Bizi takip edin...

Rüyada Köpek Saldırması

Rüyada köpek saldırması, bu rüyayı gören kişinin çevresinde olan arkadaşları yüzünden ailesi ile arasında sorunlar oluşacaktır. Biraz sıkıntılı bir dönemden geçecektir. Bu rüya aslında uyarma amaçlıdır, kişin etrafında ona dost görünüp onun iyiliğini ve mutlu olmasını istemeyen biri vardır. Rüyada köpek saldırması, eğer ısırıyorsa kişinin düşmanın ona zarar vereceğine işarettir. Isırmaz sa sadece havlıyorsa olduğu yerde kalacak bir düşmandır. Daha önceden bir meselesi olmuş ve bundan dolayı kişiye kin duyan birinin olduğunu anlatır. Rüyada köpek saldırması, kişinin başına gelecek olan bir  takım kazaların olduğunu belirtir.

Rüyada Köpek Saldırması Ne Anlama Gelir?

Rüyada köpek saldırması ne anlama gelir, başka yorumculara göre de tabiri caizse çok sevdiği güvendiği birinden kazık yemesi manasına gelir. İftiracı yalancı ve kem gözlü kişiye işaret eder. Rüyada köpek saldırması, toplum içinde küçük düşmesi anlamını içerir. Eğer başkasına köpek saldırırken görülürse, o kişinin hayatında olumsuz şeyler olacaktır. Bu rüya genel anlamıyla uyarma amaçlıdır ve kişinin etrafındakiler dikkat etmesi gerektiği hayatında ona zarar verecek insanlar uzak durması gerektiğini ifade eder.

Rüyada Köpek Saldırması Isırması

Rüyada köpek saldırması ısırması, bu rüya kişinin düşmanın ne kadar çabalasa da ona zarar veremeyeceğini anlatır. Isırıp kan çıkıyorsa hayatındaki olumsuzlukların kurtulması anlamını içerir.

Rüyada Köpek Saldırdığını Görmek

Rüyada köpek saldırdığını görmek, kişinin hayatında olacak olan olumsuz can sıkıcı olaylara delalettir. Beklenmedik bir şekilde uğrayacağı hayal kırıklığına yorumlanır.

Rüyada Köpek Saldırısı Görmek

Rüyada köpek saldırısı görmek, kişinin kafasında olan takıntılarını ve bir şeylerde korktuğunun rüyasına yansımasıdır. Bundan dolayı kişinin sakladığı bir şeylerin olduğunu gösterir.

Rüyada Köpek Saldırısından Kurtulmak

Rüyada köpek saldırısından kurtulmak, kişinin başına gelecek olan olumsuzluklardan kurtulması anlamına gelir. Ayrıca bir kazan son anda kurtulması manasına gelir.

Rüyada Köpek Saldırısından Kaçmak

Rüyada köpek saldırısından kaçmak, tatsız olayların sonunda yaşayacağı güzelliklere yorumlanır. Uğradığı hayal kırıkların sonunda yeni bir hayata başlamasına delalettir.

Rüyada Başkasına Köpek Saldırması

Rüyada başkasına köpek saldırması, o gördüğünüz kişinin hayatında olmuş olan bir sıkıntının size malum olması manasına gelir. Bu konuda tanıdığınıza yada arkadaşınıza yardımcı olmanız gerektiğini vurgular.

Rüyada Köpekten Kurtulmak

Rüyada köpekten kurtulmak, bu rüya kişinin tüm maddi ve manevi sıkıntılarından kurtulacağının habercisidir. Tam sıkıntılı bir anda gelecek güzel günlere yorum yapılır.

Rüyada Köpek Saldırması İslami Yorumu

Rüyada köpek saldırması İslami yorumu, gelecek olan bazı olumsuzluklara ve çevresinde olan sıkıntıların düşüne yansımasıdır. Bu rüya kişinin dışa atmak istediği sorunlarının olduğunu gösterir.

Rüyada Köpek Saldırması Diyanet Yorumu

Rüyada köpek saldırması diyanet yorumunda, kişinin hayatında yalancı ve düzenbaz kişilerin olduğunu ifade eder. Bu rüya kişiye karşı uyarma amaçlıdır, iş hayatında rakiplerinin olduğunu sıkıntı çıkaracağına işarettir.

Alimlerin Açıklamaları  

Câferi Sâdık (r.a)  Yorumu; Kişinin hayatında menfaatçi kişilerin olduğunu gösterir. Bu rüya aslında bir çok anlamı ifade nasıl görüldüğü ile çok alakalıdır. Korkarak kalmıyorsanız iyiye yorumlanır.

Diyanet Yorumu; Gören kişinin başkaları yüzünden sıkıntılı dönemler içine gireceğine işarettir. Yapmadığı bir şey yüzünden sorun yaşayacağına işarettir.

İmamı Nablusi (r.a) Tabiri; Bu rüyanın anlamı geniştir, durumu çok önemlidir. Kişinin hayatında iki yüzlü insanların olduğunu gösterir ve zarar göreceğini anlatır. Eğer saldırıya uğrayıp zarar görmüyorsa güçlü bir karaktere sahip olduğuna delalettir.

Etiketler: , , , ,

Yorumlar

 1. Günal dedi ki:

  Ruyamda birden fazla kurt köpeklerin vahşice beni yemeleri onlar yerken benim canimin hiç acımadığinı hissetmek ve annem de yanimda oluşu ve seyretmesi bu köpeklerin yarıyarıya yemeleri ve benim herşeyi görüp çaresiz anneme bakıyo olmam neye delalet eder

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar rüyanızın yorumu; http://www.eslemnur.net/kopek-saldirisina-ugramak/ buradan öğrenebilirsiniz.Daha detaylı yorum için rüya tabirleri sayfamızı açın.

 2. Duygu dedi ki:

  Rüyamda kızımı okula götürürken yolda karşımıza kahverengi renkte bir pitbull cinsi köpek çıkıyor ve tam bize saldiracakken karşıda duran iki kişi yardım ediyor ve köpek kaciyordu okula doğru giderken karsimda masmavi bir deniz gördüm ve izledim hayırdır inşallah yorumlarsaniz sewnirim

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Duygu hanım http://www.eslemnur.net/ruyada-siyah-kopek-gormek/ bağlantıya tıklayarak içeriğinden rüyanızın yorumunu okuyabilirsiniz. İnce ayrıntıya inmek için rüya tabirlerinden köpekle ilgili rüyalarımı okumanızı tavsiye ederim.

 3. Mehtap dedi ki:

  Rüyamda eltimden dönerken ben eşim ve 1 yaşındaki kizim bir anda önce bir köpek çıktı sonra bir havlamasıyla resmen 50 kopek oldu her tarafimizi sardılar napacagimi bilmiyordum esimle bebeği bebek arabasında sardik o bir taraftan ben bir taraftan ama parca pincik etiler bizi 😭😭😭😭 ne anlama geliyor

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar Mehtap hanım rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/kopek-saldirisina-ugramak/ bağlantıya tıklayın.

 4. Atilla dedi ki:

  Rüyada köpek saldırdı ama ısırıp ısırmadığını hatırlayamadım kucagımda oğlum vardı anlamı ögrenebilirmiyim

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Atilla bey rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/ruyada-kopek-saldirmasi/ bağlantıya tıklayın.

 5. Vildan dedi ki:

  ben görmedim ama kardeşim beni arka boyun bölgemden ıssırırken görmüş ne anlama geldiğini bilen vAR MI

 6. Vural dedi ki:

  Merhaba,

  Ben ve nişanlım üstü açık bir arabada seyahat ederken dar bir yerden geçmek için yavaşlıyoruz bu esnada sarı renkli bir köpek havlayarak saldırmaya çalışıyor arabayı ileri sürerek ondan kurtulmaya çalışıyorum arabanın üstüne atlıyor ama zarar görmeden kurtulup oradan hızla uzaklaşıyoruz.

  Anlamını öğrenebilirmiyim ?

  Teşekkürler

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar Vural bey rüyanızın yorumu için bağlantıya http://www.eslemnur.net/ruyada-sari-kopek-gormek/ tıklayın.

 7. Semanur dedi ki:

  Merhaba ruyamda beyaz bir pitbull bebegime saldirmaya calisiyor.pitbul ustumuze geldikce biz kaciyoruz ve sonunda polis gelip pitbilu goturuyo ne anlama gelio acaba ?

 8. Afife dedi ki:

  Merhaba Rüyamda elleri zincirle yukarıya bağlanmış karşımda bekleyen ve düşmanca gülen bir adam ayaklarımın yanında bir köpek ve başımın üstünde dalında asılı beyaz üzümler ben korkup üzümün çardağını kendime çekiyorum çardak resmen lastik gibi esneyerek kopartırım ve kaçmaya başladım köpek peşimden koştu köpeğin yerini o adam aldı ben kaçıyorum adam geliyor bu arada elleeimdeki zincir ikiye kopuyor adama vurmak istiyorum ama zinciri tutar diye korkuyorum koşarken uyanıyorum

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Afife hanım rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/ruyada-kopek-gormek/ bağlantıya tıklayın. Daha detaylı yorum için rüya tabirleri sayfasını gezmenizi tavsiye ederim.

 9. Okan dedi ki:

  Ruyamda 3 tane kopek bana saldiriyordu su firlattim onlara arkama gectiler e 5in kenariydi 2sine araba carpti olduler heryer kan oldu sonra digeri kacti birileri geldi 1 tane daha varmis kopek 2 yani onlarda saldirdi diye dove dove oldurduler onlarida

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Okan bey rüyanızın yorumu http://www.eslemnur.net/ruyada-kopek-saldirmasi/ bağlantıya tıklayın. Ayrıca kan rüyayı bozar.

 10. sema78 dedi ki:

  merhaba rüyamda beyaz büyük bir köpek gördüm normal köpeklerin iki katı gibiydi. kurt köpeğine de benziyordu gözleri kırmızıydı. çok uzaktan beni gördü ve koşarak yanıma geldi bana bişey yapmadı. kendimi daha sonra evde gördüm ondan kurtulmuşum. ama çevrem deki insanlara zararı olmuş.oturduğumuz mahalleden çok fazla görüşmediğim iki kişinin ölüm haberini aldım yani aklımda olmayan insalar bunlar ah vah derken uyandım..

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Sema hanım rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/ruyada-beyaz-kopek-gormek/ bağlantıya tıklayın. Daha detaylı yorum için beyaz köpek ile ilgili rüyalarımızı okuyun.

 11. Orhanbilmezler dedi ki:

  Rüyamda 1 den fazla köpek vardı ve ben onları öldürüyordüm ama birtane pıtbull cindi kahverengi bir köpek vardı beni öldürecegini hesaplaşma vaktinin geldiğini söyleyip saldırmaya çalıştığını gördüm

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Orhan bey rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/ruyada-kopek-gormek/ bağlantıya tıklayın. Daha detaylı yorum için köpekle ilgili rüyalarımızın rüyalarımızın içeriğini okumanızı tavsiye ederim.

 12. Gözde dedi ki:

  Merhaba .rüyamda erkek arkadaşımın iş haberiyle iş basvurusuna gidiyorum. Bu buluşmada ablamda oluyo daha sonrasında insanlarla konusurken baglı büyük bir çoban köpegini görüyorum. Sohbet edeerken sıyah bır köpek gelıp sag elimi ve yüzümü yalıyor . daha sonradsn ablamıda aynı sekil yapıyor ve ablam onu yalamasına ızın vermedıgı ıcın sınırlenıyo bıze saldırmak ıstıyo. Onu atlatmaya calışırken. İş basvursundaki insanlar dıger köpegin iyi nıyetli sevmek ıstedigini düşündükleri için zıncırını açmak istiyolar. Ben bana saldırmak ıstedıgını hissediyorum. Sonrasındada acıp bana dogru çok hırcın birşekikde koşuyo. Ben kaçıyorum.ilk sıyah köpegi atlatıyorum sonra cobandan kaçıyım derken kalıyorum aralarında ve öyle ce. Uyanıyorum. ne anlama geldigi hakkında bilgi verirnisiniz ?

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Gözde hanım rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/ruyada-kopek-gormek/ bağlantıya tıklayın.

 13. Dilek dedi ki:

  Rüyamda bi caddede yürüyorum başka insanlarda var birden bi köpek beliriyo galiba kuduz havlayarak insanların arasına daliyo herkes bi kacisiyo birden benim üzerime atliyo çok korkuyorum köpeğe diyorumki hz suleymanin sana slm i var deden kıtmır(ashab-ı keyf in köpeği)hatrına bana zarar verme diyorum köpek sakinlesiyo herhangi bi zarar çekiyo bana uyanıyorum yorumlarsaniz sevinirim..

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Dilek hanım rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/ruyada-kopek-gormek/ bağlantıya tıklayın. Detaylı olarak köpekle ilgi olan rüyalarımızı okumanızı tavsiye ederim. Göründüğü duruma göre değişen bir rüyadır ve manevi anlam ifade eder.

 14. Gece dedi ki:

  Ruyamda baska adama kopekler saldiriyo ve onu parcaliyodu

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/kopek-saldirisina-ugramak/ bağlantıya tıklayın.

