Bizi takip edin...

Rüyada Yüzükle Mühürlenmek

Rüyada yüzükle mühürlenmek, bu rüyayı gören kişinin durumuna göre değişiklik gösteren bir manası vardır. Eğer kişi bekar ve aşık biri ise birine çok fazla kapıldığını ve adeta onsuz olamayacak duruma geldiğini gösterir. Bazende kişinin bir şeylerde basiretinin bağlanması ve hayır kelimesi kullanamaması anlamındadır. Hamile birinin rüyası ise yada eşi hamile olan kişi görüyorsa erkek evladı olacağı yönündedir. Bekar biri için de bir anda yapılacak olan evliliğe ve hayat boyu bağlı yaşamaya delalettir. Mühürlü bir yüzük eline alıyorsa eline büyük bir mal geçeceğine dair alamet eder. Rüyada yüzükle mühürlenmemek, buda tam tersi anlamlara da tabir edilir.

Rüyada Yüzükle Mühürlenmek

Rüyada yüzükle mühürlenmek, bazı tabircilere göre bu tarz rüyalar birine bir bağlılık göstergesidir. Yada sadakatinin yüksek olduğunu ifade eder. Bazende iyi huylu biri ile evlenmeye ve huzurlu bir yuvayı işaret eder. Bazı zamanlarda kişinin verdiği sözü mutlaka yerine getirdiğine ve ne olursa olsun sözünü yerine getireceğine tabir edilir. İş hayatı olarak şu şekilde bir yorumu vardır. Tayin çıkması yada iş değişikliği manasındadır. Rüyada yüzükle mühürlenmek, eğer gördüğünüz yüzük kırık mühürlü ise kötü yorulur. Iyi ve parlak bir mühür var ise her işte karşına çıkacak hayra alamettir.

Rüyada Yüzükle Mühürlenmesi

Rüyada yüzükle mühürlemesi, bir şeylerden emin olmak ve birşeyi kanıtlamak demektir. Bazen bu rüya aşkı bulmak yada bebek bekleyenler için hayırlı müjdenin geleceği anlamındadır.

Rüyada Dar Yüzük Takmak

Rüyada dar yüzük takmak, hoş olmayan manalara gelir. Boşanmış biri ile evlenmek ve borç sahibi olmaya aynı zamanda kavga dolu bir ilişkiye yorum yapılır.

Rüyada Bol Yüzük Takmak

Rüyada bol yüzük takmak, kişinin bu zamana kadar kurduğu düşlerin kabul olduğuna işaret eder. Bolluk ve bereketli bir yuvaya hayırlı evlat sahibi olmak demektir.

Rüyada İnci Taşlı Yüzük Takmak

Rüyada inci taşlı yüzük takmak, kibar ve kalbi temiz ıyi huylu bir insanla tanışmaya yorulur. Şerefli bir hayat sürmeye ve iman gücünün büyüklüğüne delalettir.

Rüyada Yüzükle Mühürlenmek İslami

Rüyada yüzükle mühürlenmek islami, hiç sahibi olmak ve büyük dertleri ortadan kaldırmak anlamında yorum yapılır. Sultanlar kadar büyük mala sahip olamaya tabir edilir.

Rüyada Yüzükle Mühürlenmek Diyanet

Rüyada yüzükle mühürlenmek diyanet, muradına ermek ve her yerde sözünü  geçmesi demektir. Cevherli olmaya ve her yerde şana şöhrete sahip olmaya rivayet eder.

Etiketler: , , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz