Bizi takip edin...

Rüyada Altın Para Görmek

Rüyada altın para görmek, rüyanın gördüğü şekline göre yorumu değişir ve genelde güzel anlamlara çıkar. Kişiye bir akrabasından kalacak olan mal varlığına işaret eder. Yada istediği parayı elde edeceğine ve bir gayrimenkul işine gireceği konusunda ifade edilir.Rüyada altın para görmek, bazende başarılı iş hayatına yorum yapılır. Sıkıntılardan kurtulmaya ve parasının bereketinin çok olacağına delalettir. Bazende az para sıkıntı olarak alamet eder. Rüyada altın para görmek, kişinin eline geçecek olan paraya ve sıkıntısının hafiflemesine işaret eden bir rüyadır.

Rüyada Altın Para Görmek Neye İşarettir?

Rüyada altın para görmek neye işarettir, gören kişi için geçim darlığından kurtulmasına ve hayatını daha güzel bir şekilde yaşamasına işaret eder. Bekar bir kişi için güzel bir iş teklifine yorumlanır. Rüyayı gören kişi bayan ise yapacağı bazı birikimlerle elde edeceği bir mala delalettir. Rüyada altın para görmek, erkek ise elinden çıkacak olan bir paraya rivayet eden bir rüyadır. Genelde yorumu iyidir ve gelecek olan para olarak tabir edilir. Ama rüyanın görünüşüne göre anlamı değişir.

Rüyada Altın Lira Görmek

Rüyada altın lira görmek, kişiye bırakılan emanet olduğu konusunda bunun üzerine söylenen söze denir. Bu rüyayı görenin eline büyük bir para geçer.

Rüyada Altın Para Bulmak

Rüyada altın para bulmak, gören kişinin hayatında bazı sıkıntılar olduğunu gösterir ve bunlardan yorulduğuna işarettir. Bazende kişinin evladıyla edeceği bir kavgaya delalettir.

Rüyada Altın Para Kaybettiğini Görmek

Rüyada altın para kaybettiğini görmek, rüya sahibinin dini anlamda eksikleri olduğunu gösterir. Görene aslında bir uyarı anlamına gelir ve ahiret hayatına yönelmesine işaret eder.

Rüyada Birisine Altın Para Vermek

Rüyada birisine altın para vermek, yaptığı bir şeyden dolayı sevdiği bir eşyayı kaybetmesine yorumlanır. Bu kişinin istemeden olsa bir insana cahilce davranması yaptığın haberi olmamasıdır.

Rüyada Saf Altın Görmek

Rüyada saf altın görmek, rüyayı gören kişinin dindar bir insan olduğunu ifade eder. Takva sahibi bir insandır ve bu rüya ile ona gelecek olan bir hediye olduğunu gösterir.

Rüyada Bir Tane Altın Para Görmek

Rüyada bir tane altın para görmek, fesat bir insanın etrafınızda dolaştığına yorumlanır. İki yüzlü bir insan yüzünden ortam içinde bir sıkıntı yaşayacağına delalettir.

Rüyada Altın Para Dağıttığını Görmek

Rüyada altın para dağıttığını görmek, yardım sever bir insana alamet eder. İyi amele sahip olan bir insana ve helal süt emmiş bir insanla evleneceği yönünde tabir edilir.

Rüyada Altın Para Görmek İslami Yorumu

Rüyada altın para görmek islami yorumu, gören kişi için hayır olduğu yönünde yorumlanır. Uzak bir yoldan gelecek olan para ve bununla birlikte ereceği rahatlığa işarettir.

Rüyada Altın Para Görmek Diyanet Yorumu

Rüyada altın para görmek diyanet yorumunda, kişinin güzel günler yaşamasına ve önüne gelecek olan büyük fırsatların olduğuna ifade edilir. Sevinmek mutluluktan uçmak demektir.

Alimlerin Açıklamaları

Câferi Sâdık (r.a)  Yorumu; Umut ışının hep yanması ve mutluluk habercisidir. Beklenen bir haberin alınması bir miras almak ve bir şeyler sahibi olmak anlamına gelir.

Diyanet Yorumu; Bazen rüyanın görünüşüne göre kötü anlam taşır. Eğer savurup atıyorsa daha da malının çoğalacağına eğer saklıyorsa malının eksileceği yönündedir.

İmamı Nablusi (r.a) Tabiri; Evlenecek bir insan bu rüyayı görüyorsa bilinçaltında bir şeylerin olduğu manasındadır. Eğer evli biri ise istediği mala sahip olacağına delalettir.

Etiketler: , , , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz