Bizi takip edin...

Salatı Tefriciye Duası

Salatı tefriciye duası, her kişi tarafından hayırlı murat için okunacak etkili dualardan birisidir. Adaba uygun yapıldığı takdirde salatı tefriciye duası 7 gün içinde muradınızı gerçekleşir. 4444 defa okunan salatı tefriciye duası yatsı ezanından sonra okunması lazımdır. Okunacak olan salatı tefirciye duasının adedi 4444 olarak bilinir. Halis bir niyete göre okunduğu vakit, okuyan kişinin muradı gerçekleşir. Salat aynı zamanda salavat olarak bilinir. Bu duayı okuyan kişi muradını Peygamber efendimiz adına okuyarak ister. Salatı tefriciye duası hem salat, hem selam olduğu için salatü selam da denir. Salatı tefriciye duasının etkileri ve hangi muradınız için okunması gerektiğini bu makalemizde belirteceğiz. En hayırlı muradınız için okunacak dualardan biriside 4444 salatı tefriciye duasıdır.

Salatı Tefriciye Duası Etkileri

Hayırlı murad ve arzularınızın gerçekleşmesi için okunacak olan bu dua tüm sıkıntılarınıza biznillah şifa olarak görülür.Salatı tefriciye duasının bir den fazla sıkıntıya şifası vardır, fakat halis bir niyete göre okunması gerekir.

    • Hastalıklara şifa için okunacak dua ( 4444 salatı tefriciye duasının fazileti )
    • Evde huzur için okunacak dua ( 4444 salatı tefriciye duasının fazileti )
    • İş yerinin bereketi için okunacak dua ( 4444 salatı tefriciye duasının fazileti )
    • Kısmeti bağlı olan kişiler için okunacak dua ( 4444 salatı tefriciye duasının fazileti )

Hayırlı niyete nazır her durumda okunacak en etkili ve tesirli dualardan birisidir.Bu duanın adabına uygun bir şekilde okunması için nelere dikkat edilmelidir.Salatı tefrici duasını dinlemek için yayınladığımız video’ya tıklayın.

Salatı Tefriciye Duası Nasıl Okunur?

Salatı tefriciye duasını okuyacak olan kişiler perşembeyi cumaya bağlayan gece yatsı namazından sonra halis bir şekilde niyet ederek duaya başlamalıdır.Bu dua hayırlı olan her türlü muradınız için etki bir duadır. 7 gece boyunca yatsı namazından sonra abdest alarak kapalı bir şekilde okunması gerekir. Bu dua 7 gece boyunca toplamda 4444 defa okunmalıdır ne eksik nede fazla okunmamalıdır.Duaya başlamadan önce niyet edilir ve 7 günün sonunda okuma işlemi bittikten sonra niyetinizi 3 defa tekrar edersiniz. Rabbim salih olan niyetiniz kabul etsin.Amin… İstihare duası nedir sayfamızı ziyaret edin.

Salatı Tefriciye Duası Türkçe Okunuşu

Allahumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ-seyyidina Muhammedin ellezi tenhallü bihi’l ‘ukadu ve tenfericu bihi’l-kürabu ve tukdâ bihi’l-havâicu ve tünâlü bihi’r-rağâibu ve husnu’l-havâtimi ve yusteska’l-ğamâmu bi-vechihi’l-kerîmi ve ‘alâ âlihi ve sahbihi fî-külli lemhatin ve nefesin bi-‘adedi külli ma’lûmin lek.

Salatı Tefriciye Duası Manası

Ya Rab! Efendimiz Muhammed’e tam ve mükemmel bir salat ve selam eyle. O Nebi ki, onun yüzü suyu hürmetine düğümler çözülür, sıkıntılar dağılır, ihtiyaçlar karşılanır, arzulara ve güzel akıbetlere erişilir, bulutlardan yağmur dökülür… Onun âline ve ashabına da salât ve selam eyle Ya Rab! Her an, her nefeste ve senin bildiklerinin sayısınca.

Salatı Tefriciye Duası Dinle

Etiketler: , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz