Bizi takip edin...

Yengeç Burcunun Yıldızname Falı

Yengeç burcunun yıldızname falı, açıklamasında seyahat etmeyi seven ve kalabalık ortamları bulunan bir geleceği vardır. İki farklı ruh hali taşıyan yengeç burcu insanı yalnız kalmayı ve arkadaşları ile birlikte olmayı da isterler. Kaderi nispeti bakıldığında yaşantılarında dönem dönem maddi sıkıntılar yaşasalar da ferah içinde hayatlarını idame ederler.Yengeç burcu yıldızname falında bereket ve utarid yıldızları her zaman yüksektir. Yengeç burcu yıldızname falı  arkadaş ve dostluklarında güven verirler ve hatalı davranışlardan her zaman kaçarlar. Yıldızname falı kişinin kaderi nispeti hayat çizgisini gösterir. Buna göre yengeç burcu yıldızname falı olarak genel bir analizde aşka ve muhabbete düşkün ilişkilerinde duygusal birliktelik ve iş hayatında başarıları olduğu görülür. Bir defa bir işe el attılar mı o işi başarmadan bırakmazlar. Okumuş kişilerse kendilerini iyiye doğru sevk ederler. Yengeç burcu yıldızname falı bakıldığında başarılarında her zaman birilerinin yardımı ile ve yön vermesi ile elde ederler.

Yengeç burcunun korkuları; Küçük yaşlarında suda boğulmalarından korkulur. Geceleyin yolda giderlerken sık sık arkalarına bakarlar. Salı günü başlayan bir hastalık ölümlerine sebep olabilir. Bunun için sabah akşam bir bardak suya Tevbe Suresinin son iki ayetini okuyup, üfledikten sonra bu suyu içerlerse çok faydasını görürler.

Yengeç Burcunun Yıldızname Falı

Arkadaş ve dostluklarında güven verirler ve hatalı davranışlardan her zaman kaçarlar.Her gittikleri yerde sevilirler. Bu tarihler arasında doğanlar arkadaşlarını da çok severler. Yüzlerinde veya saçlarının altında ufak alamet bulunur. Her zaman mütebessimdirler. Bir kadının zehir yedirip, içilmesinden korkarlar. Büyük bir makama nail olurlar nimet ve refah içinde yaşayarak ömürlerine veda ederler. her zaman iyilik yapmayı çevresindeki kişilere yardım etmeyi isterler. Dostluğa, arkadaşlığa, akrabalarına önem verirler ve hiç bir kimsenin kötülüğünü istemezler.

Yengeç burcunun yıldıznameye göre meslekleri; Başarıları ve azmine göre her işte çalışabilen yengeç burcu insanı el becerisi ve kavrayışı ile hiçbir zaman iş sıkıntısı çekmez. Fakat bir iş için müracaat edecekleri zaman pazartesi günleri erken saatlerde başvurmaları çok iyi olur. Aksesuar olarak gümüş yüzük takmaları iyidir. Yüzük özellik olarak firuze taşlı olursa daha da iyi olur.

Yengeç Burcu Kadını Yıldıznamesi

Yengeç burcu kadını yıldızname falı özelliklerinde evcil bir kişiliğe sahip olsa da çalışmayı ve başarı elde etmeyi severler. Başkalarının gözünde takdir ve muteber olmak için ellerinden geleni yaparlar. Aile hayatında ise eşine karşı her zaman duygulu, arzulu ve istekli davranırlar. hayatına hiç bir zaman eşinin dışında başka bir kişiyi almazlar. Yengeç burcu kadını yıldıznamesinde akıllıdırlar, irfan sahibidirler ve her gördüklerini aynen yapabilecek kabiliyettedirler. Erkekler arasında kısmeti ve nasibi açıktır. Korktuğu tek gerçek erkekler tarafından zarar görmelerinden korkulur. Sarı tenli bir kadından sakınmaları iyi olur.

Yengeç Burcu Erkeği Yıldıznamesi

Ailesine çok bağlı olan yengeç burcu erkeği zarar görmesine rağmen her zaman ailesini, kardeşlerini her şeyin üstünde tutarlar. Temiz düşünce ve kötülükten uzak durdukları için her zaman işleri yerinde olur ve maddi sıkıntı yaşamadan hayatlarını sürdürürler.Çevresindeki herkese yardım ederler. Sırlarını saklamasını bilmeyen kişilere söylerler. Fakat her zaman sonları selamet ve hayırdır. Küçük yaşlarda zahmet ve sıkıntı çekerler. Yaşlandıkça rızkları artar. bolluk, bereket ve kuvvetli aile bağları kurarak hayatlarına son verirler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.