Bizi takip edin...

Rüyada Yüzük Kırılması

Rüyada yüzük kırılması, rüya sahibinin başına gelecek bazı olumsuzluklara ifade edilir. Bunlar kişinin dostlarından yana hıyanetlik görmesi anlamındadır. Ya da iş hayatında bazı olumsuzluklardan geçerek kişinin gerçek hayatı öğrenmesi demektir. Bazen de olan kötü olaylar kişiye bir mesajı anlamını verir ve bundan bir hayır çıkar her şerde bir hayır olduğu gibi hayırda bir şer olduğunu gösteren bir rüyadır. Eğitim hayatı devam edenler için yarı yolda kalacak bir durum olacağına tabir edilir. Bu rüya aynı zamanda aşk hayatına yorulur ve kişinin aradığı mutluluğu bulamayacağını ve çiftler arasındaki sorunlara soğumaları delalet eder. Rüyada yüzüğüm kırıldı, talihsiz olayların olacağını simgeler.

Rüyada yüzük kırılması

Rüyada yüzük kırılması, hane içerisinde yaşanacak huzursuzluklara ve problemlere çözüm bulunamaması na işarettir. Anlaşmazlıklar yaşanmasına ve konuşarak bir meselenin çözülmemesine yorum yapılır. Maddi zorluktan dolayı çıkacak olan geçim sıkıntısına ifade edilir. Bundan dolayı aile içerisinde bireylerin sıkıntıya ve tartışmaya girmesidir. Bazı tabircilere göre bu uğursuz ve kötü olayların kısa zamanda son bulacağına yeni ve mutlu bir hayata başlanmasına rivayettir. Rüyada yüzük kırılması, bazen de bir şeylerin bitişi yeniliklerin başlangıcı demektir.

Rüyada Yüzüğün Kırılması

Rüyada yüzüğün kırılması, rüya sahibini uzun süre üzerinden atamayacağı bir şey olacağını ve bir olaydan çok etkileneceği yönündedir. Aşk anlamında da kalp kırıklığı yaşanacağına ve eşler arasındaki huzursuzluğa tabir edilir.

Rüyada Altın Yüzük Kırılması

Rüyada altın yüzük kırılması, kişinin gideceği işte maddi zararları uğrayacağını ve sıkıntıya gireceğine delalettir. Yaptığı planlarının tutmayacağını ve sermayeyi kediye yükleyeceği manasına gelir.

Rüyada Yüzük Taşının Kırılması

Rüyada yüzük taşının kırılması, bu rüya büyük bir olumsuzluk olarak tabir edilir. Kişinin iş ya da eğitim hayatında gireceği talihsizlikleri yorum yapılır.

Rüyada Alyans Kırılması

Rüyada alyans kırılması, rüya sahibinin sevdiği kişiyle anlaşmazlığa düşeceğini ve fikir uyuşmazlığı yaşayacağı yönündedir. Çiftlerin arasını soğuyacağına ve kötüye doğru gideceğine işaret eder.

Rüyada Yüzük Kırılması İslami

Rüyada yüzük kırılması islami, pek de hayra yorulan bir rüya değildir. Uğursuzluk olarak kabul edilir, kişinin hayatında bazı hoş olmayan olaylar yaşayacağına ve bundan dolayı kederlere gireceğine tabir edilir.

Rüyada Yüzük Kırılması Diyanet

Rüyada yüzük kırılması diyanet, huzursuz bir yaşama ve başına gelecek sıkıntılara işaret eder. Üzüleceği ve her an kalbinde bir deprem yaşayan bir insana döneceğini ve bu durumu çok zor atlatacağı yönündedir.

Etiketler: , , ,

Yorumlar

 1. Münevver dedi ki:

  Rüyamda altın tek taşım kırılmıştı parçalara bölünmüştü

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Münevver hanım rüyanızın yorumu; http://www.eslemnur.net/ruyada-tektas-yuzuk-gormek/ buradan okuyabilirsiniz. Daha detaylı yorum için rüya tabirleri sayfasını gezmenizi tavsiye ederim.

 2. Büşra dedi ki:

  Merhaba rüyamda benim alyansım değil ama bi yüzük kırılıyor görümcem elime veriyor kenarından çatlamış

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Büşra hanım rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/ruyada-altin-yuzuk-kirilmasi/ bağlantıya tıklayın.

 3. Murat dedi ki:

  Rüyamda Nisan yüzügumun parmağımda bir kisminin erimiş gibi gördüm ama kopuk değildi anlamı nedir

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Murat bey rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/ruyada-yuzuk-takmak/ bağlatıya tıklayın. Rüyada gördüğünüz yüzük altın ise altın yüzük ile ilgili rüyalarımızı gezmenizi tavsiye ederim.

  2. Olya dedi ki:

   Meraba bugun aynisini gordum bende evliyim alyansim o duruma gelmisdi merak ettim inşallah kotu bisey olmamksdir cevap verirseniz sevinirim

 4. Tugba dedi ki:

  Ruyamda benim degil ama en yakin arkadasimin tasli Bi yuzugunu (alyans degil ama söz yüzügu) istemeden ve fark etmeden kirdigimi gördüm.

 5. Türkan dedi ki:

  Merhaba ben nişanlıyım dün rüyamda beştaş yüzüğümün taşları düşmüştü ağlıyordum bugün de alyansim kırılmıştı bir tel gibi uzun bir haldeydi yorumlar bakınca korktum anlamı nedir ?

Yorum Yaz