Bizi takip edin...

Rüyada Koç Kesmek

Rüyada koç kesmek, kötü bir şeyin iyi olacağı manasına gelir. Kişinin başına gelecek olan olaydan son dakika kurtulması ve koç kesilmesi iyiye yorulur. Bu kişinin çok büyük belalardan korunacağına ifade edilir. Rüyada koç kesmek, kişinin yaptığı yardımların karşılık bulması anlamını da içerir. Zaten kurban kesmek oldukça hayırlıdır ve kişinin kendi emeğiyle bir şeyler elde etmesine işaret eder. Ticaret hayatında girdiği bir işten zafer kazanacağına da yorum yapılır. Rüyada koç kesmek, bazende bol kazançlı işlere girmeye ve iyi dostlar kazanmaya delalettir. Gören kişinin evladın ilerde hayır göreceğine, eğer bebek bekliyorsa hayırlı evlatlar kazanacağına alamet eder.

Rüyada Koç Kesmek Ne Demektir?

Rüyada koç kesmek ne demektir, kişinin iş hayatında kazanacağı parayla şan ve şöhrete ulaşmasına ve güzel bir mertebeye gelmesi olarak söylenir. Kişinin makam sahibi olacağı yönündedir ve bu rüya oldukça hayırlıdır. Eğer rüyada biri koç almaya niyet ediyorsa, o kişinin sıkıntılarının hafifleyecektir. Aldığı koçu sahipleniyorsa, kişinin sırtının yere gelmeyeceğine ve tüm sıkıntılarından kurtulacağına tabir edilir. Rüyada koç kesmek, bazende görenin zengin ve çokça evlada sahip olacağı ile rivayet edilir.

Rüyada Koç Tarafından Kovalanmak

Rüyada koç tarafından kovalanmak, bu rüya kişinin yaptığı bir işi ayyuka çıkmasını istemediğini gösterir. Bundan dolayı kişinin hayatında cesaret edemediği bazı durumlar vardır.

Rüyada Boynuzlu Koç Kafası Görmek

Rüyada boynuzlu koç kafası görmek, bu rüya kişiye gelecek olan büyük bir hediyeye yada büyük bir şans olarak tabir edilir. Gelecek olan bu fırsatı rüya sahibinin iyi değerlendirmesi manasına gelir.

Rüyada Koç Boynuzu Görmek

Rüyada koç boynuzu görmek, bu rüya kişinin iş hayatında karşısına çıkacak olan rakiplerini silip atması manasına gelir. Aranan kişi olmaya ve iş hayatında yükselmeye yorumlanır.

Rüyada Koç Kesmek İslami Yorumu

Rüyada koç kesmek İslami yorumunda, kişinin hayatında yaşayacağı bazı sürprizlere işaret eder. Kişinin işlerinin çoğalacağına ve rızkının artacağına delalet eder.

Rüyada Koç Kesmek Diyanet Yorumu

Rüyada koç kesmek diyanet yorumunda, kişinin hayatında olacak olan yeniliklere ve bol paraya işaret eder. Çevresindeki insanların saygınlığını kazanacağına ve makam sahibi olacağına tabirdir.

Alimlerin Açıklamaları  

Câferi Sâdık (r.a)  Yorumu; Rüyasında koç kesen kişi çok mutlu olacağı bir haber alır ve sevinç göz yaşına işaret eder. Bu rüya kişinin hayatın güzel günler yaşayacağı manasındadır.

Diyanet Yorumu; Gören kişinin bu rüyası kişiye gelecek olan zenginliği malum eder. Kalacak olan bir mirasa yada uğraş vermeden elde edilecek olan zenginliğe mala mülke delalettir. 

İmamı Nablusi (r.a) Tabiri; Bu rüya çok hayırlıdır, bazen kişinin niyet ettiği bir şeylerin kabul olacağını gösterir. Bazende kurban kesmek gerektiğini anlatır. Aynı zamanda sağlık sorunlarından kurtulmaya tabirdir. Rüyayı gören kişiye göre yorum yapılır.

Etiketler: , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz