Bizi takip edin...

ikizler Burcunun YıldIzname Falı

İkizler Burcunun Yıldızname Falı

İkizler burcunun yıldızname falı olarak bakıldığında çevresinde sevilen, sayılan hürmet gören ve dostane kişiliği ile kolay arkadaşlıklar kurabilen yaşantısı görülmektedir. Çalışmayı sevmeyen ikizler burcunun yıldızname falı da birden fazla iş  değiştireceği ve hiç bir işinde muvaffak olamayacağı görülmektedir. Zevk alarak yaptıkları işler arasında sanat, ticaret ve devlet dairelerinde çalışmayı çok isterler ve genelde ikizler burcu insanı konum ve mevki sahibi olur.Çevresindeki bazı kişilerde ise dostluklarında seçici olmuşlardır bunlar makam ve mevki sahibi kişilerdir ve bu kişiler ile yaptığı arkadaşlık ve dostluklarında güven sağlamıştır. El becerisi yüksek olan ikizler burcunun insanı yıldızname falı da ise dikkatli, becerikli, hızlı kararlar verebilen, hayal gücü yüksek olan ve yeniliklerden zevk alan bir mizaç taşırlar.

İkizler burcunun meslekleri; İyi bir hatip, diplomat, memur ve ilim adamı olabilirler. Aynı zamanda kuyumculuk ve ticaretin diğer dallarında da başarılı oldukları görülmüştür. İkizler burcu kişilik yansımalarında ise kahverengi veya sarı elbiseler giymeyi severler,  zümrüt veya topaz taşlı bir yüzük taşırlar, ve görünümlerine önem verip ağır başlı bir mizacı vardır.

İkizler Burcu Kadını Yıldıznamesi 

İkizler burcu kadını yıldızname falında sevilen ve sevgi duyulan kişiliği ile bilinirler. Sempatik tavırları ile çevresindeki kişilerin ilgi odağı olabilen ikizler burcu kadını yıldızname falına göre konuşmayı seven ve akıl oyunu yapabilen bir mizacındadır. İlişkilerinde erkeklerin malını yemekten zevk alırlar. İleri yaşlarında ziraata merak ederler fakat zarara uğrarlar. Ailesinden herhangi bir servet kalmaz ama yıldız haritasında 30 yaşların üzerinde servet edineceği görülmektedir.

İkizler Burcu Erkeği Yıldıznamesi

İkizler burcu erkeği yıldızname falında sevilen ve sevgi dolu kişiliği ile görülürler. Aile hayatına ve çocuklarına aşırı sevgi ile bağlı olan ikizler burcu erkeği yıldızname falında ailesi ile iyi geçinebilen ve samimi dostluklar kurabilen birisi olduğu görülmektedir. İş yaşantılarında zevk alarak yaptıkları işler arasında faydalı olabilecek işleri seçmeyi tercih ederler bunlar ise, devlet memurluğu, sanat ve ticari iş hayatında şansı olur. Rızkı ve bereketi yüksek olur, arkadaş yanlısıdırlar herkesi kendisi gibi görür ve bu yüzden bazı zamanlarda içsel sıkıntılar yaşadıkları görülmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.