Bizi takip edin...

Yıldızlar ve Yükselen Burç

Yıldızlar ve Yükselen Burç

Şimdi yükselen burcu öğrendik , güneşin bulunduğu burcu da öğrendik bunlar kişiliğimizi karakterimizi yansıtır. Karakterimize müdahale eden başka yıldızlar da vardır , işte bunlar geriye 8 yıldızdır. Direk kaderinize yön vermede etkili olan yıldızlardır. Yükselen burç ile Ay bulunduğu yerde kaderi belirler , insanın tipini ve yörüngesini belirler. Bazen güçlü yıldız burçları bu duruma müdahale eder. Bu durumda kendini daha iyi anlamanıza sebep olur. Öz burcunuz ve yükselen burcunuz tek uyum güçlü bir yıldız gücü sizin için olumlu yönde etki eder. Yani tek yıldız ile de kader haritanızı çizebilirsiniz. Yükselen burcunuza ve öz yıldız burcunuza çok dikkat etmelisiniz . Bu şekilde sizde haritanızı çizebilirsiniz.

Yönetici Yıldız

Tüm haritalarda öncelikle yönetici bir yıldız oluşmaktadır. Bu yıldız kişinin yükselen yıldızı ve başka yıldız çeşitlerinden biride olabileceği söylenir. Haritanın güç yıldızıdır ve yöneten yıldız budur. Yönetici yıldızının önemli bir yıldız veya iyi yönde bir yıldız ise sizin için hayatınızda şimdiden olumlu şeyler olacağını söylemeliyiz. Ama Neptün  gibi ağır bir yıldız ise duruma göre değişir kader çizgisi. Tabi ki yönetici yıldız iyi yönde ise bu sizin olumlu gelişmeler olacağı yönündedir. Yönetici yıldız hem sert hemde yumuşak ise hayatınız biraz karışık olacaktır. Harita üzerinde sizinde dikkat edeceğiniz kural en üst yıldıza bakmaktır. Yönetici yıldızınız odur buna çok dikkat etmelisiniz. Dokuzuncu ve yedinci yıldızlara da bakmak lazım onlarda yönetici yıldızınız olabilir. Ama ilk yıldız kadar önemli değildir.

 Ay ve Yıldızlar

Ay dünyaya çok yakınlığı sebebi ile yıldızlar üzerinde büyük etkisi vardır ve insanlar üzerinde de. Şimdi ye bakınca en fazla bilinen burçlardan biride güneş yükselen burçtur ama kader haritası yükselen burç , ay burcu olmak üzere sınıflandırılır. Ay aynı zamanda dünyanın uydusudur. Bu yüzden ay olmadan yıldız haritası çizilemez. Ay burcunu taşıyan karakteristik özellikleri güven sağlayan , sağlam adımlar atan , sert , bir o kadar da naif bir kişiliktir. Kadınsı yönleri ise daha çok annelik ve ablalık gibi anaç ruhludurlar. Ay kişilerin karakterini ve aşk yönündeki duygularını yönetir.

Etiketler: ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz