Bizi takip edin...

Rüyada Köpek Görmek

Rüyada köpek görmek, genel anlamı bir düşmana sahip olduğunuzu gösterir. Aynı zamanda sizi kıskanan akrabalarınızda birinin olduğunu vurgular. Gören kişi bayan ise gözü tok bir erkekle bir izdivaç yapılacağını manasına gelir. Rüyada köpek görmek, kendin düşkün isteği şeyin o andan olmasını isteyen herkesten kendini düşünen birinin olduğunu gösterir. Dişi köpek ise karakteri bozuk bir insana işarettir, genelde kadın bir düşmanın olduğunu ifade eder. Başınıza dert getirecek bir arkadaş anlamındadır. Rüyada köpek görmek, beklemediğiniz birinden nankörlük görmek demek, ayrıca genel olarak çevrenizdeki düşmanlarınıza tabir edilir.

Rüyada Köpek Görmek Neye İşarettir?

Rüyada köpek görmek neye işarettir, eğer rüyanızda köpekten korkmuyorsanız bu sizin düşmanlarınıza karşı güçlü olduğunuzu gösterir. Bu rüya gördüğünüz köpeğin cinsine ve durumuna göre değişiklik gösterir. Eğer sinir ve hasta bir hayvansa çevrenizde sizi çekemeyen birilerinin olduğu hayatınızda yaşadığınız olumsuzlukları anlatır. Düşünce yapısı bozuk olan birini ifade eder. Rüyada köpek görmek, bazı ailevi sorunların olduğunu hayatınızda bazı aksakların olduğunu rivayet eder.

Rüyada Köpek Görmek ve Korkmak

Rüyada köpek görmek ve korkmak, eğer bu rüyadan korkarak kalkıyorsanız gerçek hayatta da korktuğunuz bir şeylerin olduğunu gösterir. Sadece rüyanızda korktuysa rakipleriniz olduğu yada sizi kıskananların çok yakında olduğuna işarettir.

Rüyada Köpek Sürüsü Görmek

Rüyada köpek sürüsü görmek, görülen bu düşünüz sizin içten içe çok istediğiniz bu için dualar ettiğiniz bir durum için size en hayırlı şekilde geleceğine işarettir. İstediğiniz dışında bir şey olacaktır.

Rüyada Siyah Köpek Görmek

Rüyada siyah köpek görmek, koyu tenli bir düşmanınız olduğunu gösterir. Başka tabircilere göre de geçireceğiniz rahatsızlığa yorumlanır ve bu rüya sıkıntı rahatsızlık duyacağınız manasındadır.

Rüyada Beyaz Köpek Görmek

Rüyada beyaz köpek görmek, bu rüya aslında sizin düşmanınızın sizin ona önceden yaptığınız bir şeylerden dolayı kin duyduğunu gösterir. Çevrenizde kalbini kırdığınız biri olduğuna işarettir.

Rüyada Köpek Görmek İslami Yorumu

Rüyada köpek görmek islami yorumu, kişinin hayatında yaptığın yanlışların olduğunu anlatır. Yakın çevrede olan özellikle iş hayatında size rakip olan yerinizi almak isteyen birilerinin olduğunu ifade eder.

Rüyada Köpek Görmek Diyanet Yorumu

Rüyada köpek görmek diyanet yorumu, bu rüya aslında kişinin sevdiği kişiye karşı aklında olan bazı çelişkilere  işaret eder. Yani sadakat ve güvenle alakalı bir sorunlarının olduğuna delalettir.

Alimlerin Açıklamaları  

Câferi Sâdık (r.a)  Yorumu; Etrafınızda sizi kıskanan iş hayatınızda sizi çekemeyen birilerinin olduğu gösterir. Fakat bu durum size oldukça güç verir daha çok hırslandırır bundan dolayı hayatınızın her alanında başarılı olacağınızı alamet eder.

Diyanet Yorumu; Görülen bu rüya kişi hayatında ikilem yaşadığı anlamına gelir. Aile hayatınızda yaşayacağınız çatışmaları ifade eder ve kısa zamanda sorunlarını atlatacağınıza işarettir.

İmamı Nablusi (r.a) Tabiri; İmamı Nablusi (r.a) derki nasıl gördüğünüzle çok alakalı bir durumdur. Eğer mutlu şekilde havlıyorsa sizi heyecanladıracak şeylerin olacağına sevineceğinize rivayettir.

Etiketler: , , ,

Yorumlar

 1. Kadir dedi ki:

  Rüyamda bir adam gördüm çocuğu et istedi ben et götürüyodum ve köpek saldırcaktı eti attım sonra geri almak istedim sonra köpek bana saldırdı ısırdı adama çağırdım korktum sonra uyandım

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Kadir bey rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/ruyada-kopek-saldirmasi/ bağlantıya tıklayın.

 2. Yıldız dedi ki:

  Rüyamda büyük/saldırgan köpekler beni birden kovalamaya başladı ben onlardan kaçıp yüksek bir yerde saklandım sonra köpekler saklandığım yerden çıkmamam için orda bekliyorlardı daha sonra arkamda yakınlarımı gördüm onlar dışarıya kolayca çıktılar kimin olduğunu tam hatırlamıyorum ama birisi bana ordan çıkmam için yardım etti sonra çıktığımda köpekler beni tekrar kovalamaya başladı burda bitti (bu arada köpeklerde konuşuyordu)

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Yıldız hanım rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/ruyada-beyaz-kopek-kovalamasi/ rüyanızın yorumu için bağlantıya tıklayın.

 3. Ebru dedi ki:

  Merhaba rüyamda siyah ve çirkin bir köpek sürekli benim ve ailemin peşindeydi kaçıyorduk kurtulamıyorduk üzerine kapı kitliyorduk yine çıkıp geliyordu bi türlü kurtulamıyorduk zarar vermiyordu saldırmıyordu ama çok çirkin bakıyordu görünce bizi zarar verme düşüncesi oluşturuyordu sizce anlamı ne??

Yorum Yaz