Bizi takip edin...

Rüyada Sarı Dana Görmek

  1. Rüyada sarı dana görmek, sevinçli bir haber almaya işarettir. Kişinin gönlünün ferahlayacağını ve alacağı bu haber ona ilaç gibi gelecektir. Bu rüya kişinin hep beklediği bir şeyin olmasına delalettir. Bazende olmadık bir durumda sinirlenmek ve öfkelenip o anda yanlış şeyler yapmaya yorumlanır. Rüyada  dana görmek, aslında hayırla tabir edilir. Şöyle ki beklenen bir haberi almak, çok istenen bir şeyin olması yada kişinin dualarının cevap bulması gibi şeylere yorulur. Kişinin kederli günlerinden içsel psikolojik sorunları varsa bunları atlatacağına delalet eder. Rüyada sarı dana görmek, bazende gelecek görücü haberidir. İş hayatındaki önemli gelişmelerin olacağı söylenir.

Rüyada Sarı Dana Görmek Neye Çıkar?

Rüyada sarı dana görmek neye çıkar? kişinin istek ve arzularına ulaşmasına olması gerektiği düşündüğü şeyin olmasına işarettir. Rüya sahibinin beklentilerine kavuşması ve iş hayatında yükselmesine yorumlanır. Rüyada sarı dana görmek, eğer gören kişi erkek ise  güzel hanım hanımcık bir ile evleneceğine alamettir. Kadın ise gören kişi ensesi kalın biri evleneceğine yorulduğu söylenir. Rüyada sarı dana görmek, başka yorumculara göre hayatında tüm sıkıntılarından kurtulup yeni bir hayata başlamasına tabir edilir.

Rüyada Sarı Dana Kesmek

Rüyada sarı dana kesmek, rüya sahibi için büyük bir kısmetin gelmesi olarak yorumlanır. Kişinin hayatında olacak olan olumlu gelişmelerin habercisidir ve sevinci neşesi artacaktır.

Rüyada Sarı Buzağı Görmek

Rüyada sarı buzağı görmek, kişinin önceden yapmış olduğu hatalarını telafi etmesine denir. Rüyada sarı buzağı çok hayırlı ve güzeldir, gönül ferahlığı iç huzur oluşmasına yorumlanır.

Rüyada Sarı Sığır Görmek

Rüyada sarı sığır görmek, kişinin gönlünü şenlendirecek biri ile tanışmasına yorumlanır. Evli ise evinin huzurunun bereketinin artacağına ve rüya sahibinin alın teri kazanacağı mala mülke tabir edilir.

Rüyada Sarı Dana Görmek İslami Yorumu

Rüyada sarı dana görmek İslami yorumunda, rüyayı gören kişinin hayatının iyi bir düzeye gelmesine işarettir. Ailesinden, evliliğinden ve evladından yada evlatlarından hayır göreceğine yüzünün güleceğine rivayet eder.

Rüyada Sarı Dana Görmek Diyanet Yorumu

Rüyada sarı dana görmek diyanet yorumu, şu şekilde açıklanır. Rüya sahibinin beklentilerini karşılayacak seviyeye gelmesi ve hanesinin bereketinin artacağı çektiği zorlukların sona ermesine alamettir.

Alimlerin Açıklamaları  

Câferi Sâdık (r.a)  Yorumu; Bu rüya çok güzel bir rüyadır, gönül ferahlığı ve mutluluğa işaret eder. Kendi çabasıyla kısa zamanda iş ve varlık sahibi olacağına çevresindeki insanların gönlüne taht kurup saygınlık kazanacağına yorumlanır.

Diyanet Yorumu; Gören kişinin bu rüya en makbul olan rüyalardan biridir. Ticaret hayatında kendini gelişmesi ve kazancını ikiye katlamasına işaret eder. Ailesinde bağlarının kuvvetleneceği manasındadır.

İmamı Nablusi (r.a) Tabiri; Rüya sahibinin beklentilerinden daha fazlasını elde edeceğine delalet eder. Yakın zaman kendi dişi ile tırnağıyla çok güzel seviyelere gelecektir. Şan ve şöhrete kavuşmaya rivayettir.

Etiketler: , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz