Bizi takip edin...

Rüyada Yumurta Pişirmek

Rüyada yumurta pişirmek, kişinin hayatında yapacağı bazı değişikliklere işarettir. Mesela çok hızlı bir hayat yaşıyorsa tam tersi olacaktır yada sade bir yaşam ise hızlandıracaktır. Rüyada yumurta vermek, değişiklik istendiğine değişiklik yapılacağı manasındadır. Bazen ise rüyada yumurta pişirmek, kişinin bazı zorluklardan geçeceğini ve bunları kolay olmasa çok iyi şekilde atlatacağını alamet eder. Kişinin olgunlaşması ve kişiliğinin oturacağı bir zamana girecektir. Hayata farklı gözlerden bakarak çevresinde söz sahibi olacaktır. Rüyada yumurta pişirmek, başka yorumculara göre de bir iş yerinde mertebe atlayacağına ondan sonra da kendi iş sahibi olacağı yönündedir. Rüya sahibi çok hırslı ve çalışkan biridir.

Rüyada Yumurta Pişirmek Ne Demek?

Rüyada yumurta pişirmek ne demek, bazı zamanlarda küskünlüğün biteceğine yorumlanır. Rüyada yumurta pişirmek, bazende istenilen sonucun elde edilemeyeceği ve bunun için çalışılması gerektiğini anlatan bir rüyadır.  Yumurtayı kendisi pişiriyorsa, artık hayata karşı sağlam adımlar atan bir insan olduğu anlamına gelir. Zorlukların ona sıkıntı vermeyeceği yönündedir. Eğer başkasını pişirirken görüyorsa, olgunlaşması için biraz daha zaman geçeceğine yorumlanır. Bu rüya kişiliğin oturmuş olması ve genelde çevresinden saygı göreceğine rivayettir.

Rüyada Yumurta Pişirdiğini Görmek

Rüyada yumurta pişirdiği gören, artık kendi hayatında kişiliği oturmuş ve yolunu çizmiş bir insandır. Doğruyu yanlışı ayırıp hayatına güzel bir başlangıç yapacaktır.

Yağda Pişmiş Yumurta Görmek

Yağda pişmiş yumurta görmek, bu kişi eğer çevresinde ve arkadaşlıkları arasında sosyal iletişim sorunu yaşıyorsa, bunların aşılıp çevresinde aranan gözde biri olacağına rivayettir.

Rüyada Tavada Yumurta Pişirmek

Rüyada tavada yumurta pişirdiği gören kişi, iş hayatında hızlı olması ve pratik zekası ile göz bebeği olacaktır. Yaptığı işlerde ve duruşu ile üstün başarı sağlayacaktır.

Rüyada Yumurta Haşlamak

Rüyada yumurta haşladığını görmek, kişinin hayatında olmuş olan bazı olayların ve devam eden sıkıntıların üzerini kapatıp kırgın olduğu biriyle iyi olmasına delalettir. Tamamen kişinin iyi niyetli olmasının yansımasıdır.

Rüyada Omlet Pişirmek

Rüyada Omlet Pişirmek, bu rüya çok hayırlıdır. Gören kişinin çok akıllı ve başarılı biri olduğuna yorum yapılır. İş hayatında göstereceği performans sayesinde kariyer sahibi olacaktır.

Rüyada Yumurta Pişirmek İslami Yorumu 

Rüyada yumurta pişirmenin  islami yorumu, kişinin hayatında değer verdiği kişilerden görmüş olduğu zararlardan artık kendini uzak tutması manasına gelir. Kendi ayakları üstünde durması yönünde tabir edilir.

Rüyada Yumurta Pişirmek Diyanet Yorumu 

Rüyada yumurta pişirmek diyanet yorumunda, rüya sahibi uzun zamandır konuşmadığı kişilerle arasını düzeltip yaşadığı ortama uyum sağlayacaktır. Kişi huzura ve ferahlığa sahip olacaktır.

Alimlerin Açıklamaları  (Rüyada Yumurta Pişirmek)

Câferi Sâdık (r.a)  Yorumu; Bu kişi hayatında yapmak istediği yenilikleri hayata geçirecektir. İş hayatında oldukça başarılı olacağı ve her yaptığının olay olacağı şeklinde yorumlanır.

Diyanet Yorumu; Rüya sahibinin daha önce çok fazla kalbinin kırıldığı ve üzüldüğüne işarettir. Bunları unutacağı ve huzura ereceğine işarettir. Allah her şeyi gören bilendir, adaletin şüphe yoktur.

İmamı Nablusi (r.a) Tabiri; İmamı Nablusi derki bu rüya kişinin herkes tarafından sevilen sayılacağı ve hayır bir kısmeti olduğuna işarettir. Ayrıca kötülük gördüğü birine iyilik yapacağına alamet eder.

Etiketler: ,

Yorumlar

 1. Zilola dedi ki:

  Ben evliyim evliliğim çok sorunlarla geçiyor. Çok rüyalar görüyorum bu sefer ki rüyamda teyzelerim geldiler ve evi boya badana yaptılar maksad beni istemeye biri gelecekmiş. Sonrada açıktırlar ve ben onlara büyük tavada bir sürü yumurta kırdım ve güzelce pişirdim pişirirken ogzimada attım pişmiş yumurtadan. Ne anlama geliyor acaba bu rüyam.

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/ruyada-yumurta-kirmak/ bağlantıya tıklayın.

 2. Ayşe dedi ki:

  Rüyamda tavada yumurta pişirirken pişen yumurtalar civciv oldu 3yumurta 3civciv oldu anlamı nedir lütfen yorumunu yaparmısınız şimdiden teşekkür ederim

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Ayşe hanım http://www.eslemnur.net/ruyada-yumurta-gormek/ rüyanızın yorumu için bağlantıya tıklayın.

 3. Gamze dedi ki:

  Merhabalar rüyamda Ailece sevdiğim kişinin evine gitmiştik . Annesi cokça yumurta haşlamış bana yemem için ikram ediyordu. Bunun anlamı nedir rica etsem yorumlarmısınız ?

Yorum Yaz