Bizi takip edin...

Rüyada Kurban Kestiğini Görmek

Rüyada kurban kestiğini görmek, bu rüya gören kişi için çok hayırlı ve güzel bir rüyadır. İstediğine ulaşmasına ve sıkıntılarından kurtulmasına delalettir. Kişinin bu rüya aslında ona gelen bir işarettir aslında kötü günlerin geride kalacağına ve güzel günlerin kapıda olduğunun göstergesidir. Rüyada kurban kestiğini görmek, hayatına gelen bir fırsata da yorumlanır. Eğer kesilen kurban dan kan akıyorsa kan rüyayı bozar ama kişinin üzerindeki olumsuzluklar kalkacaktır. Genelde hayra yorulan bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişi üzerin bir ferahlık bir mutluluk hissedecektir. Rüyada kurban kestiğini görmek, kişinin hayatında olacak olan yeni başlangıçlara da tabirdir. Rüyada kurban kesmek Allahu tealanın bize karşı verdiği muradımıza binaen verilen adak olarak yorumlanır.

Rüyada Kurban Kestiğini Görmek Ne Demek?

Rüyada kurban kestiğini görmek ne demek, rüya sahibinin hayatına mutluluk getirecek biri ile tanışacaktır. Kişi hayatının her alanında muvaffak olacaktır. Zengin olmaya ve helal rızk manasını içerir. Rüyada kurban kestiğini görmek, kan akmıyorsa eğer kişinin birinin kalbini kırdığı ve verdiği bir sözün olduğuna yorum yapılır. Başka yorumculara göre ise rüya sahibinin bir adağının olduğu ve bunun rüyasına yansıması olduğunu gösterir. Aynı zamanda maddi sıkıntılarından kurtulma anlamını içerir.

Rüyada Kurban Kestiğini Söylemek

Rüyada kurban kestiğini söylemek, kişinin rüyasında söylemesi konuşması istediği bir işte yada ne istiyorsa bunda muvaffak olacağını gösterir. Kişinin bu rüya istediğinin olacağına malum edilir.

Rüyada Kurban Kesildiğini Görmek

Rüyada kurban kesildiğini görmek, günahları için Allah’tan af dilediği ve tövbe ettiği manasına gelir. Kişinin günahlarının af olacağının habercisidir bu rüya.

Rüyada 3 Tane Kurbanlık Koyun Görmek

Rüyada 3 tane kurbanlık koyun görmek, bu rüyayı gören kişinin hayatında yapmak istediği 3 şey olduğuna dair yorum yapılır. Mesela ev almak, araba almak, mal ve mülk sahibi şan, şöhret gibi ne diliyorsa kendi çabasıyla elde edeceğine işarettir.

Rüyada Kurban Kestiğini Görmek İslami Yorumu

Rüyada kurban kestiğini görmek İslami yorumu, hayatında yapacağı yeni bir bakış açısına ve eski hatalarını yapmayacağına delalettir. Kişinin hayatında olacak olan güzelliklere ve iç huzura rivayettir.

Rüyada Kurban Kestiğini Görmek Diyanet Yorumu

Rüyada kurban kestiğini görmek diyanet yorumunda, kişinin yaşamında olan sıkıntılarından kurtulmasına yeni bir hayata başlamasına alamettir. Bu rüya çok hayırlıdır ve haneye gelecek olan berekete yorum yapılır.

Alimlerin Açıklamaları  

Câferi Sâdık (r.a)  Yorumu; Gören kişi için çok iyi bir rüyadır. İstediklerini elde etmeye ve hayatın yapacağı şeyleri hayata geçirmeye isteklerini yapmaya lüks bir hayata doğru dürüst bir yaşam sürmeye yorumlanır.

Diyanet Yorumu; Bu rüya kişinin hayatındaki borçlarından kurtulmasına ve yeni bir düzen kurması anlamını içerir. Başka bir yoruma göre zenginliğe mala mülke tabir edilir.

İmamı Nablusi (r.a) Tabiri; Rüyasında kurban kestiği gören, sevinçli ve mutlu haber alacaktır. Rızkı artacak ve aile bağlarının kuvvetleneceği bir zamana gireceğine delalet eder.

Etiketler: , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz