Bizi takip edin...

Akrep Burcunun Yıldızname Falı

Akrep Burcunun Yıldızname Falı

Akrep burcunun yıldızname falı, çok idareci ve tahammülleri fazlacadır. Her zaman hayata hazırdırlar ve sert bir yapıya sahiptirler. Er geç her türlü işte başarılı olurlar. İstedikleri ve başaramadıkları bir iş yoktur. Otorite sahibidirler ve kendi düşüncelerinin ön planda olmasını isterler ve sadece çoğu zaman kendilerini düşünürler. Akıllı ve kavgacıdırlar. İhaneti kaldıramazlar ve sevdiğini tam sevenlerdendir. Çok sinirlidir kızdıkları zaman durdurmak çoğu zaman mümkün olmayabilir. Sinir sıkışması, kas ve eklem yerinde sağlık sorunları yaşarlar. Haksızlıklara asla gelemezler. Akrep burcu yıldızname fal olarak üç ayrı vasıf taşırlar bu da doğdukları güne ve saate bağlı olarak hesaplanır.

Akrep Burcu Yıldızname Falı

Birinci vasıf; ( 24 Ekim – 2 Kasım arası ) tarihleri arasında doğanlar ortalık karıştırıcı ve akrep gibi laf ile sokarlar. Kadınlar olan münasebetlerine dikkat etmez ise başına bela açabilir. Kendi suçlarını görmezler ve sinirlendiğinde asla karşı tarafı anlamaz sadece kendini haklı görürler.

İkinci vasıf; ( 14-22 Kasım ) arasında doğanlar zevk ve sefaya düşkündürler. Eğlenceyi severler ve kendilerine bu şekilde bir eş ararlar. Sarı, kırmızı, kahve tonlarını beğenirler ve parlak ve kristal taşları severler. Bu vasıfta doğanlar subay, cerrah, kimyager ve dişçi gibi mesleklerde çalışırlar.

Üçüncü vasıf; (3-13 Kasım) bu tarihlerde doğanlar genelde herkesle dost olurlar ve yardım sever bir kişiliktedirler. Asla insan ayrımı yapmazlar. Gizli düşmanlıklara sahiptirler. İlerideki hayatında bol paraya kavuşur ve bolluk içinde yaşarlar. Çektiği sıkıntıların sonunda feraha kavuşur.

Akrep Burcu Kadını Yıldıznamesi

Akrep burcu kadını yıldıznamesi, genelde aileye bağlıdır. Orta boyludur genelde pembe sedefli renklerden hoşlanırlar. 2-7-24 yaşlarında ölüm tehlikesi geçirirler bu kazaları atlattıktan sonra yaklaşık 65-70 yaşına kadar yaşarlar. Bu burçta su grubundadır. Eğlence ve zenginlikten hoşlanırlar ve bunlar için pahaçilemezdir. Genelde hayatlarında yalana da yer verirler. Bu yüzden de çoğu zaman kırılırlar.

Akrep Burcu Erkeği Yıldıznamesi

Akrep burcu erkeği yıldıznamesi, genelde uzun boylu buğday tenli ve yeşil gözlüdür. Akrep burçları erkekleri genelde zengin olmayı hayal ederler ve sıcak bir yuva aile hayatını hayalini kurarlar. Fakat eğlence hayatına çok düşkün olduklarından aradıklarını bulamazlar ve çabuk sıkılırlar. Genelde kansızlık ve soğuk algınlığı rahatsızlıklarını yaşarlar. Sayıları genelde tek sayıları seçerler. 3-5-7 gibi tek sayıları seçerler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.