Bizi takip edin...

Rüyada Yumurta Toplamak

Rüyada yumurta toplamak, bu rüya bolluk ve bereketin geleceğinin habercisidir. Bu rüyayı gören kişinin şansı bahtı ve iş kısmeti açıktır. Bu kişinin yeni bir iş açmak için sermaye toplamak istediği bunun için yardım beklediği manasına gelir. Bu kişi zahmet çekmeden bir şeyler sahibi olmayacağı anlamına gelir. Rüyada yumurta toplamak, bitmeyen mutluluğa ve azalmayacak olan paraya işarettir. İş ve meslek hayalleri olduğuna bunun için baya bir çaba harcayacağına delalet eder. Gelecek kaygısı olmadan yaşamaya ve aile hayatını sevdiğine kalabalık bir aile de yaşayacağına tabirdir. Rüyada yumurta görmek, başka yorumculara göre de isteklerine çabuk ulaşacağına ve hayatında beklenmedik gelişmeler ile kedini garantiye alacağına yorulur.

Rüyada Yumurta Toplamak Ne Demek ?

Rüyada yumurta toplamak ne demek, aile bağlarının güçleneceğine ve aileye yeni üyeler katılacağına işaret eder. Rüyada yumurta toplamak, kişinin hayatını kolaylaştırmak için uğraştığını ve bunun için zorladığını bunun sonunda güzel ve parlak bir gelecek beklediğine rivayet eder. Rüyayı gören kişi bekar ise, çokça kısmet yönündedir. Kişinin evlilik konusunda ikilemde kalacağı ve iki kişi arasında kalacağı manasındadır. Bundan dolayı zor karar vereceği anlamını taşır.

Rüyada Kümesten Yumurta Toplamak

Rüyada kümesten yumurta toplamak, bu rüyayı gören kişi iş ve ticaret hayatında kendini yükseltme anlamına gelir. Kişin çok güzel yerlere geleceğine yorumlanır.

Rüyada Kırık Yumurta Toplamak

Rüyada kırık yumurta topladığını, gören kişi yapacağı bir işin yarım kalması manasına gelir. Pekte hayra yorulmaz, kişinin bu dönem kendine dikkat etmesi gerektiği şeklinde uyarır.

Rüyada Bahçeden Yumurta Toplamak

Rüyada bahçeden yumurta topladığını görmek, verim ve bereketin anlamını taşır. Rüya sahinin bol kazanca erişeceğine ve gayrimenkul ile alakalı bir işe adım atacağına tabir edilir.

Rüyada Yumurta Toplamak İslami Yorumu 

Rüyada yumurta topladığını görenin islami yorumu, kişi bugüne kadar verdiği emeklerin meyvesini toplamasıdır. Bu rüya kişinin geleceğini iyi olacağına delalet eder.

Rüyada Yumurta Toplamak Diyanet Yorumu 

Rüyada yumurta topladığını görüyorsa diyanet yorumunda, Allah diledikleri kabul olur ve isteklerine birere birer ulaşmasına işaret eder. Yaptığı işlerde başarılı olacaktır ve geleceği güzel yaşayacaktır.

Alimlerin Açıklamaları  (Rüyada Yumurta Toplamak)

Câferi Sâdık (r.a)  Yorumu; Bu rüya kişinin geleceği hakkında iyi şeylerin olacağı ve beklenmedik gelişmelere ile büyük zenginliğe kavuşacağına yorumlanır.

Diyanet Yorumu; Gören kişi için çok hayırlı Allah tarafından gelecek olan mucizelere işarettir. Bu rüya kişinin ilerde yaşamının kalitesinin yüksek olacağını ve bulunduğu yeri semti değişikliği yapacağına alamettir.

İmamı Nablusi (r.a) Tabiri; İmamı Nablusi (r.a) derki rüya sahibine gelecek olan hoş haberlere delalettir. Olmasını istediğin ona hayırlı bir şekilde zamanında geleceğine işarettir.

Etiketler:

Yorumlar

Yorum Yaz