Bizi takip edin...

Rüyada Köpek Sürüsü Görmek

Rüyada köpek sürüsü görmek, bu rüya sahibi için çok hayırlı bir rüyadır. Gören kişi için şansının ve bahtının açıldığı yönündedir. Kişiye gelecek bir müjdeli haber ile sevinç gözyaşı dökeceğine işarettir. Rüyada köpek sürüsü görmek, kişinin iş hayatında bir takım engellerden sıyrılacağını ve maaşının artacağı anlamındadır. Eğer kendi işi ise güzel bir ihaleye yada projeye girecektir ve bol ve hayırlı kazançlar elde edecektir. Rüyada köpek sürüsü görmek, aile hayatında huzurunun artacağına ve eşler arasındaki aşkın muhabbetin artacağı manasında yorumlanır. Aynı zamanda uzak gelecek bir kısmet vardır.

Rüyada Köpek Sürüsü Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada köpek sürüsü görmek ne anlama gelir, kişinin beklentilerinin üzerine çıkacağına ve yapmak istediklerini rayına oturtacağına delalettir. Mevki sahibi olacağına işarettir. Bu rüyanın nasıl göründüğü ile alakalıdır, başka yorumculara göre eğer köpek sürüsü üzerine geliyorsa kişi korkuya bir sıkıntı yaşayacaktır. Eğer korkmuyor köpek sürüsü seviyorsa bu kişinin aydınlık ve parlak bir geleceği olacağı anlamında ifade eder. Rüyada köpek sürüsü görmek, kişinin bilinç altı ile de alakalıdır.

Rüyada Köpek Sürüsü Kovalamak

Rüyada köpek sürüsü kovalamak, kişinin yapak istediği bir iş için fırsat kollaması manasına gelir. Daha önce bir kısmeti ayağıyla geri ittiğini ve bunun tekrar gelmeyeceği manasındadır.

Rüyada Köpek Sürüsü Tarafından Kovalanmak

Rüyada köpek sürüsü tarafından kovalanmak, kişinin büyük ve bol para getirecek bir işe girmesi yönündedir. Kişinin şansının yaver gideceğine zenginliğe yorulur.

Rüyada Köpek Sürüsü Saldırması

Rüyada köpek sürüsü saldırması, bu kişiye gelecek olan büyük bir düşman tarafından zararlara yorumlanır. Rüya sahibinin üzüleceğine hayal kırıklığına uğraşacağını yansıtır.

Rüyada Köpek Sürüsünden Kaçmak

Rüyada köpek sürüsü kaçmak, kişiye zarar vermek isteyenler kötülüğü dokunamayacağını gösterir. Aynı zamanda bu kişilerin hayal kırıklığını uğrayacaklarını ve rüya sahibinin ilerde çok başarılı olacağına işarettir.

Rüyada Köpek Sürüsü Öldürmek

Rüyada köpek sürüsü öldürmek, bu rüya köpek sürüsü öldürdüğü görmekle aynı yorumda dır. Kişinin düşmanlarını kendi silahıyla vurması anlamına gelir.

Rüyada Köpek Sürüsü Görmek İslami Yorumu

Rüyada köpek sürüsü görmek islami yorumu, kişinin hayatına gelecek olan güzel bir müjdeye işarettir. Kalacak olan bir mirasa eğer iyi uyanırsa mutlu yaşam süreceğine delalettir.

Rüyada Köpek Sürüsü Görmek Diyanet Yorumu

Rüyada köpek sürüsü görmek diyanet yorumunda, gören kişi hayatındaki bazı yanlışları doğruları ayırt etmesi anlamındadır. Kendi güzel bir yol çizmesi bol para berekete yorumlanır.

Alimlerin Açıklamaları

Câferi Sâdık (r.a)  Yorumu; Bu rüya oldukça hayırlı köpekler renkli ise mutlu bir yaşama işarettir. Eğer beyaz köpek sürüsü ise, huzura ve iş hayatında çok büyük yerlere gelmeye rivayet eder.

Diyanet Yorumu; Gören kişinin hayatında sıkıntılarını geride bırakacağına yorulur. Yaşamının her alanın da her konuda muvaffak olacağına delalettir.

İmamı Nablusi (r.a) Tabiri; Rüya sahibinin planladıklarını ve duygu düşüncelerini ortaya koyması anlamındadır. Yapmak istediklerini başarılı bir şekilde yapacağına lüks bir hayata alamettir.

Etiketler: , , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz