Bizi takip edin...

Rüyada Gümüş Para Görmek

Rüyada gümüş para görmek, beklenmedik şekilde hayatının güzelleşmesine ve maddi anlamda kendini toparlamaya yorumlanır. Gören kişinin yaşamında olumsuzluklarında ortadan kalkacağına ve yeniliklerin yer alacağı konusunda ifade edilir. Rüyada gümüş para görmek, yeni evlenecek bir insanın rüyası ise maddi anlamda rahatlayacağını gösterir. Yada kişinin baya zamandır, sıkıntılardan bir oh demediğine bu rüyadan sonra ferahlayacağını manasındadır. Rüyada gümüş para görmek, bazen kötü sıkıntılı durumlara işaret eder fakat ummadığın birinin hızır gibi yetişmesi olarak yorum yapılır.

Rüyada Gümüş Para Görmek Ne Demek?

Rüyada gümüş para görmek ne demek, görülen gümüş para parlak ve canlı ise anlayışlı hoş görülü nazik naif bir insanla bir izdivaç yapacaktır. Yada bu tarz özelliklere sahip bir insanla iş yapacağı manasına gelir. Rüyada gümüş para görmek, bazende kişinin dini anlamda tüm vazifelerini yerine getirdiği ve manevi anlamda büyük rahatlığa ulaşacağı yönündedir. Başka tabircilere göre ise paranın eski ve yeni olması çok önemlidir. Yeni ve parlak ise ışıltılı bir hayata, eski ve çamurlu, kirli ise sıkıntıya delalettir.

Rüyada Sahte Para Görmek

Rüyada sahte para görmek, rüya sahibinin can sıkıcı olaylar yaşayacağına ve aile hayatında ağzının tadının bozulacağı anlamında yorumlanır. Çevresindeki insanlarla bazı anlaşmazlıklara düşecektir.

Rüyada Yabancı Para Görmek

Rüyada yabancı para görmek, yeni yerler görmeye ve yeni arkadaşlıklar edinmeye keşifler yapmaya işaret eder. Bazende bir ikilemde kalmaya ve çözüm bulamamaya alamet eder.

Rüyada Gümüş Para Vermek

Rüyada gümüş para vermek, rüya sahibinin bilmeden bir sevap işleyeceğine ve bunun onun önüne geleceği çok mutlu olacağı bir olay yaşayacağı yönündedir. Güzel haberlere işaret eder.

Rüyada Gümüş Para Çalmak

Rüyada gümüş para çalmak, derdin sıkıntının bitmediğine ve yapmak istediği şeylerde önüne pürüzler çıktığı manasındadır. Bazen istemeden olan bir şeyden canının sıkılması demektir.

Rüyada Gümüş Paralar Bulmak

Rüyada gümüş paralar bulmak, geçmişte yaptığı bir hatayı telafi etmesine işarettir. Ayrıca hem varlık anlamına gelir hemde bu varlıkla girilecek olan sıkıntıya alamettir.

Rüyada Gümüş Para Topladığını Görmek

Rüyada gümüş para topladığını görmek, hayatta bir şeyleri elde etmek için yapmak istediği birikimi işaret eder. Bazende eline gelecek olan toplu paraya delalettir.

Rüyada Gümüş Para Görmek İslami Yorumu

Rüyada gümüş para görmek islami yorumu, bu rüyayı gören kişi dini bütün bir insandır ve tüm dini vecibelerini yerine getirir. Manevi anlamda çok büyük bir güç sahibi olacağına işarettir.

Rüyada Gümüş Para Görmek Diyanet Yorumu

Rüyada gümüş para görmek diyanet yorumu, rüya sahinin Allah yolunda kendini ilerlettiğine ve ilim sahibi olacağı yönünde tabir edilir. Gören kişinin yapmak istedikleri ulaşması ve çevresindekiler bu yönde gitmesine yardımcı olmasıdır.

Alimlerin Açıklamaları

Câferi Sâdık (r.a)  Yorumu; Rüya sahibinin gördüğü duruma göre yorumu değişir. Bazen güzel sevinçli bir haber almak bazende hedeflediklerini elde etmesidir.

Diyanet Yorumu; Mutlu güzel bir haber geleceğinin müjdecisidir. Dünya nimetlerinden yararlanmaya ve gelecek kaygısı olmadan yaşamaya işaret eder.

İmamı Nablusi (r.a) Tabiri; Rüyada görülen gümüş para eğer eski ise sıkıntı ve kederin habercisidir. Yeni ise sevinç gözyaşı ve parasal yönden güç sahibi olmak anlamına gelir.

Etiketler: , , , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz