Bizi takip edin...

Yay Burcunun Yıldızname Falı

Yay Burcunun Yıldızname Falı

Yay burcunun yıldızname falı açıklamasına söyle başlayabiliriz. Hayatlarında keder nedir bilmezler ve hiçbir şey için endişelenmezler. Gösterişe ve övgüye tutkundurlar. Yay burcunun yıldızname falında hep övülmek isterler ve kendilerini daima överler. Güler yüzlü ve çalışkandırlar. Girdikleri ortamda kendilerini sevdirirler, çalışkandırlar. Hemen arkadaş olurlar ve genelde arkadaşlarından ihanete uğrar ve hayal kırıklığı yaşarlar. Yay burcunun yıldızname falında her konuda iyiyi kötüyü ayırma yeteneğine sahiptirler. Hisleri oldukça kuvvetlidir. Kimsenin kötülüğünü istemezler ve fesatlıktan uzaktırlar. Çok kıskançtırlar, bazen küçük bir çocuk kadar bile kıskanç olabilirler. Prensiplidirler ve dediklerinin olmasını isterler. Yay burcunun yıldızname falı olarak üç ayrı vasıf taşırlar bu da doğdukları güne ve saate bağlı olarak hesaplanır.

Yay Burcu Yıldızname Falı

Birinci vasıf;(23 Kasım – 2 Aralık) bu tarihler arasında doğan devlet kapısında bir meslek sahibi olur. Çevresinde sözü dinlen ve alim kişi olarak da bilinir. Elinden alınan bir şey olursa onu geri almasını da bilirler. Aşk hususunda hisli değildirler, konuşmayı severler ama dinlemekten hoşlanmazlar ben egosu vardır.

İkinci vasıf;(3-12 Aralık) bu tarihlerde doğanlar özellikler erkekler seyahat etmeyi ve inatçılık boş gezmeyi seven tiplerdir. Unutkan ve uykuya düşkündürler. Hür yaşamak isterler fakat aile ortamından fazla hoşlanmazlar.

Üçüncü vasıf;(13-22 Aralık) bu zamanda doğanlar sürekli arkadaşları tarafından ihanete uğrar. Hem parasal yönden imkanlara sahiptir. Hemde ailesinden kalacak olan mirasları vardır. Fakat parayı elinde tutmayı bilmediğinden ilerde parasal yönden çöküşte olup sıkıntıya girecektir.

Yay Burcu Kadını Yıldıznamesi

Yay burcu kadını yıldıznamesi, genelde çok iyimser dirler. Her şeyi karşısındakinin yüzüne söyler fakat kırdığına da önem vermez onun için söylediği önemlidir. Hemen sinirlenir, çabuk sakinleşir fazlaca cömerttir. Kalbi temiz iyilik sever bir yapıya sahiptirler. Genelde erkek çocuğu olur. Eğlenceye takıya giyime düşkündürler. Renkleri siyah,sarı,mor ve kırmızıdır. Daha çok hafif takıları tercih ederler.

Yay Burcu Erkeği Yıldıznamesi

Yay burcu erkeği yıldıznamesi, Endişe ve korkuya hayatlarında yer vermezler. Güler yüzlü ve konuşkandırlar,  hakimlik, avukatlık, esnaflık gibi meslekleri tercih ederler. Pek fazla dinlemeyi sevmediklerinden kendilerine göre birini bulmak çok zordur. Sadece kendilerin

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.