Bizi takip edin...

Rüyada Yumurta Kırılması

Rüyada yumurta kırılması, rüya sahibinin iş hayatında girdiği bazı sıkıntılara ve başarısız olacak olan işlere delalet eder. Ele gelen bir paranın haybeye gideceğine yorumlanır. Eğer yumurtayı kendi kırdıysa tüm sıkıntılarını girecek bir fikir bulacağına ifade edilir. Yakın zamanda bir hasta haberi almaya da yorulur. Bazende kişinin yaşam tarzına göre değişik bir yorum alır. Buda o gece ki yattığınız psikolojiye bağlıdır. Kendini kötü hissederek uyuduysa hayır olarak yorumu çıkar. Yeni hamile kişiler için dikkat etmesi konusunda uyarma amaçlıdır. Düşük yada farklı sağlık problemleri yaşayacağına işarettir. Rüyada kırık yumurta görmek, bazende ilgisiz kalınmasından dolayı bunalıma alamettir.

Rüyada Yumurta Kırılması

Rüyada yumurta kırılmasını görmek, kısa bir zaman sonra bir sürpriz yaşamaya işaret eder. Bazı yorumculara göre de bu tarz rüyalar iyi olarak tabir edilmez. Kişinin bu aralar bahtsızlık yaşamasına ve yeni sorunlar ile karşılaşacağına yorumlanır. Uğursuzluk ve şansızlık olarak delalet eder. Eğer iki üç yumurta yada daha fazlası kırılıyorsa kişinin hakkında konuşan birilerinin olduğu manasındadır. Rüyada yumurta kırıldı, kişinin gururunu kırıcı bir şeyler olacağına ve bunun yakında olacağına tabir edilir.

Rüyada Yumurta Kırılması Yemek

Rüyada yumurta kırılıp yemek, kişinin talihinin dönmesi olarak ifade edilir. Kişi eğer güzel bir tat alıyorsa bu rüya olumlu yöndedir eğer kötü kokmuş bir tadı var ise hayır değildir.

Rüyada Yumurta Kırığı Temizlemek

Rüyada yumurta kırığı temizlemek, rüyayı gören sevmediği bir işi sürekli yapması ve bundan bıkması manasındadır. Hatır gönül için katlandığı bazı şeyleri taşıyamadığına işaret eder.

Rüyada Yumurta Kırıp Yemek Yapmak

Rüyada yumurta kırıp yemek yapmak, gören kişinin dişe diş biri olduğuna yorumlanır. Düşmanlarına karşı onların oyunuyla onlara yaklaşması demektir.

Rüyada Yumurta Kırılması İslami

Rüyada yumurta kırılması islami, yorumunda rüyayı gören kişinin bazı bunalımlarda olduğuna işaret eder. Her ne kadar uğursuzluk olarak yorumlansada kişinin aslında bazı şeyleri kırıp atması demektir.

Rüyada Yumurta Kırılması Diyanet

Rüyada yumurta kırılması diyanet, kişinin hayatında bazı yenilikleri yapmaya korktuğuna ifade edilir. Geçmişte yaşanmış olan travmaların bugün çözüm bulup huzura kavuşması manasında tabir edilir.

Etiketler: , , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz