Bizi takip edin...

Rüyada Uçan Balık Görmek

Rüyada uçan balık görmek, bu rüya kişinin borçlarından kurtulacağına ve yakın zamanda eline yüklü miktarda para geçeceğine ferahlamaya işarettir. Aynı zamanda hanesinde bereketin artacağına ve sorunların ortadan kalkacağına yerini neşenin alacağı manasındadır. Bu rüyayı gören kişi bu para sıkıntısı çekmez ve bol para getiren ortaklı bir işe girer. Lüks bir hayata kavuşmaya ve geçim darlığı çekmeden yaşamaya delalet eder. Her anlamda gönül ferahlığı yaşayacağına ve çalışıyorsa yeni bir iş sahibi olacağını gösterir. Rüyada uçan balık görmek islami, yorumunda rüya sahibinin hem maddi hemde manevi sıkıntılarında kurtulması olarak yorumlanır.

Rüyada Uçan Balık Görmek

Rüyada uçan balık görmek, bu rüya kişinin başına talih kuşu konması demektir. Mutluluktan havalara uçmak olarak tabir edilir. Evliliği yakın birisi bu rüyayı görüyorsa, güzel bir hayata ve bolluk içindeki yaşama delalettir. Gelirinin yükseleceğine ve standartlarının üzerine çıkacağı işler yapacağına işarettir. Kısa süreli üzüntülerin ardından yeni ve büyük mutluluklar yaşayacaktır. Rüyada uçan balık görmek diyanet, yorumu kişinin hayatında mutlu bir başlangıca bol para ve güce yorum yapılır.

Rüyada Balığın Uçtuğunu Görmek

Rüyada balığın uçtuğunu görmek, bu rüyada rüyada uçan balık görmekle aynı yorumu içerir. Rüya sahibinin kazanacağı nimetleri vurgular ve ona gerçek hayatta göstereceğine alamettir.

Rüyada Gökyüzünde Balık Görmek

Rüyada gökyüzünde balık görmek, bu rüyayı gören kişi Allah tarafında gelecek olan bir müjdenin olduğu ifade edilir. Aynı zamanda kişinin din bütün ve dini vecibelerini tam yapmak isteyen biri olduğuna alamettir.

Rüyada Uçan Renkli Balık Görmek

Rüyada uçan renkli balık görmek, size gelecek olan kısmetlerin ve bolluğun habercisidir. Kaç renk görüyorsanız o kadar mala mülke sahip olmak demektir.

Rüyada Uçan Mavi Balık Görmek

Rüyada uçan mavi balık görmek, gönül ferahlığı ve iç huzuru olarak yorumlanır. Aynı zamanda borçlardan kurtulmak ve düze çıkmak anlamında tabir edilir.

Rüyada Uçan Balina Görmek

Rüyada uçan balina görmek, büyük bir fırsatın ummadık bir anda geleceğinin habercisidir. Elde edeceğiniz ve iş hayatında büyük mertebelere ermeye yorum yapılır.

Rüyada Gökyüzünde Balina Görmek

Rüyada gökyüzünden balina görmek, rüya sahibinin sıkıntılı günlerinin biteceğine ve borçlarından kurtulup düze çıkacağına işarettir. Ayrıca gelecekte gelecek olan güzel hayatın belirtilerinin göstergesidir.

Rüyada Buluttan Balık Görmek

Rüyada buluttan balık görmek, ferahlamaya ve huzurlu bir hayat yaşamaya delalettir. Rüyayı gören kişinin ne dilediği varsa kabul olacağına ve istediğini alacağına yorum yapılır.

Rüyada Evde Uçan Balık Görmek,

Rüyada evde uçan balık görmek, haneye gelecek olan bereketin habercisidir. Rızkın artmasına ve evinin içerisinde aile huzurunun artacağına delalet eder.

Rüyada Uçan Balık Tutmak

Rüyada uçan balık tutmak, bugüne kadar düşlediği şeye ulaşmak demektir. Kişiye gelecek olan büyük fırsatın kapıda olduğunu ve bol kazançlı işlere girmeye yorumlanır.

Rüyada Gökyüzünden Balık Yağdığını Görmek

Rüyada gökyüzünden balık yağdığını görmek, mutlu bir habere uyanmak olarak ifade edilir. Aynı zamanda zenginlik ve rahat bir hayat yaşamaya delalettir.

Alimlerin Açıklamaları

Câferi Sâdık (r.a)  Yorumu; Rüya sahibinin eline yüklü miktarda para geçeceğine ve sıkıntılarını bir çırpıda atlatacağına işaret eder. Mevki ve makam sahibi olmak manasındadır.

Diyanet Yorumu; Gören kişinin iş hayatında kazancının katlanacağını ve rızkının daha da artacağı anlamında yorumlanır. Beklenenin olması ve ferahlamak olarak ifade edilir.

İmamı Nablusi (r.a) Tabiri; Bu rüya gören kişi için çok güzel bir düştür ve hayır ile tabir edilir. Gelecek olan mutluluğa, zenginliğe emeklerinin karşılığını alacağına işaret eder.

Etiketler: , , ,

Yorumlar

  1. Zeynep dedi ki:

    Rüyamda havada yüzen balik gordum ve 2 taneydi onlara dokunuyordum bir tanesi renkli diğeri ise renksizdi ikisinede dokunuyordum sizce anlami nedir

    1. Eslemce dedi ki:

      Merhabalar Zeynep hanım rüyanızın yorumunu ; http://www.eslemnur.net/ruyada-balik-gormek/ buradan öğrenebilirsiniz. Detaylı bilgi için rüya tabirleri sayfasından balık ile ilgili yorumlara yararlanabilirsiniz.

Yorum Yaz