra ve hararetten şikayetçidirler. Bunun için limonata, demirhindi ve nilüfer şerbeti içmelerinde fayda vardır. Ayrıca kasık, karın boşluğu, kalp, gırtlak ve kan hastalıkları ile tenasül organı hastalıklarına istidatları vardır. Kahverengi, sarı ve turuncu renkli elbiseler giyip, topaz veya kristal taşlı yüzük kullanırlarsa; mizaçları ile tam bir ahenk içinde olurlar. Hikaye yazarı, hemşire, dişçi, kadın berberi ve terzi olabilir. Elleri her işe yatkındır.

 298. Hüseyin dedi ki:

  Adim Hüseyin anne adım Emine 20.09.1996 doğumluyum

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Hüseyin bey Düzgün sözlü izzeti nefis sahibi olup , biraz da kibirlidirler. Bir halde ve bir işte sebat etmezler. Hiddet ve gazapları kuvvetlidir. Erkekleri güzellikleriyle tesirleri altına alırlar ve kocalarının da muhabbetini kazanırlar.Para ve şöhrete düşkündürler. Arkadaş ve dost seçmekte müşkül pesenttirler. Davranışları soğuktur. Yeni şeyler keşfetmeye kabiliyetlidirler. Ama belli bir iş üzerinde uzun zaman çalışmayı sevmezler. Sıhhatleri umumiyetle iyidir. Fakat, dalak, karaciğer, pankreas ve safra kesesi hastalıklarına istidatlıdırlar. Hasılı hastalık hastası olmaya meyillidirler. Beyaz, sarı, yeşil ve açık mavi renkli elbiseler giyip, hanımeli kokusu sürünüp, parmaklarında da akik yahut zümrüt taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla ahenk içinde olurlar.

 299. Sabiha dedi ki:

  Adım: Sabiha anne adı: mavuş doğum tarihi: 25/12/1994

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Sabiha hanım yıldızname falı sonucunuz;Hile ve mekre heybet ve vakara, rey ve tedbire sahiptirler. İnsanlar arasında muteber ve muhteremdirler. Hakkı sever batıldan nefret ederler. Çok düşmanları vardır. Çocuklarının çoğu erkek olur. Bazıları cömert ve müsriftirler. Bunun için bazen zahmet çekerler. 30 yaşından sonra kazançları artar. Hareketlerine hakim ve disiplinlidirler. Kocalarına sadıktırlar. Umumiyetle sıhhatlidirler. Fakat bacak ve kalça hastalıklarına istidatlıdırlar. Ayrıca yemeklerine çok dikkat etmeleri gerekir. At ve böcekleri severler. Kırmızı, eflatun, mor yeşil veya koyu kahverengi elbiseler giyip, elmas veya topaz taşlı yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar. Yazar, idareci ve memur olabilecekleri gibi felsefe sahasında da muvaffak olabilirler.

 300. Omer dedi ki:

  Adim ömer anne adi Hatice dogum tarihi 27.09.1987

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Ömer bey yıldızname falı sonucunuz; Akıllı, zarif, izzeti nefis sahibi ve çalışkandırlar. Fakat, hiçbir işte sebat etmezler.Kendilerini her gören sever. Genç yaşlarında sık sık hasta olurlar. Ziyneti, bağ ve bahçeyi, zevk ve sefayı ararlar. Demir bir aletle yaralanmak, yanmak, yahut bir hayvan tarafından ısırılmak tehlikesi vardır.Güzel olan her şeyi severler. Sahtekarlara karşıdırlar. Onları tam manasıyla anlamak çok zordur. Her türlü eziyet ve meşakkate katlanabilirler. Sıhhatlerinden sık sık endişelenirler. Böbrek ve bel hastalıklarına istidatlıdırlar.İş ve ticaret hayatında zekidirler. İyi karar verirlerse hem şan ve şöhret ve hem de zengin olabilirler. Kendilerine uygun bir meslek seçerlerse, hayatta çok başarılı olurlar.

 301. Melek dedi ki:

  Adım MELEK.Annemin adı SULTAN.Doğum tarihim:15/02/1981 benimle ilgili yorumunuzu merak ediyorum.Teşekkürler.

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Melek hanım yıldızname falı sonucunuz; Çalışkan, sanatkar ve muhtelif işlerde bilgilidirler. İtibarları çoktur. Zevk, safa , sohbet ve içkiye meyillidirler. Aynı zamanda iyilik etmeyi de severler. Sadık ve fedakardırlar. Dünya işlerine çok önem verirler. Bunun için de bazen sevdiklerini ihmal ederler. Başladıkları işi sonuna kadar götürürler. Başarılarını yavaş yavaş elde ederler.Sıhhatleri umumiyetle iyidir. Fakat, mide hastalıkları ve romatizmaya istidatlıdırlar. Bu vasıfta doğan kadınlar mavi veya siyah renkli elbiseler giyip, akik yahut yakut taşlı yüzük takarlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.Öğretmen, memure, yazar, muhasebeci, kitapçı, müneccim veya ilim sahasında çalışan birer kişi olurlar. Ancak başladıkları işte sebat etmeleri gerekir.

 302. Demet dedi ki:

  Adım Demet baba adı Ömer ana adı Hanife 19.05.1985

 303. Cansel dedi ki:

  Adım: Cansel
  Ana adı: kiraz
  Doğum tarihim : 22/07/2002

 304. İrfan dedi ki:

  Adım İrfan anne adım Sultan doğum tarihim 15.10.1987

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba İrfan bey yıldızname falı sonucunuz; Akıllı, zarif, izzeti nefis sahibi ve çalışkandırlar. Fakat, hiçbir işte sebat etmezler.Kendilerini her gören sever. Genç yaşlarında sık sık hasta olurlar. Ziyneti, bağ ve bahçeyi, zevk ve sefayı ararlar. Demir bir aletle yaralanmak, yanmak, yahut bir hayvan tarafından ısırılmak tehlikesi vardır.Güzel olan her şeyi severler. Sahtekarlara karşıdırlar. Onları tam manasıyla anlamak çok zordur. Her türlü eziyet ve meşakkate katlanabilirler. Sıhhatlerinden sık sık endişelenirler. Böbrek ve bel hastalıklarına istidatlıdırlar. İş ve ticaret hayatında zekidirler. İyi karar verirlerse hem şan ve şöhret ve hem de zengin olabilirler. Kendilerine uygun bir meslek seçerlerse, hayatta çok başarılı olurlar.

 305. Ahmet dedi ki:

  İsmim ahmet annem emine doğum tarihim 29.10.1985 bilgileriniz için şimdiden tsk ederim.

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Ahmet bey yıldızname falı sonucunuz, Hilekar ve lisanları akrep gibi sokucu olup, ortalığı karıştırırlar. Hayatta hem yükselebilir ve hem de çok alçalabilirler. Cinsi münasebete düşkündürler. Kadınlarla olan münasebetlerine dikkat etmezlerse; başlarına bir çok bela gelebilir. Hiddetlerini kontrol etmezler. Herkesi tenkit ederler fakat kendi hata ve kabahatlerini hiç görmezler. Musibet ve belalara karşı dayanıklıdırlar. Kan kırmızısı ve deniz mavisi elbiseler giyip, parmaklarında topaz taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçları ile tam bir ahenk içinde olurlar. Bu vasıfta doğanlar, kasık ve tenasül organı hastalılarına istidatlı olduklarından, kendilerini korumalıdırlar.Bu vasıfta olan erkekler; asker, doktor, berber, çiftçi ve çok iyi bir işçi olurlar.

 306. Sema küçük dedi ki:

  Asım sema annemin adı sabiha doğum tarihim 12.07.1994 teşekkürler

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Sema hanım yıldızname falı sonucunuz Seyahat etmeyi ve sık sık yer değiştirmeyi severler. Başlarından iki nikah geçer. Ziyneti ve güzel kokuları severler. Ekserisi muhafazakar olurlar. Böyle olanlar da çok iyi aile kadını olurlar. Arkadaşlarına da çok bağlı olurlar. Eski hatıralara ve geçmişlerine bağlıdırlar. Ve bu huylarından kurtulmakta da zorluk çekerler. Beyaz, mor, açık sarı ve açık yeşil elbiseler giyip, kristal veya topaz taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar. Öğretmen, otelci, turizmci olabilecekleri gibi sıvı şeylerle alakalı her türlü meslekte de muvaffak olabilirler.

 307. gül dedi ki:

  adım gül
  anne adı canan
  doğum tarihi: 05/06/1997

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Gül hanım yıldızname falı sonucunuz; Bu tarihler arasında doğan kadınlar için denize düşmek ve boğulmak tehlikesi vardır. Çocuklarının çoğunu düşürürler. Bunun için pek az çocuk sahibi olurlar. Çok mal ve mülke sahip olmalarına rağmen bunları faydası olmayan şeylere sarf ederler. Çalgı ve eğlence çok severler. Alış verişte bahtları açıktır. Başlarından 2 veya 4 nikah geçer. Bu tarihler arasında doğan kadınlar, hukukçu, bankacı, yazar,berber, dişçi, eczacı ve iyi bir işçi olabilirler. Kırmızı, mavi veya sarı renkli elbiseler giyip, topaz veya zümrüt taşlı yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla ahenk içinde olurlar.

