Bizi takip edin...

Rüyada Sevgilinin Aldattığını Görmek

Rüyada sevgilinin aldattığını görmek, kişinin yeni bir başlangıç yapacağına ve hayatında farklı gelişmelerin olacağına yorulur. Aynı zamanda rüyada sevgilinin aldattığını görmek müjdeli bir habere de alamet edilir. İş hayatında yaptığı projelerde yada aldığı görevlerde başarılı olur. Bazı yorumculara göre de rüyada sevgilinin aldatması, kişinin hayatında olan insana karşı güvensizliğini simgeler. Yani içinde olan bazı vesveseler ile kendini sıkıntıya soktuğunu ama bu rüya onun bilinçaltı ile de alakalıdır. Rüyada aldatıldığını görmek, bazende özel hayatında olan kişiye olduğundan daha fazla bağlanarak ondan kopamaması manasına da gelir. Kişi hayatında kendine yön vermeyi daha da zorlaştırır. Bazı tabircilere göre de rüya sahibi hayatındaki alacağı insanı çok iyi tanımalıdır, rüyada sevgilinin aldatması evliliğe de delalet eder. Doğru insanın bulduğu taktirde çok iyi ve mutlu bir evliliğe adım atacaktır. Ama yanlış bir karar verirse pekte hayırlı olmayan bir evlilik ve sıkıntı içine düşecektir. Bunun için duyguları bir kenara bırakıp mantık ile hareket edilmesini gerektiğini anlatan bir rüyadır.

Rüyada Sevgilinin Aldattığını Görmek İslami Yorumu

Rüyada sevgilinin aldattığını görmenin islami yorumu, dünya hayatında yaşayacağı güzelliklere ve mutlu bir evlilik yapacağına delalettir. Kişinin üzerinde beyaz renkli kıyafetler var ise mutluluk habercisidir.

Rüyada Sevgilinin Aldattığını Görmek Diyanet Yorumu

Rüyada sevgilinin aldattığını görmek diyanet yorumu, kişinin kendi kendini sıkıntıya soktuğunu aslında her şeyin normal olduğunu anlatır. Her şeyin Allah’tan geldiğine ve kişi için hayırlı olanı olmayanı onun bildiğine inanarak tevekkülü Allah’a bırakmalıdır.

Alimlerin Açıklamaları (Rüyada Sevgilinin Aldattığını Görmek)

Câferi Sâdık (r.a)  Yorumu; Rüyada aldatıldığını görmek, kişinin evleneceği insana karşı bazı tereddütleri  vardır. Bundan dolayı doğruyu bulmak için Allah’a bolca dua etmelidir.

Diyanet Yorumu; Rüyada sevgilinin aldattığını görmek, rüya sahibinin hayırlı bir insanla dünya evine gireceğini müjdeler. Kişinin hayatında bir dönüm noktası yaşayacağını ve olumlu gelişmelerin habercisidir.

İmamı Nablusi (r.a) Tabiri; Rüyada sevgilinin aldatması, Allah c.c den hayırlısı dilemek gerekir. Çünkü bu rüyayı gören kişinin bilinçaltında güvensizlik ve bağlı kalmaktan zarar görmekten korkar ayrıca hayatına giren insanı da kaybetmekten korkar çabuk sahiplen bir insandır.

Etiketler:

Yorumlar

 1. Perihan dedi ki:

  Nişanlım rüyasında onu aldattigimi görmüş ve kalbimden bıçaklayarak beni öldürmüş lütfen yorumlarmisiniz

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Perihan hanım rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/ruyada-nisanlisini-aldatmak/ bağlantıya tıklayın. Daha detaylı yorum için rüya tabirleri sayfasını gezin.

 2. Samet dedi ki:

  Sürekli kız arkadaşımın beni aldattığını görüyorum
  Bi alışveriş merkezinde kız arkadaşımla beraberken beni bırakıp başka bi erkekle biseyler içmeye gidiyordu sonra beni arayıp oraya çağırıyordu
  Günde 2 3 defa böyle rüyalar görüyorum

  1. Elif dedi ki:

   Aynı rüyaları bende görüyorum geçen alışveriş merkezinde oldu bu sefer de biz kızla aynı evde kalıyordu

 3. Sin dedi ki:

  Surekli erkek arkadaşımın beni aldattığını görüyorum ağlıyorum ve bağırıyorum hergun nerdeyse

 4. Miray dedi ki:

  Merhaba rüyamda sevgilimin beni aldattığını görüyorum ve beni aldattığı kişinin hamile kalmış olduğunu öğreniyorum. Daha sonra evden çıkarken krem rengi bi tavşan görüyor ve seviyorum tavşan elimi ısırıyor canım acıyor ama kanamıyor. Lütfen yorumlar mısınız?

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Miray hanım rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/ruyada-sevgilinin-aldatmasi/ bağlantıya tıklayın.

 5. Necla dedi ki:

  Rüyammda azzamanın var öleceksin dedi doktor ve sonra eşim başka birini buluyor sen öldüğünde ben bununla evlenecek diyor

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Necla hanım rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/ruyada-kocanin-karisini-aldatmasi/ bağlantıya tıklayın.

Yorum Yaz