Bizi takip edin...

Rüyada Ölü Bebek Görmek

Rüyada ölü bebek görmek, kişinin hayatında yaşayacağı yarım kalan bir aşka bir sevgiye işarettir. Kişinin yapmak istediği bir şeyin yarıda kalacağı buna maddi anlamda gücünün yetmeyip ertelemesine yorum yapılır. Aynı zamanda rüyada ölü bebek görmek, eskiden yapılan hataların karşısına çıkması ve bu yüzden özel hayatında zorlanması manasına gelir. Rüyada üçüz erkek bebek doğurduğunu görmek, başlamadan işin başlamadan bitmesi de yorumlanır. Bazı tabircilere göre de rüyada ölü bebek görmenin, olumlu yönde tabir edilir. Kişinin özlem duydu yarım kalmış bir hikayenin tamamlanması gibi tabir edilir. Yapacağı şeyleri yavaş yavaş yoluna koyması gibi ifade edilir. Bazende rüyada ölü bebek görmek, kişi için hayırlı olmayacak bir şeyin tamamlanmamasına delalet eder.

Rüyada Ölü Bebek Görmek Ne Demek?

Rüyada ölü bebek görmek ne demek: Rüya sahibinin gördüğü duruma göre de değişir. Eğer gördüğü ölü bebek gülümsüyorsa, sevinç dolu günlerin habercisidir. Eğer rüyasında donuk ve duygusal olarak etkileyici bir durumda ise o zaman hoş olmayan bir haber alacaktır. Bazı zamanlar da çevrede çıkan dedikodular yüzünden çiftlerin arasının  açılması gibi anlatılır. Kimi zamanda gören kişinin istemeden nefsine yenilerek bazı hatalara düşeceği ifade eder ve uyarma amaçlıdır, duruma göre. Bu rüya duruma göre bazen de bilinçaltı yaşananlar olarak rivayet edilir.

Rüyada Ölü Bebek Görmek İslami Yorumu

Rüyada ölü bebek görmek islami yorumunda, kişinin bazı zamanlarda kapıldığı boş hayallere yorulur. Şöyle ki zamansız hareket ettiği gösterir. Kendini kurduğu eski yaşanmışlıklarından kurtulup feraha ermesi gerektiğini anlatan bir rüyadır.

Rüyada Ölü Bebek Görmek Diyanet Yorumu

Rüyada ölü bebek görmek diyanet yorumunda, önceden yaptığı hataları  telafi etmiş olduğu malum olur. Kişinin yapmak istediği onun için iyi olmayacak daha sonra sıkıntılı durumlara gireceği konusunda işaret eder. Fakat yapmak istediği şey Allah tarafından engellenecektir.

Câferi Sâdık (r.a)  Yorumu; Caferi sadık (r.a) derki, birincisi kişinin bilinç altında kendince yaşadığı sorunlara işarettir. Diğeri ise bebek bekleyen ve bunun yarım kalması yönünde düşünceleridir. Biraz zaman sonra sevinçli bir haber geleceğini müjdeler.

Diyanet Yorumu; Bu rüyayı gören kişi, tabiri caizse, Allahın sevdiği kuludur. Başına gelecek olan olumsuzluklardan kötülüklerden uzaklaşmasına vesile olan bir neden çıkartır. Rüya sahibi sonunda feraha erecektir. 

İmamı Nablusi (r.a) Tabiri; Bu rüyayı gören kişi eğer bebek bekliyorsa, güzel bir bebeğe işarettir. Hamile olmayan biri bu rüyayı görüyorsa erkek yada kadın yaptığı bir şeyden hoş olmayan bir sebepten dolayı geri dönmesi manasındadır.

Etiketler:

Yorumlar

 1. Güven dedi ki:

  Merhaba iyi geceler adım güven erkeğim 32 yaşındayım bekarım rüyamda rüyamda bebeğim ölü doğdu kız çocuğu idi ben mi doğurdum eşim mi doğurdu anlayamadım olay şöyle gelişti bana yetişkin bı kız çocuğu gibi göründü senin bu dünyada da öbür dünyada da sefaatcin olacağım tarzında şeyler söyledi sonra da doğum ölü gerçekleşti tabirini yapabilirseniz çok teşekkür ederim iyi geceler.

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar Güven bey rüyanızın yorumunu bağlantıya tıklayarak öğrenebilirsiniz. https://www.eslemnur.net/ruyada-olu-bebek-gormek/ Daha detaylı bilgi için rüya tabirleri bölümünden rüyanızın detayını öğrenebilirsiniz.

 2. Gül dedi ki:

  Merhaba bayanm evliyim ve çocuğum yok ama rüyamda gece hastanede doğurduğum erkek bebek sabaha ölüyordu bunun yorumu ne olabilir

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar Gül hanım rüyanızın yorumu,http://www.eslemnur.net/ruyada-olu-bebek-gormek/ ve http://www.eslemnur.net/ruyada-erkek-bebek-gormek/ detaylı yorum için bebek ile ilgili rüyalarımızdan faydalanabilirsiniz.

 3. Aysun dedi ki:

  Merhaba bayanım ve evliyim bir kızım var ailemle tarihi bir caminin içindeyiz ve o caminin içinde küçük bebek cenazesi gördüm tabutun içinde ve görünce ağlamaya başladım ne anlama geliyor acaba açıklarmısınız lütfen

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Aysun hanım; rüyanızın yorumu http://www.eslemnur.net/ruyada-olu-bebek-gormek/ buradan okuyabilirsiniz. Detaylı yorum için rüya tabirleri sayfamızı gezin.

 4. Merve dedi ki:

  Merhabaa rüyamda kendi evimde bebek vardı ama ölüydu saklamaya calisiyodum bebek benim miydi bilmiyorum yorumlar misiniz acaba

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Merve hanım rüyanızın yorumu; http://www.eslemnur.net/ruyada-olu-bebek-gormek/ detaylı bilgi için rüya tabirleri sayfamızdan yararlanabilirsiniz.

 5. Firdevss dedi ki:

  Rüyamda bir Suriyeli adam bebek taşıyordu elinde ama bebek ölüydü gözleri kararmıştı sadece yüzü açıktaydı küçücüktü babası bebeği çöpe götürüyordu sonra biri geldi birşey sordu bu da mı öldü? Tarzında bi soru. Bebeğin babası evet iki tane öldü elde iki tane kız kaldı dedi.Bu kadar.. yorumlarsanız çok sevinirim.

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Firdevs hanım bağlantıya tıklayarak http://www.eslemnur.net/ruyada-olu-bebek-gormek/ okuyabilirsiniz.

 6. Hale dedi ki:

  Merhaba,
  Rüyamda bir vapurdayız eşimle ve denizde ölmüş yüzüstü su üstünde duran erkek çocuk gördüm 2-3 yaşlarında.eşim de bak bu ali diyor ölmüş çocuğu gösteriyor.manası ne olabilir? Evliyim 3 yaşında kızım var.şu an hamilelik durumum da yok.etkilendim biraz neyin habercisi olabilir acaba yorumlarmısınız rica etsem?
  Teşekkürler

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Hale hanım rüyanızın yorumu http://www.eslemnur.net/ruyada-erkek-bebek-gormek/ bağlantıya tıklayarak öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için rüya tabirleri sayfasını gezmenizi tavsiye ederim.

 7. Ana dedi ki:

  Merhaba.Ruyada üç öiü bebeği bir çuvala koyup denize mi nehre mi göle mi bilmiyorum…. sulara attımYorumunuzu rıca ederim.

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Ana rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/ruyada-olu-bebek-gormek/ bağlantıya tıklayın. Daha geniş bir yorum için rüya tabirleri sayfasından faydalanabilirsiniz.

