Bizi takip edin...

Koç Burcu’nun Yıldızname Falı

Koç Burcu’nun Yıldızname Falı

Koç burcu insanı yıldızname falın’da aşırı sahiplenici ve duygusal bir sevgi bağı kurabilen gözü sevdiğinden başkasını görmeyen aşık olduğu kişiye tam manada sevgisini sunan bir özellik taşır. Koç burcu yıldızname aşk hayatında sert kararlar verebilen sevdiği insanı yönetebilen yön veren ve ilişkilerinde özenli ve seviyeli bir aşk hayatını seçerler. bazen verdikleri fevri kararlar ise evlilik yada aşk hayatının bitmesine sebebiyet vermektedir. Kader çizgilerinde koç burcu insanının hayatında 3 kez evlilik yada uzun süren bir ilişkileri olacağı görülüyor. Bu git gel li ilişkilerde ilişkilerin son bulmasın da genellikle koç burcu insanının tavırları ve davranışları görülmektedir. Sabit fikirli olan koç burcu insanı kendi dediğinin dışında hiç bir şeyi doğru olarak görmezler istedikleri ise partnerlerinin kendilerinin çizdiği çizgi doğrultusunda hayatlarını yön vermeleridir. Evlilik hayatlarında ise aksiyon ve macera düşkünü olan koç burcu insanı gizli kaçamaklar yapmaktan zevk alırlar.En çok üç kere evlenme ihtimali vardır. Çünkü, kadınlarla cinsi münasebette bulunmayı çok severler. Daldan dala konar, kadından kadına koşarlar. Zevcelerine eziyet etmeyi de severler. Gayri meşru münasebetlere düşkün olurlar. Koç burcu erkeği yıldıznamesi olarak hayatları güzel ve esnek bir yaşam tarzı üzerine kurulu olur. Koç burcu kadını yıldıznamesi olarak hayat boyu eşlerine sadık, bağlı ve sevgi dolu yaşarlar.

Koç Burcu Genel Hayatı

Koç burcu hayat maişeti olarak ömürlerinde bereket, huzur, kısmet ve güven her daim olurlar sert mizacı çevresindeki kişilerden hürmet ve saygı gören koç burcu insanı iş hayatı ve evlilik hayatında yöneten vasfını taşırlar. Dik başlı olan koç burcu insanı inatçı ve dediği dedirtirler. Koç burcu sağlık olarak tek korkuları mide ve böbreklerinden de şikayet eder. Kendilerine iyi bakmazlarsa ileri yaşlarda felç olma ihtimalleri de vardır. Ayrıca, cinlerin tesiri altına almasından da korkulur.

Koç Burcu Evlatları

Koç burcu evlatları saygılı ve hayırlı olur. Evladı çok olur fakat, bazıları kendilerinden evvel vefat eder. Çok üzülürler. Fakat, sağ kalan evlatlarınızdan ömrünüz boyunca fayda görürler. Çocuklarını çok severler.

Koç Burcu Mal Varlığı

Hayatı boyunca geçinmesine yetecek kadar meşru kazancı olur. Fakat, bu kazancı zaman zaman azalıp çoğalır. Kazancının bir kısmını layık olmayanlara, kıymet bilmeyenlere yedirir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.