Bizi takip edin...

Rüyada Fare Sevmek

Rüyada fare sevmek, öncelikle bu rüya gören kişinin ne kadar merhametli ve yufka yürekli bir insan olduğunu gösterir. Fareler yiyeceklerin içerisinde dolaştığını için hayır ile yorumlanır. Rüyada fare sevmek, rızkın bereketin artacağı yönünde de yorum yapılır. Bir bayan ile arkadaşlık etmeye onun konuşmalarının rüya sahibi etkilediği ifade eder. Hanesinde hiçbir zaman rızkının azalmayacağına yorulur. Rüyada fare sevmek, kişinin insan ayırt etmediği manasına da gelir. Eğer bir yeri eşerken görüyorsanız bir hırsıza elinizden gidecek bir mala rivayettir.

Rüyada Fare Sevmek Nedir?

Rüyada fare sevmek nedir, hanesinde ne durum olursa ufakta olsa rızkının olacağına dara düşmeyeceğine yorum yapılır. Eğer sabah uyanıp tekrar uykuya daldığınızda bu rüyayı görüyorsanız yada gündüz uykusunda bu rüyayı görüyorsanız ömrünüzün uzayacağına işaret eder. Rüyada fare sevmek, dişi fare yada erkek fare sevmek aynı manayı iç güzelliği anlatır. Bazen de kötü dilli dedikoducu bir kadına hane içerisinde huzursuzluk çıkaracak dışarıdan insanlara alamettir.

Rüyada Fare Sevmek Görmek

Rüyada fare sevmek görmek, gören kişinin rızkının bereketinin çoğalacağına işarettir. İş kısmetlerinin açılacağını gösterir ve yiyeceklerde dolaştığı için hayırlı bir rüyadır.

Rüyada Fare Sevdiğini Görmek

Rüyada fare sevdiğini görmek, bu rüya fare sevmekle ve sevmek görmekle aynı anlamı içerir. Kişinin iç güzelliğine ve sıkıntılarını kendi çabası ile aşması anlamına gelir.

Rüyada Beyaz Fare Sevmek

Rüyada beyaz fare görmek, iyi haberlere delalet etmez maalesef. Kişinin bu dönemler sıkıntılı bir yaşam süreceği ve dara düşeceği şeklinde yorumlar yapılır.

Rüyada Çok Fare Görmek

Rüyada çok fare görmek, bu rüyanın iki tür tabiri vardır. Çok mala ve berekete sıkıntıdan kurtulmaya zenginliğe işarettir. Bir başka tabiri ise haram mala ve kolay kazanılan paraya rivayettir.

Rüyada Ölmüş Fare

Rüyada ölmüş fare, kişinin çevresinde onu kıskanan fesat eden birinin olduğunu gösterir. Ayrıca çok dişli kinci biri olduğunu ve dikkat etmesi konusunda uyarma amaçlıdır.

Rüyada Fare Sevmek İslami Yorumu

Rüyada fare sevmek islami yorumu, gören kişinin hayatında bazı olumsuz durumlara çözüm bulacağına işarettir. Bu rüya kişinin bazı sıkıntılarını aşması ve çevresine yansıtmadan kendi çabasıyla kurtulmasını anlatır.

Rüyada Fare Sevmek Diyanet Yorumu

Rüyada fare sevmek diyanet yorumu, bu rüyanın hem kötü hem iyi anlamı  vardır. Eğer sevimli bir fare ise rızkın ve bereketin bollaşacağı na işaret sinirli ve huysuz bir fare ise sıkıntıya düşmek manalarına gelir.

Alimlerin Açıklamaları

Câferi Sâdık (r.a)  Yorumu; Bu rüya kişinin hayatında bazı sıkıntıların atlatmasıdır. Yumuşak ince ruhlu bir insanla tanışacağını ve huzur bulacağına delalet eder.

Diyanet Yorumu; Gören kişinin nasıl gördüğü ile alakalı bir rüyadır. Gördüğünde eğer rüyadan etkilenmiyor korkmuyor sa ömrünün uzayacağına yorum yapılır.

İmamı Nablusi (r.a) Tabiri; Bu rüya kişinin bilinçaltıyla da alakalıdır. Tiksiniyor sa eğer rüyasına yansımıştır yada alacağı mutlu bir habere işaret eder.

Etiketler: , , , ,

Yorumlar

 1. suzan dedi ki:

  ruyamda kucuk beyaz fare hediye aliyordum fareyi disari atarken yegenim balkonun kenarinda dusmek uzereyken yakaliyordum

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar Suzan hanım rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/ruyada-beyaz-fare-gormek/ bağlantıya tıklayın.

 2. aysel dedi ki:

  Başkasının elinde fare görüp izlemek nedir?

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar Aysel hanım rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/ruyada-fare-gormek/ bağlantıya tıklayın. Daha detaylı yorum için rüya tabirleri sayfasından fare ilgili rüyaları okuyun.

 3. Zulfiyye dedi ki:

  Selam ben ruyanda kucuk ve cok şirin bir fare gordum.O kadarr guzel bir fareydiki ondan ayrilamiyordum.amma fare cok wiwam bir fareydi.rengi boz rengde idi. Cok isderdim anlamini siz tarafan yorumlayasiniz

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar Zülfiye hanım rüyanızın yorumu için bağlantıya tıklayın.

 4. Caner Çalışkan dedi ki:

  Rüyamda annem erzak cuvalinin içinde fare çıkardı biraz büyüktü ve fare oluydu annem çok sevimli dedi ve fareyi sevmeye başladı. Bunun anlamı nedir? Teşekkürler.

Yorum Yaz