 8. Sevilay dedi ki:

  Merhaba ben rüyamda cinsiyetini secemedigim bir-çok çocuk ölüsü gördüm eye işarettir acaba

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar Sevilay hanım http://www.eslemnur.net/ruyada-olu-gormek/ bağlantıya tıklayarak öğrenebilirsiniz. Rüyanızın detayı için rüya tabirleri sayfanı gezmenizi tavsiye ederim.

 9. Gülsüm dedi ki:

  Meb ben rüyamda hamileyim.dogum için gidiyorum ama çocuğumun ölü olduğu söyleniyor.cok ağlıyorum.sonra köyümüzde bir arabanın içinde çocuğun sadece erkek olduğunu öğreniyorum.ve sadece sap sarı saçlarını görüyorum yüzünü filan göremiyorum ağlıyorum başarıyorum.ne anlama geliyo acaba

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Gülsüm hanım rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/ruyada-olu-bebek-gormek/ bağlantıya tıklayın. Daha detaylı yorum için rüya tabirleri sayfasından öğrenebilirsiniz.

 10. Elif dedi ki:

  Merhaba tam bir ay önce yeğenim doğumdan 6 gün sonra vefat etmişti rüyamda onun mezarına gidiyordum mezarinin baş kısmının ıslak olduğunu görüyordum bide mezarın içinde bebek sanki hareket ediyordu toprağı sallanıyordu bize normal gibi geliyordu bu olay

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Elif hanım rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/ruyada-olu-bebek-gormek/ bağlantıya tıklayın.

 11. Kenan dedi ki:

  Merhabalar rüyamda ıkı bebek vardı abim kucağında ama abimin değil onları alıp otomobile bildiriyorum sonra son süratle yok aşşa hızlanıyorum duramıyorum ve Çukurca geliyorum sonra cocukların uçtuğunu görüyorum toprağa dusup ölüyorlar. Sonra peçete kağıdında ıkısının ısmının oldugu barkod buluyorum Çocukları almadan hastaneye gidiyorum. Hemşire bakıp Çocuklar nerde diye soruyor. Arabaya gidip bakıyorum koltuğun altında yuzu ustu durduklarını sıkıntılarını goruyorum. Elime alıyorum ama yuzlerını görmüyorum ama ölmüşler die üzülüyorum. Lütfen yardımcı olurmusunuz. Şuan rüyamdan kalkıp size yazdım saat gecenin 05.38i

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar Kenan bey rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/ruyada-bebek-gormek/ bağlantıya tıklayınız. Aynı zamanda geniş kapsamlı bir rüyadır sitemizde bulunan rüya tabirleri bölümünden detaylı yorumu okuyabilirsiniz.

 12. Zeynep dedi ki:

  Merhabalar rüyamda bir yakınımın doğumdan hemen sonra bebeğin öldüğünü gördüm ne anlama geliyor lütfen açıklar mısınız.

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar Zeynep hanım rüyanızın yorumu için bağlantıya http://www.eslemnur.net/ruyada-olu-bebek-gormek/ tıklayın. Gördüğünüz rüya biraz geniş kapsamlıdır, bebek ile ilgili rüyalarımızı okumanızı tavsiye ederim.

   1. Sevda dedi ki:

    Mrb ben 1 senelik evliyim çocuğum yok rüyamda ikiz bebeğin arabadan düştüğünü ve öldüğünü gördüm ve çok ağladım kimin bebeği olduğunda bilmiyordum

 13. Racibe çokol dedi ki:

  Rüyamda akli dengesi bozuk bir kadın bi yeri elinde değlekle eşeliyor sanki buraya bakın dercesine insanlar farkedip orayı kazıyorlar oradan bir bebek çıkıyor erkek bebek boylu kilolu iri bir bebek çıkıyor canlı oluyor biz şaşkın bakıyoruz

 14. Merve dedi ki:

  Merhaba rüyamda kız çocuk Doğum yapıyordum. Doğumdan çıktıktan sonra odadaki kadınların erkek çocuklarının oldugördüm ama benim Doğum yaptığım bebeği hemşireler odaya getirip ölü Doğum yaptığımı söylediler . Bağırarak ağladığımı gördüm .Yakın zamanda düşük yaptım.gördüğüm rüyanın etkisinden çıkamıyorum anlamı nedir acaba ?

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Merve hanım gördüğünüz rüyalar psikolojik olması yüksek ve kendinizi teselli edin. Allah sabır versin.

 15. kubra dedi ki:

  arkadaşım rüyasında beni görmüş ikimizde bekarız rüyanın sahibi de bayan rüyasında onu bir odaya goturmusum ve odada yerin dibinde ölü bebek var demisim kazmış bakmışız öyle anlattı bende endişelendim acaba neye işaret

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Kübra hanım rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/ruyada-olu-gormek/ bağlantıya tıklayın.

 16. tuba dedi ki:

  merhabalar ben dün gece rüyamda büyük bir binadaydık yiğenimi tuvalete götürmüştüm arkamızdan başı kapalı yaşlı bi kadın girdi kucağında beş altı tane ölü bebek daha doğmadan ölmüş kimi çok küçük kimi çok büyük yere attı bebekleri çarpa çarpa yıkadı bebekleri sonra döndü bana dediki bunların hepsini gelinim doğurdu ama artık bağladık dedi sanırım hala rüyanin etkisinde kaldım uyandığımdan beri kafamı toparlayamıyorum

 17. Sevda dedi ki:

  Salam.Yorumunuza cox ehtiyacim var.Saat 07:20.Kötü rüya gördum.Lütfen yorumlarsaniz çox duaciniz olurum.Rüyamda insanlar var(tanidik kişiler),gencler onlarlayim.Aniden sesler geliyor kimlerse yardima koşuyor.Bizlerde gidiyoruz.Bir havuz var.Havuzda 7erkek çocuk(3,4yaşlarinda) onlardan 3ü bogulmuş ve ölmuş.Cesedlerine bakmaya yüreyim kaldirmiyor.Cesedin biri havuzun dişinda,biri suyun yüzunde,biri de suyun altinda kalmişdi.Sonra bir oda.Büyük kutu gibi bişey onun uzerine çocugun adini resmini yazacsqlarmiş.Tabut güya ama tabut değil.Yanimda insan olarak çok sevdigim bir kadin var kendisi öyretmen.Ve ben neden o cocuklari az önce azarladim,çikolata vermefim diye hüngur-hungur agliyorum.Kadin da beni sakinleşdirib,kiziyor sen neden kendini suçluyorsun diye.Çok rahatsiz oldum beynim ruyada kaldi. Lutfen tam olaraq rüyami tabir ede bilirmisiniz? Önceden teşekkürler

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Sevda hanım rüyanız çok karmaşık ve psikolojik bir rüyadır.

 18. Burcu dedi ki:

  Ürkütücü bir hava varken arkadaşımla beraber havuz gibi bir yere girip orada balık seçiyoruz yenilebilecek olanları ayırıp derisini yüzüyoruz. Balık seçerken bebek buluyoruz iki kere ama sanki içlerinde bir şey var gibiler dişleri var garip şekilde onları tekrar bırakıyoruz korkmadan, en son bir bebek daha hala suyun içindeyiz ölü kız bebeği kordonu da var böyle garip şeyler oldu rüyamda sürekli

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Burcu hanım rüyanızın yorumu için bağlantıya http://www.eslemnur.net/ruyada-olu-bebek-gormek/ tıklayın.

 19. Nazlı dedi ki:

  Meraba hamileyim ben rüyam da eşimin kucağında kefenle sarlimis bebek gördüm ve eşin onu kurumuş bi dereye bırakıyor du

 20. Sevda buyuk dedi ki:

  Mrb ben 1 senelik evliyim çocuğum yok rüyamda ikiz bebeğin arabadan düştüğünü ve öldüğünü gördüm ve çok ağladım kimin bebeği olduğunda bilmiyordum

 21. Sevda dedi ki:

  Mrb ben 1 senelik evliyim çocuğum yok rüyamda ikiz bebeğin arabadan düştüğünü ve öldüğünü gördüm ve çok ağladım kimin bebeği olduğunda bilmiyordum

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Sevda hanım http://www.eslemnur.net/ruyada-olu-bebek-gormek/ bağlantıya tıklayın. Genelde psikolojik rüyalardır.

 22. Melikr Kübra dedi ki:

  Merhaba rüyamda görümcemin küçük oğlunu brbegini kafasına çivili tahtangirmiş ve bebegin bembeyaz olmuş cesedini gördüm başında uzun uzun ağladım feryat ettim bu ne demek?

 23. Aysenur dedi ki:

  Selamün aleyküm sabah 6 dan sonra uyandım tekrar uyudum sonra bi okul gibi yerdeyim ama kesik kesik hatırlıyorum rüyamı birine çocuklar bi kötülük yapmış ama benim üstüme kalmış onu düzeltmeye gittim ama kadin bana inanmadı kocasına anlatmak istedim üzerimi falan aradılar adam inandı ve dışarı doğdu çıkarken ama rüyayı gördüğüm yer boyle kapalı alan gibiydi saray gibi taşlı faln sonra adamla giderken birden iki kürek gördük koştuk oraya iki tane çocuk ceseti gördüm ama sanki benim içimden çıkmış o cesetler gibi göğsüme bakıyorum lütfen yorumlarmisinizzz

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Aysenur hanım sabah görülen rüyaların genelde bir hükmü yoktur.

 24. Burçin dedi ki:

  Merhaba.
  Rüyamda kendımı hamıle gördüm karnımı ellıyodum ama bıraz zaman gecri uyıyıcaktım bebegımın neden karnımda oynamadığını sordum anneme oda korkma bısey olmaz yarın sabah hastaneye gıderız dedı sabah uyandım karnımın hareket ettını gördüm hemen karnıma baktım gössumun hemen altı seffaf olmustu bebegım ordan gözüküyodu gözlerımın acık oldunu gördum bı anda bı baltım ordan elıme geldı sonra 2 arkadasım napıyosun koy yerine senın daha 4 günün var dogumuna dedı bnde gerı koymaya basladım olmadı elıme aldım cocugum ölü gibiydi cok etkilendim 😔😔

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Burçin hanım rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/ruyada-hamilelik-gormek/ bağlantıya tıklayın.

 25. Aslı dedi ki:

  Benim sevdiğim bir ablanın bebegı 5 aylıkken vefat etti ve o bebiş rüyama girdi gözyaşımı siliyordu

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Aslı hanım rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/ruyada-olmus-bebek-gormek/ bağlantıya tıklayın.

 26. Nesrin dedi ki:

  Merhabalar bende rüyamda mezarlığa gidiyorum el kadar mezarlıklar var anneme soruyorum bunlar ne kadar küçük annem de bir mezarı kaldırdı bir baktım Bebek gülüyor nasıl anlatacağımı inanın bilmiyorum o kadar güzeldi ki bebek çok güzel tatlı bir bebek sonra korktum oradan birden uzaklaştım

 27. Nazlu dedi ki:

  Merhaba ruyamda yemek yapıyorum kayın valıdem baharat vermek ıstemıyor ben alıyorum kayın pederım et verıyor oda kucuk bebek ölusu kes dıyor kestıkce bagarsaklarnı beynını goruyorum

 28. Gamze dedi ki:

  Merhaba rüyamda bir deniz kenarında yürüyorum sonra biseyler görüyorum Kendi kendime diyorum ki poşet falan dir yaklaşıyorum bı bakıyorum kıyıya vurmuş bir bebek ölmüş yani bide onun biraz ilerisinde denize yakın bı çukur var içinde bı çocuk var deniz her karaya çarptığında çukur doluyo ama hemen boşalıyor ben onları öle görün ve çığlık atıyorum baya bı sonra geciyo ama çocuklar olmuyo o çocuk çukurdan çıkmış anne ve babasının yanında oluyo sizce nedir bunun yorumu

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar Gamze hanım rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/ruyada-bebek-gormek-ne-anlama-gelir/ bağlantıya tıklayın.

 29. Bennur dedi ki:

  Merhabalar. Rüyamda kucağımda bir bebek vardı. Bir örtüye sarılmış şekilde taşıyordum. Önce yaşıyordu fakat hasta gibiydi bir yere yetiştirmeye çalışıyordum. Kulağında hastalık vardı galiba kulağına dokunuyordum. Sonra öldüğünü anladım yine de kucağımda taşımaya devam ettim. Bu nasıl yorumlanır acaba

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Bennur hanım http://www.eslemnur.net/ruyada-olmus-bebek-gormek/ bağlantıya tıklayın.

 30. Adalet dedi ki:

  Merhaba, ben ruyamda cok kucuk ancak cok tatli bir bebek gordum. Ancak bu bebegin olecegi soyleniyor. Hasta yatan bir adamdan sut emmesi gerekiyormus. Bu sirada fotoğrafini cekmem gerekiyormus. Daha sonra hasta bir adamdan sut emmeye calisiyor ben de fotoğrafini cekiyorum ama sut gelmiyor, ememiyor. En sonunda bebegi ben aliyorum ve bu sefer de bebegi ben aldigim icin olmeyecegini soyluyorlar. En son bebegimi pembe beyaz bir kundaga sarip kardesimin evine oturmaya gidiyorum. Sizce anlami nedir bu ruyanin?

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Adalet hanım rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/ruyada-bebek-gormek-nedir/ bağlantıya tıklayın.

 31. Ayşe dedi ki:

  Selamun Aleyküm

  Bi abi rüya gördü
  2yasinda ki oğlunun öldüğünü kefene sarılmış bi halde
  Çocugu benim elimdeymis agliyomusum arkam kalabalikmis

  Cevap verirmisiniz

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Ayşe hanım http://www.eslemnur.net/ruyada-olmus-bebek-gormek/ bağlantıya tıklayın.

 32. Aleyna dedi ki:

  Merhaba saat 4 civarı bir rüya gördüm aşırı derecede korktum tabiri ne söyler misiniz bizim mahallede Mardinliler cok bende icerifr rüyamda sözlü olduğum sevgilim içerde oturuyo sonra 5 araba dolusu bebek ölüsü hepsi de 3-4 yaşlarında falan herkes kalabalık gören bebeklerin peşinden gidiyor dışarıdan biri de bana sakın dışarı çıkma diye bağırdı korktum işte insandaki merak ya ciktim dışarıya bebek ölüleri benimde 4 yaşında kardeşim var bir adam kardeşime seslendi gel dedi bak burda çok kardeş var ama ölen bebekler bunlar lardesimi hemen kucağıma alıp eve girdim sonra uyandım icimden bir his sevgilim elimden öyle bir sıkıca tutmuş ki sanki ruyadan beni çekercesine çıkardi gözümü acaçtığım hickimse yoktur ama sevgilimin elini tutar gibiyim hala benim ruyami yorumlar mısınız?

 33. emine demir dedi ki:

  Rüyamda daha önce hoslandıgım bir cocuktan ölü bebek aldım otobüste elinden ama bilmeden sadece otobüste bebegi tutmak icin almıstm ama sonra bebek elimde kaldı bir anda sahipsiz kaldı bende annesini aramaya basladm ablamla bana gülümsüyırdu bebek ölü oldugunun bilmiyorum o zaman sonra en son ölü oldugunu anlıyorum ama basından mı ölüydü benm elimde mi öldü bilmiyorum sonra yolda bırakıyoruz sonra ölü yerde bir tane daha görüyorum önceki bebegin yakınlarında bir de ilk basta otobüsdeyken bir kadının elindeki yasayan bebekte tuttum sevdim

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Emine hanım rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/ruyada-bebek-gormek-neye-isarettir/ bağlantıya tıklayın.

