Bizi takip edin...

Oğlak Burcunun Yıldızname Falı

Oğlak Burcunun Yıldızname Falı

Oğlak burcunun yıldızname falı, akıllıdırlar ve pratik zekaya sahiptirler. Yapısı çoğu zaman soğuk ve kendilerini mağdur gösterirler. Oğlak burcunun yıldızname falı, çabuk kırılırlar ve her şeyi kendileri bilirler. İnatçıdırlar, düşündükleri uyguladıkları şey yanlış bile olsa onun yanlış olduğunu kabul etmezler. Oğlak burcunun yıldızname falı, her zaman sadece kendi doğruları vardır, başkalarının doğruları onlara doğru gelmez. Hafızaları kuvvetlidir, az konuşurlar. Arkadaşlığı arkadaş olmayı severler, halk arasında sevilen birileridir. Herkesi idare etmeyi bilirler, fakat her komutasının kendilerinde olmasını isterler. Oğlak burcunun  yıldızname falı olarak üç ayrı vasıf taşırlar bu da doğdukları güne ve saate bağlı olarak hesaplanır.

Oğlak Burcu Yıldızname Falı

Birinci vasıf; ( 23 – Aralık 1- Ocak ) bu tarihlerde doğanlar yazar veya muhabir olabilirler. Her zaman her yaptıkları işte başarılı olurlar ve kendilerini ispatlama ön plana çıkarma çabaları vardır. Genelde selamete kavuşurlar. Mide ve bağırsakta sıkıntı çekerler. Malı mülkü çok olur, hem kız hem erkek çocukları olur.

İkinci vasıf; (2-11 Ocak ) bu tarihler aralığında doğanlar sıkça bağrırlar sorun çıkartırlar. Küçük şeyleri büyütürler ve sorun haline getirirler. Erkek ise zengin bir bayan ile evlenir. Kadın ise çokça evlada sahip olur. İlim ve zenginliğe önem verirler.

Üçüncü vasıf; ( 12-20 Ocak ) bu tarihte doğanlar melankolik tirler, sevdikleri renkler sarı,mavi,kırmızıdır. Çok fazla mız mız olduklarından genelde tahammül edilmesi zordur. Devlet memuru yada kuyumculuk, esnaflık mesleklere sahiptirler.

Oğlak Burcu Kadını Yıldıznamesi

Oğlak burcu kadını yıldıznamesi, toprak grubundadır. Sır saklayamazlar, iyilik severdirler. Arkadaşlarına çokça değer verirler ve bunun karşılığını almak isterler. Kendilerini yapılmasını istemedikleri şeyi başkasına yapmayı düşünmezler fakat kincidirler. Çoğu zaman kalp kırarlar ve bunun farkında olmazlar. Çünkü her zaman kendi doğruları önemlidir. Yönetmek isterler, bu yüzden anlaşması zor bir burçtur.

Oğlak Burcu Erkeği Yıldıznamesi

Oğlak burcu erkeği yıldıznamesi, toprak grubunda olduğunda gibi en önemli özellikleri sadakattir. Aileye bağlıdırlar, özellikle anneye çok düşkündürler. Kız kardeşleri olur genelde. Küçük yaşta çok sıkıntı çekerler, fakat büyüdüklerinde paralı ve rahat bir hayat yaşarlar. Beyaz ve açık renkli kıyafetler onlar için hayırlıdır. 9 uğurlu sayısıdır. 3 yada 4 tane çocuğu olur ama bunlardan sadece biri kız olacağı yazar yıldıznamede.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.