Bizi takip edin...

Başak Burcunun Yıldızname Falı

Başak Burcunun Yıldızname Falı

Başak burcunun yıldızname falı, ön planda gelen  özellikleri yürürken sallanarak yada sert adımlarla baskın bir şekilde yürürler. Genelde dizlerinde ağrı olur ve eklem yeri ağrısı sıkıntısı çekerler. Fazla hareketten hoşlanmazlar ve süliyetlerinde ben, doğum lekesi gibi kalıntılar vardır. Genelde çocukları kız olur, başak burcunun. Her ortama uyum sağlayabilirler, her insanın yapısına göre hareket etmeyi bilirler. Yeteneklidir ama iş hayatında orta ile çalışmaları gerekir. Hayal kurmayı severler, hisleri kuvvetlidir ve hayatındaki insanı çok fazla tartar. Doğrucudurlar bu yüzden de kimi zaman arkadaşları ile arası açılır. Çalışkan ve azimli olduklarında emeğinin karşılığını hep alırlar. Yardım sever ve etrafında sevilen bir insandır çoluğuna çocuğuna tam manasıyla sevgi ve eğitim verirler. Başak burcu yıldızname fal olarak üç ayrı vasıf taşırlar bu da doğdukları güne ve saate bağlı olarak hesaplanır.

Başak Burcu Yıldızname Falı

Birinci Vasıf;(24 Ağustos – 2 Eylül) Tarihleri arasında doğan Başak burcu biranda parlayan bir anda sönen tiplerdir. Saygın kişilerin yanında iş bahtları açıktır. Hafif sağlık sorunları yaşarlar, kadınlardan yana şanslıdırlar. Her zaman mantığı ile hareket ederler. Değerli taş kullanmayı severler ve sarı,mavi,siyah renkli kıyafetleri severler.

İkinci Vasıf;(3 – 12 Eylül) Tarihleri arasında doğan Başak burcu insanı özü sözü bir ve kendini dinletir. Güzel koku,zihnet,çalgılı sözlü şeylerden hoşlanırlar. Kazançları iyidir ve çoğu zaman kendini beğenmiştir. Tek eşlilikten yanadırlar ve şan şöhret için uğraşırlar.

Üçüncü Vasıf; (13 – 23 Eylül) Tarihleri arasında doğan Başak burcu genelde mevki ve makam sahibidirler. Sadece tek iş ile uğraşmazlar, iki üç yönlü işe konsantre olabilirler. Sinirleri çabuk bozulur. Siyah,yeşil,mavi renkleri severler ve çiçek kokularından hoşlanırlar.

Başak Burcu Kadını Yıldıznamesi

Başak burcu kadını yıldızname falına göre eğlenceye düşkünlük ve cana yakın olmaları ön plandadır. Başak burcuları genelde saftır, çabuk kanarlar ve bu yüzden sürekli tecrübe edinmek zorunda kalırlar. Başak burcları kadınları genelde kadınlar tarafından kıskanılır ve bu yüzden hep kendi cinsinin gazabına uğrarlar.

Başak Burcu Erkeği Yıldıznamesi

Başak burcu erkeği yıldızname falı toprak grubuna girer. Yaptıkları işten keyif alırlar ve çocukları sevgi ile şefkat ile davranırlar. Bir işi bitirmeden diğerine geçmezler yıldıznameye göre Buğday tenli veya daha açık tenli kumral saçlı ve uzun boy uzun el uzun ayak olarak yorum yapılır. Girdikleri ortamda bütün bakışları üzerine toplar.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.