 34. Sümeyra dedi ki:

  Merhaba.. Ben rüyamda elimde çöpe atmak için tuttuğum siyah bi poşet gördüm. Etrafımda birileri vardı ama net değil silüet gibi. Sonra gözüm elimdeki poşete ilişti icinde irice dilim kabuklu bir karpuz ufak bir dilimde kabuksuz karpuz ve bunların yanında yüzüstü duran yeni doğmuş bir bebek vardı. Lâkin hem bebeğin bana dönük olan sırtı tertemiz kusursuz hemde karpuz dilimleri çürüksüz ve canlı renkteydi. Poseti cöpe attiğımıda görmedim. NOT: 3 aylık hamileyim doktorum bebeğin sırtında yani omurgasında bi problem olduğundan süpheleniyo.

 35. Fidan dedi ki:

  Merhabalar rüyamda bir arkadaşımın iki bebeģini ölü gördüm yüzleri gülümsüyodu çıplaktı bebekler yeni doğum olmuştu ama etrafta kan görmedim. Bunu yorumlayabilirmisiniz

 36. Yasemin dedi ki:

  Akan ve Bulanık bir göl vardı ve 5 6 tane asker vardı en az 1 tanesi kadındı askerlerin . Neyse kafesin içinde yine 5 6 tane çocuk vardı ve kurtarılmayı bekliyorlardı 1 tanesini kurtardılar 2 3 yaşında bir bebekti ve derenin kiyisina koydular. Bebek yasiyodu ve herseyi yerindeydi. Bende gidip baktim ve bebegin bacağı kopmuştu ve ölmüştü ama bebek erkek ve guzel bir bebekti sonra kadin askerin icine girdm ve gölde solucan gibi ama değil başka bir yaratıkların kuyruğunu koparıyordum ve bebegin bacağını o yaratıklar yemiş. Ve bana hepsini öldür diyordu bende biraz korkarak kuyruklarını kopariyodum eğer koparmasaydım diğer göldeki çocukları da yiyeceklerdi sonra o yaratıkların biraz büyüğünü gördüm ve korktum gittim tam bıçak alicakken uyandım. ( rüyamın yorumunu yapar mısınız biliyorum çok karmaşık ve degisik)

 37. TUĞBA dedi ki:

  Merhaba 16 yaşındayım adım Tuğba ve rüyamda yengemle beraber bir kadının doğum yapmasına yardım ediyorduk doğumu yengem yapıyordu ve bende izliyordum daha sonra yengem bebeği çıkaracakken ben hızlı davrandım ve elimi annenin rahmine soktum ve elime bebeğin bacağı geldi yenge bune dediğimde bebek ölü doğdu dedi fakat o sırada yengem gülümsüyordu.. Çok karışık geldi bana acaba anlamı nedir?

 38. Hacer dedi ki:

  Selâm ben rüyamda evde kefene sarılmış bir bebek buluyorum.onu gömmeyi unutmuşuz.çok üzülüyorum hemen kucağıma alıp bir hocaya götürüyorum onu gömmesi için.sonra bebek kefenden çıkıyor beni aramaya başlıyor bir kız bebek sarışın saçları yok.bana sarılıyor.bende ağlayarak ona sarılıp annem annem affet beni diyorum.sonra yeniden kefende oluyor ve gömüyoruz.cok etkilendim lütfen lütfen rüyama yorum yazarmisiniz.tesekkür ediyorum.

 39. Kübra dedi ki:

  Merhaba ben rüyamda hamileydim çocuğum karnında ölüyordu hatta beyaz biseye sarılı bir camda duruyordu daha sonra tekrar aynı bebek karnımda yaşıyor du lütfen yorunlarmımız

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Kübra hanım rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/ruyada-olmus-bebek-gormek/ bağlantıya tıklayın.

 40. Derya dedi ki:

  Selam ben rüyamda erkek bebek goruyorum kucağımda gezdırıyorum canlı bebek ama oynatmak ıcın aynaya tuttugumda aynada gorunmuyo gercekte kucagımda ama aynada yok gıbı ölmüş bi bebegi tutuyorum gıbı hissedıyorum çok değişikti baya etkısınde kaldım lütfen rüyama yorum yaparmısınız

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Derya hanım rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/ruyada-olmus-bebek-gormek/ bağlantıya tıklayın.

 41. Özkan dedi ki:

  Rüyamda bir tepede beyaz bir bez çadır görüyorum. Çadırın içinde ve çevrede kimse yoktu. Çadırı topluyorum. Bir ipe bağlı olduğunu görüyorum. İpi çektiğinde ilerde bir dolaba çekmecesine bağlanmış olduğunu görüyorum.Çekmeceyi çektiğimde içinde ölü bebekler görünce rüyam bitiyor.Uyaniyorum.

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Özkan bey rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/ruyada-olmus-bebek-gormek/ bağlantıya tıklayın.

   1. zaza tan dedi ki:

    slm ben rüyamda ölü 4 bebek görüyordum yüzlerinde ince bir örtü olan bebeklerin yüzü net görünüyordu annem eline aldığı bebekleri gösteriyordu son bebek yüzünde örtü vardı elime yüzüne dokundurduğumda bebek yüzü hareket ediyordu rüyamın yorumu varmıdır çok tşker ederim

 42. zaza tan dedi ki:

  slm ben rüyamda 4 bebek gördüm annem ölen bebekleri bana gösteriyordu kimi bebeklerin yüzünde ince bir bez vardı ama yüzü görünüyordu 3 bebeği gösterdiğinde bebekler ölüydü son bebeğe elimi yüzüne vurduğumda sanki hareket ediyordu bu rüyamın yorumu varmıdır teşekürler

 43. zaza tan dedi ki:

  slm ben rüyamda ölü 4 bebek görüyordum yüzlerinde ince bir örtü olan bebeklerin yüzü net görünüyordu annem eline aldığı bebekleri gösteriyordu son bebek yüzünde örtü vardı elime yüzüne dokundurduğumda bebek yüzü hareket ediyordu rüyamın yorumu varmıdır çok tşker ederim

 44. zaza tan dedi ki:

  slm ben rüyamda 4 bebek gördüm kimisinin yüzü ince örtüyle kapalıydı ama yenede yüzleri görünüyordu kimisinin yüzünde örtü yoktu annem eliyle bebekleri uzatıp gösteriyordu bana son bebeği gösterdiğinde elimi bebeğin yüzüne dokundurduğumda canlandı gördüğüm rüyanın anlamı varmı

 45. Yusuf dedi ki:

  Ruyada gemiye biniyorum ben ve iki kardesim arabayla biniyoruz ondan sonra ucaktaymisiz gibi ucak dusuyo arabin icinde ben ve bi kardesim var ucak dusunce bi arabayla dusmeye yakin atliyoruz sonra ucagin dustugu yere arabayla gidiyoruz bi kardesim hayla icinde haber alamiyoruz ama orda bi bayanin eyer ortadaysa olebilecegini soyluyor sonra ambulans dakiler insanlari cikarmaya calisirken ben kardesimin adini bagiriyorum sonra bi bayan iki tane olu bebek cikariyo ucagin pilot kisimindan ordada uyaniyorum yorumunuzu bekliyorum tesekurler

 46. Medine dedi ki:

  Merhabalar adım medine 22 yasindayim ve bekarim ruyamda ölü bir bebeği tuvalette görüyordum .tuvalet ağzına kadar su ile doluydu ve erkek bebek sırt üstü olarak ölmüştü suyun içinde

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Medine hanım rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/ruyada-olmus-bebek-gormek/ bağlantıya tıklayın.

 47. Elmina ozkan dedi ki:

  Merhaba ruyamada deniz kiyisina vurmuş bir suru bebek cesedi vardii.coktuu ama bir tanesii yasiyodu kucagima aldim erkekti ve gozleri deniz kadar maviydi cok guzeldi.seni kurtaricam diyodum baska bebek yasiyomu diye baktim ama hepsi cok kotuydu ölmuştuu uyandim anlamini ogrenebilirmiyim rica etsem

Yorum Yaz