Bizi takip edin...

Rüyada Recep Tayyip Erdoğan’ın Elini Öpmek

Rüyada Recep Tayyip Erdoğan’ın elini öpmek, rüya sahibinin büyük bir insan hayır dua alması sevap kazanması manasını içerir. Bu rüya kişinin yaptığı iyiliklerin kötü gününde karşına çıkacağına işaret eder. Aynı zamanda rüya sahibinin bir insan dua etmesi iyi dileklerde bulanacağını gösterir. Rüyada Recep Tayyip Erdoğan’ın elini öpmek, yapacağı bir işte birinde akıl almak o kişi ile bir şeyler paylaşmak anlamına gelir. Bir fikir alış verişi ve yapılacak işlerin hayırlı olacağını gösterir. Ayrıca bu rüya büyük güç sahibi olmak ve faydalı işlerle uğraşacağını gösterir.

Rüyada Recep Tayyip Erdoğan’ın Elini Öpmek Ne Demek?

Rüyada Recep Tayyip Erdoğan’ın elini öpmek ne demek, hayatında bazı sorunlardan uzak duracağına ve sıkıntı olacak kimselere aile içine almayacağına yorumlanır. Rüyada Recep Tayyip Erdoğan’ın elini öpmek, kişinin çok yufka yürekli ve merhametli bir insan olduğunu gösterir. Kişinin hayatında herkese yardım elini uzatacağını ve herkesin duasını alması yönünde tabir edilir. Rüyada Recep Tayyip Erdoğan’ın elini öpmek, ayrıca vefalı dostlar edineceğine delalettir.

Rüyada Cumhur Başkanının Elini Öpmek

Rüyada cumhur başkanın elini öpmek, gelecek olan hayırlı bir habere işarettir. Bununla birlikte elde edilecek olan sağlam dostluklara ve gönül zenginliğine yorumlanır.

Rüyada Cumhur Başkanı Görmek Elini Öpmek

Rüyada cumhur başkanını görmek elini öpmek, maddi zorlukları aşmaya işaret edilir. Bir insana yardım etmeyi hatta yaşlı bir insan evde bakacağını gösterir.

Rüyada Devlet Büyüğü Elini Öpmek

Rüyada devlet büyüğü elini öpmek, aydınlık bir geleceğe ayrıca bir büyükten alınacak olan hayır duasına delalettir. Sorunlardan stresten uzak bir hayat yaşamaya alamet eder.

Rüyada Cumhur Başkanının Eli Tutması

Rüyada cumhur başkanının eli tutması, kişiye gelecek olan bir yardım eline yorumlanır. Sıkıntılı bir zamanda gelecek olan paraya ve derdine derman olacağına ferahlayacağını işarettir.

Rüyada Cumhur Başkanına Sarılmak

Rüyada cumhur başkanına sarılmak, bu rüya kişinin derdine derman olacak bir çözüm bulması manasındadır. Kişinin problemlerine çözüm bulacağına kederlerini atlatacağına delalettir.

Rüyada Cumhur Başkanın Eve Gelmesi

Rüyada cumhur başkanın eve gelmesi, evine hanesi gelecek olan bir mutluluk olduğunun göstergesidir. Hanesindeki berekete ve yeni katılacak olan üyelere işaret edilir.

Alimlerin Açıklamaları

Câferi Sâdık (r.a)  Yorumu; Gören kişinin düşmanlarının şerrinden kurtulmasına işarettir. Yeni bir iş kapısı ve bol kazançlı olacak işler yapılmasına yorumlanır.

Diyanet Yorumu; Rüya sahibinin kendini olumsuz olan ortamlardan kendini uzaklaştırması manasına gelir. Para anlamında güç sahibi olmaya iş hayatında muvaffak olacağını gösterir.

İmamı Nablusi (r.a) Tabiri; İmamı Nablusi (r.a) derki bu rüya çok hayırlıdır. Kişinin bir insanın hayır duasını alması maddi anlamda durumunu düzeltmesine ve her işte muvaffak olacağını gösterir.

Etiketler: , , , ,

Yorumlar

 1. Ayse dedi ki:

  Rüyamda sayın erdoganin elini öpüyorum sarılıyorum ve resim cekiniyoruz ama sadace gülümsüyor benim içimde ki mutluluk uyandimki ruyayimis😢

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar Ayşe hanım rüyanız hayır olsun, yorumu için http://www.eslemnur.net/ruyada-recep-tayyip-erdoganin-elini-opmek/ bağlantıya tıklayın.

 2. Tülay dedi ki:

  Kız görmeye konvoy halimde gidiyoruz 5 dolmuş dolusu sonra kız ile oglan olumlu evlwnmeyi düşünüyoruz diyorlar dışarıda eglence var babamın yanına gidiorum kafamı bir kaldırıyorm cumhurbaşkanı yanımızda duruyo başkanım v3rin elinizi öpeyim diyorum babmla muhabbet ediyorlar böyle gördüm sonrada herkes dolmuslara binip gidiyo kız yürüyerek gidiyo bende selam verip uzaklaşıyorum böyle rüyam yorumlarmsnz

 3. Burak dedi ki:

  Ruyamda Cumhur başkanimizi biyerde goruyorum koltuk deynekleri ile ,üzuliyorum soruyorum cok gecmisolsun sayin cumhur baskanim nasi oldu diye oda tebessum ederek oldu iste dustum gibi biseyler soyluyo sonra ben eline sarılıp elini opuyorum ve vedalasip ayriliyoruz ordan…

 4. Ismail dedi ki:

  Ruyamda Recep tayyip erdogan bir miting alaninda 2 kisiyle yanimà geliyor tokalasiyoruz biraź sohbet ettikten sonra elini opuyorum

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba İsmail bey rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/ruyada-recep-tayyip-erdogani-gormek/ bağlantıya tıklayın.

Yorum Yaz