Bizi takip edin...

Rüyada Kedi ve Köpek Görmek

Rüyada kedi ve köpek görmek, bu rüyanın birden fazla anlamı vardır. Gören kişinin etrafındaki sinsi düşmanları ile samimi olduğunu gösterir. Kişinin kötülüğünün isteyen insanlara her konuda fikir aldığının onlara sığındığını gösterir. Kişinin bu aralar eşi ile arasında bazı sıkıntıları olacaktır. Rüyada kedi ve köpek görmek, çevresindeki bu insanlardan bir an önce uzak durması anlamını içerir. Sefa at düşkünü insana, dünya malına fazla kapılmış insana delalet eder. Zulüm eden merhametsiz kimseye yorulur ve günahkar insana. Rüyada kedi ve köpek görmek, bunun gibi bir çok manasını vardır.

Rüyada Kedi ve Köpek Görmek Ne Demek?

Rüyada kedi ve köpek görmek ne demek, kişinin sırdaşını iyi seçmesi yönündedir. Başka tabircilere göre de bu rüya sadakat anlamını içerir. Rüyada kedi ve köpek görmek, hileli durumlarla karşılaşacağına ve bu durumda tamahkar olan insana yorum yapılır. Bazen de hoş olmayan bir duruma işaret eder. Bazende sağlam dostluklara kötü durumda iken kişinin elinde tutacak uzaktan bir dosta bu sayede kendini toplayacağına alamet eder.

Rüyada Kedi ve Köpek Yavruları Görmek

Rüyada kedi ve köpek yavruları görmek, bu rüya çok hayırlıdır. Kişiye gelecek olan kısmetleri gösterir ve yaşamını istediği sürdüreceği yönünde ifade edilir.

Rüyada Kedi ve Köpek Yavrusu Görmek

Rüyada kedi ve köpek yavrusu görmek, bu rüya kedi köpek yavruları görmekle aynı yorumu içerir. Kişiye gelecek olan büyük bir kısmete işaret eder.

Rüyada Kedi Köpek Beslemek

Rüyada kedi köpek beslemek, gören kişi hayatındaki sıkıntılarını atlatması manasını içerir. Ayrıca kişinin hayatında yapacağı işler muvaffak olacağını gösterir.

Rüyada Kedi Köpek Kavgası Görmek

Rüyada kedi köpek kavgası görmek, kişinin gördüğü bu rüya başkasının bir meselesi hakkında yorum yapması olarak görülür. Başka bir insanın ailesinde soruna dahil olmasıdır.

Rüyada Kedi Köpek Saldırması

Rüyada kedi köpek saldırması, rüya sahibine gelecek olan sıkıntılara işaret edilir. Kişiye gelecek olan kazalardan korunması manasını içerir ve sadaka vermesi gerektiğini vurgular.

Rüyada Kedi Köpek Sevmek

Rüyada kedi köpek sevmek, yakında kişinin karşına çıkacak olan sevgi dolu merhametli kişiye yorumlanır. Beklenenin olacağı ve isteklerine kavuşacağı yönünde tabir edilir.

Rüyada Kedi ve Köpek Görmek İslami Yorumu

Rüyada kedi ve köpek görmek islami yorumunda, kişinin rahat ve huzurlu bir zaman geçireceğine işaret eder. İş hayatında bereketin artacağı şeklinde ifade edilir.

Rüyada Kedi ve Köpek Görmek Diyanet Yorumu

Rüyada kedi ve köpek görmek diyanet yorumu, sağlık sorunları var ise sağlık sorunlarından kurtulmaya delalet eder. Bu rüya kişinin her konuda muvaffak olacağını düşmanlarının ona zarar veremeyeceği yönündedir.

Alimlerin Açıklamaları

Câferi Sâdık (r.a)  Yorumu; Bu rüya kişinin hayatında kötü dostluklara işarettir. Çevresindeki insanlara dikkat etmesi  gerekir ve iş hayatında çalışmalarını arttırması gerekir.

Diyanet Yorumu; Gören kişinin hayatında bazı sıkıntılı dönemler de sonra elde edeceği zenginliğe işaret edilir. Rüyasının nasıl olduğu ile alakalıdır ve bir çok yorumu vardır.

İmamı Nablusi (r.a) Tabiri; Rüya sahibinin eşi ile arasındaki sadakatine yorumlanır. Başka insanlar yüzünden duyacağı söze dedikoduya delalet edilir.

Etiketler: , , , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz