Bizi takip edin...

Rüyada Üçüz Bebek Görmek

Rüyada üçüz bebek görmek, bu rüyayı gören kişinin hayatının değişeceğine tabir edilir. Bulunduğu yerden çok üst seviyelere geleceğine ummadığı bir hayata işarettir. Rüyada üçüz bebek görmek, kişinin hep olmasını istediği yaşamak istediği şeyleri yaşayacağı manasındadır. Kişiye gelecek olan kısmetleri iş hayatında yolunun açık olduğunu gösteren bir rüyadır. Rüyada üçüz bebek görmek, hayatında olan kişi ile mutlu olacağına yada güzel bir aşk yaşayacağına alamettir. Rüyada ikiz kız bebek görmek, bekar bir bayan ise gören kişi, bir anda yapacağı bir evliliğe delalettir. Rüyada üçüz bebek görmenin genel yorumu, eğitim hayatına devam eden biri için kendini çok yüksek yerlere getireceği anlamındadır.

Rüyada Üçüz Bebek görmek Ne demek?

Rüyada üçüz bebek görmek: Bu rüya ile gören kişinin yolu daha da açılacaktır. Bazı tabircilere göre de kalacak olan bir mirasa yorulur. Rüyada kendini üçüz bebeğe hamile olarak görüyorsa, kişinin uzun zamandır çalışmasının sonucunu almasıdır. Aynı zamanda bu kişinin yaptığı iyiliklerin karşısına çıkacağı yönünde de söylenir. Bazende kişi üçüz bebek sahibi oluyorsa, kişi ileride hem kendine hemde çevresinde katkı ve yarar sağlayan bir insan olur. Kimi zamanda kişiye gelecek olan şans ve hayatının fırsatına rivayet edilir.

Rüyada Üçüz Erkek Bebek Görmek

Rüyada üçüz erkek bebek görmek, rüya sahibi için gelecek olan ard arda iyi ve güzel haberlere işarettir. Peş peşe gelen kısmetler ve iş hayatında beklemediği bir anda gelecek olan terfiye delalettir.

Rüyada Üçüz Bebek Doğurmak

Rüyada üçüz bebek doğurduğunu görmek, kişinin yaşamında olacak iş değişikliğine işarettir. Kişinin kısa süreli yaşayacağı maddi kayıplara ve girecek olan sıkıntıya delalettir.

Rüyada Üçüz Bebek Emzirmek

Rüyada üçüz bebek emzirmek, iş hayatında kazanılacak olan büyük zaferlere ve maddi kayıplarını telafi edeceğine delalettir. Gören kişi kadın ve evli ise yakın zamanda gelecek olan bebek haberidir.

Rüyada Üçüz Bebek Görmek İslami Yorumu

Rüyada üçüz bebek görmek islami yorumu, kişin yaşamında olacak olan büyük değişiklikliğe işarettir. Özendiği hayata ulaşmaya ve gelecek vaadi edilen güzel yarınlara tabir edilir.

Rüyada Üçüz Bebek Görmek Diyanet Yorumu

Rüyada üçüz bebek görmek diyanet yorumunda, rüya sahibinin iş hayatında gelecek olan iyi haberlere işarettir. İş sahibi ise yeni bir yeni bir ortakla çalışacağına delalettir. Çalışmıyorsa, yeni bir işe başlayacaktır.

Alimlerin Açıklamaları (Rüyada Üçüz Bebek Görmek)

Câferi Sâdık (r.a)  Yorumu; Bu rüya sahibi Allah tarafından gelecek olan bir mucize ile müjdelenir. Gören kişinin hayatında olacak büyük değişikliğe işaret edilir.

Diyanet Yorumu; Rüyada üçüz gören, kişinin hayatında tüm olumsuzlukların ve yaşadığı kötü olayların geri de kalmasıdır. Yeni bir iş hayatına başlayacağına delalettir.

İmamı Nablusi (r.a) Tabiri; Rüyada görülen üçüz bebek çok hayırlıdır. Rüya sahibine gelecek olan mutlulukların ve yeniliklerin habercisidir. Kişinin yaşamında olacak güzelliklere işarettir.

Etiketler:

Yorumlar

 1. SELÇUK dedi ki:

  Merhaba ; Eşim hamile. Bir bebeğimiz olacak inşallah.Ben bebeğimizin cinsiyetini öğrendiğim gece rüyamda eşim üçüz kız çocuğu doğuruyordu. Daha sonrasını çok net hatırlamıyorum ama bebeklerin doğduğunu gördüm. Bebeklerimiz doğduğu için çok sevindim. Ne anlama gelmektedir yorumlayabilirseniz beni mutlu edersiniz.

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar Selçuk Bey rüyanızın yorumu http://www.eslemnur.net/ruyada-ucuz-bebek-gormek/ buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için bebek görmek ile ilgili rüyalarımızı okuyun.

 2. Ben dedi ki:

  Merhabalar ben rüyamda üçüz bir bebeğim olmuş fakat onları birileri kaçırıyor daha sonra ben alıyorum tek tek emzirip yatırıyorum uyutuyorum o çalan kişi tekrar geliyor ve çalmaya çalışıyor bomba patlatıyor bişeyler yapıyor alamıyor ama bende çocuklarımı göremedim .. rüyam bu kadar aynı zamanda ben gerçek hayatta sevdiğimi düşündüğüm onun da beni sevdiğimi sandığım kişiden hamileyim ve gebeliğimi sonlandırmak zorundayım gerçekle bağlantısını anlayamadım ve emzirdiğim bebeklerin cinsiyetinden emin değilim fakat birisi mavi kocaman güzel gözleri vardı diğeri zayıftı bir tanesini hatırlayamıyorum

 3. Funda dedi ki:

  Evliyim henüz hiç çocuğum yok. Rüyamda üçüz doğum yapmıştım 2si kız 1i erkekti ilk gördüğümde kızlar pembe oğlan mavi kundaktalardı kuzenim görmeye geleceğini söyledi arayıp hazırlık yapmak için mutfağa gittiğim anda büyümüş 5yada 6yaşlarında hallerini gördüm bi masanın etrafında zıplayıp bişeyler istiyorlardı ama bu esnada erkek olanın engelli olduğunu gördüm

Yorum Yaz