Bizi takip edin...

Rüyada Kağıt Para Bulmak

Rüyada kağıt para bulmak, kişinin gördüğü bu düşünde aslını tabir eden bir rüyadır. Bir yerden para geleceği yada eline alacak olduğu bir paranın gelmesi olarak yorumlanır. Ayrıca bu rüyayı gören kişinin sırtı yere gelmez ve hayatında darlık görmez. Rüyada kağıt para bulmak, maddi imkanları her geçen gün artar ve kendi çabasıyla mal mülk sahibi olur. Yolu açık ve önü aydınlıktır kişiye şans getirecek olan bir rüyadır. Rüyada kağıt para bulmanın, maddi imkanları kısıtlı olan biri bu rüyayı görüyorsa parasal yönden rahatlığa kavuşur. Kişinin üzerideki yük kalkar ve sorumluluklarının azalacağına işarettir.

Rüyada Kağıt Para Bulmak Ne Demek?

Rüyada kağıt para bulmak ne demek, bu rüyada sonra kişinin hiç geçim darlığına düşmeyeceğine delalet eder. Gören kişinin ne sıkıntısı var onun çözüleceğine yorulur. Kişinin istek ve arzularına ulaşacağına yapmak istediği şeyleri hayata geçireceğine işarettir. Kağıt para bulup cebine koymak sıkıntının geleceğine gösterir. Rüyada kağıt para bulmak, eğer bekar biri bu rüyayı görüyorsa güzel bir iş sahibi olacağı manasındadır. İş ve eğitim hayatın başarılı olacağına ifade eder.

Rüyada Kağıt Para Bulduğunu Görmek

Rüyada kağıt para bulduğunu görmek, bu rüyada kağıt para bulmak aynı anlamını yansıtır. Bu rüya neye yorarsanız size ona delalet eder ve içinizde ne niyet varsa ona işarettir.

Rüyada Kağıt Para Çalmak

Rüyada kağıt para çalmak, bu rüya kişinin iç sıkıntısı belli eder. Rüya sahibinin bazı şeylerden korku ve tereddütlerinin olduğunu sevdiklerini kaybetme korkusu olduğuna alamettir.

Rüyada Kağıt Para Harcamak

Rüyada kağıt para harcamak, gören kişinin bu aralar hesapsız alışveriş yaptığını gösterir. Yada elinden bir para çıkacağına ve bir şeyler için  yaptığı birikime işarettir.

Rüyada Kağıt Para Kaybetmek

Rüyada kağıt para bulmak, rüyayı gören kişinin iş hayatında yaşayacağı kısa süreli sıkıntılara yorum yapılır. Bazen yaptığı kötü bir işten kurtulmaya hatasını anlamaya tabir edilir.

Rüyada Para Cüzdanı Görmek

Rüyada para cüzdanı görmek, bu rüya çok hayır bir rüyadır ve hayırlı işlere işarettir. Özellikle bekar kişiler bu rüyayı görüyorsa evlilik manasında adlandırılır.

Rüyada Kağıt Para Bulmak İslami Yorumu

Rüyada kağıt para bulmanın islami yorumu, görülen bu düş en güzel rüyalardan biridir. Zenginlik, mal, mülk sahibi olmaya alamet edilir ve Allah’ın izni ile sıkıntıya düşmeyeceğine delalettir.

Rüyada Kağıt Para Bulmak Diyanet Yorumu

Rüyada kağıt para bulmak diyanet yorumunda, kişinin istek ve arzuları elde etmesine yorumlanır. Ayrıca iş hayatında yükselmeye ve kazancının artması anlamına gelir.

Alimlerin Açıklamaları

Câferi Sâdık (r.a)  Yorumu; Bu rüyayı gören iş hayatında birden yükselir ve her yerde adı duyulan biri olur. Kısa zamanda para sahibi olur ve kolay para olarak yorum yapılır.

Diyanet Yorumu; Gören kişinin hayatında bazı sıkıntılarından kurtulmasına işarettir. Bazende bu rüya şansızlık olarak ifade edilir ve haksız kazanç manasına gelir.

İmamı Nablusi (r.a) Tabiri; Rüyada kağıt para bulmak İmamı Nablusi derki bu rüya hem darlıktan kurtulup varlığa geçmek manasını taşır. Fakat çabuk kazanılan para olduğun hayra pek delalet etmez. Kişinin buna dikkat etmesi hususunda uyarma amaçlıdır.

Etiketler: , , ,

Yorumlar

 1. İbrahim halil dedi ki:

  Rüya da kağıt para bulup cebime koyması

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar İbrahim bey rüyanızın yorumu; http://www.eslemnur.net/ruyada-kagit-para-bulmak/ linke tıklayarak okuyabilirsiniz.

 2. Melek dedi ki:

  Bende rüyamda yolda yürürken belli mesafeler arasında beyaz zarf içinde 100 liralık banknotlar buluyorum haram para olduğunu bile bile alıyorum borçlarımı öderim diyerek ve paraları toplayarak 500 lira etti ve direk borclarıma odaklandım onların odıcekmısım o parayla ne anlama geliyor

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Melek hanım rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/ruyada-deste-para-gormek/ bağlantıya tıklayın. Detaylı bilgi için para ile ilgili rüyalarımızı okumanızı tavsiye ederiz.

 3. Hacer dedi ki:

  Rüyamda evdeki bulgur kabinin içinde 200 lira buldum karıştırınca daha da kağıt para cikti

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Hacer hanım rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/ruyada-kagit-para-bulmak/ bağlantıya tıklayın.

Yorum Yaz