 15. Gece dedi ki:

  Ruyamda kopek tanimadigim bir adami parcaliyodu

 16. burcu dedi ki:

  Rüyada geç vakitte eve gidyodum yol çok karanlıktı arkamdan bir araba geldi tedirgin oldum ve koşmaya başladım bu sırada bir kopekte benim arkamdan kosmaya başladı ondan kurtulmak için koşmaya basladim köpek benimle konusuyordu sonra komsunun oğlunun yanina gittim kosarak o köpeği tutmaya çalışıyordu sonra onun yanında ki adamın evine gittik kopekten kurtulmak için adamin evinde ki kediler beni görünce bağırmaya konusmaya başladılar ve bana saldırmaya başladılar adam evden gitti ben tek başıma odada kaldım kedilerle ve daha da bağırıp üzerime saldırdılar

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Burcu hanım rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/ruyada-kedi-kopek-gormek/ bağlantıya tıklayın.

 17. hasan dedi ki:

  rüyamda bir köpegin çogu insanı katletip öldürdüğünü veya vahşice saldirip saldirip baska insanlara atladigini gördüm ve bir insanin ufak besledigi bir hayvan vardi ve onu yedi ama şöyle bişey oldu o hayvanı öldüren köpek tam sahibinin üstünü atılacakken birden bire durdu ve sanki o vahşi köpek o kıza iltimat etip onun sahibiymiş gibi önünde eğildi bu nedemek acaba yardımcı olurmusunuz.

 18. Hira dedi ki:

  Rüyamda ilk olarak bana doğru yaklaşan sürü gördüm çobanıyla birlikte ardından birsürü köpek köpekler bana doğru koşmaya başladılar kaçmadım bir tanesi ayaklarıma saldırdı çobanına bağırdım bana ben ne yapabilirim gibi cümleler kurdu köpek ısırdıktan sonra uyandım

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Hira hanım rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/ruyada-kopek-surusu-gormek/ bağlantıya tıklayın.

 19. Barış derya dedi ki:

  Rüyamda iki tane köpek gördüm biri siyah biri beyaz ve ben trafonun yanındaydım bir baktım birden karşıma çıktılar ve üzerime doğru koştular ben duvarın üzerine çıktım ordanda trafonun üzerine çıktım köpekte bana doğru zıplıyor beni yakaladı yakalicak diye korkuyorum fazla yukarıyada gidemiyorum elektrik çarpar diye beyaz köpek benimle uğraşıyor siyah köpekte amcamın oğlunu kovalıyor o kaçıyor köpek onu kovalıyor artık nasıl oldu bilemiyorum biri bu rüyanın tabirini biliyorsa yardımcı olursa allah rızası için çünkü çok ünemlidir benim için bu rüya

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Barış bey rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/ruyada-kopek-gormek/ bağlantıya tıklayın.

 20. Metanet dedi ki:

  Rüyamda siyah iki köpek çocuğuma ve eşime saldiriyo ama bunlar benim misafir gitdiyim ev sahibinin köpekleri bunu yorumunu goremedim

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/ruyada-kopek-gormek/ bağlantıya tıklayın. Daha detaylı yorum için köpekle ilgili rüyalarımızı takip edin.

 21. MEHMET CAN dedi ki:

  Rüyamda 2 siyah pitbulun bana saldırıldığını ancak birinin bagli oldugu digerinin ise beni kovaladığını gördüm. Babam ve annem bana zarar vermemesi için elinden geleni yapiyor engel olutordu. Eşim gayet sakin bir tavırla rahat ol bana diyordu. Ben korkudan dama çıkıyordum ama çocuklarim beni birakmiyordu.

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Mehmet bey rüyanızın http://www.eslemnur.net/ruyada-kopek-gormek/ bağlantıya tıklayınız.

 22. Yakup dedi ki:

  Rüyamda vahşi köpeklerden kaçiyorum beni isiramiyorlardi hepsinden kurtuluyordum

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Yakup bey rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/kopek-saldirisina-ugramak/ bağlantıya tıklayınız.

 23. Canberk dedi ki:

  Rüyamda büyük bir çoban köpeğinin aslana saldırdığını gördüm.Aslandan kan akmıyordu.ama sakindim.
  .

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar rüyanızın yorumu için;https://www.eslemnur.net/kopek-saldirisina-ugramak/ bağlantıya tıklayın.

Yorum Yaz