Bizi takip edin...

Rüyada Göbek Bağı Görmek

Rüyada göbek bağı görmek, rüya sahibinin kısa zamanda evleneceğine işaret eder. Evli biri bu rüyayı görüyorsa yakın zamanda birinin evleneceğini duyacaktır, hatta bu duruma vesile olacağına dair yorumlar yapılır. Kişinin hayatında sürpriz gelişmelerin olacağına ve ummadığı sevindirici bir olay yaşayacağına delalettir. Rüyada göbek bağı görmek, bazende kişinin bir insanla bağlanması anlamına gelir. Kesilmiş ise söz kesmek manasındadır. Bazı yorumculara göre de kesilmiş ise ona zarar veren kişiler ile ilişiğini kesmesine yorum yapılır. Rüyada göbek bağı görmek, kişinin hayatında yaşayacağı heyecanlara rüya sahibinin yaşamına renk katacak güzel şeyler olacağı malum edilir.

Rüyada Göbek Bağı Görmek Ne Demek?

Rüyada göbek bağı görmek ne demek, bazı yorumculara göre de bir bebek haberi ile müjdeler. Eğer göbek bağını bebek üzerinde görüyorsa kişi bu bebek haberi alacağı niteliğindedir. Gören kişinin aşk hayatında tüm taşların yerine oturacağı ve istediği mutluluğa erişeceği yönündedir. Rüyada göbek bağı görmenin, gönül zenginliğine ve ayrıca rızk kapılarının sonuna kadar açılacağı bir döneme girecektir. Bu durumu çok iyi kullanmalıdır, eğer önüne gelen fırsatları güzel değerlendirirse gelecekte şan ve şöhrete ulaşacağına rivayet edilir.

Rüyada Göbek Bağı Görmek İslami Yorumu

Rüyada göbek bağı görmenin, İslami yorumunda kişinin hayatında çok sevdiği değer verdiği birinin olduğunu gösterir. İleri ki hayatında bu insanla birlikte bir işe atılacağını gösterir.

Rüyada Göbek Bağı Görmek Diyanet Yorumu

Rüyada göbek bağı görmenin diyanet yorumu şudur. Gören kişinin hayatında alacağı sevinçli bir habere delalettir. Aynı zamanda kişinin şansının açılması ve rızk kapılarının açılmasına işaret eder.

Alimlerin Açıklamaları

Câferi Sâdık (r.a)  Yorumu; Bu rüya kişinin şansının bahtının açıldığını gösterir. Her ne işe girerse girsin muvaffak olacağını ve ilerde öğretici bir insan olacağına alamet eder.

Diyanet Yorumu; Gören kişinin hayatında değişiklikler olacağını ve yeni bir hayata başlayacağını anlatır. Eğer kesilmiş bir göbek bağıysa evlilik olarak yorumlanır.

İmamı Nablusi (r.a) Tabiri; İmamı Nablusi (r.a) derki bu rüya oldukça hayırlıdır ve mutluluk ile müjde eder. Şansının bahtının açılacağına rızk kapılarının çoğalacağına alamet eder.

Etiketler: , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz