Bizi takip edin...

Kova Burcunun Yıldızname Falı

Kova Burcunun Yıldızname Falı

Kova burcunun yıldızname falı, kendilerini hep yorgun ve bitkin hissederler. Her zaman yorgun ve halleri yoktur. Sert mizaha sahiptirler, çok az gülümserler.Kova burcunun yıldızname falı, her zaman ağır ve oturaklı dırlar, ciddiyet isterler.Kova burcunun yıldızname falı, yardımsever olup kimin bir ihtiyacı var ise iyi kötü demeden koşarlar. Hızlı yapılan işlerden hoşlanmazlar. Mütevazi alçak gönüllü ve kendilerini ispatlama ortaya atma çabaları yoktur. Her zaman geleceğe dair planlar yaparlar. Kova burcu yıldızname fal olarak üç ayrı vasıf taşırlar bu da doğdukları güne ve saate bağlı olarak hesaplanır.

Kova Burcu Yıldızname Falı

Birinci vasıf; (21-30 Ocak) bu tarihte doğan kişiler güzel konuşmasını bilen karşısındakine ikna kabiliyeti olan kişilerdir. İyilik yapmayı severler ve hırslı azimlidirler de aynı zamanda.

İkinci vasıf;(31- Ocak -9 Şubat) bu zamanda doğanlar çok konuşkandırlar ve cana yakındırlar. Hile ile yalan dolanla asla işleri olmaz. İyilik yapmayı severler herkesin işine koşarlar.

Üçüncü vasıf;(10-19 Şubat) bu tarihler arasında doğanlar, çok konuşurlar ve genelde boş işlerle uğraşırlar bir işte düzenli çalışmazlar. Aynı zamanda yardım etmeyi de severler fakat övülme dikleri taktirde üzülürler. Her zaman kendilerini yüksekte görürler.

Kova Burcu Kadını Yıldıznamesi 

Kova burcu kadını yıldıznamesi, hava grubundadır ve beyaz tenli, al yanaklı ve uzun boyludurlar. İyilik severdirler ve çoğu zaman başkalarının acılarına ortak olurlar. Kendilerine uyumlu eş adayı koç burcu olmalıdır. Kalpleri temizdir fakat uykuyu çok severler biraz tembellik vardır. Ama çok saf ve temizdirler kötülük asla düşünmezler. Mide ve göğüs hastalıklarından sorun yaşarlar. Etrafında çok fazla çekemeyen dostları vardır. Bu yüzden dikkat etmesi gerekir. En zayıf özelliği de kibir ve intikam alma duygusudur.

Kova Burcu Erkeği Yıldıznamesi

Kova burcu erkeği yıldıznamesi, hava grubudur. Esmer tenli ve uzun hafif şişmandırlar. Çocukları genelde erkek olur. Çok rahattırlar ve tatlı konuşurlar. Ferah yerleri tercih ederler, kova burçları saf ve temizdirler kimsenin kötülüğünü düşünmezler. Gittikleri ortamda saygı duyulurlar ve söz sahibidirler. Müzikten ve süslü şeylerden hoşlanırlar. Genelde aile gezmeyi sevmezler, tek gezmekten hoşlanırlar.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.