Bizi takip edin...

Aslan Burcunun Yıldızname Falı

Aslan burcunun yıldızname falı, aşırı sakın, tutumlu ve kararlı oldukları görülür. Hayat çizglerine bakıldığı vakit aslan burcunun yıldızname falı olarak çalışkan, azimli ve çevresinde muteber ve saygı gören kişilikte yaşarlar. Nasipleri her daim açık olur ve azimli, kararlı ve istikrarlı çalıştıklarından dolayı hayatta her zaman muvaffak olurlar. Aslan burcunun yıldızname falı bir kere ağır hastalık geçirdikleri görülür ve bu hastalığı atlattıktan sonra ömürlerinin sonuna kadar ağır hastalık geçirmeden yaşarlar. İş hayatında haram yolla elde edilen malın hayrını görmezler ve bazen bu tarz işlerin içinde bulunurlar. Nefsine düşük olan aslan burcunun yıldızname falı malının bir çoğunu zevki sefa içerisinde hesapsızca yaşarlar. Aslan burcu yıldızname fal olarak üç ayrı vasıf taşırlar bu da doğdukları güne ve saate bağlı olarak hesaplanır.

Aslan Burcu Yıldızname Falı

Birinci vasıf; (24 temmuz-2 ağustos) tarihleri arasında doğan aslan burcu insanı biraz hilekar ve aşırı asabi yaşarlar. Hayatlarında sürekli bir aksiyon olur ve kazandıkları malın kıymetini bilmeden yaşarlar. Bu gün var yarın yok şeklinde hesapsız yaşam tarzları vardır.

İkinci vasıf; (3 ağustos-13 ağustos) tarihleri arasında doğan aslan burcu yıldızname falı olarak kaderi nispeti yaşam tarzı vardır. Asabi ve sinirli bir mizaca sahiptirler en ufak bir olayda dahi aşırı tepki verirler. Dostlarına karşı aşırı bağlıdırlar ve arkadaşlık bağına sahip çıkarlar. Üzmezler ve üzülmezler her daim her sıkıntıda dostlarından yardım alırlar.

Üçüncü vasıf; (14 ağustos-24 ağustos) tarihlerinde doğan aslan burcu insanı ateş elementi taşır ve samimi dostluk ve arkadaşlıklara önem verirler.Hayatları güzel geçer ve hiç bir zaman maddi sıkıntı yaşamazlar, aynı zamanda çevresi kalabalık dostları ile yaşamayı severler.

Aslan Burcu Kadını Yıldıznamesi

Aslan burcu kadını yıldızname falına göre ayaklarının üzerinde durmayı seven kimseye muhtaç olmadan yaşarlar. Kaderi olarak binbir zorluk yaşasa da ilerleyen zaman da rahat bir yaşam tarzları olacaktır. Aile bağlarında güven en önemli husustur aslan burcu kadını için ve eşlerini kıskanacak derecede severler. İş hayatında oldukça başarılı ve disiplinli çalışırlar ve her zaman makam, mevki sahibi olarak yaşarlar.

Aslan Burcu Erkeği Yıldıznamesi

Aslan burcu erkeği yıldızname falında görüldüğü üzere çalışmayı ve kazanmayı sevdikleri kadar eğlenceli yaşamayı da severler. Çapkın ve kendilerine karşı her zaman güveni yüksek olan aslan burcu erkeği kadına düşkün ve çapkın olurlar. Pratik zeka ve çözümleri ile iş hayatında başarılara sahip olan aslan burcu erkeği makam ve mevki sahibi olurlar. kazandıkları paranın değerini bilmezler ve bu gün var yarın yok düşüncesi ile hayatlarını idame ederler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.