Bizi takip edin...

Rüyada İnek Görmek

Rüyada İnek Görmek

Rüyada inek görmek; Rüyada inek gören kişiye göre değişir. İki farklı anlamda yorum yapılır. Bayan için müjdeli bir haber ve hayırlı bir kısmet ile evlenmesidir. Erkek için ise , ileride çok varlıklı olmaya ve iyi bir geleceğe sahip olmaya yorulur. Rüyada inek görmek ,yeni başlangıçlara , iş anlamında olacak gelişmelerin artacağına işarettir. Hayata dair yeni başlangıçlara mutluluğa ve helal rızkları olacağı manasında tabir edilir. Bir şans yakalayacağına ve huzurunun  artacağına önüne gelen fırsatlardan yararlanacağına rivayet eder. Rüya sahibinin kuracağı yuvaya ve bol bereketli rızkları elde edeceğine delalettir.

Rüyada İnek Sağmak

Rüyada inek sağmak; Rüyada ineği sağdığını gören kimse , birinin hayırlı bir işi için yardımcı olacağına delalet eder. Yeni bir iş elde edilecek ek gelir ve hayırlı kazançlar olarak da yorumlanır. Rüya sahibinin emeğinin karşılığını bulacağı verdiği uğraşlar sayesinde zengin olacağına işaret eder. Yakın zamanda bir arkadaşından yardım alacağı ve bu fırsatı gayrimenkul anlamında kullanacağı manasına gelir. Rüya sahibinin geleceği çok parlak ve hayırlıdır.

Rüyada İnek Sütü Görmek

Rüyada inek sütü görmek; Rüyada inek sütü gören kişi , sağlık sorunlarından kurtulup şifa bulmasına işarettir. Kendi sağıp sütü içmiş ise borçlarında kurtulup düze çıkmasına yorulur. Hayatında olacak olumlu gelişmelere , maddi anlamda yükselip çevresinin ve arkadaşlarının değişeceği manasındadır. İnek sütü içmek özgürlüğe kavuşmak , beklediği birine kavuşmak anlamları taşır. Rüyada inek sütü görmek , varlığa , zenginliğe mala mülke tabir edilir. Bu rüya sahibinin varlık içinde yaşayacağına iyi niyetlere rüyayı gören kişi için kendi ortamında saygınlığa ereceğine rivayet eder.

Rüyada Yeşil İnek Görmek

Rüyada yeşil inek görmek; Rüyada yeşil inek görmek , günahlardan uzak duran dini bütün bir insan olduğunu gösterir. Bayan ise iffetli bir kadına dini yolda daha da mertebesini arttırmak isteyen bir mü minedir. Eğer rüyayı gören kişi erkek ise böyle bir kadınla tanışıp dünya evine gireceğine işarettir. Yeşil ineğin beslendiğini gören kişi Allah’a karşı görevlerini yerin getirdiğine manasına gelir. Yeşil bir inekten süt sağmak dindar ahlaklı bir erkeğe tabir edilir. Rüyada yeşil inek görmek hayır ile yorum yapılır.

Etiketler: , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz