Bizi takip edin...

Rüyada Fare Kovalamak

Rüyada fare kovalamak, gördüğünüz bu rüya sizin için iyi şeyler ifade eder ve hayır ile yorumlanır. Dışarıdan çok iyi niyetli görünen birinin aslında ne kadar içinin fesat olduğunu görmenizdir. Bundan dolayı onun yapacağı kötülüklere karşı duracağınıza işarettir. Rüyada fare kovalamak, eğer bu gördüğünüz fare ev içerisindeyse eve girip çıkan sizi kıskanan fitne düşünen bir insana delalettir. İş hayatınızda bulunduğunuz konumdan sizi düşürmek isteyen biri olduğuna ve bunun için uğraştığını malum eder. Bundan dolayı dikkat etmeniz hususunda uyarma amaçlıdır. Rüyada fare kovalamak, başarılı ve azimli biri olduğunda çevrede çokça kıskanılan biri olduğuna alamettir.

Rüyada Fare Kovalamak Ne Demektir?

Rüyada fare kovalamak ne demektir, olacak olumsuzlukları önceden tahmin etmek bu konuda daha sıkıntıları yaşamadan çözmesine işarettir. Ortam içinde ara bozan laf taşıyan biri olduğunu gösterir. Bu kişi rüya sahibinin yakından tanıdığı dost bildiği kişidir, fakat her şeyi ortaya döken ortalık karıştıran biridir. Rüyada fare kovalamak, bazen de iş hayatında tüm engelleri aşarak yükselmeye ve her konuda muvaffak olmaya rivayettir.

Rüyada Fare Kovaladığını Görmek

Rüyada fare kovaladığını görmek, güçsüz sadece ortalarda konuşan düşmana işaret edilir. Bunun hilelerini anlayıp onu saf dışı bırakacağına yorum yapılır.

Rüyada Fare Tarafından Kovalanmak

Rüyada fare tarafından kovalanmak, gören kişi için bu rüya devam peşinizden koşan bir düşmana yorumlanır. Sizin daima sıkıntıya düşmeniz ve düzeninizi bozmak için uğraşır.

Rüyada Farenin Yuvasını Görmek 

Rüyada farenin yuvasını görmek, bu gördüğünüz rüya kötü hatta çok kötü bir rüyadır. Düşmanınızın evine işaret eder, bu insanın sürekli yanınızda olduğunu gösterir ve sizi zora sokacağına alamettir.

Rüyada Fare Kovalayan Kedi Görmek

Rüyada fare kovalaya kedi görmek, rüya sahibinin büyük bir iş için uğraş verdiğine ve delalettir. Güzel işlere imza atacağına ve onu küçümseyenleri utandıracağına işaret eder.

Rüyada Fare Beni Kovaladı

Rüyada fare beni kovaladı, gören kişinin aklında bazı sur işaretleri olduğuna yapmak istedikleri ertelediğine yorum yapılır. Bundan dolayı biraz sıkıntıya gireceğine alamettir.

Rüyada Fare Kovalaması

Rüyada fare kovalaması, içinizde bulanan her konu bir fikir üretmek girişimci olduğunuzu gösterir. Bundan dolayı bu rüya iş hayatına yorumlanır ve muvaffak olacağınızı gösterir.

Rüyada İş Yerinde Fare Kovalamak

Rüyada iş yerinde fare kovalamak, sizin önünüze çıkan bir takım sorunları çözmek demektir. Ayrıca iş hayatında anlaşamadığınız kişi ile yollarınızın ayrılmasına delalettir.

Rüyada Fare Kovalamak İslami Yorumu

Rüyada fare kovalamak islami yorumu, görülen bu rüyanın hem iyi kötü manası vardır. Toplum içinde fesatlık eden kişiye ve iş hayatında zorluklara rağmen bol kazanç elde etmeye rivayettir.

Rüyada Fare Kovalamak Diyanet Yorumu

Rüyada fare kovalamak diyanet yorumu, bu dönem kişinin bazı zorluklar yaşayacağına ve fakat bu dönemde çok sabırlı olmasını gerektiğini vurgular. Acele karar vermekten zarar geleceğine işarettir.

Alimlerin Açıklamaları

Câferi Sâdık (r.a)  Yorumu; Gören kişinin bu hayattan beklentisinin çok yüksel olduğunu gösterir. Bundan dolayı ileri ki hayatında çok başarılı ve maddi imkanları yüksek olacağına alamettir.

Diyanet Yorumu; Kişinin kendi problemlerinden dolayı çok yorulduğunu ve bu dönemde sabrının tükendiğine işarettir. Kısa zaman zarfında müjdeli bir haber alacaktır.

İmamı Nablusi (r.a) Tabiri; Bu rüyayı gören kişi düşmanlarını tanıyor ve yapacaklarını tahmin eder. Bundan dolayı kötülükleri tersine çevirmek için uğraştığına ve onları kendi silahıyla vuracağına rivayettir.

Etiketler: , , , ,

Yorumlar

 1. Furkan dedi ki:

  Rüyamda oturma odasında minderlerin arasında gezinen 2 fındık faresine fındık atip kovaliyordum.sonra minderi kaldırdığımda bembeyaz bi yavru köpek çıktı.farelere fındık atip ondan uzaklaştırmaya çalışırken uyandım. Anlamı nedir hayır mi ser mi?

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar rüyanızın yorumunu buradan okuyabilirsiniz http://www.eslemnur.net/ruyada-fare-gormek/ daha detaylı olarak öğrenmek istiyorsanız. Rüyada köpek görmek ile ilgili rüyalarımızı okuyabilirsiniz.

 2. mithat tas dedi ki:

  ruyada evde kahverengi fare kovaliyorum kutuya koyup aticam kacip gardrobun altina girdi yanimda babamda var sonra uyandim

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Mithat bey rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/ruyada-fare-gormek/ bağlantıya tıklayın.

 3. Şirvan dedi ki:

  Merhaba rüya da kahve rengi fare gördüm sürekli kçışıyordu evin içinde sonra onu dışarı ya doğru yönlendirdim ve çıktı gitti kurtuldum

 4. Ömer dedi ki:

  Merhaba rüyamda evde oldugumu görüyorum.Bir anda kız arkadaşım sesleniyor fare diye evin giriş kapısında holde birden bire küçüklü büyüklü çok fazla fare ortaya çıkıyor.küçükler Normal renkte,Bir tane büyük olanın rengi siyah gördüm.Elimde sopa oluyor sopayla vurarak kapidan dışarı atıyorum ama geri geliyorlar.ben atıyorum onlar geri geliyor.bir bakıyorum bir kovanın içinden çıkıyorlar.Oraya zehir koymam gerek diyorum.bende vurarak kapıdan atmaya devam ediyorum.Bunun anlamı nedir acaba?

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Ömer bey rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/ruyada-fare-gormek/ bağlantıya tıklayın.

Yorum Yaz