Bizi takip edin...

Rüyada Kendini Hamile Görmek

Rüyada kendini hamile görmek, hayırlı haber alacağınıza ve üzerinizdeki sıkıntıların kalkacağına işaret eder.Bereket ve bolluğa sorunlara çözüm bulmaya pürüzleri ortadan kaldırmak manasına gelir. İş hayatında üst seviyelere çıkmaya daha sonra kendinin iş sahibi olmasına rivayet eder. Rüyada kendini hamile görmek, gelecek olan hoş kısmetleri anlatır. Evli bir insanın rüyası ise kısa zamanda bebek sahibi olacağına delalettir. Bekar birinin bu rüyayı görmesi hayırlı bir kısmet yada bir gayrimenkul işi ile uğraşması demektir. Rüyada kendini hamile görmek, borçlarından kurtulması maddi anlamda güç sahibi olmaya yorulur.

Rüyada Kendini Hamile Görmek 

Rüyada kendini hamile görmek ne demek, rüya sahibinin bebek düşüncesi içerisinde olması fakat bu konuda ikilemde olduğunu gösterir. Hane içerisinde olan borçların kapanması ve birikim yaparak birlik ile bir ev yada mal sahibi olmak anlamına gelir. Rüyada kendini hamile görmek, bekar bayanlar için evlilik yolunda ilerlemek ve çok mutlu olmak demektir. Gören kişinin hayatında her türlü problemini çözmesi olarak tabir edilir.

Rüyada Kendini Hamile Görmek ve Aldırmak

Rüyada hamile görmek ve aldırmak, kişinin hazır olmadığı bir andan hamile kalması ve buna şaşırması demektir. Gören kişinin hayatında yenilik anlamına da gelir.

Rüyada Kendini Hamile Görmek ve Aldırmak İstemek

Rüyada hamile görmek ve aldırmak istemek, rüya sahibinin bazı sağlık sorunları yaşayacağına işaret eder. Kısa zamanda sağlık sorunları atlatmasına ve gelecek olan habere yorumlanır.

Rüyada Kendini Hamile Görmek Bekar

Rüyada hamile görmek bekar, kısa zamanda mal mülk sahibi olmaya delalettir. Bazende dilediğinin nail olacağı konusunda bir işarettir ve kısa zamanda isteğine ulaşacaktır.

Rüyada Kendini Hamile Görmek ve Bebeğin Hareket Etmesi

Rüyada hamile görmek ve bebeğin hareket etmesi, bu çok güzel bir rüyadır. Gören kişinin hayırlı bir haber almasına ve bu haberle birlikte hayatında bazı değişiklikler olacağına tabir edilir.

Rüyada Kendini Hamile Görmek ve Bebeği Hissetmek

Rüyada hamile görmek ve bebeği hissetmek, gelecek olan bir bebek haberine yorumlanır. Bu rüyayla birlikte doğum yaptığını görüyorsa tüm sıkıntılarından kurtulacağına işaret eder.

Rüyada Bekar Kızın Kendini Hamile Görmesi

Rüyada bekar kızın kendini hamile görmesi, iş hayatında üstün başarılar elde etmesi ve bu konuda dikkat etmelidir. Göze nazara geleceği anlamında uyarır ve kısa zamanda gelecek olan kısmet demektir.

Rüyada Kendini Kız Çocuğa Hamile Görmek

Rüyada kendini kız çocuğa hamile görmek, bu rüya berekete ve bolluğa işaret edilir. Hane arasında güzel konuşmalara ve yapılacak olan yeniliklere yorumlanır.

Rüyada Kendini Erkek Çocuğa Hamile Görmek

Rüyada kendini erkek çocuğa hamile görmek, görülen bu rüya her zaman anlamı güzeldir. Hayırlı haberler almak ve yüksek kazanç sahibi olmak iş hayatında başarılar elde etmek gibi.

Rüyada Kendini Hamile Görmek ve Doğurmak

Rüyada kendini hamile görmek ve doğurmak, bir konuda seçim yapmak zorunda kalmak ve mecbur bırakılmak demektir. Bazen de doğum esnasında verilecek bir karara işaret eder.

Rüyada Kendini Hamile Görüp Sancı Çekmek

Rüyada kendini hamile görüp sancı çekmek, yaptığı hatalardan pişmanlık duymak ve bunlardan uzak olmak hatalarını telafi etmek manalarına gelir. Aynı zamanda tecrübe kazanmaya alamettir.

Rüyada Nişanlı Kızın Kendini Hamile Görmesi

Rüyada nişanlı kızın kendini hamile görmesi, kendine eş olarak seçtiği kişinin onun için ideal olduğunu ve mutluluğunun daim olacağına yorumlanır. Evlilik yolunda bazı pürüzler olacağına bunların kişiye fazla yansımadan geçeceğine delalettir.

Rüyada Erkeğin Kendini Hamile Görmesi

Rüyada erkeğin kendini hamile görmesi, üstesinden zor gelinecek olan sorunlara işaret eder.  İşin içinden çıkılmayacak durumlara ve taşımaktan bıktığı yüklerin olduğunu gösterir.

Rüyada Evli Olmayan Birinin Kendini Hamile Görmesi

Rüyada evli olmayan birinin kendini hamile görmesi, kişinin sahip olmak istedikleri şeylere sahip olması demektir. Hem maddi hemde manevi anlamda isteklerine ulaşmasına delalet eder.

Rüyada Yaşlı Kadının Kendini Hamile Görmesi

Rüyada yaşlı kadının kendini hamile görmesi, kişiyi yeniden doğmuş gibi sevindirecek bir haber almasına ve sevinç göz yaşı yapacağına işarettir. Rüya sahibinin bir sürprizle karşılaşacağına yorumlanır.

Rüyada Kendini İkizlere Hamile Görmek

Rüyada kendini ikizlere hamile görmek, çok büyük mutluluk çok büyük heyecan yaşamak. Sevinçten havalara uçmak demek ve mesleki anlamada mesleğinin doruklarına gelmesine işarettir.

Rüyada Kendini Ve Arkadaşını Hamile Görmek

Rüyada kendini ve arkadaşını hamile görmek, sıkıntılı bir durumda birlik beraberlik destek anlamına gelir. Bu şekilde sorunların üstesinden gelmesine yorumlanır ve birlikten güç doğar manasını içerir.

Rüyada Kendini Hamile Hissetmek

Rüyada kendini  hamile hissetmek, bazı sağlık sorunları yaşamaya ve endişeye korkuya kapılmasına delalettir. Bazı verdiği kararlardan memnun olmaya tam olarak karar vermesine yorum yapılır.

Rüyada Kendini Sürekli Hamile Görmek

Rüyada kendini sürekli hamile görmek, çözülemeyen bir türlü sonuca varılmayan sorunların olduğunu ve rüya sahibinin bunlardan çok sıkıldığını anlatır. Bundan dolayı canının sıkkın olduğuna yorumlanır.

Rüyada Kendini 7 Aylık Hamile Görmek

Rüyada kendini 7 aylık hamile görmek, genelde rüyalarda sayılar çok önemli bir rol oynar. Rüya sahibinin yedi vakte kadar bir haber alacağına ve ikilemde kalacağı bir durumun olacağına rivayet eder.

Rüyada Evli ve Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada evli ve hamile olduğunu görmek, bu rüya görüldüğü anlamda yorumlanır. Gören kişinin hayatında mutluluk ve huzuru ifade eder, sağlıklı bir çocuğa hayırlı evlada tabir edilir.

Rüyada Kendini Bir Aylık Hamile Görmek

Rüyada kendini bir aylık hamile görmek, gören kişi için çok güzel ve hayırlı bir rüyadır. İş hayatında ve aile yaşantısından bir numara olmaya her anlamda kendini ispatlamaya işarettir.

Rüyada Kendini Hamile Görmek İslami Yorumu

Rüyada kendini hamile görmek islami yorumu, hayattan bir şeyler beklemek ve elde etmek olarak yorumlanır. Hayata karşı cesurca davranmak ve istedikleri almak anlamına gelir.

Rüyada Kendini Hamile Görmek Diyanet Yorumu

Rüyada kendini hamile görmek diyanet yorumunda, işlerini yoluna koyup çocuk sahibi olmaya işarettir. Bazende büyük sorumluluklardan korktuğuna yorum yapılır.

Alimlerin Açıklamaları

Câferi Sâdık (r.a)  Yorumu; Hayatından onu üzen kararlardan artık uzaklaşacağına ve kendi için bir şeyler yapacağına delalettir. İş hayatında çok güzel yerlere geleceğine alamet eder.

Diyanet Yorumu; Evine gelecek olan berekete ve bolluğa yorulur, genel anlamda mutlu olmak demektir. Yapacağı işlerde alın teri ve yüksek kazanç anlamına gelir.

İmamı Nablusi (r.a) Tabiri; Huzur bulmaya hayırlı işlere adım atmaya işaret eder. Kişinin kısmetlerinin çoğalacağına ve yapmak istediklerini üst seviyelere çıkaracağına yorum yapılır.

Etiketler: , , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz