Bizi takip edin...

Rüyada Zombi Görmek

Rüyada zombi görmek, biraz bilinçaltı rüyası olarak ifade edilir ve kişinin çevresinde olan iyi vefalı arkadaşlarının olduğunu gösterir. Zor günlerinde o kişiye destek olacak yanında candaş olacak bir tanıdığının olacağına işaret eder. Hem maddi hemde manevi anlamda kolaylık anlamındadır. Bazen ise bu rüya iletişim bozukluklarına ve sorunların bundan dolayı artacağına tabir edilir. Sosyal hayatına renk vermek isteyen birinin rüyası ve bundan dolayı sıkıntı çektiği manasındadır. Kişinin bazı kötü olayları kafasına taktığına ve bundan dolayı sorunlar yaşadığına kendince bazı çözümler aradığına tabir edilir. Beklenmedik bazı sıkıntıların baş geleceğine ve tabiri caizse arap saçına dönmüş bir durum içinde kalacağına yorumlanır. Bazen ise bu rüya üzerinizde olan kem gözlere delalet eder. Bundan dolayı görülen karmaşık rüyalar olduğunu gösterir. Bazı zamanda kişinin kendi çerçevesinde yaşadığını ve tek tabanca takıldığına delalettir.

Rüyada Zombi Görmek

Rüyada zombi görmek neye alamettir, öncelikle bu tarz rüyalar kişinin üzerinde olan nazar alametleridir. Bu tarz olan ağırlıklardan dolayı görülen karmaşık rüyalardır. Kişinin bilinçaltından çok farklı yerlere götürür. Aynı zamanda kötü bir haber almak ve çözülmesi güç bir durumdan alnının akıyla çıkması manasına gelir. Zombi saldırısı görmek, kişinin çok şanslı bir döneme girmesi olarak yorulur. Gerçek hayatta olmayan şeyler aslında gerçek yaşamda olacak güzelliklerin haberini verir.

Rüyada Zombi Öldürmek

Rüyada zombi öldürmek ne demek, düşmanlarından kurtulmak demektir. Başarı ve zafer anlamına gelir, bir konu üzerine yapılacak bir konuşmadan sonra sıkıntıların biteceği yönünde tabir edilir.

Rüyada Zombi Tarafından Öldürülmek

Rüyada zombi tarafından öldürülmek, kişinin bazı psikolojik sorunları olduğunu gösterir ve bundan dolayı kederli bir zamanda olduğuna yorumlanır. Bu sorunu aşmakta güçlük çektiğine delalettir.

Rüyada Zombi Bıçaklamak

Rüyada zombi bıçaklamak, rüya sahibinin düşmanına karşı hamle yapması manasına gelir. Kişiye zarar veren birinin önüne duracağına ve hem manevi hemde maddi şekilde zarar veremeyeceğine ifade edilir.

Rüyada Zombi Kıyameti Görmek

Rüyada zombi kıyameti görmek, ümit kesilmiş olan şeylere yorulur. Yüzünün güleceği şeylerin geride kalması ve bunların ertelediğinden sorunları çözemeyeceğini gösterir.

Etiketler: , , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz