Bizi takip edin...

Rüyada İneğin Kovalaması

Rüyada ineğin kovalaması, bu rüya kişinin önüne çıkacak olan güzel fırsatlara işaret eder. Daha önceden planlamış fakat yapamadığı bir şeyin beklemediği bir şekilde olmasına delalettir. Bu rüya aynı zamanda kişiye gelecek olan bir kısmet ile yorumlanır. Rüyada boynuzlu inek görmek, özellikle iş hayatında elde edeceği başarıyı gösterir ve iş ortamında bilindik biri olması manasını taşır. Rüyada ineğin kovalaması, bu rüya bazende kaçan bir fırsatı son anda yakalamak anlamındadır. Kişinin hayatında bazı şeylerin düzene gireceğine tabir eder. Rüyada ineğin kovalaması, eğer zayıf bir inek kovalıyorsa bulunduğunuz durumdan ayrılamayacağını gösterir.

Rüyada İneğin Kovalaması Ne Demek?

Rüyada ineğin kovalaması ne demek, rüya kişinin sorunların ve sıkıntılarını üzerinden attığını gösteren bir rüyadır. Eğer gördüğü için başkasını kovalıyorsa o kişinin sıkıntılarını üzerinden atacağını gösterir. İş hayatının düzene gireceğine maddi açıdan rahatlayıp borçlarını kapatacağı yönünde ifade eder. Rüyada ineğin kovalaması, gören kişi açısında her anlamda güzel yorumlanır, yalnız zayıf yaşı ve hastalıklı bir inek ise bunlar iyiye yorulmaz. Başka tabircilere göre de şansının açılacağı şeklinde açıklama yapar.

Rüyada İnekten Korkmak

Rüyada inekten korkmak, aslında bu bir hayır rüyadır. Şöyle ki korkmak mutluluk getirir eğer kişi rüyasında korkuyorsa bunun onun için güzel olacak bir şeye delalet eder.

Rüyada İnek Saldırısına Uğramak

Rüyada inek saldırısına uğramak, bu kişinin hayatında bazı kuruntularının olduğunun göstergesidir. Bir şeylerden korktuğunu ve açığa vuramadığı anlamındadır yada birine kin beslemektedir.

Rüyada İneğin Kovalaması İslami Yorumu

Rüyada ineğin kovalaması İslami yorumu, kişinin iş ve ticaret anlamında yakalayacağı üstün başarıya işaret eder. Bu rüya gelecekte kişinin sırtının yere gelmeyeceğine yorumlanır.

Rüyada İneğin Kovalaması Diyanet Yorumu

Rüyada ineğin kovalaması diyanet yorumunda, kişinin hayatında bazı taşların yerine oturacağı ve Allah yolunda ilerleyeceği manasındadır. Aynı zamanda rızkının ve bereketin artacağının habercisidir.

Alimlerin Açıklamaları  

Câferi Sâdık (r.a)  Yorumu; Bu rüya kişinin hayatında geleceğinin de yapacağı güzel şeyler olacağını gösterir. İş yada okul hayatında yükselmeye delalettir.

Diyanet Yorumu; Gören kişinin elde edeceği büyük bir mutluluk ve gönül zenginliğine iç huzura işaret eder. Çektiği sıkıntıların son bulup kendi mesleğini yada işini icra etmesi manasına gelir.

İmamı Nablusi (r.a) Tabiri; Rüya sahibine gelecek olan güzel kısmetler ile yorumlanır. Hem maddi hemde manevi sıkıntılarından kurtulup feraha ermesi ile tabir edilir.

Etiketler: , ,

Yorumlar

 1. Yusuf dedi ki:

  8 10 kişi bir toplulukta duruyoruz olduğumuz yerde demir çit var biranda inek belirdi insanlar kaçıştı sadece 8 veya 10 yaşlarında bir kız çocuğu kaldık kız çocuğunu önüme aldım inek başıyla beni cite sıkıştırmaya çalışırken kız çocuğunu çitten dışarı vermek için çaba sarf ettim biranda kendimi atik bir şekilde çitten attım sonra yine çevreme gelen insanlar beni onure edici övgülü sözler ediyorlardiki bu defa bir kopek büyük ihtimalle kangal köpeği gibi iri yarı kocaman bir köpek bana doğru hızla koştuğunu farkettim merdiven gibi olan elektrik direğine çıkmayı denedimsede başarılı olamadım ama baktım ki güvenli yerde olduğumu farkettim oturdum sakın bir nefes aldım

 2. Caglanur dedi ki:

  Dışarda geziyordun 10 15 tane inek vardı onlardan korkuyordum kaçıyordum ve onlar peşime geliyordular

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Çağla nur hanım rüyanızın yorumu için bağlantıya tıklayın. http://www.eslemnur.net/ruyada-inek-surusu-gormek/ Daha detaylı yorum için rüya tabirleri sayfamızı geniş olarak gezmenizi tavsiye ederim.

 3. Hülya dedi ki:

  Rüyamda 2 veya 3 inek gördüm birtanesi beni kovalkovalıyor kovalayınca içeri kaçmak istiyorum fakat kapının ağazında oturur şekilde düşüyorum içeri giremiyorum inekde beni öper gibi oluyor yüzünü kokmuyor
  Orda uyanıyorum

Yorum Yaz