Bizi takip edin...

Rüyada Yeşil Kelebek Görmek

Rüyada yeşil kelebek görmek, rüya sahibi için çok hayırlıdır. Gören kişinin huzura ve mutluluğa ereceğine delalettir. Bu rüya kişinin saflığına ve iç güzelliğini yansıtan bir rüyadır. Rüyada kelebek olmak, genelde hoş bir rüyadır ve kişinin iman sahibi olduğunu belirtir. rüyayı görenin dindar biri olduğunu ve merhametli çevresindekilere yardım eden onların sevgisini kazanmıştır. Rüyada yeşil kelebek görmek, eğer rüyada uçuyorsa kişinin sevinçten uçacağı ve iş hayatında çok iyi yerlere geleceğine işarettir. Kişinin hayatında yapacağı yatırımların ilerde ona güzellikler olarak geri dönecektir. Rüyada yeşil kelebek görmek, bazende beklenilen bir haberin o kişi için hayırlı olacağı yönündedir.

Rüyada Yeşil Kelebek Görmek Ne Demek?

Rüyada yeşil kelebek görmek ne demek?: Bazı yorumculara göre eğer yeşil kelebekler çoksa ve uçuşuyorsa kişinin bugüne kadar Allah’a ettiği duaların kabul olacağı manasındadır. Başka yorumculara göre de kişinin günahlarından arınması yeni bir sayfa açması anlamına gelir. Başarı ve zafer olarak da ifade edilir. Rüyada yeşil kelebek görmek, bazende nasıl görülüyorsa yani kişinin sıkıntısına göre yorumlanır. Eğer kişinin maddi anlamda borçları ve sıkıntıları var ise bu rüyadan sonra tez vakitte sona erecektir ve düze çıkacaktır. Manevi anlamda yada mutsuz ise bu kuruntulardan kurtulup sevinçli bir yaşam sürecektir.

Rüyada Yeşil Kelebek Olmak

Rüyada yeşil kelebek olduğunu gören, beklediği ve istediği bir şeye ulaşır. Uzakta olan ve kavuşmak istediği özlemi çektiği kişiye kavuşur. İş hayatındaki hayırlı kazançlara delalettir.

Rüyada Büyük Yeşil Kelebek Görmek

Rüyada büyük yeşil kelebek görüyorsa, kişinin yakalayacağı bir şansa bir fırsata yorumlanır. Hayatının fırsatı yakalayacağına işaret edilir. Yeni bir hayata veya evlilik hayatına tabir edilir.

Rüyada Mavi Kelebek Görmek

Rüyada mavi kelebek görmüşse, gören kişi için evinin bolluk bereketine işarettir. Evinde olan huzura ve mutluluk manasındadır. İş hayatında kazanacağı hayırlı kazançlara rivayettir.

Rüyada Yeşil Kelebek Görmek İslami Yorumu

Rüyada yeşil kelebek görmek islami yorumunda, gören kişi dindar biridir ve çevresinde sevilen sayılan biridir. Gelecekte sözü dinlenen büyük biri olacaktır. Kendini hak yoluna adayacaktır.

Rüyada Yeşil Kelebek Görmek Diyanet Yorumu

Rüyada yeşil kelebek görenin diyanet yorumu şöyle açıklanır. Gören kişi istediğine ve dileği kabul olur. Allah’a ettiği tüm duaları kabul olur ve dünya hayatında sıkıntı çekmeyeceğine alamettir.

Alimlerin Açıklamaları  (Rüyada Yeşil Kelebek Görmek)

Câferi Sâdık (r.a)  Yorumu; Rüyasında yeşil kelebek gören kişi için çok hayırlı bir rüyadır. Hayatındaki büyük mutluluklar ile müjdelenir. Borçlarından kurtulmaya kendisine yetecek kazançta az fazlasına işarettir.

Diyanet Yorumu; Bu rüya kişinin görebileceğine en güzel rüyadır. Bolluğa ve helal kazanca tabirdir. Dünya ve ahiret hayatının  güzellikleri ile rivayet edilir. Allah’tan gelecek olan mucizelere yorumlanır.

İmamı Nablusi (r.a) Tabiri; Gören kişi hayatta neyi başarmak istiyorsa, isteklerine yerinde ve zamanında ulaşacağı manasındadır. Bekar kişiler için ayrıca hayırlı kısmet habercisidir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz