Bizi takip edin...

Rüyada İnek Kesildiğini Görmek

Rüyada inek kesildiğini görmek, bu rüya gören kişi hayırlara işaret eder. Çevresinde sürekli ona yardımda bulunan birileri olduğu zamanla kendisi iş sahibi olacaktır. Kişinin özel hayatında taşlar yerine oturacaktır, hayırlı bir kısmetin gelmesi yada aradığını bulması anlamına gelir. Kişi bekar ise kısa zamanda evleneceği manasını da taşır. Rüyada inek kesildiğini görmek, kendisi için hayırlı olanı seçmesine ve hayatında verdiği kararlar sayesinde geleceğinde sıkıntı yaşamayacağına delalettir. Kişinin hayatına gelecek olan güzel mutluluklar yönündedir. Rüyada inek kesildiğini görmek, kişinin hayatında bir takım sıkıntıların olduğunu ve bunları kendi başına halletmek zorunda kaldığını gösterir.

Rüyada İnek Kesildiğini Görmek Nedir?

Rüyada inek kesildiğini görmek nedir, kişinin iş hayatında rüya sahibine sıkıntı verecek birilerinin olduğunu ifade eder. Bundan dolayı dikkat etmesi gerektiğini anlatır. Rüyada inek kesildiğini görmek, bazı yorumculara göre kişinin üzerinde olan ağırlıktan kurtulması feraha ermesi manasındadır. Kişinin sağlık sorunlarından kurtulacağına ve uzakta olan bir kişiden gelecek olan bir habere rivayettir. Genel anlamında hayırlı olan şeylere yorumlanır, kısmetin rızk kapısının artacağı yönündedir.

Rüyada Hasta İnek Kesmek

Rüyada hasta inek kesmek, sıkıntılı bir döneme girileceğine ve parasal yönden çöküşte olacağını gösterir. Aynı zamanda manevi olarak sıkılacağını bu dönemde sakin olması gerektiğini anlatır.

Rüyada İnek Derisi Yüzmek

Rüyada inek derisi yüzmek, rüya sahibinin hırs yapmış olduğunu gösterir. İstediğini elde edene kadar uğraşacağını ve yaptıklarının sonunda muvaffak olacağını gösterir.

Rüyada İnek Kesildiğini Görmek İslami Yorumu

Rüyada inek kesildiğini görmek İslami yorumu, kişinin hayatında beklenmedik şeylerin yaşanması ve bundan ona kalacak güzel bir pay olacaktır. Bu sayede durumunu düzelterek yeni bir hayata adım atacaktır.

Rüyada İnek Kesildiğini Görmek Diyanet Yorumu

Rüyada inek kesildiğini görmek diyanet yorumunda, gören kişiye gelecek olan para ve mal olduğunu gösterir. Kişinin emeklerinin boşa çıkmayacağını anlatır.

Alimlerin Açıklamaları

Câferi Sâdık (r.a)  Yorumu; Bu rüyayı gören kişi için büyük bolluk ve bereket olarak adlandırılır. Kişinin iş hayatında yükseleceğine mevki sahibi olacağına delalet eder. 

Diyanet Yorumu; Kişinin hayatında onu sevindirecek gönlünü şenlendirecek birilerinin karşısına çıkacağına alamet eder. Hayatını düzene oturtacak ve kazançlı işler yapacağına tabir edilir.

İmamı Nablusi (r.a) Tabiri; Rüya sahibinin bu rüya iş hayatında başarılı olacağını ve istediğini hayat standartlarına ulaşacağını gösterir. Yaşamındaki olumsuzluklardan kurtulacağını gösterir.

Etiketler: , ,

Yorumlar

 1. Naim dedi ki:

  Ruyada kamyonun içinde kasap inek kesiyor ama inek yaşıyordu biryandan ineği canlı canı derisini yüzüyordu inek kurbanlıktı sonra kasap bunu halletikten sonra seni kesecem ve inekle ikinizi kurbanlık için ayırdım dedi sıra bana gelmişti ve kasapla epey mücadele ettim ve babam kurtardı beni sonra kamyondaki buydayları depoya boşaltmışım.

 2. Vural dedi ki:

  Rüyamda bi kasaptaydim kasap sirayla inek kesiyordu bende ineğin bacağindan tutuyordum inekler asıliydi hepsin boğazlari kesilirken çok kan akiyordu bu ruya hakkinda yorumlariniz

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Vural bey rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/ruyada-inek-kesmek/ bağlantıya tıklayın. Kan rüyayı bozar yorumları okurken bu duruma dikkat edin.

Yorum Yaz