Bizi takip edin...

Rüyada Fare Görmek

Rüyada fare görmek, bu rüya gören kişi için pekte iyiye ve hayra işaret olan bir rüya değildir. Maddi ve manevi zararlara kayıplara işarettir. Ancak başka bir anlamı daha vardır. Sağlık sorunu olan biri için yada hasta olan birinden iyi haber geleceğine delalettir. Rüyada fare görmek, bu rüya uğraş verilen bir şeyin başarısızlıkla sonuçlanacağına yorumlanır. Gören ortada bir durum yokken aniden rahatsızlanabilir, sıkılabilir yada nazara gelen kişi de bu rüyayı görmektedir. Rüyada fare görmek, huysuz hiç bir şeyden mutlu olmayan kadını da ifade eder. Eğer evinde geziniyorsa bu fare bolluk ve bereketin habercisidir.

Rüyada Fare Görmek Ne Demek?

Rüyada fare görmek, kişinin hayatında sıkıntılarının üzerinden geçeceğine yorumlanır. Eskiden yaşamış olduğu bir olayı hatırlaması ve onu bu durumun üzmesini yansıtır. Arkadaşlıkları arasında çekemeyenlerin çok olduğuna delalettir. Rüyada fare görmek, gören kişinin hayatında sıkıntıya yol açacak bir rüyadır. Ama nasıl görüldüğü ile çok alakalıdır, mesela fare yiyeceklerin arasında gezdiği için bolluk bereket anlamına da gelir. Rızkın artacağı yönünde de tabir edilir.

Rüyada Evde Fare Görmek

Rüyada evde fare görmek, hane içerisine gelecek olan kalabalık bir misafire delalettir. Bu misafirlere beraber gelecek olan bolluğa ve berekete tabir edilir.

Rüyada Fare Yavrusu Görmek

Rüyada fare yavrusu görmek, size zarar veremeyecek olan bir düşmana alamet eder. Sizin için kötülük düşünen ve bunu yapmayan bir yakınınız olduğunu sadece ortalıklarda laf yapan bir insana alamettir.

Rüyada Siyah Fare Görmek

Rüyada siyah fare görmek, gören kişinin sıkıntılarının geride kaldığını gösterir. Eğer siyah fare saldırıyorsa, bu kişinin düşmanının ona zarar vermek için fırsat kolladığını gösterir.

Rüyada Büyük Fare Görmek

Rüyada büyük fare görmek, iş ortamı çok iyi durumda olan ve büyük kazançlar elde eden mevki sahibi insanı anlatır. Kişinin bir ortağı yüzünden yada bir arkadaşı yüzünden maddi kaybı olacağına delalettir.

Rüyada Beyaz Fare Görmek

Rüyada beyaz fare görmek, kişiye karşı dost gibi görünen fakat iki yüzlü bir insanla arkadaşlık yaptığını delalettir. Bu rüya gören kişiye karşı uyarma amaçlı bir rüyadır.

Rüyada Sıçan Görmek

Rüyada sıçan görmek, bu rüya kötü bir rüyadır ve hayra delalet etmez. Yokluğa, kıtlığa, parasal yönden çöküşe ve aile hayatındaki sıkıntılara yorum yapılır.

Rüyada Farenin Kaçtığını Görmek

Rüyada farenin kaçtığını görmek, bu rüya hayırlıdır. Kişinin geçim sıkıntısından kurtulduğunu hayatını iyi bir şekilde yaşadığına sağlık sorunlarından kurtulmaya ve iki yüzlü insanların şerrinden korunmaya delalettir.

Rüyada Fare Görmek İslami Yorumu

Rüyada fare görmek islami yorumu, nasıl görüldüğü çok önemlidir. Bazen bolluk ve berekete bazen de maddi kayıplara ve bütçesinin çöküşe uğramasına işaret eder.

Rüyada Fare Görmek Diyanet Yorumu

Rüyada fare görmek diyanet yorumunda, gündüz görülen fare ömrün uzun olacağına delalettir. Eğer üzerine doğru geliyorsa bir çelişki de kalmak bir insanla yaşayacağınız sorunlara yorulur.

Alimlerin Açıklamaları

Câferi Sâdık (r.a)  Yorumu; Bu rüya hayırlı bir rüya değildir. Gelecek olan sağlık sorunlarına işarettir ve iş hayatında bazı rakipleri ile olacak sorunlarına alamettir.

Diyanet Yorumu; Kişinin gördüğü bu düşünde bilinçaltı olan korkularına yorumlanır. Aynı zamanda eve girecek olan bir hırsıza evde gidecek bir eşya yönünde tabir edilir.

İmamı Nablusi (r.a) Tabiri; Hayatında bazı şeylerin değişeceğine mutlu giden bir hayatın sıkıntılara yol açacağına işarettir. Baya bir zamanda devam ettikten sonra her şeyin yoluna gireceğine rivayettir.

Etiketler: , , , ,

Yorumlar

 1. Bay b dedi ki:

  Rüyamda yolda yürürken fare görüyorum ancak ben fareden korkan bir insanım ama yolumu değiştiremiyorum ferenin yanından geçip gidiyorum

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/ruyada-fare-gormek/ bağlantıya tıklayın.

 2. Ayşe sahin dedi ki:

  Rüyamda annemin evindeymişiz gündüzmüş evin içinde çokta siyah değil gri renkte iki tane fare gezdiğin gördüm, kardeşime fare fare diye bağırdım ve bir kaya tuzu parçası varmış evin içinde onunla fareye vurdum ve farenin biri öldü rüyamın yorumu nedir yorum yaparsanız sevinirim.

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Ayşe hanım rüyanızın yorumu http://www.eslemnur.net/ruyada-fare-gormek/ bağlantıya tıklayın.

 3. efsun dedi ki:

  rüyamda tam tuvalete girdim.oturacakken gri uzun bir sıçan terliği kemiriyordu.hemen kalktım tekrar üzerime sıçradı ve işaret parmağımı ısırdı.ısırdığı yer hemen kızardı ve şişti.tuvaletten yatak odasın kaçtı bende arkasında gidiyordum evimde ki kedinin onu kapnın arkasında yediği duydum ama bakmadım.

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Efsun hanım rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/ruyada-fare-isirmasi/ bağlantıya tıklayın.

 4. Uğur genç dedi ki:

  Merabalar rüyamda araba kullanırken farenin arabanın camından yüzüme doğru tükürdüğünü gördüm cam olduğu için tukurugu bana gelmedi bunun anlamı nedir acaba

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Uğur bey rüyanızın yorumunu linke tıklayarak okuyabilirsiniz.http://www.eslemnur.net/ruyada-farenin-tukurdugunu-gormek/

Yorum Yaz