Bizi takip edin...

Rüyada Köpek Ölüsü Görmek

Rüyada köpek ölüsü görmek, bir düşmanınızın size ulaşmadan planlarının alt üst olmasına işarettir. Kişinin düşmanın ona zarar veremeyeceği yönündedir. Ayrıca kişinin canını sıkan moralini bozan kişilerden kurtulacağı ifade edilir. Rüyada köpek ölüsü görmek, kişinin kuş gibi hafif olacağına ve huzurlu bir ruh halini alacağına yorumlanır. Bu rüyayı gören kişinin çevresindekiler de yarar sağlayacağı manasını içerir. Rüyada köpek ölüsü görmek, kişiye ayak bağı olanların ortadan kaldırması anlamına gelir. Bu rüya kişinin hayatında yapmak istedikleri bir çırpıda yapacağına delalettir.

Rüyada Köpek Ölüsü Görmek Ne Demek?

Rüyada köpek ölüsü görmek ne demek, arkadaşların arasında veya bir iş ortamında huzur bozan kişinin o ortamdan ayrılması anlamına gelir. Aynı zamanda kişinin iş hayatının oldukça güzelleşeceğine yorumlanır. Rüyada köpek ölüsü görmek, kötü insanların şerrinden kurtulmak demektir. Toplum içerisine giren kötü insanların bulunduğu yere zarar veremeyeceğini gösterir. Eğer kendi yatağında köpek ölüsü görüyorsa, yada ev ortamında yakınlarında dost görünen kötü insanlar vardır.

Rüyada Ölmüş Köpek Görmek

Rüyada ölmüş köpek görmek, bu rüyada aslında yukarıda yazılanlarla aynı anlamı içerir. Kişinin düşmanlarının bertaraf olması ve fesat edenlerin gözünden korunacağı manasındadır.

Rüyada Köpeğin Öldüğünü Görmek

Rüyada köpeğin öldüğünü görmek, bu rüya kişinin genelde bilinçaltı ile alakalıdır. Bazı korkularından dolayı kafası çelişki içerisindedir ve çevresindeki çekemeyenler den çok sıkılmıştır.

Rüyada Köpek Leşi Görmek

Rüyada köpek leşi görmek, bu rüya pekte hayra yorulmaz. Kişinin yaşayacağı ufak tefek sağlık sorunlarına ve uzak diyarlara taşınmaya ayrıca zahmetli meşakkatli işlere girmeye delalettir.

Rüyada Köpek Ölüsü Yemek

Rüyada köpek ölüsü yemek, dostundan gelecek olan bir kötülüğe kişinin hayatında yaşanacak olan karmaşa alamet eder. Aile huzurunu bozacak olan hilekar bir insana yorum yapılır.

Rüyada Köpek Ölüsü Görmek İslami Yorumu

Rüyada köpek ölüsü görmek islami yorumu, kişi bazı korkularını iç dünyasında yaşamaktadır. Bu rüya ile kişinin tüm sıkıntılarının sona ereceği yönündedir.

Rüyada Köpek Ölüsü Görmek Diyanet Yorumu

Rüyada köpek ölüsü görmek diyanet yorumunda, köpek sadakat demektir. Aynı zamanda kişinin kötü düşünen fesat içinde olan insanlardan uzak olması iş hayatında yükselmesine delalettir.

Alimlerin Açıklamaları

Câferi Sâdık (r.a)  Yorumu; Rüyayı gören eğer kendisi öldürüyorsa köpeği kötü insanların şerrinden uzak olur. Aynı zamanda büyük mertebelere gelmeye şan şöhret sahibi olmaya da yorumlanır.

Diyanet Yorumu; Bu rüya kişinin hayatında tüm sıkıntıların ve ona zarar verecek insanlardan uzak olacağı manasını içerir. Rüya sahibinin sevdiği dostlarını kaybetme korkusu olduğunu anlatır.

İmamı Nablusi (r.a) Tabiri; İmamı Nablusi (r.a) derki bu rüya kişinin yaşamında büyük sıkıntılardan geçtiğini gösterir. Bunların sonunda tüm güzelliklerin beklediği manasına gelir.

Etiketler: , , ,

Yorumlar

 1. Mehmet dedi ki:

  Rüyamda evimizin bahcesinde ölmûş köpek agzının ici kurtlanmış diger vucudu eski birşeylerle örtûlû gördûm ve kendi kendime şunu dedim bunu atmak lazımdı dedim ve arkama döndüm sekiz on metre ilerde birini gördüm bu rüyamîn anlamı nedir lûtfen mail atarsanız çok memnun olurum saygılarımla

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Mehmet bey rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/ruyada-kopek-gormek/ bağlantıya tıklayın.

 2. Hayat dedi ki:

  Rüyamda balık avlıyorum. Sonra suyun içinde köpek leşi görüyorum. Ve köpeğin mide tarafi telef olmuş ve o bölgeyi ölü balıklar ile doldugunu gördüm.

 3. Özgür Çınar dedi ki:

  Rüyamda fayton gibi bi araca köpeği sürüyordum sonra köpek yavaşladı ve öldü bende çözdüm ve köpeği ön ayaklarından kaldırdım derisi yüzülmüş kaburgaları görünüyordu kendi kendime niye bulaşarak zorladın diyip üzülüyordun be uyandım

 4. RamazanOLUC dedi ki:

  Rüyamda balkonda köpek gördüm yanağındaki tüyler uzamıştı çirkin duruyordu elimdeki makasla ile yanağındaki uzamış tüyleri kestim düzelttim ondan sonra köpek kensini balkondan aşağıya attı aşağıya düşerken binanın bir çıkıntısına çarpıp hızlıca yere çakıldı can çekişirken gördüm ve sonra öldü

 5. Mihriban dedi ki:

  Ruyamda otobusle giyoruz tam sokaga gircez o sokakta dizilmis 3 tane kopek olusu gördük kopekleri ezmeyelim diye kenarda durduk ve otobusun yaninda 1 kactane daha vardi ikisinin gozleri açıktı biri kahverengiydi bunu yorumlayabilir misiniz

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Mihriban hanım rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/ruyada-kopek-gormek/ köpek ile ilgili rüyalarımızı takip etmenizi tavsiye ederim.

Yorum Yaz