Bizi takip edin...

Rüyada Yeşil Yılan Görmek

Rüyada yeşil yılan görmek, rüya sahibinin iş hayatında ve çevresinde insanlarla iletişiminin çoğalacağına daha fazlalaşacağına işarettir. Aile hayatında dirliğinin artacağına ve aileye yeni üyelerin katılacağına yorumlanır. Rüyada beyaz yılan görmek, bu kişi aile bağlarına çok veren biridir ve ailesinin bütünlüğünü koruyan biridir. Rüyada yeşil yılan görmek, bazende bu kişinin aile yada iş hayatını kıskanarak bu düzenini bozmak için uğraşan biri vardır. Kişi çok fazla göze nazara gelmektedir. Aile arasındaki bireylerin bazılarında fesatlık olduğunu belirten bir rüyadır. Bunlara dikkat etmesi konusunda uyarır. Rüyada yeşil yılan görmek, başka yorumculara rüyanın durumuna göre kişinin egosunun düşüne vuruşudur.

Rüyada Yeşil Yılan Görmek Ne Demek?

Rüyada yeşil yılan görmek ne demek, sadece kendisini düşünen hırslı istediği elde edene kadar hiçbir şeyi gözü görmeyen ve hükmetmek isteyen birini olduğu manasındadır. Bazende başkaları üzülmesin diye kendini ortaya atıp üzen birine delalettir. Rüyada yeşil yılan görmek, kimi zamanda kişinin öz güven sahibi olduğu ve kendi zararına hiçbir şey yapmadığı anlamını içerir. Gayet sağlam adımlar atan ve ticaret hayatında üstün başarılar ile ilerleyeceğine rivayettir.

Rüyada Yeşil Yılan Öldürmek

Rüyada yeşil yılan öldürmek, kişinin ve çevresinde veya yakınlarında olan birinin ona zarar verdiği ve bu kişiyi artık hayatından çıkarıp mutlu olacağına işarettir. Kişinin hayatını değiştirmesine yorumlanır.

Rüyada Yeşil Yılan Yavrusu Görmek

Rüyada yeşil yılan yavrusu görmek, yılan görmek iyi anlama gelmez. Fakat yılan yavrusu görmek, masumiyeti ve refahı işaret eder. Bu rüya kişinin temiz kalpli olduğunu gösterir.

Rüyada Yeşil Yılandan Kaçmak

Rüyada yeşil yılandan kaçmak, gören kişinin çevresinde yada aile içine sonradan katılmış birinden aşırı rahatsızlık duyduğu hoş olmayan davranışlar yaşadığını ve kısa sürede bir dargınlık yapıp hayatından çıkaracağına işarettir.

Rüyada Yeşil Yılan Kovalaması

Rüyada yeşil yılan kovalaması, kuyusunu kazan kişilerin olduğunu rüya sahibinin çok akıllı olduğu için onu kendi oyunu yola getireceğine delalettir. Bu rüya kişinin içsel sıkıntısının belirtisidir.

Rüyada Yeşil Yılan Tutmak

Rüyada yeşil yılan tutmak, bu rüya kişinin yakınında ama arkasından konuşan onun için art niyet besleyen kişinin olduğunu belirtir. Bu kişi ona çok yakın bir dost bir sırdaş olarak görünür.

Rüyada Yeşil Yılan Görmek İslami Yorumu

Rüyada yeşil yılan görmek islami yorumunda, kişinin feraha ereceği ve planını kurduğu bir işi hayata geçireceğine işarettir. Ama ona arkadaş görünen hain insanlara dikkat etmelidir. Yanlış yatırımlar yapabilir.

Rüyada Yeşil Yılan Görmek Diyanet Yorumu

Rüyada yeşil yılan görmek diyanet yorumu, kişinin hayatında bazı yeniliklerin olacağı ve yuva kurma zamanın geldiğine işarettir. Kişi çok evine bağlı ve bütün dirliği düzeni koruyan biridir. Beklediği bir haberin geleceğine tabir edilir.

Alimlerin Açıklamaları  (Rüyada Yeşil Yılan Görmek)

Câferi Sâdık (r.a)  Yorumu; Bu rüya kişinin kendini tanımlaması ve kendini zararı olan ve olacak olan herkesi hayatından çıkarmasına yorumlanır. Yeni bir sayfa açarak çok güzel yerlere gelecektir ve ilerde geçim darlığı yaşamayacaktır.

Diyanet Yorumu; Kişinin dünya evine gireceği ve hayırlı bir kısmet güzel bir evliliği olacaktır. Gören kişin şansının bahtının açılacağına işarettir. Özellikle bu rüyada yeşil yılanın yavrusunu görüyorsa kişiye gelecek olan bir müjde vardır.

İmamı Nablusi (r.a) Tabiri; İmamı Nablusi (r.a) derki bu rüya kişinin hayatın olacak olan bir dönüm noktası olduğunu belirtir. Hayatının çok güzel bir şekilde hızla değişeceğine ve her anlamda yeniliklerle karşılaşacağına işarettir.

Etiketler: ,

Yorumlar

 1. Hasan dedi ki:

  Selam aleylum
  Ruyamda evimin icerisinde cocuklarimin yaninda yesil buyuk pitona benzer buyuk yilsn gordum.bizi isirmasin cocugumu isirmasin diye kuyrugundan kaldirdim kafasia birseyden vurdum koptu sonra korkarak gidip baktim kafasimi koptu uoksa baska biryerimi.ve sonradan da uyandim..yorumlarsaniz cok memnun olurum .saugilar

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar Hasan bey rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/ruyada-yilan-gormek/ bağlantıya tıklayın. Detaylı bilgi için sitemizde bulunan rüya tabirleri sayfasını gezmenizi tavsiye ederim.

 2. Handan dedi ki:

  Merhabalar ben rüyamda yeşil kivrilmis 4 tane yeşil büyük Legende yılan gördüm ve cok korktum

 3. Sabina dedi ki:

  Ruyada cok buyuk yesil yilanin beni sommasini gordum sonra da kovaladim ki oldurum babam da geldi o da istedi oldursun ama yetisemedik kacti. Ve ben dahil her kes olecegimi dusundu.. ama olmedim bir de elimden soktugu yeri sıktığımda ordan azcık zehir çıkmıştı.. belki de ondan ölmedim diye düşündüm. Spnra da hastaneye gitme kararaı verdim ve onda rüyadan uyandım. Bu rüyamın açıklamasını yazmanızı rıca ederim.. Saygılarımla..

 4. Zuhal dedi ki:

  İşaret parmağımdan bi sürü küçük yeşil yılan cıkıyordu

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Zuhal rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/ruyada-yesil-basli-yilan-gormek/ bağlantıya tıklayın.

 5. Gulsum dedi ki:

  selamin aleykum.Ruyamda buyuk yesil Yilan geliyor beni isirmaya calisiyor.biri engel olmaya calisiyor ama yilan yine parmaklarimi isiriyor.garip olan yilanin yemyeşil olmasi.tabiri nedir acaba

 6. Leyla dedi ki:

  Bende yesil yilani yakalayip yiyiyordum ne anlama geliyor bu

Yorum Yaz