Bizi takip edin...

Rüyada Hasta Olmak

Rüyada Hasta Olmak

Rüyada hasta olmak; Rüyada hasta olan kişinin gayet sağlıklı olduğu şeklinde yorum yapılır. Rüya sahibinin hasta olması , gerçek hayatta sağlık sorunlarını atlatacağına ve şifa bulacağına delalet eder. Gönül işlerinde de ilaç bulacağı manasına gelir. Vücudun da iyileşmeyen yara veya alerjik rahatsızlıklar var ise iyi olur. Dertlerinden uzak olur , duygusal bağlamda olan kırgınlıkları iyileşir. Rüyada hasta olmak , iş ortamında göstereceği performansa , mertebesinin değişeceğine işarettir. Kişinin bulacağı huzura ve yaşayacağı sevinçlere ve hayırlı işlere hayır ile tabir edilir. Rüyada hasta genel anlamda tersi ile yorumlanması manasına gelir , iyiye ve mutluluğa yorulur.

Rüyada Grip Olmak

Rüyada grip olmak; Rüyada grip olduğunu gören kimsenin , hayatında olacak olumsuzluklara ve hayatında güzel olan şeylerin değişeceği manasına gelir. Rüya sahibinin beklemediği bir insana kalbinin kırılacağına ve bu yönde dikkatli olması anlamdadır. Maddi ve manevi anlamda sıkıntılar göreceğine işarettir. Bu rüyayı gören kişiye aslında önceden verilmiş bir haberdir , grip olmak kötü manada yorumlanır ve gören kişinin önlem alması gerektiği yönünde tabir edilir.

Rüyada Hasta Görmek

Rüyada hasta görmek; Rüyada hasta görmek , huzur bulmak duyulacak iyi sözler manasına gelir. Maddi anlamda rahatlayacağına , borçlarını ödeyip düze çıkacağına yorumlanır. Rüya sahibi çevresinde sevilen sayılan biridir , ve duyacağı hoş sözlere delalet eder. Rüyada hasta gören kişi için genelde iyi ve mutluluk olarak rivayet edilir.

Rüyada Ameliyat Olmak

Rüyada ameliyat olmak; Rüyada ameliyat olan kişi , iş hayatında düze çıkacağı üzerinden attığı sıkıntıları ve ferahlamasını gösterir. İşlerini yoluna koyduğu ve artık işlerinin bir planda gideceği bu kişinin rahatlamasına köşesine çekilip bir tatil yapması veya bu iş sonunda derin bir oh çekip dinlenmesine işarettir. Rüyada ameliyat olmak , sıkıntıları atlatmak, sağlık sorunlarından kurtulmasına , maddi sıkıntılarından kurtulacağına tabir edilir.

Rüyada Başkasının Hasta Olması

Rüyada başkasının hasta olması; Rüyada başkasının hasta olduğunu gören kişi , o kişinin aile hayatında olan rahatsız birinin iyileşeceğine yada rüya sahibinin ailesinde hasta olan birinin şifa bulmasına delalet eder.Rüyada başkasının hasta olması , hayırlı haberler almak olarak da yorum yapılır.

Etiketler: ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz