Bizi takip edin...

Balık Burcunun Yıldızname Falı

Balık Burcunun Yıldızname Falı

Balık burcunun yıldızname falı, gezmeye tozmaya ve yemeğe içmeye düşkündürler. Sevimli sempatiktir girdiği ortamda hemen kendini sevdirir ve ilgi odağı olur. Balık burcunun yıldızname falı çok konuşkandırlar gır gır geçmeyi severler. Genelde somurtmazlar ve somurtanları sevmezler. Çok düzenli ve titizdirler kesinlikle dağınık bir ortamda yapamazlar. Balık burcunun yıldızname falı iş sahibi olmak isterler çalışan olmak istemezler. Genişliği sever ferahtırlar ve özgürlüğü severler baskı altında olmazlar. Arkadaşlarına çok değer verirler kimse ile sıkıntı yaşamak istemezler ve çok fazlaca fedakardırlar. Sonucunda hep zarar görseler de yapısal olarak sahiplenicidirler. Cömerttirler ve romatiktikler sevdiklerini aşırı sahiplenirler. Aileye çok önem verir ve ön planda anne ve babası gelir. Balık burcunun yıldızname falı yıldızname falı olarak üç ayrı vasıf taşırlar bu da doğdukları güne ve saate bağlı olarak hesaplanır.

Balık Burcu Yıldızname Falı

Birinci vasıf; (20-29 Şubat) bu tarihte doğan kişiler ileride büyük mevkilere sahip olur. Şimdiki hayatında zorluklar çekse de mevki sahibi arkadaşlıklar kurduğundan ileride büyük iş sahibi olur. Gri ve mavi rengi severler. Genelde öğretmen yada esnaf olurlar.

İkinci vasıf; (1-9 Mart) bu tarihler arası doğanlar çok sinirli görünüp bir o kadar da sakin ve iyi kalplidir. Dışarıya kendilerini sert gösteren tiplerdir. Yalanda hoşlanmazlar dürüstlük timsalidirler. Din adamı, hukukçu, öğretmen gibi meslekleri icra ederler.

Üçüncü vasıf;(10-21 Mart) bu tarih arası doğanların eşi dostu çoktur. İnsan ayrımı yapmazlar her türlü ortamda bulunurlar. Genelde kalabalıktan hoşlanırlar menfaat ve çıkar aramazlar. Genelde dişçi, asker, kuaför, bilim alanında meslekleri icra ederler.

Balık Burcu Kadını Yıldıznamesi

Balık burcu kadını yıldıznamesi, su grubudur. Hem uzun hemde orta boyda kumral tenli genelde siyah yada koyu kumral saçlara ve hafif kiloludurlar. Yüzlerinde genelde ben vardır. Hayatlarında en büyük idealleri rahat yaşamak ve bunun için çalışır ve çabalarlar. Balık burçlarının aşk hayatı haziran aylarında başlar. Gerçek aşkı bu ayda bulurlar. Kalabalık ailesi olacağı ve çok çocuk sahibi olacaklarını kız evladın da hayır göreceği yazar yıldıznamesinde.

Balık Burcunun Erkeği Yıldıznamesi

Balık burcunun erkeği yıldıznamesi, su grubudur. Merhametlidirler ve esmer tenli fakat sarı saçlı olurlar. El ve ayaklarında ufak tefek izleri olabilir. Genelde kız evlada sahip olurlar. Yüzük tercih ederler gümüş kullanırlar. Hafif müzikleri tercih ederler. Çiçek ve limon kokularını tercih ederler. Balık burçları genelde devlet adamlarının yanında yer alırlar. Uğurlu günleri perşembe uğursuz günleri ise pazartesidir. Tam bir ev erkeğidir, evlendiği kişi ile yada evleneceği kişi ile vakit geçirmeyi sever ve aileye yönelik bir burçtur.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.