Bizi takip edin...

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada hamile olduğunu görmek, bu rüya kişinin gördüğü şekle göre değişken bir rüyadır ve nasıl görülüyorsa yorumu ona göre değişir. Yaşlı bir kadın ise bazı çektiği sıkıntıların olduğunu bundan kurtulacağı manasında yorumlanır. Rüyada hamile olduğunu görmek, genç biri erkek kız fark etmez bu rüyayı görüyorsa kısa zamanda evlilik planları yapacağına ve dünya evine gireceğine işarettir. Mutlu olmak ve sürpriz bir haber almayı da ifade eder. Rüyada hamile olduğunu görmek, bazende gören kişi için bu rüya gerçeği teşkil eder. Bebek bekleyen birinin rüyası ise kişinin kafa karışıklığını anlatır. Bazende kısa süre hamilelik haberi almaya yorum yapılır.

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek 

Rüyada hamile olduğunu görmek nedir, hayatın bazı badirelerden sonra artık hiç bir şeyi kafayı takmamaya ve kendi kıymet vermeye işaret eder. Maddi anlamda çekilen sıkıntıların son bulacağına ve parasal anlamda güç kazanacağı manasına gelir. Rüyada hamile olduğunu görmek, bazende kişinin herkesten sakladığı bazı gerçeklerin olduğuna ve bunların gün yüzüne çıkacağına canının sıkılacağı anlamına gelir. Başka tabircilere göre iş hayatında elde edeceği büyük başarıları malum eder. Genelde anlamı iyidir ve hayır içerir.

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek ve İstemek

Rüyada hamile olduğunu görmek ve istemek, bu rüya kişinin hamile kalmaya çok istekli olduğu gösterir. Bunun için çok uğraş verdiği yönünde tabir edilir.

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek ve İstememek

Rüyada hamile olduğunu görmek ve istememek, görülen bu rüya pekte hayırlı bir rüya değildir. Günah işlemek anlamına gelir ve hayır olmayan bir şeyler yapması demektir.

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek ve  Bebeğin Ölmesi

Rüyada hamile olduğunu görmek ve bebeğin ölmesi, kişinin çok fazla bilinçaltında kurduğu şeylerin olduğunu gösterir. Korkularının ve tereddütlerinin olduğuna işarettir.

Rüyada Hamile Kadın Görmek

Rüyada hamile kadın görmek, iş ve aile hayatında yaşanacak olan bir takım sorunlara işaret edilir. Endişe duymaya ve sağlık sorunlarına yorumlanır.

Rüyada Hamile Erkek Görmek

Rüyada hamile erkek görmek, gerçek dışı görülen rüyalar pekte hayra yorulan düşler olmaz. Bazen bu rüya büyük sırlar olduğunu gösterir ve kişiye büyük sorunlar açacağı yönünde yorumlanır.

Rüyada Hamile Genç Kız Görmek

Rüyada hamile genç kız görmek, evlilik yolunda ilerlemeye ve kısmetlerine şans vermeye delalettir. Görülen bu rüyanın başka tabiri ise, müjde, mutluluk, sevinç anlamlarına gelir.

Rüyada Loğusa Olduğunuzu Görmek

Rüyada loğusa olduğunuzu görmek, bu rüyayı gören kişi eğer erkek iş hayatında gelecek olan müjdeli bir habere yada beklediği bir şeyi kazanması demektir. Bayan ise hane içerisinde bir hasta haberidir.

Rüyada Hamilelik Giydiğini Görmek

Rüyada hamilelik giydiğini görmek, çok hayırlıdır ve kız çocuğu müjdesidir. Bebek bekleyenler için genelde hamile kalmaya ve gelecek olan bir kız evlada yorum yapılır.

Rüyada Hamileliğin Sona Erdiğini Görmek

Rüyada hamileliğin sona erdiğini görmek, kişinin sıkıntıda ve kederde olduğunu gösterir. Fakat hamile olmayıp ta rüyasında bu tarz bir şey görüyorsa tüm sıkıntılarından kısa sürede kurtulacağı manasındadır.

Rüyada Buluğa Ermemiş Bir Kimsenin Hamile Olması

Rüyada buluğa ermemiş bir kimsenin hamile olması, bu rüya gören kişinin anası babası için çok hayırlı bir rüyadır. Hayırlı bir evlat yetiştirdiğine gelecekte büyük sevaplar yapacağı yönündedir.

Rüyada Kızının Hamile Olduğunu Görmesi

Rüyada kızının hamile olduğunu görmesi, kişinin gördüğü bu rüya çok anlamlı bir rüyadır. Kızına çok emek ettiğine ve emeklerinin boşa çıkmayacağına hayatının sonuna kadar bir nefes kadar yanında olacağına işarettir.

Rüyada Hamile Olduğunuz İçin Karnınızın Büyüdüğünü Görmek

Rüyada hamile olduğunuz için karnınızın büyüdüğünü görmek, mal mülk sahibi olmak ve işlerinin oldukça yolunda gideceğine işarettir. Karnınız ne kadar büyükse o kadar çok nimet kazanacağız anlamındadır.

Rüyada Hamile Kaldığınızı Görmek

Rüyada hamile kaldığınızı görmek, kısa sürede eline toplu bir para geçeceğine işarettir. Bazende kişinin yaptığı bir yatırımın gelecek onu kurtaracağına işarettir.

Rüyada Hamilelik Sancıları Çekmek

Rüyada hamilelik sancıları çekmek, kişinin önceden yaptığı yanlışlar yüzünden çektiği sıkıntıları olduğunu gösterir. Pişmanlık duyduğuna ve tövbe etmesine alamettir.

Rüyada Hamile Olmadığı Halde Karnını Şiş Görmek

Rüyada hamile olmadığını halde karnını şiş görmek, aldığı bir malın hayrı görmeyeceğine göze nazara geleceğine yorumlanır. Bundan dolayı eline haram para geçeceğine işarettir.

Rüyada Hamilelik Belirtilerini Görmek

Rüyada hamilelik belirtilerini görmek, gelip geçici olan sıkıntılara ağız kavgalarına delalettir. Yakın zamanda tüm üzüntülerinin geçeceğine yerine büyük mutlulukların geleceği yönündedir.

Rüyada Dul Kadının Kendini Hamile Görmesi

Rüyada dul kadının kendini hamile görmesi, yakın zamanda bir kısmet çıkacağına işarettir. Hiç ummadığı bir hayat yaşayacağı manasında tabir edilir.

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek İslami Yorumu

Rüyada hamile olduğunu görmek islami yorumu, gören kişinin gördüğü şekle değişen bir rüyadır. Birçok şekilde tabir edilir genelde yorumu iyidir ve zenginliğe işaret eder.

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek Diyanet Yorumu

Rüyada hamile olduğunu görmek diyanet yorumu, müjdeli bir haber almak ve yapmak istediklerini sıraya koyması olarak yorum yapılır. Genç bir kızın rüyası ise yakın zamandan sevdiğine kavuşacağına delalettir.

Alimlerin Açıklamaları

Câferi Sâdık (r.a)  Yorumu; Genelde yorumu görüldüğü duruma göre değişir. Tanımadığı bir kadını hamile olarak görüyorsa bir başına gelecek olan sıkıntılara rivayettir.

Diyanet Yorumu; Yaşanacak sıkıntıları kısa sürede atlatmak ve gelecek sorunlara karşı bir kalkan elde etmek demektir. Yaşlı bir kadının rüyası ise çektiği acıların son bulacağına yorumlanır.

İmamı Nablusi (r.a) Tabiri; Bazen kişinin sakladığı sırların olduğuna ve parasal yönden çöküntüde olduğunu gösterir. Bu rüyadan sonra tüm sıkıntılarını Allah’ın izni ile kurtulacağına delalet eder.

Etiketler: , , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz