Bizi takip edin...

Terazi Burcunun Yıldızname Falı

 Terazi Burcunun Yıldızname Falı

Terazi burcunun yıldızname falı, başta gelen özellikleri şunlardır. Zarif ve nezaket sahibidirler, saygılı, çalışkan aynı zamanda da akıllıdırlar. Nefislerine kendileri hükmedebilirler. Bir işte düzenli kalmazlar daima kendi işleri olsun isterler.Kendi iş yeri olanlarda çok başarılıdır, çünkü çok hırslı dırlar. Terazi burcunun yıldızname falı cana yakındır, yeni girdiği ortamda hemen sevilir ve arkadaş sahibi olurlar. Erken yaşta çok hasta olurlar. Giyimi kuşamı ve ziynet eşyalarını severler. Terazi burcunun yıldızname falı havadar yeşillik yerleri seferler genelde eğlenceyi ve sefayı ararlar. Yaralanmak, ufak tefek kazalar ve hayvanlarla arası pek iyi değildir ısırılma, tırmalama gibi tehlikeleri vardır. Terazi burcunun yıldızname falında genelde kemik ağrıları çekeler bel ve boyun bölgesi sıklıkla yaşadığı sorunlardır, ayrıca böbrek ağrısı da çekerler. Adaletli ve yalanı dolanı sevmezler bu yüzden anlaşması zordur. Her türlü zorluğa katlana bilirler ve terazi burcunu anlamak zordur. Terazi burcu yıldızname fal olarak üç ayrı vasıf taşırlar bu da doğdukları güne ve saate bağlı olarak hesaplanır.

Terazi Burcu Yıldızname Falı 

Birinci Vasıf; (30 Eylül – 5 Ekim) tarihleri arasında doğan terazi burcu kıskanç değildirler, güzel olan her şeyi seveler. Dürüst ve cömerttirler, hayalleri kırılınca hüsrana uğramazlar. Bu vasıfta doğanlar müzisyen, şair, oyuncu ressam, gemici, tüccar, hukukçu gibi mesleklere sahip olurlar.

İkinci Vasıf; (6 -12 Ekim)  bu tarihler arası doğan terazi insanı çok sıkı disiplinli ve ahlak timsalidirler. Düşmanlar genelde ona zarar veremezler.Yapacakları işe çabuk karar verirler ve tez canlıdırlar. Kurşuni, yeşil ve kahve tonlarını severler. Kristal ve akik taşlardan hoşlanırlar.

Üçüncü Vasıf; ( 15- 23 Ekim) Bu tarifler arasında doğanlar ise, biraz fesattır. Genelde güzel yüzlüdür fakat kendi beğenmiş tarafları çoktur. Genelde evlatları kız doğar. Hırçın ve kavgacıdırlar. Hayal kurmaya bayılırlar.

Terazi Burcu Kadını Yıldıznamesi

Terazi burcu yıldıznamesi hava grubundadır. Bu yüzden de buğday tenli ve esmer tenlidirler. Orta boyda ve minyon olurlar. Zevk ve eğlenceyi sefayı sürmeyi severler. Başlarına kolayca dert açabileceği güzelliğe sahiptirler.Uzun yolculukların sonucunda hastalanabilirler. Kırılgan ve hassas bir yapıya sahiptir. Bulundukları her ortamda saygı ve sevgi görürler. Kafasına koydukları şeyi sonuç ne olursa olsun yaparlar.

Terazi Burcu Erkeği Yıldıznamesi

Terazi burcu erkeği yıldıznamesi bu da hava grubunda olduğu gibi şu özelliklere sahiptir. Hem çok rahat hem de çok çalışkandırlar. Çabuk hastalanır çabuk iyileşirler. Genellikle erkek evladı sahibi olurlar. Terazi burcu erkeği yıldızname falına göre eşinden önce ölür ve evlatlarının birinden kötülük görür. En iadeal dostları yay burcudur.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.