 308. Meral dedi ki:

  Adım Meral
  Anne adım Behiye
  Doğum tarihim: 06.06.1982

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Meral hanım yıldızname falı sonucunuz; Bu tarihler arasında doğan kadınlar için denize düşmek ve boğulmak tehlikesi vardır. Çocuklarının çoğunu düşürürler. Bunun için pek az çocuk sahibi olurlar. Çok mal ve mülke sahip olmalarına rağmen bunları faydası olmayan şeylere sarf ederler. Çalgı ve eğlence çok severler. Alış verişte bahtları açıktır. Başlarından 2 veya 4 nikah geçer. Bu tarihler arasında doğan kadınlar, hukukçu, bankacı, yazar,berber, dişçi, eczacı ve iyi bir işçi olabilirler. Kırmızı, mavi veya sarı renkli elbiseler giyip, topaz veya zümrüt taşlı yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla ahenk içinde olurlar.

 309. kudret altıntop dedi ki:

  adım kudret altıntop anne adı ayşe doğum tarihim 15.11.1975

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Kudret bey yıldızname falı sonucunuz; Kadınlara meyyal olup, eğlence, zevk ve sefaya da düşkündürler. Herkesle dost olurlar. İyi kötü ayırmadan herkese yardım ederler. Kah zengin, kah fakir olurlar. Sonları hayırlıdır. İleri yaşlarında isteklerine kavuşur ve bolluk içinde vefat ederler.Bu vasıfta doğanlar hislerini ve hiddetlerini kontrol etmeyi öğrenmelidirler. Ayrıca kadınların gizli düşmanlıklarına karşı da tedbirli olmalıdırlar. Karın, kasık ve tenasül uzvu hastalıklarına istidatlıdırlar. İçki ve gece hayatından da sakınmalıdırlar. Mavi ve beyaz renkli elbiseler giyip, parmaklarında da zafir, yakut veya zümrüt taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçları ile ahenk içinde olurlar. Şarkıcı, cerrah, kimyager, artist, terzi ve tamirci olabilirler.

 310. osman dedi ki:

  ad: osman
  a. adı. : makbule
  d. tar. : 04.07.1991

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Osman bey yıldızname falı sonucunuz; Bu vasıfta doğanların çocuklarının çoğu erkek olur. Esmer tenli ve yüzünde bir alamet olan bir adamdan sakınmaları gerekir. Ana baba evinden ayrılırlar. Memleketlerini de terk etmeleri ihtimali vardır. Fakat en sonunda yine memleketlerine dönerler. Miras yerler veya hazine bulurlar. Rahat ve bolluk içinde yaşarlar. Torunlarını da gördükten sonra vefat ederler. Kadın erkek herkesle iyi geçinirler. Bütün sıkıntılara katlanmayı bilirler. Fazla yemekten ve alkol almaktan sakınmaları hayırlı olur. Ayrıca astım hastalığına karşı istidatlı oldukları için kendilerini korumaları gerekir. Gemici balıkçı, nakliyeci tüccar ve yazar olabilirler.Beyaz, açık , sarı açık yeşil veya siyah elbiseler giyip, parmaklarında da kristal taşlı bir yüzük taşıyacak olurlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.

 311. Arzu dedi ki:

  Merhaba adım Arzu anne adı yüksel. Doğum tarihi 14.07.1981

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Arzu hanım yıldızname falı sonucunuz;Seyahat etmeyi ve sık sık yer değiştirmeyi severler. Başlarından iki nikah geçer. Ziyneti ve güzel kokuları severler. Ekserisi muhafazakar olurlar. Böyle olanlar da çok iyi aile kadını olurlar. Arkadaşlarına da çok bağlı olurlar. Eski hatıralara ve geçmişlerine bağlıdırlar. Ve bu huylarından kurtulmakta da zorluk çekerler.Beyaz, mor, açık sarı ve açık yeşil elbiseler giyip, kristal veya topaz taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar. Öğretmen, otelci, turizmci olabilecekleri gibi sıvı şeylerle alakalı her türlü meslekte de muvaffak olabilirler.

 312. Nihat dedi ki:

  Nihat 01.11.1998
  Anne adı asuman

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Nihat bey yıldızname falı sonucunuz; Zevk ve sefayı, içki ve işreti severler. Gözlerinden şikayet ederler ve yüzlerinde de bir alamet vardır. Bu vasıfta doğanların düşmanları çoktur. Hatta düşmanlarından birisi canlarına kast edecek kadar azimlidir.Bu vasıfta olanların bazıları çok şüpheci ve maddeye düşkün olurlar. Kasık, karın boşluğu, kalp, gırtlak, kan ve tenasül uzvu hastalıklarına istidatlıdırlar. Bu vasıfta olanlar kırmızı, sarı ve kahverengi elbiseler giyip, parmaklarında da kristal veya topaz taşlı bir yüzük taşırlarsa; mizaçları ile ahenk içinde olurlar.Bu vasıfta doğanlar idareci, subay, cerrah, dişçi, kimyager, berber, polis, yazar ve kesici aletlerle yapılan bütün işlerde başarılı olabilirler.

 313. Arzu dedi ki:

  Arzu anne ismi sebiha doğum tarihi 01.05.2002

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Arzu hanım yıldızname falı sonucunuz; Az konuşurlar, sevimlidirler, gezmeyi severler, yüzlerinde bir ben veya bir alamet vardır. Çok çabuk kızarlar fakat çok çabuk da barışırlar. Uyumayı severler, unutkandırlar. Ayrıca sır saklamayı da bilmezler.Trafik kazası geçirmeleri veya yüksekçe bir yerden düşmelerinden korkulur. Hasılı, bu kadınlar herkes yanında sevgili ve muhterem olurlar. Severler sevilirler. Zevk ve sefaya da düşkün olduklarından, adlarının kötüye çıkmasından korkulur. İnsanlar arasında tenkit edilecek hareketlerden kaçınması kendileri için çok hayırlı olur. Sıvı şeylerle ilgili her işte muvaffak olabilirler. Ayrıca, terzi artist , tezgahtar, şarkıcı, sanatkar, çiçekçi ve konfeksiyoncu da olabilirler.Beyaz, açık sarı ve açık yeşil renkli elbiseler giyip, parmaklarında da opal taşlı bir yüzük taşırlarsa, yıldızlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.

 314. makbule dedi ki:

  ad: makbule
  a. adı. : fatma
  d. tar. : 17.08.1967 rica ediyorum.

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Makbule hanım yıldızname falı sonucunuz; Mizaçları itibariyle sık sık baş ağrısından şikayet ederler. Göz hastalıklarına da istidatları vardır. Ayrıca kalp ve sırt hastalıkların karşı da korunmalıdırlar. Limonata ve demirhindi şerbeti içmelerinde çok fayda vardır.Başlarından iki nikah geçmesi ihtimali vardır. İlk kocalarından vefat veya boşanmayla ayrılırlar. Zevk, safa ve eğlenceyi çok severler. İhtiyarlıklarında salah ı hal kesb ederler ve niyet de ederlerse Hacca da giderler.Kırmızı, kahverengi veya sarı renkli elbiseler giyip, yakut veya elmas taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar. Memur, dişçi, kimyager veya tezgahtar olabilirler.

 315. Cigdem dedi ki:

  Merhaba,
  Adim Cigdem
  Anne Adi: Fevziye
  Dogum tarihi: 15.06.1976

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Çiğdem hanım yıldızname falı sonucunuz; Bu tarihler arasında doğan kadınlar için denize düşmek ve boğulmak tehlikesi vardır. Çocuklarının çoğunu düşürürler. Bunun için pek az çocuk sahibi olurlar. Çok mal ve mülke sahip olmalarına rağmen bunları faydası olmayan şeylere sarf ederler. Çalgı ve eğlence çok severler. Alış verişte bahtları açıktır. Başlarından 2 veya 4 nikah geçer. Bu tarihler arasında doğan kadınlar, hukukçu, bankacı, yazar,berber, dişçi, eczacı ve iyi bir işçi olabilirler. Kırmızı, mavi veya sarı renkli elbiseler giyip, topaz veya zümrüt taşlı yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla ahenk içinde olurlar.

   1. Selçuk dedi ki:

    Adım: Selçuk
    Anne Adı: Kevser
    Dopum tarihi: 09-01-1989

 316. Selçuk dedi ki:

  Adım: Selçuk
  Anne Adı: Kevser
  Dopum tarihi: 09-01-1989

 317. Filiz dedi ki:

  Merhaba ben filiz anne adi sevim dogum tarihim 21.09.1986

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Filiz hanım yıldızname falı sonucunuz; İzzeti nefis sahibi olup, zeki ve mahirdirler. Herkes tarafından sevilirler. Güzel koku, ziynet ve ihtişamı zevk ve sefayı severler. Dürüst ve cömerttirler. Ümit doludurlar.Bazıları fettan olup, mal ve servete düşkündürler. Mizaçları zarif, lisanları latif, akıllı ve lebibdirler. Erkeklerin malalarını yiyici olurlar. Bir çok hastalıklara karşı istidatlıdırlar. Kanları galeyana geldiğinde ya safraları galip geldiğinde baş ağrısı ve baş dönmesinden şikayet ederler. Ciğerlerinden, böbreklerinden ve yan ağrılarından da şikayetleri vardır. Bu durumlarda kan aldırmalarında, müshil kullanmalarında ve nilüfer şerbeti içmelerinde çok fayda vardır.Açık mavi, yeşil, açık sarı veya beyaz renkli elbiseler giyip, parmaklarında da zafir veya kristal taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.Şarkıcı, artist, tezgahtar, ticaret erbabı veya hukukçu olabilirler.

 318. Tülay dedi ki:

  Adım tülay 11.11.1980 doğumluyum
  Anne adı çiçek

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Tülay hanım yıldızname falı sonucunuz; Zevk ve sefaya, cinsi münasebete düşkündürler. Azimli ve kuvvetlidirler. Akrabaları tarafından sözleri dinlenir, mevki sahibi bir erkekle evlenme ihtimalleri vardır. Ellerine çok mal geçer ama bunu faydası olmayan şeylere ve kişilere harcarlar.Çocuklarının çoğu erkek olur.Yarım baş ağrısı, safra ve hararetten şikayetçidirler. Bunun için limonata, demirhindi ve nilüfer şerbeti içmelerinde fayda vardır. Ayrıca kasık, karın boşluğu, kalp, gırtlak ve kan hastalıkları ile tenasül organı hastalıklarına istidatları vardır. Kahverengi, sarı ve turuncu renkli elbiseler giyip, topaz veya kristal taşlı yüzük kullanırlarsa; mizaçları ile tam bir ahenk içinde olurlar.Hikaye yazarı, hemşire, dişçi, kadın berberi ve terzi olabilir. Elleri her işe yatkındır.

 319. Gülizar dedi ki:

  Adım Gülizar anne adım Hacer 03.10.1996 şimdiden teşekkürler

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Gülizar hanım yıldızname falı yorumu için bağlantıya tıklayın. Haleti ruhaniyeleri sık sık değişir.Tedbir ve zekaları ortadır.Zevk ve sefayı severler. Müsriftirler. Aynı zamanda hile ve hurdaya da meyillidirler. Bazıları cimri ve merhametsizidirler. Tatlı ve ekşi şeyleri çok severler. Bunun için de çok zaman rahatsız olurlar. Rahatsızlıkları bel kemiği, yan ağrıları, böbreklerinden.Hemen karar vermekten kaçınırlar. Ve yaşlandıkları zaman isteklerinin çoğuna kavuşurlar.Yeşil, çivit mavisi , limon sarısı veya beyaz renkli elbiseler giyip, akik veya opal taşlı yüzük takarlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.Şarkıcı, ressam terzi, çiçekçi veya bunlara benzer mesleklerde başarılı olabilirler.

 320. Simge Keskinbudak dedi ki:

  Merhaba ben simge keskinbudak 14.11.1994 doğumluyum anne adım semra yıldızname falıma bakarmısınız

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Simge hanım yıldızname falı sonucunuz; Zevk ve sefaya, cinsi münasebete düşkündürler. Azimli ve kuvvetlidirler. Akrabaları tarafından sözleri dinlenir, mevki sahibi bir erkekle evlenme ihtimalleri vardır. Ellerine çok mal geçer ama bunu faydası olmayan şeylere ve kişilere harcarlar. Çocuklarının çoğu erkek olur.Yarım baş ağrısı, safra ve hararetten şikayetçidirler. Bunun için limonata, demirhindi ve nilüfer şerbeti içmelerinde fayda vardır. Ayrıca kasık, karın boşluğu, kalp, gırtlak ve kan hastalıkları ile tenasül organı hastalıklarına istidatları vardır. Kahverengi, sarı ve turuncu renkli elbiseler giyip, topaz veya kristal taşlı yüzük kullanırlarsa; mizaçları ile tam bir ahenk içinde olurlar.Hikaye yazarı, hemşire, dişçi, kadın berberi ve terzi olabilir. Elleri her işe yatkındır.

 321. Ömer Bey dedi ki:

  Adım: Ömer Ana adım : Aynur doğum tarihim: 08.19.2004 falıma bakabilirmisiniz

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Ömer bey yıldızname falı yorumunuz; İzzeti nefis sahibi olurlar. Ateşli bir mizaçları vardır. Müteşebbistirler . Cömert ve cana yakın olup güçlü ve kuvvetlidirler. Hiddetlendikleri zaman gözleri döner ve o zaman kan dökmekten bile sakınmazlar. Bu vasıfta doğan erkekler bir defasında ölüm derecesinde hasta olurlar. Bazıları da zenginlerden ve hükümetten çok eziyet çekerler.Kalp ve sırt ağrılarından şikayet ederler. Bunun için sıhhatlerine çok dikkat etmeleri gerekir. Kahverengi elbiseler giyip, parmaklarında da elmas veya yakut taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar. Subay, memur, müdür, müfettiş, kaptan, berber, dişçi , kimyager ve çok iyi bir işçi olabilirler.

 322. Selçuk dedi ki:

  Merhaba yıldıznameme baktırmak istiyorum.
  Adım: Selçuk
  Anne Adı: Kevser
  Dopum tarihi: 09-01-1989

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Selçuk bey yıldızname falı sonucunuz; Öfkeleri şiddetlidir. Sık sık bağırıp çağırırlar. İzzeti nefis sahibidirler. Fikirleri de keskin olup, akıllıdırlar. Mevki sahibi birinin kızıyla evlenmeleri muhtemeldir. Ekseri evlatları erkek olur. Göz hastalıklarına istidatlı olup, sık sık da baş ağrılarından şikayet ederler.Kinleri süreklidir. Hükümetten zahmet görmeleri ihtimali vardır. Ayrıca, nazara uğramaları ve suda boğulma tehlikesi vardır. Fakat akıbetleri hayırlıdır.İlim ve zenginliğe önem verirler. Yüksek mertebeli dostlar edinirler. Yemeklerine son derece dikkat etmeleri gerekir. Ağır yiyeceklerden sakınmaları ve çok su içmeleri faydalıdır.Yeşil, siyah, kırmızı ve koyu kahve rengi elbiseler giyip, yakut taşlı yüzük takarlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde bulunurlar.Çiftçi, madenci, inşaatçı, asker, cerrah, dişçi, berber ve kimyager olabilirler.

 323. metin dedi ki:

  adım metin anne adı güler 14 04 1998 size zahmet. teşekkürler

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Metin bey yıldızname falı sonucunuz; Hayatları boyunca mal ve para kaybına uğramalarına rağmen bu gibi durumlar pek üzülmemeleri gerekir. Çünkü insanlar gidene yerinmez ve gelene de sevinmezlerse hayatta daha mesut olabilirler. Münasebeti bulunduğu ve çok sevdiği birinin bir başka şehre veya yabancı bir memlekete gitme ihtimali vardır. Ayrıca çok sevdiği bir şeyi kaybedip, bundan çok üzülmesi de mümkündür. Ancak üzülmesinin sonu refah ve selamettir.Her kes tarafından sevilir. Bir fitne veya fesat sebebiyle dostlarıyla düşman olma tehlikesi vardır. Ayrıca sırrını herkese söylemekten de sakınmalıdır. Peygamber efendimiz S.A.V. şöyle buyurmuştur. “Biri ile olan dostluğunuzun bir gün düşmanlığa dönebileceğini göz önüne alarak, mahcup olacağınız söz ve davranışlardan sakınınız. Dostlarınızla olan münasebetlerinizde de, o düşmanlığın bir gün dostluğa dönüşebileceğini düşünerek sözlerinizi ve davranışlarınızı ona göre ayarlayınız.”Mide ve böbrek hastalıklarına istidatlıdırlar. İleri yaşlarda da felç olmaları ihtimali vardır. Bunun için sıhhatlerine çok dikkat etmeleri gerekir.Beyaz veya mavi renkli elbiseler giymek ve elmas veya yakut taşlı yüzük taşımak yıldızınızla ahenk içinde olmanızı sağlar. Her meslekte muvaffak olurlar. Bilhassa askerlik, cerrah, dişçi, kimyager, berber, şarkıcı, aktör ve tüccar olurlarsa iyi olur.

