Bizi takip edin...

Gerçek Aşk Duası

Gerçek Aşk Duası

Gerçek aşk duası; ayrıldığın sevgilinden eşinden tekrardan birleşmek için okuyacağınız en etkili dualardan biriside aşk duası dır. Ayrılan çiftlerin tekrar aralarında aşkı muhabbeti ile soğukluğun kalkması için okunan bu dua etkili ve tesirlidir. Daha önce defalarca denenmiş ve tecrübe edilmiş bu gerçek aşk duası duayı şekli ile sizlere bu yazımızda paylaşacağınız. Gerçek aşk duası, ayrılan sevgililer için okunacak dua, ayrılan eşler için okunacak dua ve sevdiğin kişiyi kendine aşık etmek için okunacak dua olarak bilinir. Aşk duası büyü değildir sevdiğinin kişinin sana karşı aşkı muhabbetinin artması seni sevgili ve hürmetli, sıcak kanlı görmesi için okunan dualardandır. En etkili aşk duası sadece okuma ile yapılan bir uygulama değildir. Günü saati ve adeti olacak şekilde uygulanmalıdır. Saatinin dışında okunan bir duanın etkisi zayıf olur.

En Etkili Aşk Duası Nedir?

En etkili aşk duası sevdiğin kişinin aklen fikren kalben aşkı muhabbeti ile sana karşı bağlanması babında okunacak olan dualardan birisidir. Bu okunacak olan aşk duası sevdiğin kişinin muhabbetini ve sevgisini sana karşı 21 gün ile 45 gün içinde döndüren dualardandır. En etkili aşk duası halis bir niyete göre yapılırsa Allah c.c tarafından kabulü arzı olur ama akla gelen herkesin okuyacağı dualardan değildir. Yazımızda sizler için en etkili aşk duasını paylaşacağınız fakat şunu bilmenizi isteriz ki bu dualar hayırlı niyete göre etkili olur.

Aşk Duası ve Okunuşu 

Aşk duası nasıl okunur; Aşağıda paylaştığımız dua 7 ile 14 gün boyunca yatsı namazından sonra sabah gün doğumuna kadar her hangi bir saat’de okunabilir.  Aşk duasını niyet ederek okumak isteyen ziyaretçilerimizin abdestli bir şekilde kıbleye karşı dönerek önce 3 defa niyetini zikretmeleri gerekir.  Niyet edildikten sonra 21 defa kıbleye dönük bir şekilde dizleriniz üzerinde aşağıdaki duayı 7 ile 14 gün içerinde okuyabilirseniz. Allah’ın izni ile ayrıldığınız eşiniz, sevgiliniz her kim olursa olsun o kişinin muhabbeti size karşı döner. Unutmayalım ki dua ile yapılan bir niyetin etkisi kalıcı ve baki olur.

Okunacak Aşk Duası; Allahümme fâtırıssemavati vel ardı âlimülgaybi veşşehadeti. Allahümme inni a’hedü ileyke ahden fî hazihil hayatid dünya Inneke entellahü lâ ilâhe illâ ente vahdeke lâ şerike leke ve enne Muhemmeden abdüke ve resûlüke fela tekilni ilâ nefsi darfate aynin feinneke in tekilni ilâ nefsi tukarribüni minneşşerri ve tüba’id jnî minel-hayri ve inni lâ âsiku illâ birah-metike fec’al rahmetike lî ahden indeke tufinihî yev-mel kıyameti inneke lâ tuhlifül-miâd.Ente ya rabbi hasbi ala (burada ilgi duyulması istenen kişinin ismi söylenir) a’tıf kalbehü alleyye ve zellilhü li, der se Cenabı Hakk, ilgi beklediği kimsenin gönlünü o kimseye yöneltir, şefkat ve merhametini genişletir.

Not: Rızkımızın ve  bereketim izin artması için okunacak bereket duası sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

 1. Meryem dedi ki:

  Bu duayı bende denemiştim gerçekten çok etkili aşk duası ayrılan çiftler için okunacak etkili bir dua

  1. Nesha dedi ki:

   Bu duayı 21 kere mi 7 kere mi okunacak

   1. Eslemce dedi ki:

    Gerçek aşk duası 7 ile 14 gün içerisinde belirtilen saatlerde 21 defa okunması gerekmektedir. Evvelinde abdest alıp Allah rızası için 2 rekat namaz kılınır ve seccade üzerinde namazdan sonra 3 defa niyet edilir. Sonrasında aşk duası okunur.

 2. Melek dedi ki:

  Gerçek aşk duası yazınızı okudum eşim için bende yaptım Allah razı olsun gerçekten çok etkili oldu çok teşekkür ederim

 3. Melek dedi ki:

  En etkili ask duası bu bence Allah razı olsun sizden

  1. Gizem dedi ki:

   Melek hanım kaç günde etkisini gösterdi dua. Ben daha bugün başladım

   1. Melek dedi ki:

    Gizem hanım ben gercek ask duasi yazan süreyi 21 gün okudum etkisini gördüm tavsiye ederim

Yorum Yaz