 324. Vildan dedi ki:

  Merhaba adim vildan kurt anne adı fidan
  Dogum tarihim 07.10.2002

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Vildan hanım yıldızname falı sonucunuz; Haleti ruhaniyeleri sık sık değişir. Tedbir ve zekaları ortadır. Zevk ve sefayı severler. Müsriftirler. Aynı zamanda hile ve hurdaya da meyillidirler. Bazıları cimri ve merhametsizidirler. Tatlı ve ekşi şeyleri çok severler. Bunun için de çok zaman rahatsız olurlar. Rahatsızlıkları bel kemiği, yan ağrıları, böbreklerinden.
   Hemen karar vermekten kaçınırlar. Ve yaşlandıkları zaman isteklerinin çoğuna kavuşurlar. Yeşil, çivit mavisi , limon sarısı veya beyaz renkli elbiseler giyip, akik veya opal taşlı yüzük takarlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar. Şarkıcı, ressam terzi, çiçekçi veya bunlara benzer mesleklerde başarılı olabilirler.

 325. Ayşenur dedi ki:

  Adim Ayşenur anne adım hatice doğum tarihim 01.05.1981

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Ayşenur hanım yıldızname falı sonucunuz; Haleti ruhaniyeleri sık sık değişir. Tedbir ve zekaları ortadır. Zevk ve sefayı severler. Müsriftirler. Aynı zamanda hile ve hurdaya da meyillidirler. Bazıları cimri ve merhametsizidirler. Tatlı ve ekşi şeyleri çok severler. Bunun için de çok zaman rahatsız olurlar. Rahatsızlıkları bel kemiği, yan ağrıları, böbreklerinden.
   Hemen karar vermekten kaçınırlar. Ve yaşlandıkları zaman isteklerinin çoğuna kavuşurlar. Yeşil, çivit mavisi , limon sarısı veya beyaz renkli elbiseler giyip, akik veya opal taşlı yüzük takarlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar. Şarkıcı, ressam terzi, çiçekçi veya bunlara benzer mesleklerde başarılı olabilirler.

   1. Pınar dedi ki:

    Merhaba yıldıznameme baktırmak istiyorum.
    Adım: Pınar
    Anne Adı: Saniye
    Dopum tarihi: 28-06-1990

 326. Fulya dedi ki:

  Adım Fulya anne adı Özlem 22.08.1998 doğumluyum şimdiden teşekkür ederim

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Fulya hanım yıldızname falı sonucunuz; Kızarlarsa, çabuk barışırlar. Dost ve ahbapları çoktur. Tabiatları itibariyle hileye meyyal ve mevki sahiplerinden bahtları yaverdir. Malları çoktur. Halk arasında da sevilen ve sayılan kişi olup muhteremdirler. Gösterişe meraklı değillerdir. Kendi mizaçlarını ve etraflarında bulunanları tenkit ederler. Çok müşfik bir anne ve iyi bir ev kadınıdırlar.Karaciğer, pankreas, dalak, safra kesesi ve göz hastalıklarına karşı istidatlıdırlar. Baş ağrılarından da şikayet ederler. Ayrıca alkol kullanmaktan da sakınmaları gerekir.
   Sarı, yeşil, mavi, turuncu veya siyah renkli elbiseler giyip, akik veya topaz taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla bir ahenk içinde olurlar.
   Öğretmen , muhasebeci, yazar, imalatçı, sekreter ve tercüman olabilirler. Ayrıca bu saydıklarıma benzeyen işlerde de muvaffak olma şansları vardır.

   1. Pınar dedi ki:

    Merhaba yıldıznameme baktırmak istiyorum.
    Adım: Pınar
    Anne Adı: Saniye
    Doğum tarihi: 28-06-1990

    1. Eslemce dedi ki:

     Merhaba Pınar hanım yıldızname falı sonucunuz; Ziyneti , bağ ve bahçeyi, zevk ve sefayı severler. Çocuklarının çoğu kız olur. Bir halde sebat etmezler, hep değişiklik isterler. Fakat sabırlıdırlar. Ailesiyle iyi geçinir. Küçük yaşlarında boğulma tehlikesi vardır. Fakat bu tehlikeden kurtulurlar. Hayırlı günleri pazartesidir. Salı günü hastalanacak olursa, o hastalıktan vefat etmesinden korkulur. Tabiatlarına balgam hakimdir. Hazımsızlık ve gastritten şikayet ederler. Mor, mavi, açık yeşil, limon sarısı veya beyaz elbiseler giyecek olurlar ve parmaklarında açık yeşil taşlı yüzük taşıyacak olurlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.Terzi, konfeksiyoncu, artist, şair, şarkıcı ve tuvalet malzemeleri imalatçısı olabilirler.

   2. Pınar dedi ki:

    Adım: Pınar
    Anne Adı: Saniye
    Dopum tarihi: 28-06-1990

 327. Güldane dedi ki:

  Güldane anne adım mecbure 01.081993

 328. İremnur dedi ki:

  Adım iremnur anne adı remziye doğum tarihi 09.05.1998

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba İremnur hanım yıldızname falı sonucunuz; Bu tarihler arasında doğan kadınlar için denize düşmek ve boğulmak tehlikesi vardır. Çocuklarının çoğunu düşürürler. Bunun için pek az çocuk sahibi olurlar. Çok mal ve mülke sahip olmalarına rağmen bunları faydası olmayan şeylere sarf ederler. Çalgı ve eğlence çok severler. Alış verişte bahtları açıktır. Başlarından 2 veya 4 nikah geçer. Bu tarihler arasında doğan kadınlar, hukukçu, bankacı, yazar,berber, dişçi, eczacı ve iyi bir işçi olabilirler. Kırmızı, mavi veya sarı renkli elbiseler giyip, topaz veya zümrüt taşlı yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla ahenk içinde olurlar.

 329. Özlem dedi ki:

  Merhaba adım özlem anne adı emine doğum tarihi:29.04.1989

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Özlem hanım yıldızname falı sonucunuz;Ev işlerinde maharetlidirler. Alışverişte talihlidirler.Aynı zamanda hazır cevaptırlar. Karınlarında bir alamet veya sezaryen izi gibi bir işaret bulunur. Balgamları çoktur sırt, omuz ve göğüs ağrılarından şikayet ederler. Ara sıra müshil kullanmaktan çok fayda görürler. Mevki sahibi biriyle evlenirler. Yaşlandıkça mal ve kazançları artar. Erkekler çok kıskanır, fakat kadınlar çok severler. Ama, gayet sarışın bir kadından korku vardır. Böylesinden çekinmesi hayırlı olur. Hafızası çok kuvvetlidir. her şeye karşı merakları vardır. Sinirlerine çok dikkat etmeleri gerekir. Çünkü, sinir hastalarına karşı çok istidatlıdırlar.Öğretmen, yazar, muhasebeci, mütercim ve memur olabilirler.Kavuniçi, mor, eflatun ve sarı renkli elbiseler giyip, parmaklarında akik veya zümrüt taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde bulunurlar.

 330. Ethem Mert dedi ki:

  Adım Ethem Mert anne adı Raziye doğum tarihi 20.04.1992

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Ethem bey yıldızname falı sonucunuz; İyi huylu, güzel yüzlü, tatlı sözlüdürler. Şefkatlidirler ve izzeti nefislerine çok düşkündürler. Lüksten hoşlanırlar. Evlerinin lüksü için ellerinden geleni yaparlar. Hassas ve serinkanlı olurlar inşaatçılık ve madencilik çok başarılı olacakları işler arasındadır. Ayrıca çiftçilikte çok karlı olurlar. Fakat yapacakları her işte daima pratik bir yol ararlar. Diğer taraftan müzisyen, film artisti, öğretmen, muhasebeci, kitapçı ve terzi de olabilirler. Mavi, limon sarısı ve portakal rengi elbise giyerlerse mizaçları ile ahenk içinde olurlar. Parmaklarında zümrüt veya akik taşı yüzük taşımaları da uygun olur.

 331. Aysu dedi ki:

  Merhaba adım aysu, 08.07.1994 tarihi doğumluyum. Anne adım nermin. Yorumunuzu bekliyorum, teşekkürler.

 332. Muhammet Karaer dedi ki:

  Adim : Muhammet – Ane adi : Gümüş dogum tarihim : 13/07/1990

 333. meral dedi ki:

  adım meral. anne adı selcan d.t :03/12/1987

 334. Cumhur dedi ki:

  Adım-. Cumhur. Anne Adı Münadiye Doğum Yılı. 17.04.1963

 335. Pinar dedi ki:

  Merhaba adım pınar anne adım Fatma 09.11.1989 doğumluyum

 336. Nur kılıç dedi ki:

  Merhaba ismim nur kılıç 02.06.1993 doğumluyum anne adım şengül

Yorum Yaz